PDA

Zobrazit normální verzi : JB 6 - zákaz dětí



Kempa
17-07-14, 08:14
Nešlo by udělat JB 6, kde by měly děti zakázé vztup ? Jesli by to nějak šlo udělat, už me štvou dětičky co si jenom tak fragujou.. nedávájí atrakce čí jim nejde rouzumět.

Sice by to bylo težké ohlídat, ale třeba by to nějak šlo =)

Kdyžtak jiné nápady.. bych taky uvítal ohledně tohodle tématu.

ZeMi7
17-07-14, 08:27
Sice by to bylo težké ohlídat, ale třeba by to nějak šlo =)

Nešlo

Tupelko
17-07-14, 08:57
To nejde hh. Byl tu jen steam JB pokuď se nepletu.

KeYo
17-07-14, 10:37
Bol tu steam JB.. lenže v dnešnej dobe ma už steam každý a aj detičky.. takže ani to nepomôže

UNHCZ
17-07-14, 10:42
mohla by se udělat konrolní otázka? napčíklad odkud se berou děti? A potom když se ti nelíbí bež na jiný server.

KeYo
17-07-14, 10:42
mohla by se udělat konrolní otázka? napčíklad odkud se berou děti? A potom když se ti nelíbí bež na jiný server.

Bocian ich nosí ne?

UNHCZ
17-07-14, 10:50
Bocian ich nosí ne?

Ano ale i straka s vránou. Ale odkud s to bere ty děti?

MrJack
17-07-14, 10:59
No ja neviem, ono podľa hlasu sa to tiež nedá presne určiť (Napr. Ja mám 14 a zniem ako 12 ročný zmrd).
Podľa steamu by som to tiež neodhadol, napr. ten krpatý sviniar že Mr.Strike či ako má tiež steam a má asi tak 9 rokov.
Celkovo ku threadu: Zakladateľ threadu má asi tak 11 - 12 rokov a jeho simonovanie je také ako napísal o tých ostantných.
Zakladal niečo podobné už X krát a zakaždým sa mu povedalo že nie.

KeYo
17-07-14, 11:08
Ano ale i straka s vránou. Ale odkud s to bere ty děti?

takto

http://www.youtube.com/watch?v=eIP4LXX1tY8

kono159
17-07-14, 11:09
you cant stop inhabitants

Nihilia
17-07-14, 11:37
Kempa, jinak co by sis představoval tím "kde by měly děti zakázé vztup"?

Jakou věkovou hranici by sis představoval? Třeba 18+ ? 20+ ?
Jinak udělat to stejně nejde, takže zbytečná debata.

Zoyer
17-07-14, 11:40
ja bych to zakazal detem + nihiliovi :D

E: jeste ze nemam afro :happy:

KeYo
17-07-14, 11:45
a ja ludom s afrom

Mr.ADIO
17-07-14, 11:56
Stejně nezjistíš kolik jim je + to nepůjde zrealizovat.. Steam JB by byl stejně o ničem, protože steam už má též každý. Podle mě je to hloupost.

kono159
17-07-14, 13:23
aspon je s nimi sranda ked nevedia co su pysky :D

ImGustak
17-07-14, 13:27
:DD To občas jo mno

Britny
17-07-14, 17:59
Možná by spíše toto vyřešilo delší tresty k CT, než jsou 3dny až týden. 14 dní a více a třeba se za tu dobu něco naučí, nebo si přijdou požádat o UB k CT, kde se jim to stručně vysvětlí.

ImGustak
17-07-14, 18:18
Britny nevěřím, že by to pomohlo .. Tato mladší kategorie je většinou neponaučitelná.

SGP_
17-07-14, 18:23
To si mě a více lidí, kteří jsou stále děti a mají mozek (aspoň doufám, že ho mám) urazil.
Vem to zpět nebo budeš litovat :lookaround: ..
Pošlu na tebe celou generaci.

kono159
18-07-14, 09:28
uz som hovoril ze permou treba nesetrit, je to len k ct na jb a o ub si mozu zaziadat kedy chcu

KeYo
18-07-14, 10:18
uz som hovoril ze permou treba nesetrit, je to len k ct na jb a o ub si mozu zaziadat kedy chcu

Ta perma fakt neni zly napad podla mna.. vsak ked dostanu brain.. mozu to ukazat adminom alebo speslom na rezervacke.. a da sa unban..

MrJack
18-07-14, 14:19
Ta perma fakt neni zly napad podla mna.. vsak ked dostanu brain.. mozu to ukazat adminom alebo speslom na rezervacke.. a da sa unban..
A urobia to znova a znova a zasa sa im dá unban a bude zasrané celé fórum od debilných žiadostí typu pls pls unban pls.

KeYo
18-07-14, 15:06
A urobia to znova a znova a zasa sa im dá unban a bude zasrané celé fórum od debilných žiadostí typu pls pls unban pls.

Pochybujem ze tie deti budu vobec dojst na forko a nie este zalozit ziadost o UB

Charon35
18-07-14, 18:35
Decká tam nerobia bordel, maximálne chaos. Bordel tam robia retardi. A to sa nedá zistiť dopredu ani podľa veku.

Tak spravme JB6, kde budú hrať iba 20+. Aha, vlastne nie. Boli by tam 4 admini a 1 hráč...

kono159
18-07-14, 19:28
Decká tam nerobia bordel, maximálne chaos. Bordel tam robia retardi. A to sa nedá zistiť dopredu ani podľa veku.

Tak spravme JB6, kde budú hrať iba 20+. Aha, vlastne nie. Boli by tam 4 admini a 1 hráč...

http://csko.cz/rezervace/ heslo: 123, mod č.5

Tensa Zangetsu
20-07-14, 19:26
Napad je primo genialni podle me, ale nerealizovatelny jak tu je zminovane. Misto toho banovat style, 1 prohresek - 1 tyden, 2 prohresky -3 tydny, 3 prohrasky 5 tydnu, 4 prohresky - 7 tydnu a 5+ prohresku perma k CT. A ty prohresky by se pocitaly zvlast, napriklad za MFK by dostal 3 tydny, kvuli MFK a neznalosti pravidel.

Kebabko
20-07-14, 19:55
aha a admini by si to zapisovali na celo kto ma kolko prehreskov ? dobry napad

FreeShotCZ
20-07-14, 20:02
Nechápu pravidlo o věku... a jak by se to asi kontrolovalo ? občankou, pochybuji.. znám dost lidí kteří jsou mladčí než 13 let a simon menu, pravidla, příkazy ovládají úplně v pohodě..., to samé jak poznáte že danému člověku je dostatečný věk.. podle hlasu ani omylem, existuje spousta programů, které ho dokáží pozměnit..., mě třeba hodně lidí tipovalo že mí je kolem 17 let..., stejně hra Counter Strike je od 16 let.. kdyby se zavedlo že se mladčím hráčům zakáže vstup na servery od Kotelny tak by zde razantně ubylo hráčů.., ano občas se stane že se objeví někdo kdo má pisklavý hlas, ale když umí hrát a nekazí ostatním hru tak je zbytečné mu zakázat vstup.., pokud vím tak se pravidlo o věku již jednou řešilo ( i víckrát ) a stejně se to zamítlo.., i kdyby byl vytvořen JailBreak 6 jen pro Steam uživatele, tak každý druhý si ho vyprosí od rodičů, nebo od známých a stále je zde problém že danému může být i 8 let ! Podle mě je to blbost

Grakon2702
20-07-14, 20:32
Jediného mladistvého s brainem, kterého jsem tu viděl byl swagrid a to už mi nikdo nevezme, ale na toho týpka nezapomenu. Ve 13 byl spešl a hrál a vyjadřoval se úplně v pohodě. Mnohem lépe jak tady 17-letí borci...

Někdo ho tu ale neměl rád, tak se ho zbavil, to už je ale OT... :)

Toreto
20-07-14, 20:38
Však Swagrid tu ešte hraje ne ?
E: Možno ho to len prestalo baviť. Ja som ho mal celkom rád.

Grakon2702
20-07-14, 20:39
Sem tam ho tu někdy vidím...

Toy
20-07-14, 22:43
Já nechápu, kam vy na tyhle hovadiny chodíte, pomalu každýmu druhýmu tady sotva stihlo zaschnout lepidlo na občance a už jde druhý nazývat dětma. Doba je prostě taková, že už lidi, co maj nízkej věk se jednoduše neumí a nechtějí bavit venku a radši sedí u PC, čest vyjímkám. Kde jsou ty časy, když jsem hrál já jb a nešlo mi o to, kolik komu je . . Ale spíš o to, jak nás ten člověk zabaví .Když ten člověk tén mod prostě umí, tak mu nikdo nemůže říct ani popel. Nehledě na to, že to prostě není uskutečnitelný.

Jen je funny to, jak se tu ozývá člověk, kterej na tom Jb dělal a mlel takový hovna, že bych mu tipnul tak 11 :-D Ale doba se mění a pak se z těch lidí stává spešl, peace.

Britny
21-07-14, 00:07
Některým to už došlo a některým bohužel ještě ne, ale už je jiná doba. A to není jen na JB, či csku jako takovém, ale celkově je jiná doba v životě. Věk mezi 11-17 let ovládl kompletně herní průmysl (nejen to). My co jsme ze starší doby si jen plácáme na čelo, co děcka v dnešní době si dovolí a co vůbec dělají. Jako já tady v 15ti letech měla sakra dost velký respekt o proti staršímu plnoletému člověku, než co mě tu teď říká nějaký 15cti letý smrad na JB, že já kouřím velké černé d*** :D .. Tudíž se tu nikdo nemůže divit, že se to bude zpřísňovat. Já osobně jsem s tím už začala a už to nejsou žádné krátké bany. Je jasné, že my nejme žádný převýchovný ústav a chyba je nejspíš na straně rodičů, ALE alespoň nebudou dělat bordel ve hře a znepříjemňovat tak hru ostatním, co jsou ještě normální.
Já klidně dám příležitost někomu malému co je u CT - když ho slyším mluvit, tak už podle toho jde poznat, kolik mu tak může být. Ale pokud to nebude zvládat, tak prostě jde. JB byl fun mod, ale kdysi.. Teď je to snad nejvíc řešící se server, kde jsou neustále nějaké problémy a proto by se to tam mělo zpřísnit - alespoň delší zákazy k CT.

Toreto
21-07-14, 01:14
Casy ked Pitbul zreval a decka stichli su preč :D

Ridik :D
21-07-14, 03:41
pamatuju si jak jb na kotelne zacinal 50 % serveru only steam 88% lidi normalnich nenormalni si vetsinou zahraly tak 2-3 kola

kono159
21-07-14, 11:42
pamatuju si jak jb na kotelne zacinal 50 % serveru only steam 88% lidi normalnich nenormalni si vetsinou zahraly tak 2-3 kola

lebo boli len 2 servery

Swagrid
21-07-14, 12:06
Však Swagrid tu ešte hraje ne ?
E: Možno ho to len prestalo baviť. Ja som ho mal celkom rád.

Hraju pokud možno opět každý den, ale jen v určitých hodinách. Většinou okolo šesti ráno a potom až okolo osmé hodiny večerní, kdy je tam celkem klídek.

Ps: Taky tě mám rád <3

FizzyBubble
21-07-14, 12:48
Hlásím se jako dobrovolník ke kontrole občanek. LOCKněte to, tohle je zase případ, kdy týpek dostal od děcka FK na Jb_crime a hned musel jít založit tento thread.

hofy
21-07-14, 13:01
Hlásím se jako dobrovolník ke kontrole občanek.
Ok.
http://g10.picoodle.com/ltd/img10/5/7/20/hepaa/f_uxw7_10f_ubby7.png

Britny
21-07-14, 13:11
To je dobré Doesi :D Možná by taky nebylo od věci třeba, aby se k CT mohli třeba pojit jenom hráči s VIP :D Kotel bude mít kšeft a nenapojí se tam jen tak někdo z fleku. Těch oranžových skinů tam zase tak moc není. Samo že nepočítám Adminy a spešle.

hofy
21-07-14, 13:14
To je dobré Doesi :D

Samozřejmě, že to není myšleno vážně. :-D

Grakon2702
21-07-14, 14:50
To spíše jen k CT a ne na celou hru.

Eidam
21-07-14, 14:59
řešení je zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?20557-Pl%E1n-jak-se-zbavit-d%26%23283%3Bcek-na-JB

Indian0
07-08-14, 00:03
Jo tym steam jb by sa aspon pocet deti zredukoval. A bolo by to lepšie.

ImGustak
07-08-14, 00:15
To už tu jednou bylo .. Když byl nově jb4 tak byl only steam a hrávalo tam max 6 lidí .. někdy víc když se setkali lidi

Nakladana Okurka
05-01-16, 18:47
Když už se zamklo tamto téma, tak to hodím sem.
Poslední dobou pozoruji více a více na serveru jistou diskriminaci dětí.. Jak už psal někdo předtím, JB tvoří z 80% děti..
Ale co mě zaráží je to, že jsem na serveru, simonuje dejme tomu dítě, které může mít tak 12 let.. Simonuje dobře, příkazy dává normalní, ani třeba nefraguje.. A v chatu "Děcko, táhni.." "Ježíš, to je dítě, radši odpoj" "Miluju blbé děti" ... Přitom to dítě ani nemuselo udělat nic špatně..
Stále čtu věci typu, že starší hráči na to serou, proto to jde do prdele.. Ale když se u CT objeví starší hráči, tak dělají snad větší bordel než děcka.. Vrcholem všeho je, když na serveru schválně starší hráči znepříjemňuje simonování "dítěti" - Zavírání boxu, házení gun Téčkám a spoustu dalšího...
Tímto postem bych chtěl spíš apelovat na vás, starší hráče, abyste místo nadávek zkusili dotyčnému pomoct..
Je jasné, že některé případy nějak nejdou ani komentovat (Vysvětlit někomu jak zapnout HVD je někdy nadlidský úkol)..

Britny
05-01-16, 19:21
Tak na takové "dítě" sem tam ještě nenarazila a to už dvě co šišlaly dostaly ode mě permu k ct :D

Nakladana Okurka
05-01-16, 19:37
Je pravda, že jsem to podal tak, že všeci jsou v pohodě a problém je z nás. Tak jsem to samozřejmě vůbec nemyslel :D
Ale já na to, co jsem popisoval vejš, narážím docela často.

mirecc
05-01-16, 21:33
Ale já na to, co jsem popisoval vejš, narážím docela často.
Tak isto keď skočím sem-tam na jb na to narážam že 13ročný chlapec sa snaží simonovať a nefragovať pritom čo niektorý starší si zvyšuju ego na tom fragovaní, robenie blbosti atd...

ImGustak
05-01-16, 22:10
Moc to hrotíte.. :D Tím, že tu budeš "apelovat" nic nezmůžeš, každý z toho typu hráčů, který tu popisuješ, se nad tím jen pousmějou.. :D Pokuď-li to vůbec uvidí..

Nakladana Okurka
06-01-16, 13:20
Tak se jako ovce budeme zastávat starších, protože pustit se do děti je lehčí :d

ImGustak
06-01-16, 16:31
Lockněte to raději, než sem zase naběhne x lidí co si budu předávat názory.

Britny
06-01-16, 22:13
Problém je, že tam hráči nemají respekt ani k adminům a spešlům :D Natož k nějakým děckám. Když sem jednoho týpka upozornila, aby neskákal furt simonovi do řeči, tak sám hned měl debilní poznámky. Prostě tvrdě trestat, přesouvat, dávat jim delší zákazy - nějaký zákaz na 3 dny za neschopnost je už úplný nesmysl, to za 3 dny doleze znovu k ct a zase demence. Admini říkají že to má být fun, takže někdo ani delší tresty nedává, ale proč je potom tolik stížností co se týče JB ? Na jednu stranu si za to můžou admini sami. Bud tam sami dělaj bordel, nebo jsou až moc benevolentní..

KeYo
06-01-16, 22:36
je to fun mod, ale ked je raz niekto dement, tak dementom ostane a preto davam zakazy dost dlhe i ked to niektori hejtuju :D

Azi
06-01-16, 23:17
Když už se zamklo tamto téma, tak to hodím sem.
Poslední dobou pozoruji více a více na serveru jistou diskriminaci dětí.. Jak už psal někdo předtím, JB tvoří z 80% děti..
Ale co mě zaráží je to, že jsem na serveru, simonuje dejme tomu dítě, které může mít tak 12 let.. Simonuje dobře, příkazy dává normalní, ani třeba nefraguje.. A v chatu "Děcko, táhni.." "Ježíš, to je dítě, radši odpoj" "Miluju blbé děti" ... Přitom to dítě ani nemuselo udělat nic špatně..
Stále čtu věci typu, že starší hráči na to serou, proto to jde do prdele.. Ale když se u CT objeví starší hráči, tak dělají snad větší bordel než děcka.. Vrcholem všeho je, když na serveru schválně starší hráči znepříjemňuje simonování "dítěti" - Zavírání boxu, házení gun Téčkám a spoustu dalšího...
Tímto postem bych chtěl spíš apelovat na vás, starší hráče, abyste místo nadávek zkusili dotyčnému pomoct..
Je jasné, že některé případy nějak nejdou ani komentovat (Vysvětlit někomu jak zapnout HVD je někdy nadlidský úkol)..

Okurko, máš pravdu také se s tím poslední dobou často setkávám. Polovina serveru začne spamovat když simonuje 12-13leté dítě jak by ho upálili a podobné věci když simonuje v podstatě dobře a bezchybně.

[H]e||
06-01-16, 23:58
No, je to tam celkom často.. Tie deti sa môžu snažiť a aj tak sa väčšinou dočkajú len akéhosi nerešpektovania ako zo strany väzňov, tak aj dozorcov.. A skor tí starší, u ktorých by som ja osobne čakal toho rozumu asi viac, tam znepríjemňujú týmto mladším simonom tú hru. Samozrejme netvrdím, že úplne všetky deti sú také a ani netvrdím, že všetci starší hráči na jb sú takí, ale je to proste situácia, ktorá sa teraz na jb vyskytuje celkom často

The Frisco
07-01-16, 00:41
Co se týče nějakého trestání. Nevím jestli jste to už probírali v AF, ale hodilo by se spešlům přidat kick.

Britny
07-01-16, 01:20
Co se týče nějakého trestání. Nevím jestli jste to už probírali v AF, ale hodilo by se spešlům přidat kick.

Kick už spešlové měli, ale zneužívali toho, avšak když koukám na tu sestavu co je ted, tak možno bych vám to i na tu zkoušku dala, protože mi nepřijde že by mezi váma byl momentálně někdo tak, jak to říct slušně "retardovaný" že by toho zneužíval.

The Frisco
07-01-16, 01:42
Však kdyby se takový retard našel, tak není těžké odebrat spešla, ne? :D

LejS
07-01-16, 01:48
Dobre rano vospolok :D

Som za Britnyn nazor :-) Bola doba kedy spesly zneuzivali kicky.
Za tu skusku to povolit zas to stoji. :twisted:
A aby som bol presny tak momentalne je zostava super a da sa im doverovat.
Inak co sa tyka toho KidBreaku ta to je somarina a trufam si povedat ze najhorsia aku som tu kedysi zazil :D
Ale bud iz.

Nakladana Okurka
07-01-16, 07:20
Myslim, že kick by se nám hodil (spam, vulgarismy). Ale zřejmě budeme nadále "trpět" za to, že to nějaký spesl/speslove před X lety zneužili. :D
Navíc jak říká Frisco, spesl se dá odebrat jedním (možná dvěma) kliknutima :D

Mr.N0b0dy
07-01-16, 14:06
Vrátit kick, ten se až tak nezneužíval, spíš ten slap. Naštvalo mě, že jste to kvůli dvoum lidem odebrali. Zas teď jsou v pohodě spešlové a nanejhůř by to využíval jen jeden týpek, teda můj názor. Plus jak říká Britny tak s ní souhlasím. GL lidem tam.

LejS
07-01-16, 14:13
Ten Kick sa práveže dosť zneužíval. Podľa mňa stačí to premiestňovanie , povolený voice a iné výhody. Keby bolo namne tak by som dal ten slap/slay . Ale ten kick by som nechal na rozhodnutí iných a vyšších pozícií.
A keby sa už mal ten kick povoliť pre tých spešlov , tak som zato aby sa povolili iba tým ktorý sú na spešlovi dlho a nemali žiadne väčšie problémy. Tu sa môže rozhodovať ako pri Žiadosti o práva. Keď hráč mal problém/permu tak mu nedajú práva lebo je to bývalí zapatec.

Kto mal väčšie problémy v minulosti tak tomu by som nedával a naopak kto nemal a bol ako anjel (Britny) tak mu dám.
Z mojej strany všetko

-Vec názoru

The Frisco
07-01-16, 14:52
Kdo měl nějaké problémy, tak neměl dostat vůbec spešla. A pokud vím, tak nikdo takový mezi námi není.

-Lejs, pod jakým nickem jsi hrál, jak měli spešlové kick?

Nakladana Okurka
07-01-16, 16:53
Lejs ja ti nerozumim. V jednom postě by se mohl kick vrátit a souhlasíš s Britny, v dalším postě píšeš že nám stačí přemisťování a voice.

Mr.N0b0dy
07-01-16, 17:25
Ten Kick sa práveže dosť zneužíval. Podľa mňa stačí to premiestňovanie , povolený voice a iné výhody. Keby bolo namne tak by som dal ten slap/slay . Ale ten kick by som nechal na rozhodnutí iných a vyšších pozícií.
A keby sa už mal ten kick povoliť pre tých spešlov , tak som zato aby sa povolili iba tým ktorý sú na spešlovi dlho a nemali žiadne väčšie problémy. Tu sa môže rozhodovať ako pri Žiadosti o práva. Keď hráč mal problém/permu tak mu nedajú práva lebo je to bývalí zapatec.

Kto mal väčšie problémy v minulosti tak tomu by som nedával a naopak kto nemal a bol ako anjel (Britny) tak mu dám.
Z mojej strany všetko

-Vec názoru

Takže dost zneužíval, ok. V tom případě bych potřeboval očistit paměť, když si vybavuju jednoho max dva, kteří toho zneužívali. Slap je určitě problémovější záležitost. Připadá mi, že si snad ani v tu dobu nehrál, když zatím toto jsou jenom bláboly. A snad nezáleží na tom, jestli má někdo spešla delší dobu, když ti, co mají delší dobu spešla už by měli být admini, pokud to dobře chápu. Spešlové snad nemají mít žádné problémy a pochybuju, že někdo z nynějších by byl problémový.

+ prosím tvůj dřívější nick, protože žádný LejS si nepamatuju a to máš čerstvě registrovaný účet na fórku.

LejS
07-01-16, 17:29
Lejs ja ti nerozumim. V jednom postě by se mohl kick vrátit a souhlasíš s Britny, v dalším postě píšeš že nám stačí přemisťování a voice.

Jednoducho súhlasím s Britny.

Kalerab
07-01-16, 17:53
Myslim, že kick by se nám hodil (spam, vulgarismy).
Kick by takyto problem nevyriesil, ked je niekto retard a spamuje/nadava furt tak sa bude connectovat dalej len aby daneho spesla nasieral viac a viac.
LejS spominal slap a ten sa snad pouzival na blbosti (nechcem priamo povedat zneuzival) viac ako grab a kazilo to hru.

To uz radsej dat speslom minutovy mute.
K povodnemu prispevku, ktory napisa Okurka o sikvanovani deti - absolutne suhlasim. V poslednej dobe sa hlavne u CT casto objavuju dvaja experti, ktori by uz mali mat rozum a miesto toho, ked je tam niekto mladsi sa ho snazia iba zrazit. Ked vidim, ze oni su u CT tak hned zapinam record, lebo vidim ze tam robia iba bordel pricom ich simonovanie tiez neni boh vie co...

Co sa tyka komunity, ja tu uz par rokov citam o tom ako JB komunita ide do hajzlu a je to horsie a horsie ale podla mna je to uz roky rovnake.
Je to taky cyklus. 70% hracov tvoria mladsie rocniky, ktore casto nie su az tak schopne zvysnych 30% na nich nadava a pise tu ako zatiahli JB do sraciek. Nasledne prejde nejaka doba doba. Mladi sa to ako tak naucia hrat, vacsina starsich hracov odide a z tych mladsich zostane uz iba 30% a dojde 70% novych. A takto to ide dookola.

PS: Tiez by ma zaujimal ten LejS-ov nick, kedze nick LejS mi nic nehovori.

Latins
07-01-16, 18:53
Proč by nemohli dostat spešli kick ze servru? Kvůli neschopnosti? Kvůli zneužití? To zase a typicky nechápu. A to, že to nemá smysl jen kvůli tomu, že někteří lidi se schválně budou napojovat, aby daného spešla jenom provokovali. Neni problém si napsat do konzole amx_ip a použít ctlv+c a zkopírovat si jeho IP, jméno a poslat to např. Koprovi a slušně ho poprosit, aby mu dal ban za toto a toto. Dám příklad: Pepa152 IP: xxx.xx.xxxx Mohu te poprosit o ban? Neustále porušuje spam, nadávky a naváží se do rodiny, ani kick nepomáhá. Admin nemůže být všude. Proto jsou tu spešli, kteří mají pomáhat a udržet pořádek na servru. Kick by byl, teda aspoň pro mě poslední varování. Ideální by byl i mute, ale to bych chtěl moc už. Děkuju za pozornost :)
A mimochodem, taky by mě zajímalo jeho jméno. Nikdy jsem takové jméno neviděl na servru.

LejS
07-01-16, 19:17
Ahojte

S JailBreakom som si dal trochu pauzu :) Nehrám ho asi 3 mesiace. Ale keď som začínal tak som mal meno: LejS-Max neskôr som prestúpil na Siwy potom Siwak , neskôr Veľký omyl... pfúú .. keby som tu mal vypisovať aké som mal vždy prezývky tak tu budeme do rána.
Ale toto je moje posledné meno - Lej.

Swagrid
07-01-16, 19:57
Ahojte

S JailBreakom som si dal trochu pauzu :) Nehrám ho asi 3 mesiace. Ale keď som začínal tak som mal meno: LejS-Max neskôr som prestúpil na Siwy potom Siwak , neskôr Veľký omyl... pfúú .. keby som tu mal vypisovať aké som mal vždy prezývky tak tu budeme do rána.
Ale toto je moje posledné meno - Lej.

Díky za užitečnou informaci šéfe:-)

btw k topicu.. tenhle problém těžko vyřešíte nějakým zákazem, vždycky budou lidi hledat jak to obejít. Spíš se divím, že něco takovýho má pět stránek:-D

btw2 kick slap aj už tu byly, neúspěšně. Hráč se stejně připojí znovu a začně dělat blbiny znovu a spešl by ho akorát neustále vyhazoval ze serveru bez řešení, nakonec to stejně musí vyřešit admin.

Kalerab
07-01-16, 20:12
Díky za užitečnou informaci šéfe:-)

btw k topicu.. tenhle problém těžko vyřešíte nějakým zákazem, vždycky budou lidi hledat jak to obejít. Spíš se divím, že něco takovýho má pět stránek:-D
Reagujes ako keby si to tu necital.
Za prve - styria sme mu tu napisali nech nam napise svoj nick preto napisal to co napisal...
za druhe - to co napisal Okurka nesuvisi s povodnym topicom - ten je stary vyse roka, Okurka pisal o sikanovani deti...




Proč by nemohli dostat spešli kick ze servru? Kvůli neschopnosti? Kvůli zneužití? To zase a typicky nechápu. A to, že to nemá smysl jen kvůli tomu, že někteří lidi se schválně budou napojovat, aby daného spešla jenom provokovali.

Ako som napisal, mute by bol podla mna v tomto pripade ucinnejsi a zaroven aj menej zneuzitelnejsi. Ked niekoho kicknes do 5 sekund ho tam mas znovu. Ak mu das mute na minutu tak mas vacsi pokoj od neho. A tak isto ako pri kicku mozes aj po 3 mutoch napisat Koprovi nech mu da uz ban.

vikernes
07-01-16, 20:28
Tady se stále vymýšlí jedna píčovina za druhou :D Přidávat spešlům kick ? Tak to už tady bylo ...a rozhodně se to neosvědčilo většina toho akorát zneužívala a díky tomu se to odebralo :D ted to vrátíme zase zpět za pár dní to bude zase ve starejch kolejích.To že mezi spešli jsou či nejsou retardi nevím ale mezi adminama určitě moc dobře si pamatuju den kdy se sešlo na JB dobrých 15 adminů a spešl práva se rozdávaly každému kdo si o ně řekl hh jak by to údajné nezneužívání vypadalo pak :D .Jinak co se týče nadávání na děcka :D ani se nedivím dneska se jb hemží jen retardama kteří mají mozek na úplnou pyču krom vyjímek najdou se tací kteří to na svůj věk zvládají obstojně.S ostatními se nemá cenu vůbec mazlit nikdy se nepoučí a ani nenaučí proto by nebylo vůbec od věci kdyby ti nejneschopnější dostávali automaticky perma banán k CT.

Kalerab
07-01-16, 20:51
To že mezi spešli jsou či nejsou retardi nevím ale mezi adminama určitě moc dobře si pamatuju den kdy se sešlo na JB dobrých 15 adminů a spešl práva se rozdávaly každému kdo si o ně řekl hh jak by to údajné nezneužívání vypadalo pak :D .Jinak co se týče nadávání na děcka :D ani se nedivím dneska se jb hemží jen retardama kteří mají mozek na úplnou pyču
Ze zrovna ty napises nieco taketo...

vikernes
07-01-16, 21:01
Ze zrovna ty napises nieco taketo...

V hlavě to v pořádku mám.Jestli narážíš na moje přejíždění vždycky si stěžovali tak dva max tři lidi na serveru zbytek se bavil :D plus pár dalších ubrečených vyjímek :) Máte tady bůh ví kolik serveru nikdy se ani žádný nenaplní díky tomu jste se mohli kdykoliv přepojit na jiný když vám to tak vadilo

Azi
07-01-16, 21:10
Máte tady bůh ví kolik serveru nikdy se ani žádný nenaplní díky tomu jste se mohli kdykoliv přepojit na jiný když vám to tak vadilo

Žádný se nikdy nenaplní? Tak to jsi na serverech vždy asi v nepravou chvíli.

vikernes
07-01-16, 21:13
Žádný se nikdy nenaplní? Tak to jsi na serverech vždy asi v nepravou chvíli.

Já už tady hlavně vůbec nehraju

ImGustak
07-01-16, 21:17
Vždyť se tu vymýšlí jedno hovno za druhým.. Pokuď vím, okurko, tak přesně od tohodle se založilo "Spešl forum". Začalo to tu utlačováním dětí, pak jste řešili celkovou komunitu a teď tu řešíte funkce spešla? Bud řešte jednou a zůstaňte u toho nebo nepište zbytečné off topic hovna, který už tu byly X krát. Nějaký mod tohle lockněte, díky..

Grakon2702
07-01-16, 21:42
Spešl jakožto funkce pro JB je úplně k hovnu. Něteří retardi si prostě nedají pokoj a furt budou na serveru nějak otravovat a spešl proti tomu zrobí úplné hovno. Však komu se ten spešl dává? Zodpovědným a zkušeným lidem. Tak samo je to s postem admina. Tak toho spešla úplně zrušte a dejtem tam všem radši admina. Nebudete muset řešit sračky v podobě toho, že spešl nic ve hře nezrobí. A když zrobí nějakou pičovinu, tak se práva odeberou. Bude to úplně to samé, akorát budou mít rovnou pravomoce všechny.

Kalerab
07-01-16, 22:06
Narazal som na to, ze ked si bol na serveri robil si bordel a spraval si sa ako najvacsi retard, neustale si zneuzival voice ci si bol CT alebo T, zivy alebo mrtvy. Jedine co si vedel u CT bolo zobrat auticko a bud zrazat svoje CTcka alebo ho dat do boxu nech sa tam zrazia a nadavaju si navzajom.
Clovek s pravami by mal ist hracom prikladom a udrziavat poriadok ty si tam paradoxne ten poriadok narusal a nabadal hracov k tomu aby robili bordel.


Máte tady bůh ví kolik serveru nikdy se ani žádný nenaplní díky tomu jste se mohli kdykoliv přepojit na jiný když vám to tak vadilo
Inak povedane "ak sa ti nepaci, ze na serveri robim bordel bez inam". Smutne ze toto napise clovek co mal prava, nastastie ich uz nemas.

mirecc
07-01-16, 23:44
Nehovorím že by sa spešlom nemal pridať kick ale príde mi to zbytočné pretože ako napísal kaleráb keď raz niekto má za potrebu spamovať, nadávať tak keď ho spešl kickne tak sa pripojí x krát a nejaký kick mu neublíži ale zase sú tu hráči ktorým raz za čas vybuchnú nervy začnu sa s niekým hádať spešl ich kickne a si povie no.. kašlem na to idem na iný server

Nakladana Okurka
08-01-16, 07:32
Vždyť se tu vymýšlí jedno hovno za druhým.. Pokuď vím, okurko, tak přesně od tohodle se založilo "Spešl forum". Začalo to tu utlačováním dětí, pak jste řešili celkovou komunitu a teď tu řešíte funkce spešla? Bud řešte jednou a zůstaňte u toho nebo nepište zbytečné off topic hovna, který už tu byly X krát. Nějaký mod tohle lockněte, díky..

To zní jako bych mohl za to, že tu začali řešit kick pro spešli..:D
Každopádně Connan už ve spesl forku o kicku psal, bez odezvy.

E: ale tohle vážně asi raději Locknete

MartyEE
08-01-16, 11:49
Čau, ale sorry vôbec nerozumiem tomuto celému, každý bol dieťa a dnes je iná doba, inokedy keď sme boli menší nehrali toľko PC niektorí možno vôbec, ale každý má právo hrať čo chce a od toho je admin/spešl, aby sa riešili priestupky a zažil som X krát, že veľa krát aj typci s hrubým hlasom robili horšie veci ako '' deti ''. PÍC :thumsup4:

ZeMi7
08-01-16, 11:51
To je super nápad. Nemohlo by tam chodit asi tak 90% spešlu a 20% adminů. To by bylo bordelu. Paráda. ;)

vikernes
08-01-16, 15:22
Narazal som na to, ze ked si bol na serveri robil si bordel a spraval si sa ako najvacsi retard, neustale si zneuzival voice ci si bol CT alebo T, zivy alebo mrtvy. Jedine co si vedel u CT bolo zobrat auticko a bud zrazat svoje CTcka alebo ho dat do boxu nech sa tam zrazia a nadavaju si navzajom.
Clovek s pravami by mal ist hracom prikladom a udrziavat poriadok ty si tam paradoxne ten poriadok narusal a nabadal hracov k tomu aby robili bordel.


Inak povedane "ak sa ti nepaci, ze na serveri robim bordel bez inam". Smutne ze toto napise clovek co mal prava, nastastie ich uz nemas.

To máš naprostou pravdu.Ze začátku mi to ale jedno nebylo ale čím dýl jsem tu byl tak jsem zjistil jak to tu vlastně chodí a byl jsem si jistej že o práva nepřijdu tak jsem si začal dělat co chci a co mě bavilo :D tady je totiž těžší o práva přijít než je získat protože tady nikdo nic neřeší a všechno je všem úplně jedno.

KeYo
08-01-16, 15:27
Mohol by to tu uz dakto locknut lebo sa tu riesia uplne sracky

Britny
08-01-16, 15:32
Mohol by to tu uz dakto locknut lebo sa tu riesia uplne sracky

Když mi dá někdo moda, tak to locknu :gg: