PDA

Zobrazit normální verzi : -=TtK.=-C34C



ParadoXX
30-10-11, 16:16
-=TtK.=-C34C
VALVE_0:0:1268670773
90.180.0.1
http://csko.cz/dema/upload/dir/c34c.dem

by mě zajímalo,jestli mi ty práva dáte na zkoušku aspoň nebo ne.Je ot tam potřeba fakt vyčistit a zvýšit úroveň

BAWSON
30-10-11, 16:20
Kdy uz konecne pochopis, ze s tvym chovanim ty prava NEMUZES dostat?

AnnoyingGreg
30-10-11, 16:27
by mě zajímalo,jestli mi ty práva dáte na zkoušku aspoň nebo ne.Je ot tam potřeba fakt vyčistit a zvýšit úroveň
Že tu lovíš cheatery je pěkný, záslužný a celkově seš Kotelny hrdina. Prej se i docela dobře umíš trefit. Na zkoušku si vezmeš v kabince tričko, ne admin práva.

1488.6
30-10-11, 16:30
když by jen banoval za cheaty a za nic jinýho,tak jo (urážky na sebe, že je cheater by musel ignorovat,...) apach tam chodí dopoledne z většiny, grey občas a para zase odpoledne do večera. By pak cheateři tam moc nelezli, když si to pohlídaj oni tři;)

ParadoXX
30-10-11, 16:36
hele,dovolával sem se přes say půl hodiny admina.Nakonec sem to demo musel natočit,protože nikdo nebyl schopnej dorazit.Tak v čem je asi problem
a dostane teda ban nebo ne?

1488.6
30-10-11, 16:39
jak krásně na ně míříl přesně přes zeď:D Jinak apach tam dochází když je online, ale když budou 2 aktivní admini tam, tak to bude ještě líp:)

apach29
30-10-11, 16:42
Jn, dnes jsem tam byl parkrat, ale bohuzel nemam jen jeden server a hlavne nesedim u PC.

K tematu: Benned, diky za demo.

simecek
30-10-11, 16:45
ParadoXX
+Pozná čítry
+Hodně zkušeností

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Hroznááá Arogance

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Zkus občas poradit hráčům.... Nedělej ze sebe ultra super bomba SKILERA i když jim jsi a máš hodně velkou šanci na práva

ParadoXX
30-10-11, 16:45
btw: už delší dobu ignoruju veškerýž narážky na mě a absolutně na ně nereaguju.Takže kdybyste mi chtěli dát práva,už bych je měl.Jenom se tu vymlouváte a neřeknete narovinu,ty ty práva nedostaneš.Což byste udělali daleko líp než tu chodit kolem horký kaše,že?

apach29
30-10-11, 16:49
btw: už delší dobu ignoruju veškerýž narážky na mě a absolutně na ně nereaguju.Takže kdybyste mi chtěli dát práva,už bych je měl.Jenom se tu vymlouváte a neřeknete narovinu,ty ty práva nedostaneš.Což byste udělali daleko líp než tu chodit kolem horký kaše,že?
Ja ti to uz napsal nekolikrat ze za sebe te nechci v admin teamu. Mozna jsi to prehlidl :).

UFOusek
30-10-11, 17:32
@simecek
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
super------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@paradoXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
To ti furt nedoslo, ze ty prava nedostanes? Imo to ctes uz tak po 42153x, ale proc ti to nenapsat znova, ze jo.. Ty prava nedostanes a kdybys zase nekdy chytil zachvat administrace, precti si to jeste jednou, dvakrat, ok?

grEy
30-10-11, 17:43
Nakonec sem to demo musel natočit,protože nikdo nebyl schopnej dorazit.
Uvedomujes si, ze demo by si musel natocit vzdy, keby si banoval niekoho za cheaty?