PDA

Zobrazit normální verzi : Trnava (starý ban) --> Zoyer



Nika265
13-07-14, 20:59
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70102)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Trnava >TT L:D >
[AMXBANS] Tvuj nick: Nika*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1303035320
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1303035320
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.212.36.51
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.212.36.51
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < M4a1 BOT v4.5 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na csko.cz






Poznamka:






Zdravim vas, dnes sa mi stala taka neprijemna vec ked som sa pripojila na server. S nicoho nic mi ukazalo ze mam ban, najprv som nechapala ze co sa deje kedze som BAN este nikdy nedostala, a ani csko nehram nejak dlho. Minuli tyzden som este v pohode hrala, cez vikend som bola prec a teraz ked som sa vratila tak mam ban??? to mi nejak nedava zmysel. Taktiez je tam nick ze: < Trnava >TT L:D > pritom som nikdy taki nemala... A taktiez nehram Capture the flag ale iba COD. Pytala som sa priatela ktori uz nejaku dobu Csko hra a povedal mi ze moze ist o rovnaku dynamicku IP, je to mozne?? A aj ked to nieje tim tak prosim bola by som rada keby ste vyriesili nejak tento problem. Vas server som si uz oblubila a bola by som velmi nerada keby som kvoli nejakej chybe tam nemohla hrat.

Za skoru odpoved/riesenie dakujem a prajem prijemny zvysok dna.

S pozdravom Nikola.

hofy
13-07-14, 21:04
Ban byl udělen přímo na tvůj počítač a to už před rokem.

Nika265
13-07-14, 21:06
Hmmm, neviem a ako to že som tu už tak 2týždne hrala?? Pred rokom, no je to možné.. PC mám po bratovi.

Nika265
13-07-14, 21:27
To teraz sa ako nedá nič robit?? Je nejaká šanca ako získat UNBAN?? -_- I keď ja som žiadne cheaty nemala, a išlo mi to a zrazu nie a mam ban spred roka za cheaty??

Toy
13-07-14, 21:30
Ahoj, máš 2 možnosti

Tou první je ta, že si koupiš orig. hru na steamu a s tou budeš moct hrat zdejší servery. Ban na NS ti zůstane, ale s orig. hrou se normálně připojíš.

Tou druhou je ta, že počkáš až ti ban vyprší to je cca. v 6. měsíci roku 2015 , jelikož ban byl udělen 11-06-2013 - 22:56 a bany na non steam se mažou po cca. 2 letech.

Nika265
13-07-14, 21:36
Nič v zlom ale to je blbost! 2roky čakat sa mi nechce, chcela som si teraz zahrat.. A to tiež iba tak na relax, hram to málokedy takže neviem načo by mi bol originál, maximálne na ten UNBAN. A taktiež nechápem ako sa mi tu ten BAN ocitol, pýtala som sa brata a nevie o žiadnom BANE. A ja žiadne cheaty nemám, není dôvod ich používat, podla mňa to kazí hru.
Ešte minulí týždeň mi to išlo, to prečo??

Zoyer
14-07-14, 02:24
nevím no. přece jenom to je už rok. odpoledne ti dám vědět.

Nika265
14-07-14, 02:28
Dobre to zváž.. :D Dakujem.

3necky
14-07-14, 13:27
nevím no. přece jenom to je už rok. odpoledne ti dám vědět.

Rok je málo. Ban je na stejnou IP i ID. Když dáš unban, vznikne tím precedens a my budeme muset dávat po roce unban všem, kteří si o to požádají. Jsem proti UB.

Zoyer
14-07-14, 13:30
Rok je málo. Ban je na stejnou IP i ID. Když dáš unban, vznikne tím precedens a my budeme muset dávat po roce unban všem, kteří si o to požádají. Jsem proti UB.
ok. právě na tvé vyjádření jsem čekal. Já na ty chetery nejsem až tak zlej, ale máš pravdu. promiň nikol, ale ub dát nemůžu.

Nika265
14-07-14, 14:14
...No lenže ja žiadne cheaty nemám.. No ok, ale mali by ste si to dat dokopy lebo minulí týžden som tam hrala, a ban som dostala pred rokom. Velmi zaujímavé. No nič, DAKUJEM za ochotu.

Zoyer
14-07-14, 14:16
pokud jsi hrala, tak jsi musela hrat z jineho PC. na toto valve id neni zadne pripojeni za posledni mesic

Nika265
14-07-14, 14:21
:D čožee? Nemožne, mám svoj ntb a na nom hram stále. Na žiadnom inom PC som nehrala. :D :D :D Ale možno už viem čo je vo veci a aj prečo som tam hrala. :D

Zoyer
14-07-14, 23:02
napsal jsem ti soukromou zprávu.( nahoře vpravo pošta ) kdyžtak odpověz