PDA

Zobrazit normální verzi : Paradise - Fun



Rail
13-07-14, 21:04
Ahojte,
WH na serveru Fun.

VALVE_0:0:1787788433 188.123.112.230 Paradise

http://csko.cz/dema?UPD=As8Bgcdt

Dík.

Giussepe
14-07-14, 10:29
he? neni to ten paradise, co ho banoval ridik?

Del!k98
14-07-14, 10:36
Je, ale sa ukazalo že AB nemal. http://csko.cz/forum/showthread.php?29813-Paradise-(AB)-gt-Ridik-D

Zoyer
14-07-14, 10:41
je to clear.

giu je to on

Giussepe
14-07-14, 10:43
No, upřímně mě dost překvapilo, že dost lidí hnedka s jistotou prohlásili to předešlé demo za čisté. O pár časech by se tam dalo polemizovat. Koukal jsem i na to tvoje a opět mám smíšené pocity jako z toho dema minulého. Řekl bych, že tam je i aimbot a že se ridik asi zas tak nemýlil, ale zajímali by mě názory kolegů.

EDIT: jeste jednou jsem si to demo prehraval. Wallhack nevim, navic pool day je dost mala mapa a na odhaleni wh docela naprd. Ale za mě je tam aimbot. U některých aimbotů jde kolem zaměřovače nastavit takovej čtvereček, v jakem rozsahu kolem krizku ma aimbot zabirat. Tady mi to pripada jak by ho měl nastavenej docela malej, pač u pár killů prostě míří vedle a i tak mu ten zaměřovač cukne na hlavu a na ruku mi to prijde takovy neprirozeny a někdy i moc rychly.

No, asi by to chtělo ještě pár názorů do éteru.

Zoyer
14-07-14, 10:46
u toho minuleho dema me zastavil jen ten jeden cas s tim deaglem a ridik potom hned banoval. ten cas nebyl vubec 100%. tady na tomhle demu me nic nezarazilo

Bager258
21-07-14, 21:39
Viem,ze niesom admin ani nic ale musim povedat ze jeho som spectoval 10000x mam 10000 dem ale nikde tam nebolo ze by mal wh alebo ab. Za mna taky clear ale to asi nepomoze.

Chemo
22-07-14, 00:31
Za mňa clear. Ten deagl je nejako nastavený, že sa s ním ľahšie dávajú HS. :D Tiež sa mi to stáva... Ľahšie sa s ním strieľa, ako s normálnym diglom.

hladik
22-07-14, 06:48
No, upřímně mě dost překvapilo, že dost lidí hnedka s jistotou prohlásili to předešlé demo za čisté. O pár časech by se tam dalo polemizovat. Koukal jsem i na to tvoje a opět mám smíšené pocity jako z toho dema minulého. Řekl bych, že tam je i aimbot a že se ridik asi zas tak nemýlil, ale zajímali by mě názory kolegů.

EDIT: jeste jednou jsem si to demo prehraval. Wallhack nevim, navic pool day je dost mala mapa a na odhaleni wh docela naprd. Ale za mě je tam aimbot. U některých aimbotů jde kolem zaměřovače nastavit takovej čtvereček, v jakem rozsahu kolem krizku ma aimbot zabirat. Tady mi to pripada jak by ho měl nastavenej docela malej, pač u pár killů prostě míří vedle a i tak mu ten zaměřovač cukne na hlavu a na ruku mi to prijde takovy neprirozeny a někdy i moc rychly.

No, asi by to chtělo ještě pár názorů do éteru.
Tomu se říká silent aimbot a když si s tím pohraješ a dobře to nastavíš tak to málokdo dokáže odhalit, skusím se na to kouknout.
Když jsem si s tím jednou hrál já , tak jsem to měl nastavené naprosto brilantně a nešlo nic poznat, posílal jsem to tenkrát všem adminům co jsem znal a každej řekl clear.

fnyy
22-07-14, 17:49
no hral jsem snim jednu mapu,me to proste nedalo a rekl bych,ze at uz norecoil ci silent tam proste je....jinak hral od zacatku jako Paragan,pak jako Paradise
hltv:http://leteckaposta.cz/248808186

02:49 to cuknuti s tim deaglem rukou podle me neudela...
04:37 slysi,ze ct je nahore,ale pred tim druhym uhne nez by ho videl
06:38 tady mu to ustrelilo na druheho hned jak ho zabil toho prvniho...
06:55 prijde mi,ze strili mimo,ale pritom hituje ...
12:40 jak mu to proste malinko trepne presne na hlavu,takovych situaci je tam vic,to ciste neni ...
12:53 a dale,on i kdyz fullouti,nikdy nejde ani jedna rana pod pas,ani jedna...od zacatku dema
16:18 proste jak deruje,vsechny streli do jednoho mista,to je nerealne
16:38 furt mu to cuka proste do urciteho mista ...

A jeste k tomuto hltv:v case 15:00 se napojil na server hrac s nickem ufo a asi 10x se respawnoval,to ma zanamenat co,taky nakej hax,videl jsem poprve :)


EDIT:a k demu cas:07:32-strili rovne a najednou mu to prejizdi na hlavu(paze)
07:49-tento frag i frag predtim,skubani crossu primo na hlavu,proste furt na to same misto
08:25-jak strili po hraci hrac se hybne za zed,on da si rict fullouti,hned cross na nej za roh,neverim...(pak strili na druheho,on ma cross stale na jednom miste,ale streli listaji furt na hrace)
08:56-zase bezi s tim deaglem strili rovne a furt hituje enemy....

Jelikoz uz mel jeden ban a nasledny unban,tak na to jeste nekdo kouknete,ale ja bych rekl ze je to jasne

Maaaaaaaaaaja
23-07-14, 12:05
Na základě dema od fnyho ze snow si já osobně myslím, že čistej není.

Nechal bych to otevřené, co na to řeknou třeba dlxsf, nebo Buu.

J3ZUsSs*
23-07-14, 14:09
(demo-fny)
06:38 - to si neviem vysvetliť
06:55 - jak zabíja posledného tak je cuknutie

Tieto 2 časy ma zaujali najviac.

dlxsf
23-07-14, 17:23
za me ban ;)

Rail
23-07-14, 17:51
(demo-fny)
06:38 - to si neviem vysvetliť
06:55 - jak zabíja posledného tak je cuknutie

Tieto 2 časy ma zaujali najviac.

Tyto 2 samé časy na fnyyho demě + 12:38-42 to se mi vůbec nelíbí..

fnyy
23-07-14, 18:00
mame proti nemu hodne materialu,urcite si prijde pro unban.Takze davam ban.