PDA

Zobrazit normální verzi : Opätovné urážanie,kazenie hry..!



Jarny ^|
21-07-14, 12:34
Zdar, chcem nahlasit po druhy krát hrača : [eXTe] S1zE DoeS MatTer! VALVE_0:0:2111209990 89.203.144.197 CZ + jeho parťák, ktory je asi panic, Kapitan Bomba (kekjuovy kolac) VALVE_0:0:1559962907 178.40.48.65 SK
Naposledy mi nadaval do rodiny,namna atd.. Nie je prípustné aby niekto takto hrubo porušoval pravidla (aj napriek minulej sťažnosti),ktorá skončila tým že si mam dať /mute alebo si ho nemám všímať,no pokial vam niekto zaspamuje chat s vasim menom a nadavkami neviem či by ste boli radi (y) ,pravidla na serveroch sú práve od toho aby takíto (hráči) sa uvedomili ! Riešili to už admini ale ban nepadol,ted vas prosim o ban alespon na 3 dny,nech sa uz uvedomi ! ( pre informaciu,je to opakované) :excl: :excl::whip:


CHAT:
*MRTVY* [eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jzs jarny to je nula
*MRTVY* [eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jzs jemu nestoji
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny promin jarny
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : nech me
Kapitan Bomba (kekjuovy kolac) : na to sa spytame tvojej mami
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : on mamku nema
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : nech jarnyho
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : ma menstruaci
*MRTVY* [eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny zmiz ty nulo
Kapitan Bomba (kekjuovy kolac) : jarny nechod xD na kom sa budeme bavit > x
Jarny ^| : bomba ty si ani neuvedomujes ze zato mozes schytat ban
Kapitan Bomba (kekjuovy kolac) : a to ma ma trapit xD
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny to sou ty komplexi
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny nechces byt admin
[eXTe] S1zE DoeS MatTer! : ty a tve ego to date
*MRTVY* Kapitan Bomba (kekjuovy kolac) : jarny ty si urob film ze , ako sa naucit kempovat xD
*MRTVY* [eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny ty si clovek plny komplexu
*MRTVY* [eXTe] S1zE DoeS MatTer! : jarny kokod

:moqq
21-07-14, 12:55
Admin team nikdy nema rad, kdyz postnes nadavky ostatnich, ale sam mas dost tucny slovnik.

hladik
21-07-14, 17:30
Souhlasím, nejvíc mě pobavila tvoje věta že kdyby jsi byl admin, tak by tady byl pořádek. Pořádek je u tebe prázdný server?
Jinak toto žalování je pro mě nesmysl, navíc když vezmu fakt že se mu ještě chlubíš že dostane ban, toto není o nadavkách, ale o sebevětší snaze ho z nenávisti zabanovat.
Já se tohoto účastnit nebudu, ale třeba najdeš nějakýho admina kterej do toho pujde po hlavě.

hofy
21-07-14, 17:32
Když spolu máte pořád spory, co tak se vzájemně mutnout? Tahat do toho bany mi nepřijde jako vhodné řešení.

hladik
21-07-14, 17:34
Když spolu máte pořád spory, co tak se vzájemně mutnout? Tahat do toho bany mi nepřijde jako vhodné řešení.
Typická ukázka toho že v jednoduchosti je krása :-)

J3ZUsSs*
21-07-14, 21:22
Myslím, že toto nemá cenu riešiť. Dajte si na seba mute hrdličky. LOCK