PDA

Zobrazit normální verzi : Inteligence



Hauss
17-07-14, 19:33
Když si zvýším inteligenci budu víc ubírat puškou? Protože jsem to nepochopil omlouvám se jsem natvrdlej... :ike:

Zaciatocnik
17-07-14, 19:54
Inteligencia zvýši dmg zbraní len u Snipra /awp/, Sharpshootra /tuíšm, že u všetkých/ a u Rushera /m3/.Ak sa mýlim tak ma opravte

Hauss
17-07-14, 20:10
No pže mi všichni tvrděj abych inteligenci vylepšoval u medica protože když vidim že radar dá do břicha na pár kulek frag (bez itemů) a má vylepšenou inteligenci a já tam kalim do týpka a on fut drží.

Grakon2702
17-07-14, 20:47
Všechny staty platí na všechny, to by tam jinak nebyly.

Rejko
17-07-14, 23:52
Stačí napísať /classinfo
Máš tam krásny prehľad o všetkom, a aby som nezabudol, info o itemoch je:
/items

shootradar
18-07-14, 09:06
No pže mi všichni tvrděj abych inteligenci vylepšoval u medica protože když vidim že radar dá do břicha na pár kulek frag (bez itemů) a má vylepšenou inteligenci a já tam kalim do týpka a on fut drží.

Haussi, bez itemu INT u medica hraje jen roli to, kolik bude léčit HP za ten 1 interval, co se týče zabíjení na pár ran, tak to jisté je i na moji stranu, kdy s full obranou a hp a medicem 191 pojdu od 2 hedek až k 4 ranám, když má soupeř item a ta obrana na fullu je naprd, ale jak psal v jednom příspěvku kotel, že měnil jen 2 itemy a nic víc, a že žádná změna by neměla být, zvláštní, že je to úplně jiné cod, jako by obrana nehrála opět žádnou roli. Jsou tu extrémy, kdy buď je k ničemu totálně proti off itemům i bez nich, nebo je naopak dobrá, ale to ti musí padnout kevlar a i to nezaručuje, že tě nějakej beginner s menším levelem nesejme na 5 ran i přes kevlar.
Málokdo takové změny pocejtí, ale pro velmi velké levely je to docela brutal, už abych měl medica dokončeného a pak mě to bude vše volné ;)

Grakon2702
18-07-14, 09:23
Moment, to jako fakt int nepřidává na síle dmg všem? Wtf, to jsem nevěděl.

shootradar
18-07-14, 09:28
Moment, to jako fakt int nepřidává na síle dmg všem? Wtf, to jsem nevěděl.

Grakone, ty draku, pročti si na serveru nejprve /classinfo a pak začni hrát :D