PDA

Zobrazit normální verzi : [CS-DD(B)] DirtixXx --> Toy



DirtixXx
08-07-14, 14:41
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 112649)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheating, pokud je znalost mapy to, �e sly�� hra?e st�t a walkovat , tak smek�m'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [CS-DD(B)] DirtixXx >
[AMXBANS] Tvuj nick: [CS-DD(B)] DirtixXx
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:47862313
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:47862313
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.157.167.71
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.157.167.71
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Toy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ahoj, dostal jsem ban na jednom z vasich serveru(dust2 only 2).
Admin mne zabanoval za cheaty (WH) zadne cheaty nemam, mam steam CS-a ani nevim jestli se tam daji dat. Muzu dostat prosim unban a nejake vysvetleni situace? Rad bych hral s prateli na vasem serveru ale bohuzel vas admin mi to neumoznil banem. Jeste bych chtel poprosit o zaslani dema hry. Dekuji

J3ZUsSs*
08-07-14, 15:05
Ahoj, tu si bol nahlásený http://csko.cz/forum/showthread.php?29489-Only-dust2-WH-CS-DD-DirtixXx&highlight=dirtixxx

Pozrel som si demo od Toya a potvrdzujem wallhack! Gj Toy.

Toy
08-07-14, 15:11
blá, blá , blá léto a steamáků se začínaj potit hlavy a tak zapínají.

Přesně jak píše Džízs, tam jsi byl hlašenej, jelikož s tim WH hraješ jako profesionální bot, tak očekávám, že i tam budou nějáký ty časy.

Ale já jsem tě banoval na základě svýho dema, který ti sem uploadnu, vypíšu ti časy, jsem zvědav, jak se budeš hájit . .

Tak jo - DEMO (http://uloz.to/xHg78tVr/dirtix-rar)

Hned to první kolo mluví za svoje

Nějáký ty časy 19:27 - 19:45 začíná show, už z plantu si wallaimuješ enemy, co je na CT spawnu, za celou dobu není slyšet ani krok, vsadím boty, že hrač walkuje po celou dobu.
21:35 - tahle akce se ti povedla, máš přehled jako sviňa, nejvíc pobavilo to hečko, jak před ním zatáhneš a hned se pak vracíš ke schodům ( čas 21:40)
22:58 - Tohle mi vysvětlíš jak ?
23:06 - Čas a.k.a. tušitel roku

Tohle jsou časy jen sotva z 1 / 3 dema a hned je jasný, že jde jen o obyčejnýho cheatra, o nic víc.

Jelikož jde o steam hráče tak je demo delší a je tam těch momentů desítky, ne - li stovky :D

Pokud tohle není WH, vemte mi práva

Opět budu opakovat svojí frází . . Zase další lhář, co si myslí, že nikdo nic nepozná, přitom je nenápadnej jako kilometrový hovno, v metrovým průjezdu

Teď můžeš jít cheatovat zase o portál vedle, bye pusinko :bye:

DirtixXx
08-07-14, 15:36
Toy..ja přisaham že nemam cheaty...a jestli si myslíš že je mam...tak prosím myslí si to dal. Já nemusím hrát na vašich serverech..ja hraju na vašich serverech jenom kvuli přátel ;) Nemám náladu se tady hadat...

Toy
08-07-14, 15:44
Tebe neřeším, ulhánku jeden.

Počkej si na vyjádření ostatních adminů.

Fhacker
08-07-14, 15:58
UB nebude :) a dúfam že kukneš aj ostatných z klanu? ;) alebo mi pošli HLTV a večer po brigáde si nájdem na to čas :)

E: WH potrvdzujem

mirous
08-07-14, 15:59
Dobrá práce Toy. WH potvrzuji, ani nebylo třeba časovat, úplně jasné. Lež má krátké nohy, a daný klan asi nemá tak dobrou kontrolu, jak se někdo kasal...

Chemo
08-07-14, 16:22
Potvrdzujem WH ! Gj Toy.

Britny
08-07-14, 17:54
Tak byl kolem toho takový humbuk, že sem se musela podívat taky :) No jako co sem si četla vyjádření hl. leadera clanu AgemCZ o tom, jak vesele kontroluje svůj clan, tak po zhlédnutí dema mi ta jeho fráze přišla dost vtipná a to nemluvím o tom, že daný hráč hrál s prominutím jak BOT a ještě k tomu s WH. Hlavně, že zná mapu jak svoje boty a neví, jak se na steam stáhne WH.
Ještě co můžu dodat, tak se mi zalíbil čas kolem 25min jak si to tam lookuje přes wall na T spawn a na ostatní hráče u vrat na středu a říká si asi "koho asi dřív sejmu" .. Takže tyto looky mi jen potvrdily, že žádné razení přes ts či skype neproběhlo, čistý wall. A být leaderem toho klanu, tak se ještě stydím za to, jak sepsal tu skvělou stížnost.

Jo a btw. GJ Jirko :D

Toy
08-07-14, 18:46
Dík za váš čas :rolleyes:

Pokud už nikdo nemá zájem si kouknout tuhle super komedii, tak by se to mohlo s čistým svědomím locknout, ne ?

xx adminů potvrdilo cheating i zde - > http://csko.cz/forum/showthread.php?29650-St%ED%9Enost-CSko-cz-nar%E1%9Eky-fale%9An%E9-obvin%26%23283%3Bn%ED