PDA

Zobrazit normální verzi : Dr.Ilko (Ahoj) --> *Britny



Ilko
18-07-14, 14:07
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 114038)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Ahoj'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Dr.Ilko >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fatmagul
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:1482114
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:1482114
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.141.69.115
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.141.69.115
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jail_warden)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ahoj , dostal som permanent ban a ani neviem za co , a dovod je Ahoj ???? WTF ?

3necky
18-07-14, 14:23
Britny dala dohromady 4 bany (vše steam) s tímto reasonem, takže se muselo něco stát. Nicméně reason "Ahoj" permanentního banu je docela nestandardní.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=114025
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=114034
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=114039

Britny
18-07-14, 15:34
Haha si mě dost pobavil, já se hlavně divím, že sis dolez pro UB ty GS hero. Včera nějakých 4-5 adminů z GSka došlo dělat bordel na JB. Dávali tam nesmyslné reakce, zabíjeli mfk, dělali bordel. Jednomu se dal zákaz k ct, druhej šel k ct a dělal to samé. Vulgárně se tam vyjadřovali. Nedávali VD, když dali FK. Prostě máš permu, tak se s tím smiř a chod odkud si došel. Myslím, že Kotelna nestojí o takové lidi co sem dojdou dělat schválně bordel. Svědků na vás máme až až..

Všech 5 dostalo permu a vyřid ostatním frajerům, at ani nezkouší si dojít pro UB. Díky a papa.

Eso./digl
18-07-14, 15:35
Tiez som bol na jb, ban je na miestne.. neviem o co sa snazis

E: jedine

kono159
18-07-14, 17:22
Tiez som bol na jb, ban je na miestne.. neviem o co sa snazis

robit gs hanbu

Ilko
18-07-14, 17:49
Dávali tam nesmyslné reakce. ----> chcem videť 1 dôkaz/svedka kedy JA !! som dal nesmyselnu reakciu.
Vulgárně se tam vyjadřovali. ----> chcem videť 1 dôkaz/svedka kedy JA !! nevhodne vyjadroval.
Nedávali VD, když dali FK. ----> ako mám dať hračovi VD ked mám ban ?

because
18-07-14, 18:02
Myslim, ze ked by dostal permu zakaz k CT tak to bude mat ten isty ucinok ako normalny ban.

Britny
18-07-14, 18:07
Však 1. svědek ti už sem napsal -> Eso. Další svědek ti tu sem taky velmi rád něco napíše, až se dostaví - Ridik. Tím že vy hošani z Géeska sem dolezete a zkoušite tady na hráčích z kotelny ty vaše přidemnetní pravidla je jedna věc, ale že se u toho chováte jak hovada, je věc druhá.
Jak říkám, tu vůbec nepchodíš. To že váš portál je shit, už tu každej dávno ví, tak nám to tu nemusíte chodit ještě dokazovat.


Myslim, ze ked by dostal permu zakaz k CT tak to bude mat ten isty ucinok ako normalny ban.

To nevím, jak teď myslíš. Ale první co dostal permu od Ridika, tak dělal reklamu na jejich portál. Dostal ban. Následně tam došel jako hero pod NS a začal se tam vysmívat, že h onějaký ban na steam netrápí. Dostal vzpátětí další na ns.

Potom tam začli zkoušet ty jejich nesmyslné příkaz - do boxu, NA zadní stěnu. Když hráči šli NA, tak je pokilloval. Když mu to vysvětlujem, tak nás tam ještě trolej, že to tak není - hráči VD nedostali.
Další jejich demence začala v tom smyslu, že si je postavili do boxu a hromadně je popravili - jen tak. Jeden šašek tam napsal "však je už moc hodin" na serveru bylo 16 hráčů.
Dosdtal ban k ct ode mě na týden. Ale toto pokračoval a začalo jich tam víc dělat bordel, každej tam dával mfk, žádné vd. Nebo při HVD zabili ty co byli VD - zelení.
Dostávali jenom zákaz k CT, jenže když tam začli trolit do mikrofonu, tak nějaký zákaz perma k CT by nepomohl. 4 nebo 5 adminů - nejspíš nobrejneři co dostali permu na kotelnu, to si myslím, že nikomu neuškodí, spíš je to přínos.
Snad všichni známe historii Kotelna vs. GS - toto je dobrá vizitka GS..

E:
Btw. Jinak ano, vím je to nestardantní postup - perma, reason "ahoj" .. Ale kdo tam nebyl, tak nepochopí. Pokud se nad nima Kotel slituje a dá jim UB, tak budiž. Ale já si za svém stát budu. V tomto případě ano.

Byli u toho ještě Madunax, cokolada, Dajvo - jestli se budou chtít i oni vyjádřit, ráda sem jejich posty hodím.

Eso./digl
18-07-14, 18:54
Dávali tam nesmyslné reakce. ----> chcem videť 1 dôkaz/svedka kedy JA !! som dal nesmyselnu reakciu. - ano, daval si nesmyselne reakcie
Vulgárně se tam vyjadřovali. ----> chcem videť 1 dôkaz/svedka kedy JA !! nevhodne vyjadroval. vyjadroval si sa vulgarne
Nedávali VD, když dali FK. ----> ako mám dať hračovi VD ked mám ban ? vd si mu mal dat na servery

Byt na mne uz si davno locknuty a ani o teba nezakopnem

because
18-07-14, 19:01
Myslel som to tak, ze oni sem dojdu len kvoli tomu aby urobili bordel za CT. Tiez som zopar krat zazil, ze nejaky chuj z GS dosiel a zacal davat vyhody svojmu kamaratovi atd. dostalzakaz k CT a uz sa na JB neukazal.
Samozrejme je to na tebe, ak by som tam bol mal by som isto iny nazor.

vikernes
18-07-14, 19:58
Je to několik měsíců zpět co jsem potkal přesně stejný typ hráčů z GS na JB dělali jenom bordel MFK reklamy spam urážky vrazil sem permu a s nikým z nich jsem se nebavil myslím že ban je na místě.Bordel si dělejte u Vás.

Toy
19-07-14, 15:18
Vůbec bych neřešil odkud jsou a co jsou zač. A už vůbec né aby se to tu strhlo v h8 nějákýho portálu.

Prostě pravidla jsou daný tak, že na Jb se pomalu žadný demo netočí pokud nejde o cheating. To by se každej druhej Jb admin jen točil a točil. Mně bohatě stačí vyjádření adminů, kteří byli přítomni na serveru.

Sám jsem kdysi Jb adminoval a vím, co to je když příjde pár halfbrainerů na server s pocitem, že když každýho budou schazovat a kazit hru ostatním tak budou top. Vrchol je pro mě to, že i přes upozornění ze strany adminů jste si dál jeli to svoje, ba co víc, eště jste se snažili udělat bordel větší . .všechno se dá v klidu vysvětlit, jen né bohužel všem.

S banama uplně souhlasím, o nějákým unbanu nebo pouze zákazu k ct bych ani neuvažoval . . Ikdyž na druhou stránku, si říkám, že takovejhle bordel se dá udělat víceméně jen za CT, za T tak max mačkání čudlíků, vulgarita atp. Ale jelikož jste byli xxxx krát upozorněni, že to co děláte není v normálu. A eště jste se potom zachovali tak, jak jste se zachovali. Tak se Britny ani nedivím, že už se sváma nepárala.

Pokud by na serveru nebyl žadný admin, tak by asi polovinu hráčů z toho jeblo. A eště sem nakráčíš s tím, že vůbec nevíš za co ty bany jsou, takovýhle hráče tu nikdo nepotřebuje. Nevěřím ti ani nos mezi očima.