PDA

Zobrazit normální verzi : Shiet (WH) --> matis



shockcz3
19-07-14, 22:17
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 98146)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Shiet >
[AMXBANS] Tvuj nick: [S]p00n
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1101766809
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1101766809
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.95.45.55
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.95.45.55
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:





[indent] Zdravim,
driv jsem hraval mod Furien a byl jsem na tom, da se rict za zavisly (asi 6 dni za prazdniny, to je na pest). Tim padem me napadlo skoncit, pozadal jsem nejmenovaneho admina, se kterym jsem vychazel o dobrovolny perma ban, ale odmitl, protoze me zkratka zabanovat nechtel, co jsem pro to tedy udelal jiz chapete :) . Tehdy na Furienu jsem myval nick ->Sh[0]cK (vymazala se mi půlka textu)

shockcz3
19-07-14, 22:20
pokračování - vycházel jsem se všemi dobře, byli tam jen nějaký banány za kemp a tyto houvadiunky, ale to nebylo žádné překročení hranic. Zkratka rad bych vás požádal o unbanánik, jelikož bych se rád vrátil mezi hráče Furienu a jestli myslíte že někoho tahám za nos, zeptejte se veteránu jako Daron, Ciper, Pan Slezina... a další :), díky.

Zoyer
19-07-14, 22:21
to ze si zapnul wh, protoze jsi chtel skoncit nam je jedno. za to co provadis neses sam nasledky. rok po udeleni banu se dava automaticky ub. v tvem pripade 24.2.2015 +-

shockcz3
19-07-14, 22:23
Aha, tak takhle vy to máte vymyšlené.... no, co nadělám, jsem blbec, každopádně díky, toto jsem netušil.

kono159
20-07-14, 10:15
dalsia moznost je kupa originalnej hry

shockcz3
20-07-14, 13:41
Ale to je vlastně tak trochu očůrání.... to pak ban má nulový účinek.

Zoyer
20-07-14, 13:46
Ale to je vlastně tak trochu očůrání.... to pak ban má nulový účinek.
to ani ne. Verime v to, ze hrac se poucil a ze do toho uz investoval nejake penize a bude si toho vic vazit.

Kotel
20-07-14, 14:11
Sice to asi muze nekdo potrvrdit, ale to by pak kazdej pro sichr psal, ze chtel skoncit a pak zazadal o unban. Ale vyjimka potvrzuje pravidlo, takze ban rusim.

Britny
20-07-14, 14:22
Sice to asi muze nekdo potrvrdit, ale to by pak kazdej pro sichr psal, ze chtel skoncit a pak zazadal o unban. Ale vyjimka potvrzuje pravidlo, takze ban rusim.

Však měl wh, tak proč dostal UB?

matis
21-07-14, 18:13
WTF????????????????

http://csko.cz/dema?UPD=gTVwiNmu

Kotle sakra o co ide....

shockcz3
23-07-14, 12:15
Wh bylo z důvodu, že mi nejmenovaný admin nechtěl dát perma dobrovolně, já jsem si tim jen pomohl a nemusíte se bát, že jsem toho nějak moc nahrál, snažil jsem se aby to hned bylo..... Samozřejmě se omlouvám a moc děkuji Kotlovi za pochopení.

matis
23-07-14, 12:23
Wh bylo z důvodu, že mi nejmenovaný admin nechtěl dát perma dobrovolně, já jsem si tim jen pomohl a nemusíte se bát, že jsem toho nějak moc nahrál, snažil jsem se aby to hned bylo..... Samozřejmě se omlouvám a moc děkuji Kotlovi za pochopení.

mna to teda nezaujima, to ako keby sa chcel clovek niekde vyspat, no nema kde, tak zabije cloveka a pojde do lochu....na druhy den bude tvrdit, ze sa chcel len vyspat a uz viac nikoho nezabije....

pre mna si zasraty cheater a viac to nebudem komentovat...Kotel sa rozhodol ako rozhodol, ja si ho vazim a preto to budem respektovat...

Kotel
23-07-14, 15:27
Vyřešeno lock.