PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



pweredbytvaroh
18-07-14, 13:31
Zdravím,
rád bych se ucházel o post administrátora na serverech v kategorii Aim.

Něco o mně...
Jmenuji se Matouš a je mi 15 let. Jsem sportovní, soutěživý a ambiciózní typ člověka. Závodně se věnuji lednímu hokeji a rekreačně cyklistice. Mezi mé záliby patří grafika a tvorba webových stránek.

Já a 1.6...
Už je to nějaký ten pátek, co jsem začal rozdávat radost... no vlastně, působit enemy týmu těžké a hluboké deprese z neustálého umírání, což mě dovádí ke zmínce o SID - STEAM_0:1:18515873. Po letech a několika tisících hodinách strávených u CSka se chodívám na Vaše servery odreagovat, převážně na classic. Vystupuji pod přezdívkou :_?. Ti, kdo mě neznají, mě oslovují dvojtečka, podtržítko, otazník. A ti, kteří mě znají, mě oslovují zkráceně otazník anebo jednoduše Matouš^^

Proč se chci stát součástí AT?
Občas je potřeba vynést odpadky do popelnice, očistit poličky od prachu a v neposlední řádě umýt zas*aný hajzly od hoven. Víte, co mám na mysli...:think:

Mám nějaké zkušenosti?
Postupem času jsem jako administrátor získal mnoho cenných zkušeností nejen na poli CSka, ale i v jiných hrách. Působil jsem na menších i větších portálech od řádového admina až po vedoucího projektu.

Hezký zbytek dne,
:_?

Fhacker
18-07-14, 15:02
Na tomto portáli podľa chatlogu hráš od 9.7.2014, čo je prd mňa veľmi málo. Ďalej v chatlogu nie je dokopy nič keďže si tu krátko, na fórum si síce registrovaný od Marca a máš nahlásených len troch cheaterov z toho dva banned a jeden sa este rieší. Pre mňa si tu veľmi krátko. Mohol si ešte pól roka počkať takže ja ti dám zatiaľ PROTI. Hlavne z toho dôvodu že na serveroch kotelny hráš veľmi málo. Možno časom zmením názor ak ta niektorý admin pozná a odporúči ťa. Ale zatiaľ nie. Možno skús dáke servery povedať kde si vystupoval ako admin nech si to môžme overiť?

pweredbytvaroh
18-07-14, 15:10
V chatlogu bys ani také nic nenašel, moc se na serverech nevyjadřuji, protože se chodívám odreagovat a v klidu si zahrát. Proto také nepotřebuji komunikovat s ostatními hráči. Hraji tu krátce, to samozřejmě nepopírám. Dlouhé působení u Cservers (mj. v sekci minecraft i jako head admin), ostatní působiště znát nebudeš.

Btw. 3 banned :drinks:

Fhacker
18-07-14, 15:14
Ja znát nemusím ale Google to nájde :D takže ak ešte niekde bude to len plus k žiadosti.

Eso./digl
18-07-14, 15:27
hravam na clasu dost casto ale neviem kto si, mozem ti poradit, hlas cheatrov, spravaj sa slusne, pockaj do 16 a potom to skus.. :) ja si ta budem urcite vsimat v hre

Chemo
20-07-14, 17:08
Ahoj, vidím, že hlásiš, niečo som už aj zabanoval, ale podľa chatlogu tu hráš od 9.7, čo je podľa mňa veľmi málo. Nepochybujem o tvojich schopnostiach. Ale teraz je taký "trend", že každý, čo nahlási 10 cheaterov na fóre, tak si podá žiadosť o práva. Ja som nahlásil niečo cez 110 cheaterov (cca +-) a až tak som si podal žiadosť. Chcel som tým len povedať, aby si sa tu udomácnil a žiadosť nechal otvorenú aj 2 mesiace a viac. Zatiaľ ťa zhodnotiť neviem, v hre si tvoje hlásenia nevybavujem, no na fóre si niečo nahlásil, ale nie je toho veľa. Z písania usudzujem, že brain máš. Z chatlogu taktiež, nevyjadruješ sa ku všetkému a hlavne nepoužívaš skratku "kkt", čo oceňujem. :D
Takže záver: niečo nahlas, teda pokračuj v hlásení a potom ti sem napíšem moje rozhodnutie. :)

Britny
20-07-14, 17:23
Mimo turnaje (pokud si to byl ty) tě vůbec neznám. Hraješ tu krátce + podle mě nemáš dostačující věk pro AIM admina, i když se můžeš vyjadřovat slušně. Vzhledem ke zkušenostem co se tu tak často odehrávají musím být i skrz to PROTI

Časem se ukáže zda to myslíš vážně, nebo jenom hlásíš kvůli právům.

pweredbytvaroh
20-07-14, 17:53
Ahoj, vidím, že hlásiš, niečo som už aj zabanoval, ale podľa chatlogu tu hráš od 9.7, čo je podľa mňa veľmi málo. Nepochybujem o tvojich schopnostiach. Ale teraz je taký "trend", že každý, čo nahlási 10 cheaterov na fóre, tak si podá žiadosť o práva. Ja som nahlásil niečo cez 110 cheaterov (cca +-) a až tak som si podal žiadosť. Chcel som tým len povedať, aby si sa tu udomácnil a žiadosť nechal otvorenú aj 2 mesiace a viac. Zatiaľ ťa zhodnotiť neviem, v hre si tvoje hlásenia nevybavujem, no na fóre si niečo nahlásil, ale nie je toho veľa. Z písania usudzujem, že brain máš. Z chatlogu taktiež, nevyjadruješ sa ku všetkému a hlavne nepoužívaš skratku "kkt", čo oceňujem. :D
Takže záver: niečo nahlas, teda pokračuj v hlásení a potom ti sem napíšem moje rozhodnutie. :)

Hrával jsem tu i dříve, ale ne nijak zvlášť kvůli pauze od všech verzí CSka. I tak chápu, že tu nejsem dlouho a dobu trvání vyřízení mé žádosti jsem samozřejmě dlouhou čekal. Ve hře přes ! nahlašuji zřídka, snažím se to házet všechno na forum kvůli dokumentaci anebo klukům na steamu.


Mimo turnaje (pokud si to byl ty) tě vůbec neznám. Hraješ tu krátce + podle mě nemáš dostačující věk pro AIM admina, i když se můžeš vyjadřovat slušně. Vzhledem ke zkušenostem co se tu tak často odehrávají musím být i skrz to PROTI

Časem se ukáže zda to myslíš vážně, nebo jenom hlásíš kvůli právům.

Ano, na turnaji jsem se objevil na pozvání pirata, který mě tu z AT bude jediný znát, jelikož jsem strávil dlouhou dobu na již zaniklém portálu Cservers, který tu, jak jsem zjistil, moc adminů nezná, což mě dost překvapuje. Věk u mě znamená jen číslo, a to pouze tvrdí, že tu budu na světě otravovat ještě dost dlouho:strongbench: Tohle tvrzení Vám samozřejmě nebudu nijak obhajovat, protože vím, že mí vrstevníci vždy říkají: "Jsem jiný než ostatní 15ti letí puberťáci", ale nechám ho posoudit jenom Vámi.

piratjo
20-07-14, 19:58
Zdravim. Matusa poznam odkedy mam steam, co za kratko budu tri roky. Nedavno som sa dokonca dozvedel, ze som chodil hrat cs do netkaviarne jeho rodicov v Pardubiciach. Za tu dobu co sa pozname mozem povedat, ze je to rozumny, spolahlivy, cielavedomy typ cloveka. Spoznal som ho na portale CServers, kde bol adminom a moderatorom. Svoju "pracu" tam odvadzal spolahlivo. Admini, ktori tam posobili, by moje slova mohli potvrdit. (nihilia, kaufly, rifleman, ...). Suhlasim s Esom. Nikto ta tu zatial nepozna, takze hraj, hlas, spravaj sa ako doteraz a ja verim ze presvedcis aj ostatnych, aby ti dali svoje pro. Drzim palce.

J3ZUsSs*
30-07-14, 20:36
Pro

Skill má slušný, hlási - žiaden fail, akurát ten vek je nízky, ale myslím, že nebude problém ho zobrať zo začiatku ako CHH.

Ridik :D
02-08-14, 18:30
Moje hodnoceni je nepodstatne tak teda pro

Joseph
02-08-14, 20:39
Myslím že je to dobrý kandidát, teraz od neho dalľie hlásenie a banned, pokračuj v tom a zatial ako chh by som bol pre. Inac ja som hrával kedysi na cservers, cuc maj nudla si poznal ? :D

pweredbytvaroh
02-08-14, 20:43
Myslím že je to dobrý kandidát, teraz od neho dalľie hlásenie a banned, pokračuj v tom a zatial ako chh by som bol pre. Inac ja som hrával kedysi na cservers, cuc maj nudla si poznal ? :D

S ním jsem doteď v kontaktu:whistling:

human
09-08-14, 23:17
Je rozumny a ten vek by som na neho nepovedal. Ak sa nenajde na neho nejaka spina, tak som pre.

dlxsf
14-08-14, 19:52
ja sem urcite PRO, podle vystupovani bych nerekl ze mu je 15

Chemo
21-08-14, 23:16
Som ZA.

Despe
24-08-14, 20:31
I přesto žes nahlásil dostatek cheterů, musím být PROTI, ty víš proč, dneska cos předvedl mě uchvátilo, takhle by se admin asi nezachoval, za takovou blbost se hádat a zkoušet banovat, věk máš stejněj jako já, ale já mám teda pevnější nervy..


DOVOD

Hrali sme gather, vím byl to gather, ale ten o něm tolik vypověděl, byly sme oba ve stejným teamu, mapa nuke, já byl rampa on tež, stál sem u bedny hodil flash k rádiu a chtěl sem zabít hráče(bagra) a omylem sem skočil pánovy tvarohovy do crossu, ten z toho udělal takovou aferu, začal do mě solit že si mě mutne že melu pičoviny, přitom sem se mu prostě omluvil a řekl mu že to je náhoda, když sem mu to pak osvěžil že sem nevěděl že tam byl, chlapec mě chtěl zabanovat, ale bohužel nevěděl že je to na rezervačce bugnuté, tak zabanoval zeroxe.. To sem prostě nechápal, jak říkám, nemá v pořádku nervy, za to mu dávám proti, je to skil la pozná chetera to je fakt, ale asi bych počkal..

Toreto
24-08-14, 22:27
V konečnom dosledku, ked sa vynechaju tie sračky okolo, tak pweredbytvaroh neudržal nervy a za totalnu stupidnosť chcel zabanovať Despeho, ktory sa mu ešte aj ospravedlnil. Nervy neudržal a ked to nezvlada na gathery, tak prečo by mal na serveroch ?

Britny
24-08-14, 23:57
Já s tebou žádné problémy nikdy neměla, ale dle toho co se tu děje, bych u tebe minimálně půl rok počkala. Zatím si hrej to svoje, nahlašuj kodery, podle mě není kam spěchat + ten věk je prostě mínus. Admin na střílecích by měl být dle mého trochu starší, když už se mu má svěřit taková zodpovědnost.

Eust.
25-08-14, 00:14
Já s tebou žádné problémy nikdy neměla, ale dle toho co se tu děje, bych u tebe minimálně půl rok počkala. Zatím si hrej to svoje, nahlašuj kodery, podle mě není kam spěchat + ten věk je prostě mínus. Admin na střílecích by měl být dle mého trochu starší, když už se mu má svěřit taková zodpovědnost.

Ty děláš, jako kdyby měl hlídat batole. "Taková zodpovědnost", vysvětli mi, co si pod tím představuješ, protože já tak nějak furt nechápu, co hrotíte. Counter Strike 1.6 je free online hra na počítači, kterou zvládne kterejkoli puberťák. Co by se tak mohlo v tomhle online světě stát? Fail ban? Rupnutí v bedně? No a co? Když se to stane, tak se to stane a to se může stát v kterémkoli věku, i v dospělosti, no a práva se snad dají odebrat v klidu, ne? Jeho vyjadřování je na slušné úrovni, hlášení taky, nevidím důvod mu dávat proti. Já jsem teda pro.

Tukan
25-08-14, 02:07
Nevím co pořát máte kdo s věkem? ''Je ti 15 >> nemůžeš být adminem na střílecích serverech.'' co je to za blbost? Být server adminem neznamená od rána do rána vysedávat v hospodě, stáhnout krábu za hodinu a závodně žgrundat destiláty. Je to snad nelegální být server adminem v míň jak 18 letech? Ne. Vyserte se na stereotypy. V dnešní době nás ''starší'' přechčije každej malej soplák. Ba naopak, to že mu je 15 bych bral jako plus k jeho aktivitě (žádná práce na směny od 8 do 8). Působí dost vzdělaně a vyspěle na to že je sopel. Osobně jsem se u něj šeredně mýlil, když jsem mu přes 20 let. Potkávám ho na TS a za tu dobu co spolu hrajeme jsem spíš ten nervák já.

Pro příště, když jdete někoho komentovat a kritizovat jaký je a že nemá věk na něco, tak se sním prvně seznamte, poznejte ho a pak teprve melte ty svoje stereotypní fráze typu;

Já s tebou žádné problémy nikdy neměla, ale dle toho co se tu děje, bych u tebe minimálně půl rok počkala. Zatím si hrej to svoje, nahlašuj kodery, podle mě není kam spěchat + ten věk je prostě mínus. Admin na střílecích by měl být dle mého trochu starší, když už se mu má svěřit taková zodpovědnost.
které tu mimochodem stereotypně a frázovitě zazněly od stejné osoby;

Mimo turnaje (pokud si to byl ty) tě vůbec neznám. Hraješ tu krátce + podle mě nemáš dostačující věk pro AIM admina, i když se můžeš vyjadřovat slušně. Vzhledem ke zkušenostem co se tu tak často odehrávají musím být i skrz to PROTI

Časem se ukáže zda to myslíš vážně, nebo jenom hlásíš kvůli právům.
vyměnit pár slov a říct prakticky to samé je pro mě absolutně zbytečné. Stereotypnost + frázovitost, zbavte se toho.

Půl roku čekat je myslím zbytečné, když se osvědčí, proč by nemohl být adminem během 2-3 měsíců? Sebrat práva jde vždy a napravit to co admin posere taktéž.

Zoyer
25-08-14, 07:16
Ten nábor tu je právě od toho, aby se takovejm věcem předešlo.


Sebrat práva jde vždy
ano, ale proč mu je brát, když ho vybral náborář ? - tak to vidím já a podlě mě i kotel. Pokud neudělá krutopřísněmegavelkou kktinu a neotočí se na kotla 3/4 AT, tak mu ty práva zůstanou.


Pro příště, když jdete někoho komentovat a kritizovat jaký je a že nemá věk na něco, tak se sním prvně seznamte, poznejte ho a pak teprve melte ty svoje stereotypní fráze typu
přes internet se s nikým neseznámíš tak, aby jsi poznal co je to za člověka, pokud to on sám nechce. Může hrát na tamtu stranu nebo na tamtu jen aby se ti zalíbil.

vyjádřím se rovnou ke všem nevyřešenejm žádostem. jsem u všech proti.

Maaaaaaaaaaja
25-08-14, 10:05
Taky bych mu neřekl 15. Vyjadřování, gramatika apod. fakt na úrovni, to klobouk dolů.

Skill má, cheaty pozná, hlásil mi dost. Co se týče nějakého nervování, tak já raději pomlčím :D

Jsem určitě PRO.

DarwiN
25-08-14, 16:00
@Tukan

Vieš že 1.6 je krvák od 16rokov (podla popisu hry). Takže technicky 15ročný by to ani nemali hrať (hoc to nikto nekontroluje a je to asi semilné myslieť si opak )
- takže preto by sa to malo riešiť
-Ano na Kotelnu su relativne mlad1 admini ktorý sú preverený a na základe toho boli prijatý .

@Žiadosť

Niesom strielací admin a poslednom čase niesom ani dosť aktívny z osobných dovodov takže moj názor je skor vyvodený zo spravania v žiadosti ale prídeš mi v celku rozumný. Neviem nič o vašej afere z Despem ale osočovať ho za to aký je je nemiestne, každý je nejaký .

Zatial som PRO.

Eso./digl
27-08-14, 00:58
po mesiaci sledovania sa tiez priklanam k pro

+ aktivita
+ vsetko co mi hlasil bolo banned
+ pomoc sa zide
+ skusenosti

- vek


hlavne sa nenechaj zbytocne vyprovokovat niekym v hre, zbytocne by si len sebe uskodil..

:moqq
27-08-14, 09:37
Mne se nelibi ten incident s Despem.

pweredbytvaroh
08-09-14, 16:15
Mým oznámením udělám většině radost, protože žádám o locknutí mé žádosti z důvodu nedostatku času. Děkuji těm, kteří se vyjádřili konstruktivním názorem:sadbye: