PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Apokalypse bug.



Michaela123
11-07-14, 01:51
Zdravím.

Nedávno jsem začala hrát na serveru - Zombie Apokalypse , a stává se tam takový bug se zbraní Thunderbolt (Sniperka) nebo jaký je správný název , pokud sní vystřelím a poté rychle tasím pistolku tak se mi stane že ta sniperka pak nechce zaměřit pak zaměřuje sama od sebe nebo se nedá vůbec vystřelit a musím párkrát prohodit zbraně aby to šlo.

Pokud by to bylo možné tak by bylo dobré kdyby tento bug byl nějak vyřešen později.

Popř. bude chyba na mojí straně a budu muset reinstalovat Csko.

Kotel
11-07-14, 07:00
Na tve strane by to byt nemelo, ale me se problem nepodarilo zopakovat, takze nevim, jak to opravit. Stane se to jen kdyz vystrelis a prepnes hned na pistol a zpet nebo chvili strilis s pistoli?

zENK
11-07-14, 10:21
Taky se mi to stává... ale stává se mi, že když si to koupim a párkrát vystřelim tak pak blbě slyšim nějaké zvuky (střela z bz atd...) Ale včera když jsem si to koupil, tak šla normálně (jako normálně když střílim z awp, hned jak jsem vystřelil, tak jsem mohl zase)

Michaela123
11-07-14, 13:46
Ono se to stává občas , nevím jestli ti to nešlo hned Kotle , mě to občas taky vydrží třeba 1 kolo a další kolo se to jakože seká , vystřelím - okamžitě tasím zbran - vemu si awp a nejde mi např. Zaměřit , Vystřelit a nebo mi to po chvilce začne zaměřovat samo , není to nic vážného jakože ale když proti mě jde Zombie a já mám furt Zoom a nejde mi klikat pravým aby mi zmizel tak to je celkem naprd.

A stává se mi to nejčastěji když okamžitě tasím pistol a po chvilce na Awp.