PDA

Zobrazit normální verzi : cheater w roman , deatmatch server



jackherrer
16-07-14, 21:10
caute admini , doufam ze odkaz na demo , ktere sem natocil na mape inferno vcera , bude dostacujici k tomu aby ste zabanovali zminovaneho hrace :) w roman mel aimbot a myslim ze i v demu je to jasne videt , sledoval sem hodne hltv pro series matchu a takovyhle " aimy " nemel nikdo , a myslim tim i chovani toho crossu ;) pokud to shledne zkuseny admin , myslim ze mi da za pravdu
hrac se SID : STEAM_0:0:1766671
do odkazu odesilam , SS statusu kde je tohle SID STEAM_0:0:1766671 a hrac s nickem w roman.. kratke demo ktere je velice pruukazne , nejedna se ani o wh jako o 100% ab proto nejsou vypsane casy a vse se odehralo vcera na mape inferno deatmatch server dekuji predem za vyreseni problemu , dotycny se mi ttiz tezce vysmal :)
demo http://csko.cz/dema?UPD=TQH7Optj
server 212.80.69.60:27020
s pozdravem jackherrer

Zoyer
16-07-14, 21:31
Ten hrac ma AB, dejte mu ban a to rychle!! Nemuzu to tam s nim uz vydrzet!
ok!

X krat jsem ho kukala X krat nic. kuknul jsem to demo a z me to je clear

E: rizku ty tu uz nepis take sracky :D

Cardoxon
16-07-14, 21:36
imo clear

Chemo
16-07-14, 21:53
Za mňa tiež clear... Nie, ligu som nehral, ale tie strely sú spôsobené zbraňou...

3necky
16-07-14, 21:59
Jestli to někdo nepochopil, LesniPlod je Roman.

Pokud chceš vyjádření od někoho tvých kvalit, cheathunter z playzone atd. atd., musíš počkat až tady napíše dlxsf. Očividně ti vyjádření druhořadých adminů nestačí a snažíš se je přesvědčit o opaku.

Britny
17-07-14, 18:03
Taky tam vidím to samé AB jak lesní plod, tak mu dám asi ban..

matis
18-07-14, 10:34
toto nie je diskuzne forum...drzte sa prosim tematu a nechajte vyjadrit sa adminov...dalsi spam budem trestat...dakujem

jackherrer
19-07-14, 14:09
a muzu vedet jak dlouho trva posouzeni adminy , demo ktere ma 2 minuty ? predem dekuji za odpoved , btw chodim tam kazdy den a kazdy den ten roman tam skoruje jak nejvetsi skiller :D...a jestli mi chcete rict ze naky noname hrac bude drtit miho kamose co sbiral medajle na night cupech na PZ a MZh akcich tak pak ste teda hodne kvalitni dobytci kdyz nerozznate cheat..dnes sem proti nemu hral a uplne jasne to wh ma ale co uz ste jen banda ztroskotancu..a ten aimbot co mel predtim , tak dneska mu ten cross zahadne nekopal :( naucte se prosim rozeznavat cheaty deticky

J3ZUsSs*
21-07-14, 09:15
klir

fnyy
23-07-14, 08:48
demo je clear a demence tveho typu uz me pekne stve,abych pravdu rekl.To co predvadis kolikrat na serveru si potvrdil i v hlaseni a tady na foru...

J3ZUsSs*
23-07-14, 09:51
Šesť adminov potvrdilo, že demo je clear. Myslím, že môžem LOCK.