PDA

Zobrazit normální verzi : CHoBoT (spraylogo) --> DarwiN



srajda
14-07-14, 12:20
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 113534)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WEB - hakov� kr� .. zmen si spray logo a pr�jdi si po Unban na forko csko.cz'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < CHoBoT >
[AMXBANS] Tvuj nick: CHoBoT
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:47504012
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:47504012
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.105.239.74
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DarwiN >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Schovka
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum





Poznamka:






Zdravim dostal som ban lebo som mal ako Spray logo hakovy kriz a v konzole sa pise ze si ho mam zmenit. uz som tak urobil tak by som rad poziadal o unban


dakujem

vikernes
14-07-14, 12:24
A to je jako úplně normální jo jen tak si dát do loga hákáč a přijít si sem a dělat že je všechno v pohodě ?Jen urobil som dejte UB a nazdar ...?

E: Jiným za toto perma zůstala..

Toy
14-07-14, 12:26
Aspoň bych čekal na tu debilní, leč klidně neuřímnou omluvu.

Nechápu, co si z toho měl ? A asi to nikdy nepochopím . . Podporovat něco, díky čemu umřelo xxxxxxxxxxxxxxxx lidí jen za původ, vzhled je opravdu naprosto geniální, za mě jseš opravdu frajeris 1. třídy.

Doufám, že ti Darwin nedá uplnej unban, osobně bych ti tu permu nechal . . .ale je to na Darwinovi . . . určitě bych mu nějákej ten ban nechal, na zamyšlení se nad sebou.

E: A pokud sdílíš tyhle pro mě uplně tupý názory, tak propagovat to na serverech, kde hrajou i třeba 10 ti letý děti je fakt super.

E2: A co z toho máš ? když to propaguješ ve hře na herním portálu ? To je jako novodobý online hrdinství ? Nepochopím nikdy

srajda
14-07-14, 12:31
napriklad rusov zomrelo xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tolkoto v gulagoch ale to by ste neriesili ale to je jedno nechajte tuto temu tak. kazdopadne uz to nabuduce neurobim nejaky ten ban mi kludne dajte ale bol by som rad keby ste mi zrusili perma

pravdupovediac som si tam ten Spray dal 2 roky do zadu a 2 roky som Csko nehral teraz som to asi tyzden hravam a proste som to tam len tak sprejoval len tak nic som tym nevyjadroval

DarwiN
14-07-14, 13:10
Ja to ub od permy dám le ostane ti to na 2týždne kedže si myslím že to nieje v poriadku "len tak si to sprejovať" .

Dúfam že sa poučíš nebudeš to už robiť , lebo ak sa to ešte stane tu permu ti tak rýchlo zas nahodímže sa ani nestihneš poškrabať na zatku.

lock