PDA

Zobrazit normální verzi : [><>*]OreosK (sdílená IP) --> ParadoXX



mariop
14-07-14, 10:24
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 58086)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [>*]OreosK >
[AMXBANS] Tvuj nick: ahoj
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:199282816
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:793625701
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.237.224.52
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.237.224.52
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ParadoXX >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj ko





Poznamka:






zdravim dostal som permanentni bam za wallhack pritom vobec nemam cheaty ani ich stiahnut neviem nikomu nenadavam nepisem hluposti tak prosim vas mohli by ste mi to odblokot dakujem

ZeMi7
14-07-14, 10:59
http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

mariop
14-07-14, 11:42
to sa neda ináč spláviť ?

Toy
14-07-14, 12:03
to sa neda ináč spláviť ?

Ahoj, bohužel né, pokud by jsme odbanovali tvojí IP, tak by se na server mohl napojit i cheater, což nechceme, snad to chapeš. Vím, že je to debilní, pykat za někoho, kdo neumí hrát fair play.

mariop
14-07-14, 12:44
to je v pi.. vsak ja cheaty nemam to vam niekdo napise ze mam wh a za to mi hned date ban ? za to ze to viem hrat trochu lepie tak hned musim mat cheaty toto je v pici uz

ZeMi7
14-07-14, 14:10
Nikdo neříká, že máš cheaty.

Ban není tvůj, ale hráče s nickem OreosK. Bohužel ty máš stejnou IP adresu jako on a ani nikdo jiný, který má tuto IP adresu, se na server nepřipojí. Kdybychom IP adresu odblokovali, tak by se připojil i cheater, a pochop,že to my nechceme.

Sdílená IP adresa je nevýhoda krádené verze. Dá se tomu zabránit jen koupí originální hry buď v shopu tady na webu, nebo přímo na steamu.

mariop
14-07-14, 14:37
takze

takze teraz ja kvoli nejakemu kktkovi si to mam kupit... prijeb*ny system toho kdo toto vymyslel to mi nemozete PROSIM VAS dat unban? vsak ked dojde zas tak date ban ja mam teraz nehrat kvoli

ZeMi7
14-07-14, 16:09
Ked dojde a dostane ban, tak zase nebudeš moct hrát a celé toto se bude znovu opakovat. Nejsi první ani poslední kdo má sdílenou IP. Bohužel to je nevýhoda krádené verze.

Akorát práce navíc pro adminy.


Všechno info ti už bylo napsáno, tak se to může locknout. Pokud bys měl nějaké otázky klidně mi napiš do PM.

mariop
14-07-14, 18:11
no tak dakujem za ochotu ..... som zvedavy co bz si ty robil na mojom mieste