PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost CSko.cz - narážky, falešné obvinění...



AgemCZ
08-07-14, 14:57
Krásný dnešní den všem!
Jsem majitel clanu s clan tagem [CS-DD] - DarkDemons (www.darkdemons.eu).
Všiml jsem si, že se na vašem serveru objevily narážky na cheaty hhráčů v mém klanu a dokonce i admin Toy v příspěvku " http://csko.cz/forum/showthread.php?29489-Only-dust2-WH-CS-DD-DirtixXx&highlight=dirtixxx " uvedl "koukneme se na celý jejich "clan"".

Žádám o vysvětlení situace!
Stojím si za svým názorem, že v mém clanu nemá nikdo cheaty! Je to přísně hlídáno jak mnou (majitelem), tak také leaderem skupiny do které daný člen patří!
Pokud máte nějaké podezření na jednotlivce, tak prosím, ale TU VĚTU, ŽE NĚKDO SE PODÍVÁ NA CELÝ CLAN PROSÍM OKAMŽITĚ VYPUSTIT!

Nemám v zájmu se zde s vámi nějak extra hádat, ale první se sakra podívejte na to, že nikdo není dokonalý a někdo může umět hrát CSko lépe než admin. Je pravda, že zabitím admina dostanu ban? No super! A když vidím vaše důvody banování v banlistu, tak je mi zle! Pokud banujete tak si alespoň vymýšlejte normální důvody! Banlist není vzkazník!

Doporučuji se podívat na to co děláte a zamyslet nad svým jednáním!

Děkuji
S pozdravem
AgemCZ

UPOZORŇUJI, ŽE ODKAZ UVEDENÝ V PŘÍSPĚVKU NEMÁ BÝT UVEDEN ZA ÚČELEM REKLAMY!

J3ZUsSs*
08-07-14, 15:03
Blbosť si napísal. Ked niekto čítuje z klanu, tak je možné, že budú aj ostatný. Prečo by nemohol napísať, že sa pozrie aj na vás? Ked namáš nič tak sa nemusíš ničoho báť.

AgemCZ
08-07-14, 15:06
Blbosť si napísal. Ked niekto čítuje z klanu, tak je možné, že budú aj ostatný. Prečo by nemohol napísať, že sa pozrie aj na vás? Ked namáš nič tak sa nemusíš ničoho báť.

Netvrdím, že se bojím toho, že najdete nějaké cheaty. Tvrdím to, že si nemáte brát můj clan do huby ve spojení se slovem "cheaty"! A pokud umíš číst... psal jsem, že nikdo nemá cheaty, tak pokud nejsi mrdnutý tyčí, tak by jsi si mohl přečíst co jsi teď psal ty "Ked niekto čítuje z klanu..." ... Fuck logic :D

hofy
08-07-14, 15:10
Hráč byl nahlášen, admin demo posoudil jako cheating, udělil ban, nic víc v tom nehledej. Ono tu bylo dost klanů ve kterých se pouze cheatovalo, takže proč by admin nemohl preventivně zkontrolovat další hráče v daném klanu? Nikdo přeci neřekl, že je to klan cheaterů a ani to, že dostanou ban všichni, když měl cheatovat jeden. Namátkově se hráči na serverech přeci kontrolují běžně a kdo necheatuje, tak tomu to může být jedno.

Hráč si podal žádost o unban, tak se uvidí: http://csko.cz/forum/showthread.php?29649.

Nikdo za zabití admina ban nedostal. Důvody banů sice jsou někdy ne-úplně korektní, ale důvod banu z nich odvodit jde.

mirous
08-07-14, 15:11
Nemám v zájmu se zde s vámi nějak extra hádat, ale první se sakra podívejte na to, že nikdo není dokonalý a někdo může umět hrát CSko lépe než admin. Je pravda, že zabitím admina dostanu ban? No super! A když vidím vaše důvody banování v banlistu, tak je mi zle! Pokud banujete tak si alespoň vymýšlejte normální důvody! Banlist není vzkazník!

Též krasný den,

v prvé řadě by to chtělo méně radit, jak máme dělat naší práci. Já když se teď kouknu na banlist, tak jsou tam důvody zcela normální. Jako důvod si admin může napsat, co potřebuje a uzná za vhodné. Jestli narážíš na důvod banu admina Toye, tak k tomu měl jistě nějaký důvod, třeba to ve hře doprovázely nějaké prupovídky. To ať řekne on sám. Každopádně Tím důvodem můžeme hráči vzkázat např. ,,odstraň si reklamu a dojdi si pro UB", protože spousta hráčů ani netuší, že nějaký fórko, kde si můžou zažádat je. Takže bych byl opatrný s výroky, že banlist není vzkazník. Svým způsobem může být.

Co se týká zabití admina, za to to určitě bany nikdo nedává, takže by to chtělo více rozmýšlet, než napsat takovou blbost. A tenhle člen z Vašeho klanu evidentně cheatoval, takže ta přísnost hlídaní nebude asi taková. No a pokud ne, což se ukáže na žádosti o UB, pak UB dostane a není co řešit. Jak napsal výše Does, nikdo nenapsal, že jste klan cheaterů.

Hezký den.

AgemCZ
08-07-14, 15:14
Hráč byl nahlášen, admin demo posoudil jako cheating, udělil ban, nic víc v tom nehledej. Ono tu bylo dost klanů ve kterých se pouze cheatovalo, takže proč by nemohl preventivně zkontrolovat další hráče v daném klanu? Nikdo přeci neřekl, že je to klan cheaterů a ani to, že dostanou ban všichni, když měl cheatovat jeden.

Hráč si podal žádost o unban, tak se uvidí: http://csko.cz/forum/showthread.php?29649.

Nikdo za zabití admina ban nedostal. Důvody banů sice jsou někdy ne-úplně korektní, ale důvod banu z nich odvodit jde.

Na demo hráče jsem se osobně díval a nesouhlasím s tím, že by hráč měl cheaty. Preventivně si kontrolujte koho chcete, ale není snad třeba to psát na forum ve smyslu, všichni jsou ko**ti co tam jsou cheatují! Tak jako pardon! A to, že nikdo neřekl, že je to clan cheaterů? Chcete výpis z konzole chatu na serveru? Klidně vám jej sem dám a co řeknete potom! A PS: Cheateři na tom serveru jsou, ale uplně jiní... Admin Toy by se měl stydět, že banuje nesprávné lidi :D

mirous
08-07-14, 15:17
Na demo hráče jsem se osobně díval a nesouhlasím s tím, že by hráč měl cheaty. Preventivně si kontrolujte koho chcete, ale není snad třeba to psát na forum ve smyslu, všichni jsou ko**ti co tam jsou cheatují! Tak jako pardon! A to, že nikdo neřekl, že je to clan cheaterů? Chcete výpis z konzole chatu na serveru? Klidně vám jej sem dám a co řeknete potom! A PS: Cheateři na tom serveru jsou, ale uplně jiní... Admin Toy by se měl stydět, že banuje nesprávné lidi :D

Zas to nepřehánějte, takto to tam nikdo nepsal. I kdyby se Toy spletl, což se uvidí, až bude demo, tak jsme jen lidi :cool:

hofy
08-07-14, 15:20
Na demo hráče jsem se osobně díval a nesouhlasím s tím, že by hráč měl cheaty.
Žádost je podaná, tak se demo posoudí a uvidí se.


A to, že nikdo neřekl, že je to clan cheaterů? Chcete výpis z konzole chatu na serveru? Klidně vám jej sem dám a co řeknete potom!
Máš pravdu, to na serveru sice padlo, ale ze strany hráče.



Server
Čas
SteamID
IP
Nick
Text


dust2 only 2
06-07-2014 16:44:02
STEAM_0:1:52689178
85.71.247.9
^Cro'W' (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=^Cro%27W%27&player_id=STEAM_0:1:52689178&player_ip=85.71.247.9&server_port=27072)
CS DD je z clanu cheateru , tak pozor na nej


dust2 only 2
06-07-2014 16:38:50
STEAM_0:1:52689178
85.71.247.9
^Cro'W' (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=^Cro%27W%27&player_id=STEAM_0:1:52689178&player_ip=85.71.247.9&server_port=27072)
CS DD je z klanu cheateru tak pozor na nej


dust2 only 2
05-07-2014 17:35:11
STEAM_0:1:52689178
85.71.247.9
^Cro'W' (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=^Cro%27W%27&player_id=STEAM_0:1:52689178&player_ip=85.71.247.9&server_port=27072)
CS DD clan cheateru a jeste nedokazou ani pokrejt :D






Preventivně si kontrolujte koho chcete, ale není snad třeba to psát na forum ve smyslu, všichni jsou ko**ti co tam jsou cheatují! Tak jako pardon!

až bude HLTV, koukneme se na celý jejich "clan"

AgemCZ
08-07-14, 15:22
Zas to nepřehánějte, takto to tam nikdo nepsal. I kdyby se Toy spletl, což se uvidí, až bude demo, tak jsme jen lidi :cool:

Nesnažím se to nějak přehánět, ale chci aby zde fungovala jedna věc, komunita. Zatím to je boj admini vs hráči... Ach ta demence... Co tak kdyby jste se nedívali na hráče tak dementním způsobem...

AgemCZ
08-07-14, 15:24
Žádost je podaná, tak se demo posoudí a uvidí se.


Máš pravdu, to na serveru sice padlo, ale ze strany hráče.



Server
Čas
SteamID
IP
Nick
Text


dust2 only 2
06-07-2014 16:44:02
STEAM_0:1:52689178
85.71.247.9
^Cro'W' (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=^Cro%27W%27&player_id=STEAM_0:1:52689178&player_ip=85.71.247.9&server_port=27072)
CS DD je z clanu cheateru , tak pozor na nej


dust2 only 2
06-07-2014 16:38:50
STEAM_0:1:52689178
85.71.247.9
^Cro'W' (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=^Cro%27W%27&player_id=STEAM_0:1:52689178&player_ip=85.71.247.9&server_port=27072)
CS DD je z klanu cheateru tak pozor na nej


dust2 only 2
05-07-2014 17:35:11
STEAM_0:1:52689178
85.71.247.9
^Cro'W' (http://csko.cz/bans/admin/add_ban.php?player_nick=^Cro%27W%27&player_id=STEAM_0:1:52689178&player_ip=85.71.247.9&server_port=27072)
CS DD clan cheateru a jeste nedokazou ani pokrejt :D



V tom případě bych teď já mohl na toho konkrétního hráče podat stížnost... Ne? :)

J3ZUsSs*
08-07-14, 15:26
V tom případě bych teď já mohl na toho konkrétního hráče podat stížnost... Ne? :)

To nemyslíš vážne. Iba preto lebo ťa nazval že ste cheteri? Tých banov by tu potom bolo dosť.

mirous
08-07-14, 15:26
Mohl, ale protože se nemáme dívat tak dementním způsobem na hráče, tak nevím, za co bychom mu dávali dementní ban? za urážku na cti? ale..nejsme v době první republiky..

AgemCZ
08-07-14, 15:30
Mohl, ale protože se nemáme dívat tak dementním způsobem na hráče, tak nevím, za co bychom mu dávali dementní ban? za urážku na cti? ale..nejsme v době první republiky..

A dokonce ani admin neví, že šíření pomluvy je dokonce trestný čin, když je to toho zatáhnuta první republika? Dementním způsobem myslím, že když hráč něco umí hrát, tak je cheater? No super. :) A protože se mi zdá blbé to řešit soudně, když se jedná jen a pouze o hru. :) Ale byl bych rád, kdyby admin tým s tímto něco dělal.

Toy
08-07-14, 15:33
Takže Zdravíčko.

Hráč nebyl zabanován za dema, které se nachází zde - > http://csko.cz/forum/showthread.php?29489-Only-dust2-WH-CS-DD-DirtixXx&highlight=dirtixxx to demo jsem ani nekoukal. A to proč jsem to udělal takhle je tam vcelku dobře popsáno.

Momentálně časuju svoje demo, které pak vložím sem http://csko.cz/forum/showthread.php?29649-CS-DD(B)-DirtixXx-Toy&p=288374#post288374 do hráčovi žádosti o unban.

Reason byl udělen na základě hráčova usměvného tvrzení - > dust2 only 2 05-07-2014 17:30:57 STEAM_0:0:47862313 78.157.167.71 [CS-DD(B)] DirtixXx Znam tuto mapu jak svoje boty (-_-)

Jelikož v poslední době zaplavujou servery clany (včetně steamařů) , kterým nejde o nic víc, než o to si tu zacheatovat, tak ano, nedá mi to a hezky si kouknu HLTV a dle toho usoudím, jestli je eště někdo z vašeho clanu zapnutý nebo ne.

Peace

mirous
08-07-14, 15:34
A dokonce ani admin neví, že šíření pomluvy je dokonce trestný čin, když je to toho zatáhnuta první republika? Dementním způsobem myslím, že když hráč něco umí hrát, tak je cheater? No super. :) A protože se mi zdá blbé to řešit soudně, když se jedná jen a pouze o hru. :) Ale byl bych rád, kdyby admin tým s tímto něco dělal.

Admin má ekonomické zaměření, nikoliv právnické a fakt neznám naše zákony z hlavy, sorry, asi jsem tedy špatný admin. To je totiž zrovna věc, kterou každodenně jako admin potřebuju znát :). Každopádně i mé základní právnické znalosti mi říkají, že z takovou žalobou by se Vám každej akorát vysmál :). Nic, tohle nemá cenu řešit, uvidí se, jak dopadne žádost o UB pro daného hráče, sám sem na to zvědavý, když už jsem se do tohoto tématu vložil :).

AgemCZ
08-07-14, 15:39
Takže Zdravíčko.

Hráč nebyl zabanován za dema, které se nachází zde - > http://csko.cz/forum/showthread.php?29489-Only-dust2-WH-CS-DD-DirtixXx&highlight=dirtixxx to demo jsem ani nekoukal. A to proč jsem to udělal takhle je tam vcelku dobře popsáno.

Momentálně časuju svoje demo, které pak vložím sem http://csko.cz/forum/showthread.php?29649-CS-DD(B)-DirtixXx-Toy&p=288374#post288374 do hráčovi žádosti o unban.

Reason byl udělen na základě hráčova usměvného tvrzení - > dust2 only 2 05-07-2014 17:30:57 STEAM_0:0:47862313 78.157.167.71 [CS-DD(B)] DirtixXx Znam tuto mapu jak svoje boty (-_-)

Jelikož v poslední době zaplavujou servery clany (včetně steamařů) , kterým nejde o nic víc, než o to si tu zacheatovat, tak ano, nedá mi to a hezky si kouknu HLTV a dle toho usoudím, jestli je eště někdo z vašeho clanu zapnutý nebo ne.

Peace

To co Dirtix psal je mi v podstatě jedno a jestli je to nějaký důvod... tak prosím... řešit to nebudu.
Byl bych jen rád, kdyby jsi si např.
1. Ty odpustil veřejné tvrzení o kontrole clanu, kontroluj si jej klidně v noci když budeš mít "intimčo" s počítačem, ale NEPIŠ to VEŘEJNĚ! Pak mám já co dělat s narážkami!
2. Aby admini něco dělali s "úsměvnými tvrzeními" jak pomlouvají skupinku lidí, která u vás na serveru naprosto normálně hraje! :)

AgemCZ
08-07-14, 15:40
Nic neznamená? Čti si pak ty narážky od lidí ke kterým se to dostane proti clanu. :)

Toy
08-07-14, 15:43
Demo jsem vložil do žadosti o ub, víc tohle neřeším, myslím, že mužeš bejt pyšnej na svůj klan. Akorát sis tu nasral na hlavu ikdyž je to možný, že je to fail pouze jedince z vašeho clanu. Laskvě se nestarej o můj osobní život dík.

Fhacker
08-07-14, 15:44
Ty si až moc závislý na CSku? Nemyslíš že toto čo ty už tu píšeš je trocha moc??? Toto by ak tak napísali decko ktoré je v puberte, ty asi moc rokov nebudeš mať? Alebo zase nevieš nič o reálnom svete lebo sedíš ako maniak za PC. Ja to aj 100x napíšem že si prezriem váš klan. Už si aj tak povesť nezlepšíš keď ste mali v klame čítera...

E: väčšina hráčov čo máš v klane sa registrovali na vašu stránku len 6.7.2014 teda všetci, takže ste nový klan?... Poznáš ty vôbec čo za ľudí si berieš do klanu nič si odklepol každého kto ťa vyprosil???

AgemCZ
08-07-14, 15:54
Demo jsem vložil do žadosti o ub, víc tohle neřeším, myslím, že mužeš bejt pyšnej na svůj klan. Akorát sis tu nasral na hlavu ikdyž je to možný, že je to fail pouze jedince z vašeho clanu. Laskvě se nestarej o můj osobní život dík.
Tvůj život je mi uplně u pi** a neřeším jej. Maximálně bych byl rád, kdyby jsi ty se zase nestaral o můj clan. Dík

Toy
08-07-14, 15:55
Tvůj život je mi uplně u pi** a neřeším jej. Maximálně bych byl rád, kdyby jsi ty se zase nestaral o můj clan. Dík


Já bych byl rád, kdyby sis kouknul to demo a pak mluvil o tom, že jste clan bez žádného cheatra. Opravdu už tohle nebudu řešit, jdeš si tu veřejně srát na hlavu, obhaj mi časy v tom demu a dám mu klidně unban

Fhacker
08-07-14, 15:57
A na moju otázku neodpovieš???

AgemCZ
08-07-14, 15:57
Ty si až moc závislý na CSku? Nemyslíš že toto čo ty už tu píšeš je trocha moc??? Toto by ak tak napísali decko ktoré je v puberte, ty asi moc rokov nebudeš mať? Alebo zase nevieš nič o reálnom svete lebo sedíš ako maniak za PC. Ja to aj 100x napíšem že si prezriem váš klan. Už si aj tak povesť nezlepšíš keď ste mali v klame čítera...

Pokud 17 let je pro tebe nějaké děcko co asi "moc rokov nebude mať", tak ok. To, že jsem maniak co sedí u PC pravda možná je, ale stále nesouhlasím s tím, že jsem měl v clanu cheatera... Možná tak podle vás!

Toy
08-07-14, 15:59
Pokud 17 let je pro tebe nějaké děcko co asi "moc rokov nebude mať", tak ok. To, že jsem maniak co sedí u PC pravda možná je, ale stále nesouhlasím s tím, že jsem měl v clanu cheatera... Možná tak podle vás!


Tak eště jednou demo - > http://uloz.to/xHg78tVr/dirtix-rar

Furt si za tím stojíš ?

Fhacker
08-07-14, 16:00
a odpovieš mi ešte na toto?


E: väčšina hráčov čo máš v klane sa registrovali na vašu stránku len 6.7.2014 teda všetci, takže ste nový klan?... Poznáš ty vôbec čo za ľudí si berieš do klanu nič si odklepol každého kto ťa vyprosil???

mirous
08-07-14, 16:02
Víš co? dej si mokrej hadr na hlavu a studený pivko..raději nealkoholické. Ten má zcela jasné WH, příště raději mlč a šoupej nohama, jak napsal Toy, nasral si tu na hlavu, nám budeš diktovat jak máme brát hráče méně dementně a co si máme a nemáme psát do banlistu. Raději si více pojisti tu svou super kontrolu, že nemáte v klanu cheatery. Čao..

Swagrid
08-07-14, 16:08
To počasí Ti očividně leze na mozek. Admin jakožto "strážce pořádku" na serveru má dělat svojí práci a to že někam veřejně napsal, že ten váš klan prověří, protože jeden z vašich členů pravděpodobně nehraje čistou hru je naprosto v pořádku a nevidím v tom nic špatného. Tvoje narážka na důvody banů mi také nepříjde moc inteligentního z tvé strany. Nevidím na tom nic špatného když například admin udá místo důvodu "Wallhack" něco ve smyslu "Ty nemáš stěny?". Mimochodem WH potvrzuju...

AgemCZ
08-07-14, 16:11
Já bych byl rád, kdyby sis kouknul to demo a pak mluvil o tom, že jste clan bez žádného cheatra. Opravdu už tohle nebudu řešit, jdeš si tu veřejně srát na hlavu, obhaj mi časy v tom demu a dám mu klidně unban
--
Podíval jsem se na Tvé časy
Nějáký ty časy 19:27 - 19:45 začíná show, už z plantu si wallaimuješ enemy, co je na CT spawnu, za celou dobu není slyšet ani krok, vsadím boty, že hrač walkuje po celou dobu.
21:35 - tahle akce se ti povedla, máš přehled jako sviňa, nejvíc pobavilo to hečko, jak před ním zatáhneš a hned se pak vracíš ke schodům ( čas 21:40)
22:58 - Tohle mi vysvětlíš jak ?
23:06 - Čas a.k.a. tušitel roku
--

Můj názor:
21:35-Předem upozorňuji na to, že Dirtix zabil dalšího člena clanu se kterým při hře byl na TeamSpeaku a kolegové z clanu mu řekli, kde se daný hráč nachází.
22:58-Mířil přesně, nikoliv mimo (takže AB to být nemůže) a enemy mu tam naběhnul celkem viditelně a někdo s rychlejšími reflexy jej tímto způsobem opravdu zabít mohl. Problém by byl, kdyby toho hráče zabil ještě za dveřmi.
23:06-Na clan TG často říkáme, že můžou hráči tohle místo zkusit děrovat, protože tam běžně někdo je. Když se podíval za plaint, kde se protíná long s východem z CT spawnu, tak logicky začal střílet, měl se nechat zabít?

Prosím, máš zde odůvodněny chvíle, kde bylo udajné WH a ještě jedna věc, kdyby měl WH, tak je nepřemožitelný a nikdo by jej nezabil, protože by o všech věděl.

Stačí tak? :)

mirous
08-07-14, 16:13
Ani sem to nedočet celý, ale už jen první věta: na to Ti odpovím větou z pravidel serveru:

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.

E: už sem to dočetl celý. Dobrá pohádka a nejvíce mě dostalo, cituji: "ještě jedna věc, kdyby měl WH, tak je nepřemožitelný a nikdo by jej nezabil, protože by o všech věděl." - toto doufám si napsal jen pro naše pobavení, to snad ani průměrně inteligentní člověk, hrající CSko alespoň více než týden, nemůže myslet vážně

Toy
08-07-14, 16:15
--
Podíval jsem se na Tvé časy
Nějáký ty časy 19:27 - 19:45 začíná show, už z plantu si wallaimuješ enemy, co je na CT spawnu, za celou dobu není slyšet ani krok, vsadím boty, že hrač walkuje po celou dobu.
21:35 - tahle akce se ti povedla, máš přehled jako sviňa, nejvíc pobavilo to hečko, jak před ním zatáhneš a hned se pak vracíš ke schodům ( čas 21:40)
22:58 - Tohle mi vysvětlíš jak ?
23:06 - Čas a.k.a. tušitel roku
--

Můj názor:
21:35-Předem upozorňuji na to, že Dirtix zabil dalšího člena clanu se kterým při hře byl na TeamSpeaku a kolegové z clanu mu řekli, kde se daný hráč nachází.
22:58-Mířil přesně, nikoliv mimo (takže AB to být nemůže) a enemy mu tam naběhnul celkem viditelně a někdo s rychlejšími reflexy jej tímto způsobem opravdu zabít mohl. Problém by byl, kdyby toho hráče zabil ještě za dveřmi.
23:06-Na clan TG často říkáme, že můžou hráči tohle místo zkusit děrovat, protože tam běžně někdo je. Když se podíval za plaint, kde se protíná long s východem z CT spawnu, tak logicky začal střílet, měl se nechat zabít?

Prosím, máš zde odůvodněny chvíle, kde bylo udajné WH a ještě jedna věc, kdyby měl WH, tak je nepřemožitelný a nikdo by jej nezabil, protože by o všech věděl.

Stačí tak? :)

Ty sis asi vážně dneska vzal o jednoho Márťánka navíc ? :D Já už tohle řešit fakt nehodlám, prostě tohle jsou nevysvětlitelný časy a to jsou ty slabší o Ab nikdo nemluvil , hrač je křivej jako tobogán, to se musí nechat. . Ty si pojedeš furt to svoje a mně je to celkem pumpička.

Má WH, tohle není teamspeak prostě , jasný wallaimy, uhýbaní před hečkama a spousta dalších věcí.


PS "ještě jedna věc, kdyby měl WH, tak je nepřemožitelný a nikdo by jej nezabil, protože by o všech věděl." - na serveru denně zabanuju desítky hráčů s AB + WH, a skore mají třeba 10 :25 . . Podle skore se hrači rozhodně nebanujou , zase ty vaše ohraný pohádky.

Zoyer
08-07-14, 16:15
myslím že stačí tak jak naspal mirous. demo ani nejdu koukat

AgemCZ
08-07-14, 16:17
Ani sem to nedočet celý, ale už jen první věta: na to Ti odpovím větou z pravidel serveru:

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.

Možná to tak být posouzeno může, ale já ti asi napíšu moji větu ZABIL ČLENA STEJNÉHO CLANU. Což znamená, že pokud se sním domluví při hře, že mu třeba on svou pozici řekne, tak není problém! :) A mj. zabil tak jednoho člověka se kterým se klidně mohl domluvit. Nezbil tímto způsobem jiného hráče, kterého nezná!

Chalager0
08-07-14, 16:20
já z toho nemožem (takže AB to být nemůže) :D aj ked mi dotoho nič nieje, ale jasné wh neni o čom gj

mirous
08-07-14, 16:20
A já Ti zase napíšu, že víc už To rezebírat nebudu. Mám pohádky rád, ale tahle je už moc dlouhá. Kolegovi Toyovi (doufám, že jsem to dobře vyskloňoval :D) jen doporučím, aby se podíval i na další členy z toho slavného klanu. WH je tam zcela jasné. LOCK.

AgemCZ
08-07-14, 16:23
Ty sis asi vážně dneska vzal o jednoho Márťánka navíc ? :D Já už tohle řešit fakt nehodlám, prostě tohle jsou nevysvětlitelný časy a to jsou ty slabší o Ab nikdo nemluvil , hrač je křivej jako tobogán, to se musí nechat. . Ty si pojedeš furt to svoje a mně je to celkem pumpička.

Má WH, tohle není teamspeak prostě , jasný wallaimy, uhýbaní před hečkama a spousta dalších věcí.


PS "ještě jedna věc, kdyby měl WH, tak je nepřemožitelný a nikdo by jej nezabil, protože by o všech věděl." - na serveru denně zabanuju desítky hráčů s AB + WH, a skore mají třeba 10 :25 . . Podle skore se hrači rozhodně nebanujou , zase ty vaše ohraný pohádky.

Jak jsi sám psal "nestarej se o můj život" nebo něco v tom smyslu ty. Tak se nestarej o to kolik marťánků jsem si vzal. A ještě jedna věc... ty tvé nevysvětlitélné časy jsem ti vysvětlil, tak prosím... Unban! :)

AgemCZ
08-07-14, 16:24
já z toho nemožem (takže AB to být nemůže) :D aj ked mi dotoho nič nieje, ale jasné wh neni o čom gj

Jen kdyby někdo pak začal narážet na AB :)

Chemo
08-07-14, 16:28
Demo som pozeral, nie je to radenie cez TS ! Pekne WH, zamieri si cez stenu na hráča, vykloní sa a hneď páli, sú tam časy, ktoré by bez WH-čak nedal, to sa s tebou stavím.
Čo sa týka toho ts, mne sa zdá, že proste cheatoval váš klanový spoluhráč a vy teraz chcete z toho vytrieskať čo najkratší ban. Za cheaty sa UB nedáva, našiel som tam ďalšie časy, nie tie, čo dal Toy. Ten váš spoluhráč hrá ako malé 10 - ročné decko na ns. Proste pekné WH. Koniec. Správaj sa slušne, lebo na jeho cheating je dôkaz, jediné, čo z toho môžeš ty vytĺcť, je ban na fórum, nič viac. Na budúce si dávaj viac záležať na výbere ľudí, s ktorými spolupracuješ a nie obviňovať celý at.

Maaaaaaaaaaja
08-07-14, 16:32
Nevím, co je víc k smíchu/k pláči .... jestli ten whčkař, nebo ten CL, co se ho snaží za každou cenu obhajovat a kamarádství mu evidentně zatemňuje úsudek .....

Zoyer
08-07-14, 16:39
po zkouknuti dema se jen smeju :D

Maaaaaaaaaaja
08-07-14, 16:43
A ještě dodám to, že kdybys měl trošku soudnosti a koule, tak toho dirtixxe vyhodíš z klanu, adminům, co ho chytili, poděkuješ, že ti našli škodnou v klanu a omluvil by ses za celý tým, aby jméno tvého klanu nebylo spojováno s cheatery.

Giussepe
08-07-14, 16:51
Hehe vtipné demo. Ten je průhlednej jak babiččiny bombarďáky. A jeho stěny stejně tak. Jak si vůbec můžeš dovolit si tu na nás takhle otvírat papulu, když ten cheating tak je naprosto evidentní? Divím se, že ti ještě žádnej moderátor nenapařil ban, za to, co tu předvádíš.

A jen mě zaujalo, že když jste se teda domlouvali na TS, proč jste si na serveru psali do chatu?

Z tvého prvního příspěvku jsou cítit silné moralistické řeči, ale radši by sis měl zamést před svým vlastním prahem.

Na těch vašich stránkách máte krásné pravidlo. Cituji:
"Rovněž se doporučuje komunikovat na úrovni větší než má dítě po narození."

Zkus se toho držet :-)

Slunicko
08-07-14, 16:59
Cheaty potvrzeny, navíc mi přijde až směšné, jak si sem dal stránky vašeho super uber klanu, kterého jsi majitelem. Na stránkách funguje asi jen 1 odkaz.
Také mi přijde směšné sem zatahovat zákony, tak nás zavři za to, že ti řeknu cheatere chytráčku.
Taky to není rozepře mezi adminy a hráči, většina z adminů se chová k hráčům s úctou ale cheateři se prostě odstraňují a tak to je, teď když vidím o co jde, také si dám pozor na váš klan, právě teď jsem zabanovali s Jerrym další klan (stačilo přijít na jednoho a druhý byl samozřejmě také zapnutý) :)
Tady není co dál řešit.

1) Mít alespoň 14 let (15 a více je výhodou) - podmínka vašeho klanu, 15 je výhodou, ano, to je naprosto seriozní a spolehlivý klan. :)

hofy
08-07-14, 17:27
Neoprávněná až bezpředmětná stížnost, takže zavírám. DirtixXx si může ještě řešit žádost tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?29649, ale ani tam už asi není o čem..