PDA

Zobrazit normální verzi : :_? --> Grecky Hrdina - Pankreas



pweredbytvaroh
20-07-14, 19:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 114350)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 58 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'bugovanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :_? >
[AMXBANS] Tvuj nick: :_?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:18515873
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:18515873
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.80.67.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.80.67.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Grecky Hrdina - Pankreas >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jail_desert)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Zdravím, sice jsem dostal ban na tři hodiny, ale rád bych požádal o unban. Jelikož mám dneska dost střílení, šel jsem prozkoumat ostatní servery a trochu se odreagovat, připojil jsem se na Jailbreak, na mapu jail_desert, kterou jsem v životě, skoro jako JB nehrál. Na začátku kola čekáme v cele a já si vyskočil na čupícího spoluvězně a začal si skákat, podařilo se mi tak nechtěně proskočit střechou.

Díky,
:_?

Britny
20-07-14, 20:14
Bugování je zakázáno. Takže si nejdřív přečti PRAVIDLA (http://csko.cz/forum/showthread.php?19429-Pravidla-JailBreak-servery) JB.

pweredbytvaroh
20-07-14, 20:18
Asi sis blbě přečetla můj text, který jsem napsal pod výpisem konzole. Samozřejmě, že je bugování zakázáno, ale kdo měl tušit, že proskočím skrz střechu, když jsem tu mapu v životě nehrál:idea:

Britny
20-07-14, 20:27
Tak si narazil na admina, který to z fleku banuje. JB je ošemetný mod, tam můžeš dostat ban raz dva, bohužel. Třeba se Byznis slituje a dá ti UB.

pweredbytvaroh
20-07-14, 20:28
Tak já to chápu, jen jsem přijel z města a chtěl si v pohodě zahrát, najednou se mi stane tohle:wall:

Byznis
20-07-14, 20:29
ale vies co , uz otom budes vediet tak ti dam UNBAN :D
a davaj nato pozor v buducnosti niekto dava zato aj Den :D

pweredbytvaroh
20-07-14, 20:31
Díky, já si vždycky skočím na spoluhráče, abych v cele zabil čas a poskakuji si na něm, bohužel na mapě blbá textura:-)