PDA

Zobrazit normální verzi : Nevhodné chovaní čtiř hračů při hraní



Twinky
17-07-14, 09:43
Hráč1- MaminCeCek:D*BITCH* -píše někomu -ti si kokod
Hráč2-*Warf4ilD*A-Team -píše mě - Twinky ti si ale kkt ( nevim proč ?) sami vidíte na videu že jsem nikomu nikoho nanakazil a ani jsem neblokoval
Hráč3- Ben SWID - sice to není na videu ale začal všem tam nadávat že sme kokoti a že mu krademe lidi a začal spory s Sky DarkFuck začali si tam navzájem nadávat
Hráč4- Sky DarkFuck - začal nadávat Ben(ovi) SWID že je malej parchant a že nemá co hrát Csko(Couter-Strike) atd. sice BEN si začal ale Sky nepomůže tomu když mu začne taky nadávat
Server-Zombie BaseBuilder
Důvod- Vulgarismus :excl:
Demo-http://uloz.to/xvYH5GdL/nevhodne-chovani-avi
Chcete-li více k tomu napište
Omlouvám se,že jsem to nahraval na ulož.to a ne na csko.cu/demo/ musím se s tím naučit a momentalně nemám moc času. Děkuji za pochopení :) Twinky

Mr.Tw[i]nky

Omlouvám se, že ti stížnosti podávám až teď byl jsem na dovolený 3 týdny. Děkuji za pochopení :) Twinky

mirous
17-07-14, 09:56
Čéče, aktivita se cení, ale nic se nemá přehánět :). Navíc jestli je to 3 týdny starý, tak je teď nesmysl jim za tohle dávat bany. Navíc tohle není na bany, ani kdyby to bylo čerstvý. Nemusíš hlásit každý ,,kkt". Trochu mi to připomíná jeden film, ,,Občanský průkaz" a tam byl jeden takový chlapeček..no kdo zná, pochopí, co tím myslím.

3necky
17-07-14, 10:25
Čéče, aktivita se cení, ale nic se nemá přehánět :). Navíc jestli je to 3 týdny starý, tak je teď nesmysl jim za tohle dávat bany. Navíc tohle není na bany, ani kdyby to bylo čerstvý. Nemusíš hlásit každý ,,kkt". Trochu mi to připomíná jeden film, ,,Občanský průkaz" a tam byl jeden takový chlapeček..no kdo zná, pochopí, co tím myslím.

Jmenuji se Daniel Pačeš a jsem váš nový spolužák. Ale později, až se lépe poznáme, budou mi moci někteří z vás říkat Daňku.

mirous
17-07-14, 11:15
Jmenuji se Daniel Pačeš a jsem váš nový spolužák. Ale později, až se lépe poznáme, budou mi moci někteří z vás říkat Daňku.

Necky se vyzná, přesně to je on :).