PDA

Zobrazit normální verzi : WAR3 FT Boti



SheamusCZ
09-07-14, 14:02
Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by na WAR3 FT nešli přidat boti protože dnes jsem si chtěl v 12:30 udělat něaký ten level a nikdo tam nebyl.

Kotel
10-07-14, 09:56
Šli.

peta
10-07-14, 10:06
Prosím jen to ne nepřidávat už takhle je lehčí udělat lvly (vip, fy, awp, atp..). Proč to chcete ještě takhle zvýhodňovat to expení už tak je to easy až moc a s těmi boty už to bude skoro free. Mimo jiné možná kdyby ten člověk případně více hrával tak to dá, ale jako nezlob se hrát na infernu za T a většinu mapy být zalezlej v baráku na par místech dokola tak je jasný, že Ty nikdy žádný lvl nedáš když o Tobě vědí všichni. Minimálně by se spíše potřeboval lekci jak hrát ten w3 mód jelikož to bylo otřesné. Sorry za ten OT post ale prostě musel jsem se vyjádřit jelikož jeho styl mluví za vše.

PS: nechápu ještě proč něco chce když jeho jsem tam viděl snad tak 3x za poslední 2 měsíce co jsem tam snad skoro každý druhý den na tom w3..

DelteN
10-07-14, 10:27
Prosím jen to ne nepřidávat už takhle je lehčí udělat lvly (vip, fy, awp, atp..). Proč to chcete ještě takhle zvýhodňovat to expení už tak je to easy až moc a s těmi boty už to bude skoro free. Mimo jiné možná kdyby ten člověk případně více hrával tak to dá, ale jako nezlob se hrát na infernu za T a většinu mapy být zalezlej v baráku na par místech dokola tak je jasný, že Ty nikdy žádný lvl nedáš když o Tobě vědí všichni. Minimálně by se spíše potřeboval lekci jak hrát ten w3 mód jelikož to bylo otřesné. Sorry za ten OT post ale prostě musel jsem se vyjádřit jelikož jeho styl mluví za vše.

PS: nechápu ještě proč něco chce když jeho jsem tam viděl snad tak 3x za poslední 2 měsíce co jsem tam snad skoro každý druhý den na tom w3..

war3ft už nehráva tolko ludí ako kedysi, teraz tam je maximálne 10 hráčou.. Aj to keď sa pripojím tak po pár kôl to odpoja..

HOLLY
10-07-14, 11:00
Podľa mňa by bol dobrý nápad tam pridať botov, aspoň si hráč zaexpí, keď tam nikto nie je.. :-D

peta
10-07-14, 23:47
Jojo všiml jsem kolikrát jsem došel pod fake nickem dal pár hlav a hnedka prázdný server, ale veř mi, že boti to nespasí vůbec..!!! Já spíše vidím ten problém, že jak se boti odpojí a bude to jen lidé vs lidé a přijde někdo lepší jako já, Ty či pidda nebo jiní hnedka máš prázdný server opět. Hlavně by se to měla ta skupina hráčů naučit hrát pořádně co tam hrají v nynější době bo jim Ti boti nepomohou a svěcená voda taky ne.

Já určitě boty nechci pro mě to není moc silný enemy a hlavně když dojdou lidé tak se stejně dají pryč a bude to jako vždy lepší vs lamy = prazdný server potom.. :)

SheamusCZ
12-07-14, 01:19
...

Bager258
12-07-14, 01:50
Som pre.
Ako napisal Delten, uz tam nieje tolko hracov co kedysi. Boti by sa mohli pridať, na jednu stranu je to dobre na jednu nie ale som pre. Ked tam hraci uvidia botom jasne ze si pojdu zahrat, a neskor ich vyhodia. Takze som pre.
PS. @Peta , na botoch sa moc rychlo levely nerobia

Michaela123
12-07-14, 03:15
Jak to je podobně na COD:MW tak tam jsou boti a narozdíl od lidí přidávají snad o 70% méně exp.

peta
12-07-14, 09:58
Jako to sice jo, protože i záleží na mnoho okolnostech na xp radiusu jak je nastavený a ještě jaký daný enemy má lvl pokud budou pojedou od 0 lvl tak to pak ano, že z nich nejde se tolik naexpit, ale co si pamatuji z nastavení z těhle modu, atp.. tak když enemy má větší lvl jak druhý hrač tak potom se to lehce farmí 1 lvl vs 10 lvl a je jedno co to je zda bot či hráč.

Jako taky tomu něco málo rozumím tak i docela ze své zkušenosti vím jak to funguje, že se dá vždy nějak pěkně nastavit aby to bylo co nejvíce vyrovnané, ale jako i tak nejsem a nikdy nebyl zastáncem botu ale když to Ty lidi naláká tak proč ne, že.. ale stejně pak přijdu já nebo pidda či jiný skiller a hnedka bude server poloprázdný :D.