PDA

Zobrazit normální verzi : The Best | [V.!.P]THCMaster --> *Britny



THXmaster
14-07-14, 12:00
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 71514)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < The Best | [V.!.P]THCMaster >
[AMXBANS] Tvuj nick: The Best | [V.!.P]THCMaster
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:132151188
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:132151188
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 217.170.101.232
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.72.253.212
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_nuke_rarea)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
The Best | [V.!.P]THCMaster se pripojil k Policistum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Nevim jestli to ma byt mezi Zadost o Unban nebo mezi chybami... to ze vam nejakej deb*lek bez dukazu napise ze mam WH tak mi proste date ban ??? Nevim jak to kontrolujete(myslim dukazy),Jestli vubec kontrolujete tak blbe...,nevim jak ste na to prisli,ale opravdu byste to meli vice proverovat :),Myslim ze zadat unban,kdyz sem dostal ban za neco co sem neudelal je blbost...,Zajimalo by me proc si Admini vybrali zrovna me...,Tolik cheatru chodi po serverech se skorem 30:1... a vy zabanujete nooba(me) ze skorem 0:7(nebo tak nejak),stve me ze mi jeste k tomu propadne VIP,Jo a prosím vás takovouhle odpověd nechci: http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP ,Na Mega pub (de_nuke_rarea) sem hrál i Datum sedí :) ale to WH nemám...

3necky
14-07-14, 13:22
Máš pravdu, odpověď se sdílenou IP nedostaneš, protože ban byl udělen přímo tobě. Banující admin má důkaz, demo, které tady nahraje a ostatní admini posoudí, zda je ban oprávněný nebo ne.

THXmaster
14-07-14, 16:10
Máš pravdu, odpověď se sdílenou IP nedostaneš, protože ban byl udělen přímo tobě. Banující admin má důkaz, demo, které tady nahraje a ostatní admini posoudí, zda je ban oprávněný nebo ne.
No tak doufám že Admini posoudí správně... Díky za opověď :)

Britny
14-07-14, 19:03
Ten ban je víc jak rok starý, na to už nemám ani demo. Pozdě sis přišel pro UB, je mi líto. Bud ještě rok počkáš a BAN se ti automaticky smaže, nebo si pořídíš originálku.

THXmaster
14-07-14, 23:31
HM :) já jen že sem tedkom asi 2 měsíce hrál :) tak mě nenapadlo si žádat o unban...,když sem mohl hrát :),aspoň díky za aktivitu adminů... :) je spousta her kde na adminy čekáte spoustu dnů... :)

hofy
14-07-14, 23:37
Není to tvůj jediný ban tady, viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?18256. Ale máš pravdu, díky určitému aspektu je možné, že jsi tady mohl hrát i po banu.

Doporučuji koupit originální verzi se kterou se připojíš a dodržovat pravidla (zejména to první). http://csko.cz/shop.

THXmaster
15-07-14, 00:39
Hm tak za mě někdo asi hraje.... je to škoda :(,Štve mě že,když člověk nechce dát 250 kc za 14 let starou hru tak může být takhle ošizen...,když bych radši dávál prachy do Origoša místo toho abych je cpal do vašeho portálu...(kde místo VIP,dostanu ban) thanks... :( na thread neodpovídejte) :) poprosím o lock :)

Britny
15-07-14, 01:04
Podle mě si tu mohl hrát, protože ban je daný na IP a IP si měl jinou, ale beru to za obcházení. Změnila jsem to na ID, aby tě to nelákalo. ban si dostal před rokem, měl sis požádat o UB. Za hacky si ban dostal 2x a pochybuju, že já a matis bychom se mohli oba mýlit. Pokud se ti nechce dávat peníze za origoš, tak si ještě rok počkej.