PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie 1,2,3



Kraks
08-07-14, 20:26
Tákže...Chcem vám len napísať to čo si myslím...Čím ďalej tým viac sa kazia klasické zombie servery...Najskôr ste zrušili,že nemôžu sa dávať mg bz atď...to je ešte akceptovateľne,ale keď prišlo,že INF za body a last má len HP?? ako to majú dať? Láskavo to prosím vás zmeňte,nedá sa to už hrať,ľudia vám odchádzaju na iné portaly,pretože majú lepšie klasické ZM servery..musím uznať,že Apokalypsa je dobrá...Ale kur*a ako chcete mať ľudí,keď všetko zbabráte jak ľudia,ktorí nevedia už čo vymyslieť a vymýšľajú len pí**viny...A nevyhovárajte sa,že ľudia nechodia preto sa na servery,lebo je vonku teplo a sú prázdniny,tak potom otázka znie,prečo vôbec hraju kotelňu a apokalypsa je zaplnená? Rád by som bol,keby sa to zmenilo...to je asi všetko,keď ma niečo napadne,dopíšem..by AresS a ja Kraks..

Kotel
08-07-14, 20:36
Najskôr ste zrušili,že nemôžu sa dávať mg bz atď...to je ešte akceptovateľne,ale keď prišlo,že INF za body a last má len HP?? ako to majú dať?


Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz . Jakože to je jen pro vip?
Inf je jen za body, takže to je pro lidi tezsi? Taky nechapu.
Posledni ma jen hp, ale ma jich hodne a nema zpomaleni zasahem, takze se zbytecne neceka a hraci kvuli tomu neodchazi.

Servery jsou plne, nevidim problem.

AresS
08-07-14, 20:37
Prosim DAJTE TO HP Z LASTA PREC .. Tolke roky sa hrale tak dobre a pridem po tyzdni na zm a som hotovy ...... WTF

Kraks
08-07-14, 20:39
Hm...Ale tie servery sú plné len niekedy..:)) Niekedy bolo tak,že 30 ľudí bolo v pohode :) Tie mg a bz ešte sa dá...okey,pre zm je to ťažšie a hp je ťažšie ako by mal mať normal 450 hp a armor keď mal body...takže len sa pýtam prečo tie zmeny? Hádam mi chceš tvrdiť,že to pravda nie je? Skús si hrať tak ako ste to spravili...Tí lepší hráči dajú mne za pravdu a nie tebe...napr. AresS Gyttík mi dajú za pravdu v pohode,tak prosím netvrď,že to pravda nie je..

Kraks
08-07-14, 20:41
Ast0r a ty mi chceš tvrdiť,že si dobrý hráč alebo taký čo to v pohode zvláda? Ja nehovorím,že som lepší jak ty,tak prestaň,lebo vidno,že len sa vtieraš do rite jak nejaký psík...A ešte chceš práva za to jak sa na servery správaš? pffff choď niekam inam žiadať radšej práva,lebo už keď ty sa staneš adminom tak to by bolo v prdeli a stojím si za svojím dajte to na s5 ,a spýtaj sa aj na servery Kotel,že aký majú na to názor..:)

Kotel
08-07-14, 20:43
S bazukou a minigunem jsem nic nedelal. Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz .

halelujah
08-07-14, 20:43
Serveri su plne , inf sa nehadže každu chvilku osobne su to zmeni k lepšiemu ako vidim plačete keď sa nerobia zmeny a keď sa nejaká zmena spraví chcete to späť .Vždy ale sa odvolávate na kolko ludi tam odišlo a pri tom sa to nepači len vám a par kamošom ktorý vkuse minovali na konci a preživali do nemoty lovili zm ktorý museli pred nimi utekať, tie časi su preč a zm je zábavnejší ako pred rokom.Chválim ta kotel za nervy a ochotu lebo pri tomto by som ja osobne rupol.

Likan.
08-07-14, 20:43
Tákže...Chcem vám len napísať to čo si myslím...Čím ďalej tým viac sa kazia klasické zombie servery...Najskôr ste zrušili,že nemôžu sa dávať mg bz atď...to je ešte akceptovateľne,ale keď prišlo,že INF za body a last má len HP?? ako to majú dať? Láskavo to prosím vás zmeňte,nedá sa to už hrať,ľudia vám odchádzaju na iné portaly,pretože majú lepšie klasické ZM servery..musím uznať,že Apokalypsa je dobrá...Ale kur*a ako chcete mať ľudí,keď všetko zbabráte jak ľudia,ktorí nevedia už čo vymyslieť a vymýšľajú len pí**viny...A nevyhovárajte sa,že ľudia nechodia preto sa na servery,lebo je vonku teplo a sú prázdniny,tak potom otázka znie,prečo vôbec hraju kotelňu a apokalypsa je zaplnená? Rád by som bol,keby sa to zmenilo...to je asi všetko,keď ma niečo napadne,dopíšem..by AresS a ja Kraks..


Ono sa to práveže dá prežiť :D Iba nesmieš loviť, to bol aj zámer. Keď vidím ako sa sem príjdu sťažovať práve tí, ktorí to najradšej robia, tak mi neostáva nič iba :thumbup: k updatom. Ak si last a máš niečo v hlave prežiješ 4-5 siliek, čo je asi tá optimálna hranica neporaziteľnosti :) Inf za bd je práve kvôli takým ako je AresS. Jedno kolo vypustia, robia pas. exp. aby si našetrili cca. 4k expov a následne v 2. kole hodili inf a potom rýchlo niekde protilátku.

AresS
08-07-14, 20:46
:DDDDDDDDDDD Likan. ani ma nepoznas tak si zavri tu spinavu papulu lebo co z nej vyjde to same hovenko ,.

Kotel
08-07-14, 20:47
S bazukou a minigunem jsem nic nedelal. Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz.
Ted jsem tam byl, kazdej ma minigun a bazuku. Zombie si neskrtaj. To je prece stav, ktery chcete mit.

GyTTE
08-07-14, 20:48
Kotle .. tým myslel , že sa niekedy dalo dropnúť MG a BZ , ale už to nejde ..

AresS
08-07-14, 20:48
:DDDDDDDDDDDD AsToR robis si srandu ? :DDDD

Kraks
08-07-14, 20:49
Ast0r,ty si admin alebo čo? nepíš tu dík a vrátim sa k tomu,niekedy sa dali hádzať mg a bz a už nejdu,snáď ani o tom nevieš? A halelujah napíš mi alebo ukáž niečo kde som plakal,že mi zmena vadí,dík...:) proste to nie je ono...Likan a o čom to je,že sa nesmie loviť?? A vraj zábavnejšie zm ako kedysi? :DD

AresS
08-07-14, 20:56
Koteal nic nemen , len zmen to LAST HP pls :) DIks

Kotel
08-07-14, 21:01
Upravy last byly kvuli tomu, ze tam nejsou smokeri, ale na prvnim jsou, takze tam se muze vratit vesta. To je celkem jedno.

Kraks
08-07-14, 21:03
No tak?

AresS
08-07-14, 21:04
Ok tak vrat aspon na zm.1 pls

GyTTE
08-07-14, 21:33
A čo tak napríklad vrátiť na zombie 2 armor pre lasta, ale s tým že bude mať napríklad 200 alebo 250hp .. je to iba nápad.. ale bolo by to pre zm jednoduchšie zabiť lasta (hit do zad, a za tym hneď HS.. a je dole)

grEy
08-07-14, 22:40
Nebolo by lahsie zabit lasta, pretoze vy mate nabindovany armor a vasa taktika je ho stlacat do nekonecna (body mate hned naspet). Tento thread zalozili a iba podporuju ludia, ktori sa citia byt dotknuti tym, ze uz nejsu nesmrtelni. Ale jednu vec asi vy neviete... klasicky zombie nikdy nebol o loveni, ludia boli vzdy zalezeni v kempe a triasli sa pred zombie. Potom prisla ale era plakania, odstranovania smokerov a podobne, a zacalo sa to menit. Teraz sa lov berie ako pravidlo. Kto chce lovit, nech ide na zombie apokalypsu, tam sa ukazte, ako to viete bez toho aby ste stlacali bindy. Zombie servery maju byt tazke pre ludi a nie pre zombie (ako tomu je cca posledny rok), AMEN.

rIDer
09-07-14, 00:17
Síly jsou ted' vyrovnáný. Jak pro zombie, tak pro survivory. Mělo by to být jenom na ZM2, jako kompenzace za smokers. Jestli někdo řeší první místo ve scoreboard, tak nevim co má za problém.. To už je asi 4 Thread o tom samém pořád dokola..

Kraks
09-07-14, 18:04
Ale aj tak,oničom to je teraz,aspoň toho last vráťte..už inf nechajte tak...

kono159
09-07-14, 20:05
na vestu sa neda dat nejaky cooldown nakupovania? ze by to mohol kupit raz za 10 sec, to by potom bolo o niecom inom

GyTTE
09-07-14, 20:40
S prepáčením , to by bola úplná debilina .. to už radšej nechať tak ako to je ..

Kotel
09-07-14, 20:43
Virgins tu napsal asi 2 strankovy post o tom, jak je cooldown spatny.

ANt
14-07-14, 16:26
Po nakym roce jsem si to zas pustil a ten posledni s HP je dobra ptakovina.
Dal bych aspon 1 ZM s tim predchozim. Ted tam posledni hrac 4 minuty stoji, drzi a nemusi se ani hnout.
90% lidi nevi, o co de, nebo setri body, protoze ho nemaj sanci dat.
Staci se dozit jako posledni, a neni potreba moc k tomu kempit a byt nesmrtelny. V klidu se daj prezit vsechny silka.

Kotel
15-07-14, 22:07
Na prvnim zombie ma last 200hp. Na druhem se to menilo kvuli tomu, ze tam nejsou smokeri.

OujeKraken
16-07-14, 08:18
dobre suhlasim s kotlom na jednotke to neni easy zo smokermi ale aspon volaco aspon daky kompromis cize zm 2 je cisto zm hra a na jednotku chodim ct podstate by sa dalo diskutovat o zruseni trojky lebo trz to vyzera tak ze tie 2 servery totalne stacia lebo su tam uplne rozlicne sposoby hry

slender
16-07-14, 09:17
Jak jsem tak pozoroval na ZM jsou dva druhy hráčů
1. Když se stanou ZM řeknou si OK a jdou nakazit další hráče... (takto se to asi hraje)
2. Když jsou ZM zalezou do kempu vemou protilatku a čekaj, pokud jsou last loví...
Pokud jsou dobří jako Vejce - http://tinypic.com/view.php?pic=2vw5kc0&s=8#.U8YjtZR_tBE asi bez problémů...

Takže last je oslabenej a je jasné že 2. se to líbit nebude... No nic méně 1. jsou samozřejmě rádi protože se to trochu dá...

Vám se to tedy nelíbí protože za ZM neumítže hrát??? nebo je to jinak ???

Tady je to úplně jasné skupina 2-3 lidí se na dohodnutém místě vyléčí, koupí si nej zbraně (když tak jeden dá ostatním???) a pak se to nedá hrát. I na apokal. už to je (tady pomlčím). Proto ty změny, tomuhle se má zabránit... Vy pouze hájíte svůj vlastní zájem...

A vůbec se mi nelíbí jakým způsobem tu s některými lidmi hovoříte...

Kyblík Hnoje
16-07-14, 22:33
S bazukou a minigunem jsem nic nedelal. Nějak to nechápu. Prosím vysvětlit, co znamená, že nemôžu sa dávať mg bz.

Dřív tam bylo, že si VIP hráč koupil MG/BZ a když byl hodnej tak ho odhodil a non-vip si ho vzal. Nebo byl lama a dělal děsnýho frajera a položil tehdy tipickou otázku "kdo chce mg?" pár vteřin před koncem posledního kola (lol). Pak se párkrát ozvalo "ja","ja","ja", "budes kamos?" a pak se změnila mapa :-D :-D :-D

Klasický zm už nehraju, ale to je tím, že tam je fakt moc dětí a někdy to spíš vypadá, jako by za židlí seděl sousedovic retardovanej čokl :-D Jinak souhlasím s grEyem, lépe bych to asi neřekl.

Jeden obrázek je prý víc než tisíc slov. Jeden tu pro vás mám:

http://c65.chytrak.cz/Lama2.jpg
PS: Ilustrační foto. Na obrázku je lama, nikoliv čokl. Jakákoliv podopobnost s hráči živými či mrtvými však není vyloučena.

Zabakkk
17-07-14, 01:19
Zrovna dávat za příklad hráče jako je Vejce to je trochu jiná liga :)

Kotel
20-07-14, 21:02
Na zm 3 jsem udelal mensi upravu.

halelujah
21-07-14, 11:17
Jak jsem tak pozoroval na ZM jsou dva druhy hráčů
1. Když se stanou ZM řeknou si OK a jdou nakazit další hráče... (takto se to asi hraje)
2. Když jsou ZM zalezou do kempu vemou protilatku a čekaj, pokud jsou last loví...
Pokud jsou dobří jako Vejce - http://tinypic.com/view.php?pic=2vw5kc0&s=8#.U8YjtZR_tBE asi bez problémů...

Takže last je oslabenej a je jasné že 2. se to líbit nebude... No nic méně 1. jsou samozřejmě rádi protože se to trochu dá...

Vám se to tedy nelíbí protože za ZM neumítže hrát??? nebo je to jinak ???

Tady je to úplně jasné skupina 2-3 lidí se na dohodnutém místě vyléčí, koupí si nej zbraně (když tak jeden dá ostatním???) a pak se to nedá hrát. I na apokal. už to je (tady pomlčím). Proto ty změny, tomuhle se má zabránit... Vy pouze hájíte svůj vlastní zájem...

A vůbec se mi nelíbí jakým způsobem tu s některými lidmi hovoříte...
Presne pôvodná apokalypsa bola oveľa zábavnejšia ale zoberme si to dopodrobna .Teraz zm nemaju hráča šancu infikovať keď prakticky zm lovia po mape , hneď ako je zas hardmode tak zm zabiju všetkých hráčov a to môžte byť akokoľvek skill ale za zm málokedy zahráte niečo mimo hardmode a u ľudí naopak , liečka sa už skoro nehádžu a potom je to už len či prežije last ak sa niekde pekne schoval.Super vec su tie boxy ktoré vypadavajú zo zm kedže hráč vkuse nekempí ale ak chce odmenu musí isť po box, inak mohlo by sa upraviť že by klasické zbrane mali väčšiu šancu na spadnutie toho boxu ako bonus zbrane kedže niekto z bonus zbranou to už nepotrebuje. Ale späť ku problematike na starej apokalypse ako viete boli lacnejšie brouky , šialenstvo , infekčný granát a liečko. Vďaka liečkam si hráč zahral viackrát za kolo čo bolo super a každý sa každú chvílku snažil prežiť keď mu dali liečko ale lamki logicky hneď zdechli , liečka nedokázali vyliečiť celú mapu (občas sa to stalo) ale ak bolo veľa hráčov tak v pohode infikovali ostatných z lacným šílkom , broukmi , granatom a šilko nieje žiadna veda keď ešte na mapách neboli kempy v ktorých hráči boli zalezený (inak napr. na inferne su také silné ako na normal zm mapách) tak sa v pohode dalo zm zo šílkom obskočiť a nemal šancu vás infikovať , v neskoršej fázi hry keď sa to upravilo tak z kladivom ste v pohode zabili brouky a infekčný granát sa mohol hodiť len raz za kolo a mal určitú šancu na infikovanie podľa mňa najlepšie nastavenie hry hráč si zahral celú mapu a práve toto bolo to čo bavilo hráčov.

Kotel
22-07-14, 21:43
Na tyhle mapy se musí přidat víc hp, protože lidi mají zbraně vylepšené na full, ale zombie jsem zvýšil hp jen trochu.