PDA

Zobrazit normální verzi : WiXiL (WH) --> *Britny



WiXiL
08-07-14, 20:27
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 112969)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < WiXiL >
[AMXBANS] Tvuj nick: WiXiL
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:30013220
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:30013220
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.103.132.66
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.132.66
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






ako fakt hram esl hram uz dlho a mam rozum rozdal som par dier a admin mi hned dal ban ... ak ma tocil alebo nieco tak kludne mu to dam alebo ak ma screenoval ... ale bezdovodny ban na dobrom portali to nie .. prosim o unban

Britny
08-07-14, 21:37
Takže se omlouvám za čekání, ale čekala jsem na hltv, které je ZDE (http://ulozto.cz/xfE4P3iQ/wixil-de-dust2-zip). Někdy mi přišlo, že si měl až moc velký přehled o tom, kde kdo je. Ze začátku nic moc, ale potom třeba v čase 9:31 - to jak si poznal, že tam walkuje a čekal si na něj? Dál se mi ta situace zdála divná, na tom longu. No až potom je čas cca 18:50 kde s jistotu jdeš proděrovat hráčku, která mohla být kdekoliv. Občas mi tvůj styl hraní přišel jako wall, ale jestli se pletu, tak se omlouvám a možná tu taky bude málo důkazů.

WiXiL
08-07-14, 21:48
za niektoré diery fakt som bol prekvapený sám a to fakt :D ale tak čo už videl som že tam je bomba tak som si pomyslel že bude za tou krabicou bývajú tam často a viem kde vždy kempia :) a hen ten walk čakal som že bude dupať a že začnem dierovať tak idem kuknúť a bum on tam len som mal skorší reflex ... no a ta posledná diera nezostával mi čas tak som len dieroval ... náhoda že som ho dal :)

Maaaaaaaaaaja
08-07-14, 23:00
Tohle mě zajímá, nechce se mi věřit, že je zaplej. Kouknu po fotbale. Pak editnu.

E: Rozepisovat se mi už nechce, takže jednoduše CLEAR.

Britny
08-07-14, 23:10
za niektoré diery fakt som bol prekvapený sám a to fakt :D ale tak čo už videl som že tam je bomba tak som si pomyslel že bude za tou krabicou bývajú tam často a viem kde vždy kempia :) a hen ten walk čakal som že bude dupať a že začnem dierovať tak idem kuknúť a bum on tam len som mal skorší reflex ... no a ta posledná diera nezostával mi čas tak som len dieroval ... náhoda že som ho dal :)

Mě právě zarazily ty dvě situace, při kterých sem se zrovna na tebe dívala. Je možné, že jsem se unáhlila, každopádně ještě počkám na jiné adminy, jestli se k tomu vyjádří a pokud by se shodli na UB, tak ti ho dám :)

WiXiL
08-07-14, 23:21
Mě právě zarazily ty dvě situace, při kterých sem se zrovna na tebe dívala. Je možné, že jsem se unáhlila, každopádně ještě počkám na jiné adminy, jestli se k tomu vyjádří a pokud by se shodli na UB, tak ti ho dám :)

však to je ok .. ale stále si myslíš že som zapnutý? ... za 2 situácie ... no veď dobre tak počkáme na názor iných ... potom si na mna eŚte posvieť .. zistíš aká som lama dnes som mal lucky day a hneď aj ban :D pff :)

Britny
09-07-14, 14:10
Máš UB a promiň za to čekání a fail. :)

Poprosím o LOCK.