PDA

Zobrazit normální verzi : Nick+/slap+/hudba,/radio



The Keox
10-07-14, 18:44
Ahojte :) ,

1.téma

Už to tady bylo,ale jenom taková drobnost.Nick se může změnit jednou za 5minut,jenže když jste *DEAD* tak si změníte nick máte prstě 16,000 money jste rozjetý jak babka v kauflandu,když jsi jde pro poslední noviny, a teď si hraješ a co nevidíš hned ti to napíše Kvuli ranku nemuzes zmenit nick no takze by jste si s tim mohli pohrat abys se nick mohl zmenit treba jedno za 5 minut ale i ve spectu nebo když jste *DEAD*

2.téma
Mohlo by se přidat možnost pro hráče,že by jednou za hru mohl popostrčit nějakého toho kempera nebo když se mu to nebude líbit když se nepohybuje že by si hráč napsal /slap nebo /stouchnout a daneho hrace by mu cca. sebralo 5HP a k tomu ho popostrcilo o nejakech tech par metrusamozrejme jednou za mapu nebo 2x za mapu ale nikoliv ze byjste daneho hrace stouchly hned dvakrat 4fun,ale kvuli tomu kempu jenom jednou treba za 3.kola v 1.hře.Docela by to byla i sranda a mohlo by to být že by si ostatní mysleli že je na serveru admin takže všichni by se rozutekly jako děti před úchylem a už by to jelo jako po másle :)


3.téma
Je to příkaz /radio,/spec,které se už řešilo i na DR,tak sem si to zkusil na DR ale nic,příaz /radio nedělá nic,ale všimnul sem si že mě (možná i jiným hráčům) to jde líp s hudbou,takže by se udělal KOTELŇÁCKEJ soubor s musicou a byl by přidělen člen který by to měl na starost (Já,nabízím se) a ten by vybíral nějaké ty písničky do souboru že by tam nenarval všechny co tam daj gameři atd.
A tak si hráč řekne to je nuda atd. si napíše /hudba-->Vyjedemu Kotelna/music-->např. 1.Karel Gott-Mája
2.[Hardstyle] Frontliner Ft. John Harris - Halos (2014 Edi
3.Calvin Harris-Summer
4.[Hardstyle] DVBBS & Borgeous - Tsunami (Jay Cosmic Remix) atd. atd. :)

Del!k98
10-07-14, 19:16
AHoj, to
1.Ono ten nick skus meniť iba vtedy ked si nažive,to sa stava ked si dead tak to nezmeni ten nick a proto si ho men len když si naživu.
2.Na toto je spešl nie ?
3.Klidne muže byť.

The Keox
10-07-14, 20:57
1. já vim ale nebaví mě to si měnit přímo ve Hře..je to otrava
2.myslel sem jako štouchnuti(z fb) jen takove popostrceni,byla by to sranda
3.Okey :) aspon se bude lip hrat

CMBR
11-07-14, 13:59
1) Tak si ten nick naťukej, když si dead a změň si ho hned, co se spawneš
2) Od toho je admin.. a jak zamezíš tomu, aby se hráči nedomluvili na někoho, a aby nešťouchali i ty, co nekempí?
3) Tak to mi je jedno, pouštim si vlastní hudbu

Benjur
13-07-14, 19:04
1. Niečo by na tom bolo ale aj tak nechápem načo si "niektorý" hráči menia nick každých 5 sekund.
2. Podľa mňa blbosť , trochu nedomyslene, od toho je tam predsa admin.
3. K tomu sa nevyjadrujem , je mi to jedno , ja si to rádio púšťať určite nebudem...

Smackk
31-08-15, 19:14
1.To mi je docela jedno já si nahraju prachy na 1 nick a až mám dost peněz tak si ho změním a v pohodě to stíhám.
2.To mi přijde docela zbytečné
3.Super nápad taky se mi hraje líp s hudbou.

mirecc
10-12-15, 09:10
1. Ten nick by som trošku skrátil aspoň na 3min
2. Je podľa mňa blbosť
3. V pohode

bol raz jeden král
10-12-15, 09:28
1. Změn si nick až když se respawneš.
2. Pokud někdo kempí, mrskni po něm HE, nebo flash a zab ho :D
3. Hraju bez zvuků takže se nebudu vyjadřovat

ALBA
10-12-15, 15:47
2. Hráči by sa ale mohli dohodnúť aj na niektorých hráčov, ktorí nekempia. + Keby mal hráč napr. práve tých 5HP alebo menej a niekto by ho štuchol tak by to nebolo práve najlepšie..
Navyše od toho tu sú admini. :mrgreen: