PDA

Zobrazit normální verzi : THe15 (starý ban) --> Tupelko



THe15
14-07-14, 12:42
Conzole:
Hráč FUCKBUGU GAMINGU | THe
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:21789641
IP adresa 81.200.53.226
Udělen 03-01-2014 - 11:44
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Sarah Hyland (Tupelko)
BAN dal Server csko.cz | Mega pub (de_dust2)


Poznamka: Po dlouhe době jsem si šel zahrat na vaš server..a zjistil jsem že mam ban..Prosím o vyřešení.

...

Tupelko
14-07-14, 17:21
dodej výpis z konzole

THe15
14-07-14, 19:26
dodej výpis z konzole

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 92137)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < FUCKBUGU GAMINGU | THe >
[AMXBANS] Tvuj nick: UWAGA THe
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:21789641
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:21789641
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.53.226
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.53.226
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Sarah Hyland >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_dust2)
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

Tupelko
14-07-14, 19:56
Ban je 5 měsíců starý, demo už bohužel nemám.

THe15
14-07-14, 22:27
Ban je 5 měsíců starý, demo už bohužel nemám.


No to vim taky..Ale co to znamena pro mě? Nemam pocit..že bych byl cheater :D sam dělam admina..Neměl jsi slabší chvilku nebo tak něco?-.- docela bolestny banned :D

Toy
14-07-14, 22:30
No to vim taky..Ale co to znamena pro mě? Nemam pocit..že bych byl cheater :D sam dělam admina..Neměl jsi slabší chvilku nebo tak něco?-.- docela bolestny banned :D

Admin není povinej mít demo 5 měsíců. Promeškal si svuj řádnej čas na unban, kdy jsme se tu mohli bavit podle dema, jestli něco máš nebo ne. A tím pádem buď ban zrušit nebo ponechat.

Jelikož si měl steam, a máš tu na něj aktivní ban, takže si tu prakticky dohrál. Každý další steam se ti automaticky banuje za obcházení tohoto banu.

Nebo se pletu ? a steam bany se mažou taky po 2 letech stejně jako na ns ? :huh:


E: To teda Tupelko, když ban byl eště k tomu všemu udělenej přímo ve hře :whistling:

Tupelko
14-07-14, 22:34
Škoda, že to demo nemám no, abych ti dokázal opak, ale nejsem nějaké uložiště a bany jen tak nedávám. Měl sis toho všimnout dříve. Náhoda tu přestat hrát hned po banu. hh :happy:


E: To teda Tupelko, když ban byl eštěk tomu všemu udělenej přímo ve hře :whistling:
Heh dokonce, sám jsem si toho nevšiml díky :D

THe15
14-07-14, 22:42
Ve hře byt udělen nemohl.. nepamatuju si ban na csku...Pamatuju si tu situaci..vím že jsem normalně odpojil..ve hře udělen nebyl to vím na sto procent..

Toy
14-07-14, 22:43
Ve hře byt udělen nemohl.. nepamatuju si ban na csku...Pamatuju si tu situaci..vím že jsem normalně odpojil..ve hře udělen nebyl to vím na sto procent..

Podle banlistu je to přesně naopak ale, myslím, že spíš budu věřit jemu, než tvojí paměti.

E: Já ti tu jen pišu prakticky fakta, nic víc . . Já vím, že amx to umí majo

THe15
14-07-14, 22:44
Ja chci ten unban hlavně proto , že mi to komplikuje situaci při žádostech na ligy o prav atd..nebudu zminovat..jinak by mi to bylo fuk..Ale jak řikam sam dělam admina na jednom nejmenovanem webu..Wh jsem zapnul max ze zvědavosti za času na ns a to je moc let zpatky ka ja naposledy zapnul nonsteam..Za tehle situace ale na 100% vim že jsem se ze serveru normalně odpojil a ban mi byl udělej jakby "do počtu"


Podle banlistu je to přesně naopak ale, myslím, že spíš budu věřit jemu, než tvojí paměti.

Věř si čemu chceš to je tvoje věc.. ja vím co vím :)..

Maaaaaaaaaaja
14-07-14, 23:23
Ban jde dát ze hry, i když se hráč odpojí.

Tupelko
15-07-14, 10:00
Ban jde dát ze hry, i když se hráč odpojí.
Na to jsem zapoměl, dík za připomenutí. Ale i tak není můj problém, že si pro ub přišel po 5 měsících. :happy:

THe15
15-07-14, 10:22
Na to jsem zapoměl, dík za připomenutí. Ale i tak není můj problém, že si pro ub přišel po 5 měsících. :happy:
Po pul roce jsem si šel zahrat na csko.cz myslíš že jsem u toho seděl každy den? :D začal jsem zase od prazdnin když už čas :) Kdybych to tušil tak tio ho podam hned po banu ten tvuj nesmyslny ban :D

3necky
15-07-14, 13:21
Myslel jsem, že po té aféře (která byla už před víc jak půl rokem) mezi darim, jeho kamarádem a Britny se dohodlo, že se budou dema steam hráčů nechávat napořád a ti kdo na to nemají místo, to uploadnou na net. Určitě vím, že jsem o tom mluvil.

Byznis
15-07-14, 14:09
No to vim taky..Ale co to znamena pro mě? Nemam pocit..že bych byl cheater :D sam dělam admina..Neměl jsi slabší chvilku nebo tak něco?-.- docela bolestny banned :D
tu sa nebanuje zo slabej chvilky, to mozno robi iny portal , v kazdom pripade mal si si ziadat skor - admin neni ulozisko dem , ja si sice dema drzim aj dlhsie , ale admin neni povinny ich mat po "cca pol roku" podla mna max tak 1 mesiac
E : a Tupelko ako aj iny admin vie , ze pri steameroch sa tocia dlhsie "preukazalejsie" dema , a obzvast si nato admini davaju pozor. Tak bany nedavaju steamerom iba tak z 1 situacie (len ako vravim dema si ukladat na dlhu dobu nemusime) cize hold tvoja smola

THe15
16-07-14, 09:57
tu sa nebanuje zo slabej chvilky, to mozno robi iny portal , v kazdom pripade mal si si ziadat skor - admin neni ulozisko dem , ja si sice dema drzim aj dlhsie , ale admin neni povinny ich mat po "cca pol roku" podla mna max tak 1 mesiac
E : a Tupelko ako aj iny admin vie , ze pri steameroch sa tocia dlhsie "preukazalejsie" dema , a obzvast si nato admini davaju pozor. Tak bany nedavaju steamerom iba tak z 1 situacie (len ako vravim dema si ukladat na dlhu dobu nemusime) cize hold tvoja smola

V pořadku nikde nepišu že chci demo..řikam že kdybych veděl že ten ban mam reaguju na to hned :D ne po pul roce kdy jsem to zjistil..