PDA

Zobrazit normální verzi : *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* --> Smooke



GNHP23
09-07-14, 17:28
Vypis z konzole:


NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 10.0.0.32:27015
Connecting to csko.cz:27031...
Connection accepted by 212.80.69.60:27031
* Privilegia nastavena

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 43
*!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* se pripojil
Couldn't open file overviews/zm_snowbase3.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/zm_snowbase3.txt. Using default values for overiew mode.
*** Cp.Vall-123 killed Jezisek with a headshot from infection ***
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 113058)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 45 minut a 33 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Neznalost pravidel, ramena, utek ze serveru'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:338501216
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:338501216
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:338501216
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.103.102.193
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.103.102.193
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Smooke >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jail_endoplazmik_fix)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*** Cp.Vall-123 killed (1)Player with a headshot from infection ***
*!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23* se pripojil k Teroristum
Requesting tempdecal.wad from server
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj kon





Poznamka:






Je mi jasny ze unban nejspis nedostanu ale zkusit to muzu...nikdy sem s nikym nemel zadnej problem a ted dostanu ban na !!!3DNY!!! za udajnou neznalost pravidel "RAMENA" a utek ze serveru.Nevim pred cim bych mel utikat kdyz jsem nic neudelal a uz vubec sem netusil ze dostanu tento nesmyslnej ban.Ramenama asi pan SMOOKE myslel to ze jsem vyjadril svuj nazor na planovane VD za nic jeho kamaradce.Proti tomu jsem se samozrejme ohradil a to tim zpusobem ze za to ze je nekdo afk a CT ho zabije o 1 opakuji 1sekundu driv nez mel ze by zato nemelo byt vd...nehadal sem se nic proste sem jen toto napsal!s tim souvisi i muj znechuceny odchod ze serveru diky prave SMOKOVYM ramenum.Nehlede na otravne pousteni hudby v kazde prilezitosti co mel!Dekuji s pozdravem GOOD NIGHT HUMAN PRIDE.

GNHP23
09-07-14, 17:46
Jen bych ten zbytečnej trest aspoň zmírnil...většinou za toto dostávaj lidi 3 hodiny nebo zákaz k ct ale mě asi nemáš v lásce :D dík

Smooke
09-07-14, 17:58
Jak už jsi sám naspal. Unban nečekej.

Hezky popořadě. Netuším jak to tam bylo před mým příchodem, ale simon řekl, že v 1:30 se mužou zabít ti hráči, co jsou v celách buďto afk nebo tam prostě jsou. Bylo 1:36, když jsem procházel kolem Kájuš a dostala HS ... Tak jaká pak 1 sekunda? Když jsem se tě zeptal na důvod killu, tak na poprvé jsi nerágoval. Na podruhé už sice ano, ale říct alespoň, že jí dáš příští kolo VD, nebo alespoň pardon (či jinak řečené promiň). To za tebe musel říct simon. První černý puntik.

Druhá věc, která ti nepřidala byla ta, že když jsme byly na fotbalovém hřišti, tak nějaké T zaútočilo na CT - samozřejmě T se okamžitě zbarvilo do ruda a bylo hledané; CT podle toho měli jednat. Hledaný byl v chloučku ostatních T. CT po příkazu simona, ať zabijí hledaného (což jsem nepochopil, proč čekali na příkaz, ale budiž), tak fragnul jak hledaného, tak i někoho jiného. Zase žádná omluva ani důvod killu. Zase by stačilo říct třeba "jejda, promiň. VD samozřejmostí" apod. Opět nic. Když jsem se ptal na důvod killu "nevinného", tak odpověď byla přímo blahodárná po cestě českého jazyka.

To už mi asi praskla další žilka v mém mozku. Když jsem mu chtěl dát pouze zákaz k CT na týden, jak mám ostatně ve zvyku, tak se odpojil. Bohužel, nemůžeme čuchat z jakého důvodu se odpojil. Proto dostal ban jaký dostal.

Tři hodiny nedávám skoro vůbec. Tento typ banu mi přijde dost krátký na to, aby si z toho člověk (potažmo hráč) odnesl nějaký rest a možná i ponaučení.

Unban tedy nebude natož jeho zkrácení taky ne.

P.S.: o lásku k tobě vůbec nejde. Snažím se každému měřit stejným metrem. Buďto přijmeš nebo ne. To už je tvá volba ...

GNHP23
09-07-14, 18:21
tak koukám že tu došlo celkem k velkému omylu páč sem to NEBYL JÁ!!!!!! kdo kajus zabil omg!(pro upřesnění sem byl na BOXE) a ani sem nikoho nezabil na fotbale proboha vždyť sem byl u dveří před fotbálkem kde sem hlídal aby nikdo neutekl !!!!!!!!! když je někdo hledanej ať už si za to může sám nebo někdo z ct tak ho okamžitě zabiju!!!! ale tu je asi ten problém že já sem to ani v jednom z uvedených případů nebyl!!!!!! sry ale přístě by si to chtělo zjistit kdo co dělal a až pak banovat! tudiž ke mě stejným metrem rozhodně nejdeš...ale to ty asi vpotaz brát nebudeš...

GNHP23
09-07-14, 18:24
a pokud to nějak zpětně jde tak si to prosím ověř páč já to vážne nebyl"!!!! nehraju tu poprvé omg:confused1:

Charon35
09-07-14, 22:39
On bol Simon?

btw také bany dávam aj ja, takže to vôbec nemusí byť nič osobné.
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=77367
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=80442
...atd

because
09-07-14, 22:42
Nebol som tam ale Humana poznam, on je jeden z tych co maju mozog, takze neviem preco ale verim mu, ze to moze byt omyl.

GNHP23
09-07-14, 22:47
nebyl sem simon a kdybych to udělal to za co mi ten ban dal tak to s klidem přijmu a nic neřeším....vydržím bez hraní ale bohužel uvedené důvody nebyli mnou provedeny takže mě to celkem zaráží...navíc když vidím jak většina dostane max zákaz k ct nebo ban na pár hodin tak mě to naštvalo :D

Charon35
09-07-14, 22:50
Dĺžku banu nerieš, to je na adminovi.

Takže ak ťa správne chápem, nedal si žiadny FK?

GNHP23
09-07-14, 22:57
To kolo pokud si dobře pamatuji sem nezabil vůbec nikoho byl sem na boxu a u afk stáli jiní ct nadrženi na fragy...a co se týče u toho fotbalu tak to sem stál mimo fotbal a hlídal aby nikdo neutekl...možná proto že sem na to reagoval smooka přivedlo k tomu že sem ty lidi zabil já...ale já to vážně nebyl

Smooke
10-07-14, 20:01
Omlouvám se ti tedy za svoji duševní nevyzrálost a svoji nebeskou demenci ... unban udělen.

Lock.

GNHP23
10-07-14, 20:07
neříkám že máš duševní nevyzrálost či nebeskou demenci splést se může každý...děkuji