PDA

Zobrazit normální verzi : žiadost o admin práva na knife



animo
10-07-14, 19:23
takže zdravím, chcel by som skúsit požiadat o práva na knife,

vlastnit originální hru áno vlastním nick WhaT SID STEAM_0:1:1085087
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva na portálu kotelna mám určite nahráno viac ako 3 mesiace a odohrano viac ako týžden na knife
čistý trestní rejstřík (nulová tolerance) čisty iba na jednom portálu, kde mi dal NS admin ban tak mi dal ban :)
hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení) na foru som cheaterov nehlásil, ale hlásim som na steam Doesovi nejake prohrešky ako je vlak/blokovanie

na serveru trávim cca 5 hodín

Niečo omne

Ahoj, volám sa Matúš mám 15 rokov pochádzam s východného Slovenska.Nedávno som ukončíl 9. ročník a chystám sa na tzv. SOS (kuchár, čašník).Moje záluby su trávenie volného času vonku s priatelm, varenie, hranie voleyballu a každodenne si den krátim hraním CS 1.6 na knife

Já a Kotelna

Na kotelne som začal hrávat už od 11 rokov ked mi to ukázal brat pretože vtedy som ešte netušíl, že niečo take ako multiplayer existuje.Tak som pritom presedel cely den ani som sa od toho nemohol odtrhnut až mi všetci začali vraviet zavislák tak som si dal pauzu od hránia hier asi na rok.Po roku som sa vrátil k CSKU. asi po 3 rokoch nato, som sa dozvedel, že existuje niečo ako STEAM, kde si možem zakúpit originálnu hru. Tak som neváhal a nešiel som si brigádu v roznašani letákav a tak som si to zakúpil a hrám nato doteraz :).

human
10-07-14, 20:09
Za mna je ten tyzden dost malo a nejak casto obvinujes hracov z pouzivania KB ale nikdy si ziadneho nenahlasil. Proti

animo
10-07-14, 20:30
ja si s nich len srandu robim, pretože mne nadávaju, že mám KB tak ked ma zabiju tak si s nich srandu robím.Nikto tam nepoužíva KB to píšem len 4fun, ale rešpektujem tvoje rozhodnutie :) a ja som písal viac ako tyžden :)

Pikii :D
10-07-14, 22:24
Ak does potvrdí ,že si mu nahlásil nejakého zapnutého šaša tak ptm možno inak aktivita na fore nič moc sú aj lepší kandidáti ,skús to o dáky čas nahlasuj trošku sa tomu módu venuj ako čo chodí atd..Zatiaľ nie

hofy
31-08-14, 14:19
Vlaky a SH od tebe nahlášeno mám, to je pravda, ale nemyslím si, že máš dostatek zkušeností pro získání práv. Zároveň nejsem přesvědčen o tvojí vhodnosti pro adminování, snadno se necháš vytočit, chatlog vůbec neodpovídá tomu, že bys mohl v nejbližší době dostat práva.

Žádost zamítám, zkus na slabinách zapracovat.