PDA

Zobrazit normální verzi : Unihoc CZ (vlastní žádost) --> Ridik :D



UNHCZ
17-07-14, 17:49
Detaily banu
Hráč Unihoc CZ
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:56951860
IP adresa 178.255.168.72
Udělen 11-07-2014 - 11:24
Délka BANu 80640 minut
Vyprší 05-09-2014 - 11:24 (1 měsíc 2 týdny 5 dní 17 hodin 39 minut ještě zbývá )
Důvod pozadani [11:22:44] Unihoc CZ: Daj mi 2 měsíce
BAN dal Admin Ridik :D (Ridik :D)
BAN dal Server csko.cz | BaseBuilder+XP 2

Ahojte, chtěl bych prosím požádat o UnBan, protože bych chtěl pokračovat dále v nahlašování čítrů, abych se po malejch kousíčkách přiblížil k tomu aby ste mě brali jako hráče, který pozná haxora. Omlouvám se Adminovi Ridikovi za to že jsem ho v chatboxu nazval řitíkem, omlouvám se za nadávky. O ban jsem si nepožádal jenom mi napsal napiš číslo od 1 - 5555555 a já dal 15 a on dobře patnáct měsícu tak sem řekl Daj mi dva. Takovéto blbost už dělat nebudu, začínám pomalu mít rozum a rád bych si ještě chtěl o prázdninách zahrát na Koteln1, Děkuji. :bye::thanks:

3necky
17-07-14, 18:05
...abych se po malejch kousíčkách přiblížil k tomu aby ste mě brali jako hráče, který pozná haxora

To doufám nesměřuje tam kam si myslím...

UNHCZ
17-07-14, 18:57
To doufám nesměřuje tam kam si myslím...

Ne nesměřuji k CHH .po te zadosti jsem videl jakou mam sanci, ale tu by mel dostat kazdy, chci jenom UB kvuli tomu aby me brali hraci jako toho kterej umi poznat haxora

matis
17-07-14, 19:10
Ne nesměřuji k CHH .po te zadosti jsem videl jakou mam sanci, ale tu by mel dostat kazdy, chci jenom UB kvuli tomu aby me brali hraci jako toho kterej umi poznat haxora

sanca nulova

UNHCZ
17-07-14, 19:12
Takže vůbex se nemam snazit a skoncit u trapneho JB s polospeslem. Nu což

Toreto
17-07-14, 19:32
Asi tyzden dozadu niekto pisal, že je otazkou času kedy požiadaš o UB ..
Here we goooo :D

UNHCZ
17-07-14, 19:57
:D Ub potrbujem lebo chcem hlasit haxory, ale teraz nebudem mat cas lebo jedem na Ukrajinu na mustangu tak moze byt za dva tejdny se tu ukazu ale stejnak mi to chcipne a nepojede to pred mestem..

Britny
17-07-14, 20:03
Tak vidíš, to se do vypršení vrátíš..... Možná.

Despe
17-07-14, 20:27
hh, neberte mě špatně, ale tady máte další "blbej" ban ridika, nevím jak to bylo, ale když píše že si o něj nezažádal a navíc zase tu zmiňoval, že se vyjadřoval v chatboxu ne ve hře, nevím kdo, nebo co je zač uhonic, mám ho pod kloboukem, ale nepříjde mi to fér, aby hráč který někomu píše v chatboxu "řitík" v tomto případě Ridikovy, dostal ban do hry, proč prostě něřekne moderátorovy, ten mu dá třeba nějakej černej puntík, nebo jestli dávate hned bany nevím..

E: Jak vidím ty palečky, tak mě asi nechápete, mě je uhonic u "no však víte", tady jde o to co ridik dává za bany, ridiku, neber mě jako nějakýho vola co tě chce nasrat, ale prostě mi to nepřijde normální ty tvé bany>_<

E2: Když to napsal tak dobře, nevěděl sem jestli ho opravdu chtěl, nebo mu ho ridik placl jen tak..

mirous
17-07-14, 21:21
To není ,,další blbej" ban, to je i jeden z těch, který se řešil a víceméně to byl myslím důsledek. Navíc jsem svědkem, že Unihoc ten ban opravdu chtěl :). Doslova napsal, aby mu dal ban na 2 měsíce. Předpokládám, že Ridik mu dá taky UB, když stejně jako ho chtěl ho už nechce :).

UNHCZ
17-07-14, 21:32
Může být, s CHH jsem se na dobro rozloučil
Ale chci si tu jeste zahrat,kdyz prijedu ze slovenska..

3k a Jerry
17-07-14, 21:36
Unihoc napsal dej mě dva měsíce, ridik to ocitoval do reasonu banu ..
Ridik potom napsal taky do chatu cosi o týdnu a nikdo mu ban nedal, přitom napsal něco podobnýho..
Co jsme mohli čekat ..
Myslím že by se mohli vzájemně domluvit unihoc by přestal psát a ridik by mu za to mohl dát UB :)

Eust.
17-07-14, 21:40
Prodloužit, respektive perma.

Ridik :D
17-07-14, 22:26
ub uz jsme dal a v reasonu banu byla primo citace z chat logu takze si nevymejslej ale priste si uvedom co pises

UNHCZ
18-07-14, 06:59
To diky, v chatboxe si napsal at napíší napíšu číslo old jedné do pěti tisíc pět set padesáti pěti a já napsal patnáctkuty seš ty mazat řekl dobre 15. Mesicu taksem rek daj mi 2. Ale jinak diky.

E : můžem LOCK, nebudem dlho psát do chatboxu-

kono159
18-07-14, 09:14
sorry ridik ale neviem ci si to cital, spominalo sa, ze taketo prijebane bany na vlastnu ziadost sa nemaju davat? lebo potom vznikaju taketo uplne bullshit thready...
nebudem hladat vlakno, kde sa to spominalo, ale taketo uplne od veci bany proste nemame davat, ci uz to chce na minutu, alebo permu, proste to zabanovat len za otravovanie, nie vlastnu ziadost, kde si borec potom pride pre ub...