PDA

Zobrazit normální verzi : Budapest (sdílená IP) --> matis



warmen963
14-07-14, 00:43
Vypis z konzole:



Warf4ilD*A-Team* killed self with a headshot from worldspawn ***
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 69762)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Budapest >
[AMXBANS] Tvuj nick: *|BloodStar|*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1876091910
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:949440068
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.3
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA Only HS
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Delate si srandu? TO je snad nejakej omyl ne? jdu do prace vratim se a vidim toto pry sem dostal ban na tenhle nick a na DMA za wallhack co to sakra je? Tenhle nick sem nidky nepouzil DMA sem na tehle IP jeste nehral
tak delate si ze me ****: Nedavno sem si kupoval premium rezervace nicku BloodStar sam kotel me zbavoval rocniho permabanu tak asi si ho zas dam ne? Za tento nick sem vzivote nehral a ani na tenhle IP chci videt sakra kde jste to nasli co to je za ****? Ukazte mi to! Hraju tu pouze ZM a furiena co to sakra je?M !!!!!

Chemo
14-07-14, 00:49
Ahoj, máš zdieľanú ip adresu, viac sa dočítaš tu : http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

warmen963
14-07-14, 01:25
Děláte si srandu? nebudu platit 300kč za někoho jineho ! Nedost že vam platím měsíčně premia a i tohle?!!!!!!!

takhle od lidí brát peníze za vaší chybu nice "-.-

Toy
14-07-14, 01:54
Ahoj

Chyba není na naší straně, ale na tvojí.

Uvědom si, že non steam je pirátská verze týhle hry . . A nese to s sebou problémy jako jsou třeba sdílené IP adresy, pokud za hru zaplatíš, už se ti to nikdy nestane.

PS : V akci se dá steam cs koupit i za 2 Eura.

warmen963
14-07-14, 02:29
Jasně moje děláš si srandu? :DD Hraju poctivě den co den a pak kvůli nějakému **** mám platit? Tak mi to zaplať ty... nejde o cenu jde o princip ! "-.-

Chemo
14-07-14, 02:55
My to chápeme a preto ti ponúkame možnosť... Ak chceš, môžeš ju prijať, ak nie, tak nie. Ďalšou neoficiálnou možnosťou je zmena IP adresy, ak môžeš, tak si ju zmeň... Ak nemôžeš, tak ti zostáva len možnosť zakúpenia originálnej hry na Steame... Pochop aj ty nás, že my nemôžeme odblokovať túto IP adresu, lebo by to pustilo na server aj cheatera. Tento princíp sa nepáči ani nám, že musia následky nejakého cheatra znášať aj hráči, ktorí sú poctiví, ale iný spôsob banovania nie je. Ver tomu, že nie si prvý, ani posledný, čo má zdieľanú ip.

warmen963
14-07-14, 10:54
nejsem první ani poslední .. Podle komentů to je fakt .. takže vy se budete zbavovat hráčů kvůli tomu že vy nemůžete dát un-ban? "-.-

matis
15-07-14, 06:42
zial na tvoju IP je 16 perma banov... toto je jedina velka nevyhoda kradnutej verzie, cize si zahras jedine s originalkou a zbytocne to tu rozoberas....

warmen963
15-07-14, 09:51
16 perma banou ? :DDDDDDD Hlavně že v ban liste mam až jeden "-.- O.o

16 perma banou ? :DDDDDDD Hlavně že v ban liste mam až jeden "-.- O.o Btw. eště čo to je za ***3 dni som normalne hral ten Budapest bol zabanovany minuly rok a skočí mi to až teraz? "-.-

Kradnutej verzie "-.- :D Keby vam to tak vadilo tak jak *** by ste to nedavali na free download "-.-

DarwiN
15-07-14, 10:41
Ok tak polopaticky ..
Ty si necheatoval ale niekto iný. Ak si vid a ip hodíš do baNlistu tak ti tam vyskočí zopar perma banov na tvoje vid .

My vieme že to nieje tvoja chyba ale stíva sa to bežne hráčom každý den. A to že tu nás všetkých osmajlíkuješ ti nepomože. Ked si kúpiš originalnu hru máš pokoj od všetkých zielaných banov atd.
A ak by sme ti dali un-ban tak ten un ban dáme aj tým 16hráčom ktorých sme horkoťažko chytali a zasa by cheatovali a zasa by dostali ban a zasa by si ho dostal aj ty . Začarovaný kruh . Chápandel?

Ako písal Toy za 2eura v zlave .

hofy
15-07-14, 11:56
Neměl jsi aktivní VIP? Je fakt, že jsi z této IP doposud hrál, což nechápu jak jinak by ses připojil. Zkus ještě restartovat router, před týdnem jsi hrál pod jinou IP, která zablokovaná není.

warmen963
15-07-14, 21:00
Ano měl a ano hrál jsem teď jinde ... Já nechápu podle ban listu je že byl zabanovanej minulý rok .. a já tu hrál ještě týden než mi ten ban skočil "-.-

hofy
15-07-14, 21:02
Mění se ti ip a zrovna ti naskočila tahle. Zkus resetnout router.