PDA

Zobrazit normální verzi : Založení nového pravidla pro celou Kotelnu



Twinky
17-07-14, 08:43
Založit pravidlo vhodného NICKU
Když hraju BB-Zombie podkávám se s lidma co mají nick-(Hráč) je buzna (Hráč myslím tím urcity hrač)
- nebo Anal *A-team*
- (Hráč) je lama
a tak podobně, nechápu proč to dělají ale radši bych viděl original NICKY nebo už radši FAKE nicky Navrhoval bych na to ban na týden...Platilo bz to i též pro forko aby si lidi nedálavi nick Debil a kokotman a tak dale
Pokud toto pravidlo již existuje omlouvám se za obtěžovaní..

Mr.Tw[i]nky :)

ZeMi7
17-07-14, 08:57
:)

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé,napadající,sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

SGP_
20-07-14, 19:32
Taky jsem na to koukal, jenže když někoho takového nahlásíte, tak je 60%-70% že někdo nepřijde.
Na fórum je to zbytečné hlásit, protože si daný hráč ani nevšimne banu, tak to už nechávám bejt.

Piplap Kaufland
20-07-14, 21:10
Shiawuo, s prominutim proč se skoro do každy věci sereš, nedivim se že jsi kvuli tomu staly člen.

:D Dal Ta Bhoper:D
20-07-14, 23:01
Založit pravidlo vhodného NICKU
Když hraju BB-Zombie podkávám se s lidma co mají nick-(Hráč) je buzna (Hráč myslím tím urcity hrač)
- nebo Anal *A-team*
- (Hráč) je lama
a tak podobně, nechápu proč to dělají ale radši bych viděl original NICKY nebo už radši FAKE nicky Navrhoval bych na to ban na týden...Platilo bz to i též pro forko aby si lidi nedálavi nick Debil a kokotman a tak dale
Pokud toto pravidlo již existuje omlouvám se za obtěžovaní..

Mr.Tw[i]nky :)

Anal A Team
Hráč je Lama a podobné sračky na ban podľa mňa nie su.Ako ťa taká pičovina môže vôbec uraziť?

Kebabko
21-07-14, 12:46
najlepsie je ked si da naky kapo co to vie hrat nick pod ciarou su nuly _____________ a je prvy v tabulke skore :D:D

Amazing-Zajic
21-07-14, 15:28
najlepsie je ked si da naky kapo co to vie hrat nick pod ciarou su nuly _____________ a je prvy v tabulke skore :D:D

Umírám smíchy

Britny
21-07-14, 17:38
Možná by se to dalo i nějak zařídit, že když si někdo napíše vulgární nick, tak se mu to automaticky přepíše na csko.cz (příklad). Něco na způsob mute v chatu.

Volume
21-07-14, 17:54
Nebylo tu už dřív něco takovýho ? Vím že jsem si dal do nicku něco sprostého a sám se mi nick změnil na ňákou blbinu.. ale taky je možný že to bylo jinde, nevzpomínám si úplně přesně.

Madunax
26-07-14, 17:47
Shiawuo, s prominutim proč se skoro do každy věci sereš, nedivim se že jsi kvuli tomu staly člen.

Chce to dotahnout na práva .. zachvilku bude mít 135 IQ jak Unihoc

Killer Bee
27-07-14, 21:28
Britny .... mno tak třeba co když nějaký hráč dá nick K0k0* místo O dá číslici tak už mu to nezmění či nějak podobně takže to by bylo taky zbytečný :)

Hele tak třeba na JB dříve jen tak ze srandy měnili Nicky pro srandu ... Napříklád (Nějaký hráč) je AIMER :D či podobně jen tak ze srandy :D takže nevím proč za to ban :D blbost podle mě ani nemusí se to řešit + už jak dal ZEMI takový pravidlo už je takže podle mě je toto na LOCK :D