PDA

Zobrazit normální verzi : Dubravka (WH) --> Giussepe



Dubravka
17-07-14, 20:44
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Giussepe
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:3763029'
[AMXBANS] Tvoje IP: '164.215.119.74'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravím takže je to tu opět někteří admini asi nevědí co je to slovo děrování a tímto vyzívám celé csko.cz vedení at opravdu zváží některá rozhodnutí mezi vedením a mezi adminy zdá se mi že v tom máte pěkný nepořádek!!!!!!!! toto je už druhý BAN v tomto týdnu a vážně se mi už nechce zakládet topici ohledně unbanů...... Vyzívám tímto celé vedení at zváží řádně celý admin tým! děkuji.

matis
17-07-14, 20:45
prosim dodaj cely neupravovany vypis...dik

Giussepe
17-07-14, 21:27
http://csko.cz/dema?UPD=j3yuZ42L

číhni na demo. Třeba přestaneš zívat. ;-)

kono159
18-07-14, 09:19
prosim dodaj cely neupravovany vypis...dik

to je vypis hned po bane

matis
18-07-14, 09:48
jasne WH

3necky
18-07-14, 10:18
Tak jak už bylo napsáno matisi, tohle není upravený výpis. Tahle zkrácená verze je přímo po udělení banu, takže je pak jasné, že se nejedná o sdílenou IP například.

Potvrzuju WH.

Toy
18-07-14, 10:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Giussepe
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:3763029'
[AMXBANS] Tvoje IP: '164.215.119.74'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravím takže je to tu opět někteří admini asi nevědí co je to slovo děrování a tímto vyzívám celé csko.cz vedení at opravdu zváží některá rozhodnutí mezi vedením a mezi adminy zdá se mi že v tom máte pěkný nepořádek!!!!!!!! toto je už druhý BAN v tomto týdnu a vážně se mi už nechce zakládet topici ohledně unbanů...... Vyzívám tímto celé vedení at zváží řádně celý admin tým! děkuji.


Ujistím tě, že tohle je tvoje poslední žádost o UB . . potvrzuju cheating, nechápu tu drzost, jak tu můžeš kydat takovýhle srajdy . . . dobrá práce Giu :)

matis
18-07-14, 10:45
Tak jak už bylo napsáno matisi, tohle není upravený výpis. Tahle zkrácená verze je přímo po udělení banu, takže je pak jasné, že se nejedná o sdílenou IP například.

Potvrzuju WH.

jo jo sefe, pak ma to napadlo..... jednal som zbrklo...ale to na tom nemeni, ze na videu je jasny cheating :D:D:thumbup:

Giussepe
18-07-14, 10:48
Ujistím tě, že tohle je tvoje poslední žádost o UB . . potvrzuju cheating, nechápu tu drzost, jak tu můžeš kydat takovýhle srajdy . . . dobrá práce Giu :)

Kupodivu a navzdory prvnímu příspěvku je to i první žádost. Požádal jsem moderátora, ať si dotyčného trochu proklepne a na tomto účtu je tato žádost první a žádný jiný účet ze stejné IP tu vytvořený není. Nechápu proč, ale asi nás pěkně vodí za nos. Jinak děkuji všem za zhodnocení dema a myslím, že se to zřejmě může zamknout. I když, možná by bylo záhodno nechat prostor na nějakou obhajobu.

ZeMi7
18-07-14, 11:07
Spectoval sem s Giussepem na serveru + mám také nějaké krátké demo, ale tuším, že stejné jako Giu.

Za mě WH.

Zoyer
18-07-14, 11:35
wh