PDA

Zobrazit normální verzi : Hledáme členy do teamu.



Slunicko
18-07-14, 15:33
Ahoj, jak už název napovídá, hledáme členy do teamu, hledáme 2 hráče na CS:GO.

Momentálně máme 3 hráče od ranku legendary eagle - distinguished master guardian, tudíž hledáme hráče na podobné úrovni (vyšší rank výhodou).
V této hře se zatím jedná o různé off akce, nějaké nižší ligy a podobně, časem po zlepšení něco víc.
Požadavky nejsou nijak náročné, vlastnit CS:GO, mít čistý rejstřík, věk 15+ (Náš věk 17-18 let), něco trefit. (hráče si vyzkoušíme, ale nejsme nějací přeborníci a také né vždy vám sedne, to asi znáte).


Dále hledáme LoL sekci (nepočítám s tím, že jí najdeme zde, ale zase říkám, všechny si vyzkouší a mají šanci naprosto všichni s malým ohledem na rank)
Požadavky:
- věk 15+¨
- čas na tréninky, popřípadě opět ligy a nějaké off akce
- rank platinum+ (Možnost vyzkoušení i nižší ranky)
- možnost dojezdu na nějaké lanky, srazy a podobně
(účet na obou serverech výhodou) Pište EUNE i EUW


Dále hledáme - grafika pro team, na různé YT videa, logo teamu, bannery a podobné.
- streamera, který by streamoval právě různé zápasy a podobně.
- pomoc s webem, psát různé články a podobně (Web je právě ve vývojářském studiu :D)

(Team není můj, pouze působím jako "náborař")


Více info do PM, nebo tady do topicu, budu hned odpovídat a všichni zájemci piště stejnou cestou, těším se na naší spolupráci. :)



Edit: Další možné nápady na pozici taky vítám, stačí napsat, jestli máte nějaké lidi k nějaké další hře, která se dá hrát amatérsky "závodně" také rád uvítám (např Dota, cs 1.6 atd.)

DarwiN
18-07-14, 15:50
Napíšem ti na stema:)

Slunicko
18-07-14, 23:08
Zatim se ozvalo par hracu do CS:GO teamu a 1 grafik, piste klidne dal, na kteroukoliv pozici.. :-)

AlternativníPravda
19-07-14, 10:33
A menežirise nehledate ?

halelujah
19-07-14, 12:03
Ak by ste potrebovali môžem pomôcť z webom a hrám aj by som vedel zohnať hráčov na rome total war kde sa organizuju turnaje.

Slunicko
19-07-14, 15:03
Tak, psali jste mi o kontakt, takže tu hodím pár kontaktů na mě
steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198054772795
fcb - https://www.facebook.com/kuba.pechysko

Knoxíku, co si pod tímhle názvem představuješ, budeš nás dotovat? :D Každé místo je volné, stačí napsat a zbytek domluvíme.. :)

Hale, ta pomoc s webem by se hodila, máme v tomhle oboru hodně zkušeného kluka, web udělá, všechno tam nastaví, naprogramuje se, co budeme potřebovat, pak už jde jen o údržbu, dělali bychom to všichni, ale jak vidíš tady, každá schopná ruka se hodí. :)
A co se té hry týče, vůbec jí neznám, ale jestli seženeš lidi a hrají se tam nějaké turnaje a pokud budete chtít vstoupit do této "no name organizace" budeme určitě rádi, čím více odvětví máme, tím větší je šance, že si nás ostatní všimnou a od toho se odvíjí všechno ostatní co potřebujeme, určitě mi napište a domluvíme se. :)

Fhacker
20-07-14, 22:57
S tým LOL: takže tak v skratke to zhrniem. Začal som ho hrávať asi pred tromi rokmi, keď sa otváralo ešte ako brána, a človek musel tri hodiny čakať na lognutie. Hrával som to ešte keď neexistovala divízia čiže som mal okolo 1000 win a niekoľko stovák odohraných ranked game. Bohužiaľ môj pôvodný LoL účet som predal ale rád by som sa k tomu vrátil. Takže hádam by som si vedel zaobstarať dáky LoL účet. Pre podrobnejšie info PM ;) ešte mám kamoša čo začínal so mnou a má Platinum 3 takže by sa tiež rád pridal. Keď tak PM.

Slunicko
21-07-14, 10:43
Účtů mám víc na lolku, od diamond divize až po silver, asi 4 na eastu, mám ještě 1 unranked acc, ale není tak úplně můj, hrál jsem tam a je v rozřazovacích hrách asi 7 výher a 1 prohra, nebo tak nějak, takže bych se domluvil s tím, kdo mi ho dal a nejspíš bych ti ho mohl dát.. :)

Slunicko
21-07-14, 16:15
Mam cca 30 fb stránok do 15 K like ( daval by som reklamu ) + by som urobil vašu fb stránku a do mesiaca by som tam mohol kľudne dostať aj 5 K ľudí.

Ta důležitější věc, co za to chceš? :D :D

J3ZUsSs*
21-07-14, 16:24
Ja sa budem za Vás modliť!

Bager258
21-07-14, 18:00
Chcel by som sa tiez pridat, ak by slo. Na steme ma asi mas : bager258 + pridal som si ta na fb a napisem.

Slunicko
21-07-14, 18:23
Pekný titul ked budete mať web :D + prístup na yb učet ( to len z dôvodu aby som vam pomohol , začinam točiť vlogy , letspleyere atd. s jedným chalanom čo ma 25 K odberov na svojom kanále.

Web bude, toho se neboj, barvičku dostat taky můžeš, přístup k yt kanálu, tam jsme chtěli dávat jen highlisty z her, nevím co na to ostatní.. :) Jak říkám, není to moje, snažím se to jen jakoby organizovat.. :)


Chcel by som sa tiez pridat, ak by slo. Na steme ma asi mas : bager258 + pridal som si ta na fb a napisem.

K čemu z toho všeho by ses rád přidal? :D
A na stemu jsem mazal všechny lidi okrem Kotla a Charona, takže si mě můžete zase přidat, já už neměl ponětí kdo je kdo.. :D

Bager258
21-07-14, 18:34
K čemu z toho všeho by ses rád přidal? :D
A na stemu jsem mazal všechny lidi okrem Kotla a Charona, takže si mě můžete zase přidat, já už neměl ponětí kdo je kdo.. :D
K tomu kde je volne miesto :D

Slunicko
21-07-14, 18:51
Zájem je docela velkej, takovej jsem ani nečekal, chybí nám 1 hráč do základního teamu na CS:GO ale kvůli zvetšenému zájmu budeme zakládat nejspíš i B team (něco jako přípravka/academy).

Puky, mluvil jsem s lidma z teamu a prej ti údaje na YT účet dáme (necháme si ale pro jistotu mail od toho účtu, nemusíš se bát, od nás se žádné sviňárny nedočkáš, ale vždycky potřebuješ nějakou pojistku, tak dobře se zase neznáme, tak to snad chápeš..) Spolu s tou stránkou, kterou založíme z nějakého našeho fb, dostaneš k tomu veškerá oprávnění, poprosil jsem grafika, aby zapracoval na úvodní fotce, takže už se to může pomalu zakládat.
Takže je jen na tobě, jestli nám chceš pomoct, nebo ne. :)

A velký potlesk Ježíšovi, prostě ví jak na to lišák jeden ušatej... :D

Bager258
21-07-14, 19:52
Ja by som siel aj do toho Bcka :D
A tlieskam Jeziskovi :)

Slunicko
21-07-14, 21:10
Založili jsme Facebook stránku (ještě čekám fotky atd. takže je to jen provizorní a berte to s nadhledem.)
https://www.facebook.com/GlobalStarss?ref=hl
Kdo bude chtít, může podpořit likem, sdílením atp. spravovat jí začneme snad už od zítřka, snad se bude líbit, není to jen o této "organizaci" ale o gamingu a počítačích jako takových, bude tam vše, co se tohoto oboru týká. :)

Slunicko
22-07-14, 17:59
Niekto tam napísal , tak mu napiš že čim sa stranka zaobera a tak :)

+ ma tak napadlo že by sme mohli hodiť súťaž o steam na fb kde by boli napríklad len free hry alebo by sa 1.6 či go kúpilo , to by nebol problem.. Dosť by to prilákalo ľudi.

O tom jsme přemýšleli až u YT kanálu.. :)


Jinak přikládám pěkné práce grafika Vojty1211, moc děkujeme <3
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t1.0-9/10524362_680297068729021_4717563245957634376_n.png
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1919645_679895558769172_8677429067923523744_n.png

warle
22-07-14, 18:03
přípravka :DDDDDDDDD pobavilo :D

Slunicko
23-07-14, 13:17
Varlátko milé, lidi v našem teamu se motají kolem nejlepších ranků, takže když mi napíše někdo, kdo je prostě špatnej, jak jinak to mám napsat..? :D Nemůžu ho poslat do prdele, to prostě nedělám.. :)

halelujah
23-07-14, 13:36
Teraz som veľmi začal hrať hearstone ak to poznáte . A tam by sa takýto tím hodil , ale kedže už robim server listy a seo a podobne veci pre kotelnu na web už čas nebudem mať. Na tom hearstone je strašne veľa turnajov aj streameri a už na tom zarobili aj fajne prachy .

Slunicko
23-07-14, 13:47
Teraz som veľmi začal hrať hearstone ak to poznáte . A tam by sa takýto tím hodil , ale kedže už robim server listy a seo a podobne veci pre kotelnu na web už čas nebudem mať. Na tom hearstone je strašne veľa turnajov aj streameri a už na tom zarobili aj fajne prachy .

Zrovna o HS jsme včera mluvili na TSku, ale kvůli tobě jsme do loga dali ten rome :D Na to asi jinej team neseženeme, snad to nedá tolik práce a může se to změnit na HS.. :D

Slunicko
23-07-14, 19:00
halelujah, speciálně kvůli tobě :D
Děkujeme Vojtovi <3
http://upnisito.cz/images/2014_07/174GlobalStars_HS.png

halelujah
26-07-14, 09:56
halelujah, speciálně kvůli tobě :D
Děkujeme Vojtovi <3
http://upnisito.cz/images/2014_07/174GlobalStars_HS.png

O ďakujem :) To je také krásne :3 Ale neviem ako chcete aby to ďalej prebiehalo bol by som rád keby som dostal nejaké info :* Práve teraz sú inak prihlášky na kvalifikaciu na world championship takže trošku treba pohnúť :)