PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva - knife a deathrun



nikiii
21-07-14, 15:21
Zdravím, touto žiadosťou by som chcela požiadať o práva na knife a deathrun.

Volám sa Nikola, mám 16 rokov a študujem v Prievidzi. CS 1.6 som prvý krát zapla pred rokom. V hre ma môžete nájsť pod nickom By;Nikoleta#. Kotelna bol asi druhý portál čo som zapla a ostala som tu kvôli rovnováhe medzi VIP a obyčajnými hráčmi. Najčastejšie hrávam na servery knife a deathrun. Občas zavítam aj na aim server, ale to len zriedka. Na servery som ochotná tráviť dve hodiny denne. Moje koníčky sú basketball, golf, futbal.
Na servery sa často vyskytuje block a vláčik, tomuto by som chcela zabrániť. Chcela by som spríjemňovať hru ostatným hráčom. Na deathrune by som ustrážila púšťanie pascí a urážky medzi hráčmi. Viem, že sa tam často nevyskytuje to púšťanie pascí, ale pre každý prípad si myslím, že sa tam niekto hodí.
Skúsenosti nemám žiadne, ale verím, že by sa ma nejaký fešný admin chytil a zaučil ma. Som veľmi učenlivá a chápavá, takže v tomto by nebol problém.

Steam:STEAM_0:0:27259083
Skype:nikolinka_pikolinka1998

Prípadne mi môžete poslať PM na fórum.
Ďakujem za prečítanie a názory.

human
21-07-14, 15:25
Ahoj, na knife som zatial urcite proti. Tam treba niekoho, co tam uz ma nieco odohrate.
E: Na zaucanie je nas tu dost :D

mija.
21-07-14, 15:25
Tak na knife by to chcelo zase neaky čas kedže teraz práva dostal Smith, myslím si že dalšieho admina tak skoro nebude potreba, čiže zatial proti.
E: Ak chceš aby ta niekto chytil tak to radšej skus v reále a ne v csku, toto neni zoznamka :-D

hofy
21-07-14, 15:32
Na deathrun vůbec není potřeba speciální admin, mačkání pastí za CT se tam děje pouze výjimečně a vulgárnost se až tak neřeší, navíc DR je v tomto případě docela klidný server.
Na knife to chce vždycky i nějaké zkušenosti ke knife cheatům, protože nejde jen o banování vlaků. Zatím jsem od tebe neviděl žádné hlášení.

Jsi prvním majitelem Steamu? http://playzon.cz/forum/viewtopic.php?f=730&t=51509

nikiii
21-07-14, 15:37
Vôbec som nenarážala na žiadnu zoznamku, len som upozornila. skúsenosti v knife určite nejaké mám, tak som skúsila poslať túto žiadosť. Veď každý to môže skúsiť, ale každopádne beriem váš názor.

Toreto
21-07-14, 19:50
Škoda, stovka modrych si už brusila zubky.

nikiii
21-07-14, 19:55
No tak každý má na to nejaký pohľad, keď budu "niekedy" potrebovať náhradu, hádam sa ozvú..

Charon35
21-07-14, 20:47
Skúsenosti nemám žiadne, ale verím, že by sa ma nejaký fešný admin chytil a zaučil ma. Som veľmi učenlivá a chápavá, takže v tomto by nebol problém.

Steam:STEAM_0:0:27259083
Skype:nikolinka_pikolinka1998

Prípadne mi môžete poslať PM na fórum.
Ďakujem za prečítanie a názory.

Taký tu je len jediný. Nick nepoviem, ale nemám čas na zaúčanie knifu. heh

K veci. Knife nie je na prvý pohľad až tak ťažký mód, ale má niekoľko sovjich špeciálnych vychytávok. Odporúčam nejaký ten mesiac počkať a možno si pokecať s nejakým knife adminom na získanie skúseností.

nikiii
21-07-14, 21:21
Veď jasné, som si toho vedomá. Každopádne, ďakujem za názor :)))

Smith.
22-07-14, 16:31
Rozumná určite je no musím súhlasiť že to chce ešte chvíľu čas , nahlásiť pár cheaterov , získať ešte nejaké skúsenosti a potom sa uvidí. Zatiaľ ani pre ani proti. (knife)

nikiii
22-07-14, 16:38
Ďakujem pekne za názor Smith, veď ja sa do toho nejako pustím, a postupne to bude lepšie ;) veď ty mi hádam vysvetlíš veci, ktorým sa ešte nerozumiem :D:)

Britny
22-07-14, 16:41
A jsi vůbec holka? Protože tu Does dal odkaz na tvůj steam ID, kde se kdosi pod ním chce stát adminem jakýsi Michal, Čech a je mu 18 heh?

ZeMi7
22-07-14, 16:59
A jsi vůbec holka? Protože tu Does dal odkaz na tvůj steam ID, kde se kdosi pod ním chce stát adminem jakýsi Michal, Čech a je mu 18 heh?

Tak já se teda obětuju a zavolám s ní na skypu s webkou, abych to zjistil :DDD

nikiii
22-07-14, 17:05
hh, no to teda som, a vôbec mi nerobí problém si s tebou zavolať. Aby som bola priama, napíšem to takto, ten steam mi daroval ten čech, takže tak, a hrám na ňom už aj zo 3 mesiace, takže asi takto by som to upriamila:)

Toy
23-07-14, 22:55
Jakože Knife mi je uplně pumpička, ale nedá mi to a musím si rejpnout. Moc dobře vím, jak by to tu vypadalo, kdyby si stejnou žádost podal kluk. A pokud mi tu chce někdo tlačit do hlavy, že by to tak nebylo, tak je to epic.

Tady by určitě neproběhlo něco ve smyslu, počkej si pár měsíců.

Uplně souhlasim v tomhle s Jolem.

Bylo by pouze . . .Nehlásíš cheatry,hraješ tu chvíli, 1. příspěvek na forku a hned žádost o práva ? :OO a z toho by vyplynulo velké červené PROTI a za pár dnů LOCK

Ani to debilní hlašení přes ! jsem od tebe neviděl a je fakt, že x krat jsem tě potkal na knifu a byl tam bordel jako prase, nemám z toho dojem, že by ti šlo o plynulost a pořádek na serveru, ale budiž.

Ale jelikož vagína je věc, která hory přenáší, tak by to aj za pár měsíců šlo.

Ani si v podstatě nemyslím, že je na knife potřeba admin. Před pár dny se vzal Smith, kterej má slušnou aktivitu stejně jako ostatní admini z knifu + se tam pár adminům ze střílecích rozšířili práva tenhle týden tuším. Nebo je to jinak ?


Nevím sice o tobě nic, nesoudím tě . . . čiže jediný , podle čeho tě můžu posuzovat je tahle žádost, která na mě působí levně jak Lídl . . ten přístup" No tak každý má na to nejaký pohľad, keď budu "niekedy" potrebovať náhradu, hádam sa ozvú.. " práva si musíš něčím získat, aktivitou, hlášením, celkovým zajmém o danej server. A né, že ti spadnou do klína jen tak, pro nic za nic + víceméně tvůj chatlog . . a ten se mi nelíbí ani z daleka, nepůsobí na mě dojem, že bys byla rozumná atd. ale možná , že je to jen a jen můj názor.


Ukamenujte mě.

human
23-07-14, 22:59
Jakože Knife mi je uplně pumpička, ale nedá mi to a musím si rejpnout. Moc dobře vím, jak by to tu vypadalo, kdyby si stejnou žádost podal kluk.

Tady by určitě neproběhlo něco ve smyslu, počkej si pár měsíců.

Bylo by pouze . . .Nehlásíš cheatry,hraješ tu chvíli, 1. příspěvek na forku a hned žádost o práva ? :OO a z toho by vyplynulo velké červené PROTI a za pár dnů LOCK



Ved ja som to napisal :(

Charon35
24-07-14, 19:06
Jakože Knife mi je uplně pumpička, ale nedá mi to a musím si rejpnout. Moc dobře vím, jak by to tu vypadalo, kdyby si stejnou žádost podal kluk. A pokud mi tu chce někdo tlačit do hlavy, že by to tak nebylo, tak je to epic.

Tady by určitě neproběhlo něco ve smyslu, počkej si pár měsíců.

Uplně souhlasim v tomhle s Jolem.

Bylo by pouze . . .Nehlásíš cheatry,hraješ tu chvíli, 1. příspěvek na forku a hned žádost o práva ? :OO a z toho by vyplynulo velké červené PROTI a za pár dnů LOCK

Ani to debilní hlašení přes ! jsem od tebe neviděl a je fakt, že x krat jsem tě potkal na knifu a byl tam bordel jako prase, nemám z toho dojem, že by ti šlo o plynulost a pořádek na serveru, ale budiž.

Ale jelikož vagína je věc, která hory přenáší, tak by to aj za pár měsíců šlo.

Ani si v podstatě nemyslím, že je na knife potřeba admin. Před pár dny se vzal Smith, kterej má slušnou aktivitu stejně jako ostatní admini z knifu + se tam pár adminům ze střílecích rozšířili práva tenhle týden tuším. Nebo je to jinak ?


Nevím sice o tobě nic, nesoudím tě . . . čiže jediný , podle čeho tě můžu posuzovat je tahle žádost, která na mě působí levně jak Lídl . . ten přístup" No tak každý má na to nejaký pohľad, keď budu "niekedy" potrebovať náhradu, hádam sa ozvú.. " práva si musíš něčím získat, aktivitou, hlášením, celkovým zajmém o danej server. A né, že ti spadnou do klína jen tak, pro nic za nic + víceméně tvůj chatlog . . a ten se mi nelíbí ani z daleka, nepůsobí na mě dojem, že bys byla rozumná atd. ale možná , že je to jen a jen můj názor.


Ukamenujte mě.
Dostala Ano? Nie. To, že si môže podať o pár mesiacov je napísané aj v pravidlách. Takže nič nové... Prakticky nikto jej Za ani nedal...

Toy
24-07-14, 22:42
Dostala Ano? Nie. To, že si môže podať o pár mesiacov je napísané aj v pravidlách. Takže nič nové... Prakticky nikto jej Za ani nedal...

Nevím jak ostatní , ale já jsem rozhodně tvůj post v týhle žádosti nepochopil tak, že si má zažádat za půl roku . . tak jak to stanovujou pravidla žádostí. Ale jsem si jistej, že ona ani nemá páru o tom, že si smí znovu požádat až za půlrok. Ale je možný, že jsem to tak nepochopil jako jedinej ? :huh: každopádně dík za osvětlění situace

Jen jsem tím chtěl naznačit to, že když jsem příjde hráč ( co má penis a né vagínu ), co hraje kotelnu cca. 3 měsíce, nehlásí a jeho první post je hned žádost o práva, tak se s ním takhle určitě nejedná. Málokomu se do tý žádosti napsalo to, co tady.

Dál už to radši neřeším, myslím, že oba si jedeme zase to svoje, takže tak.

PS: Ty jseš náborář, takže to jestli ona ty práva časem dostane nebo ne je více či méně na tobě, to oba moc dobře víme, takže stejně tu má moje slovo váhu jako 4 litry vody v celým moři. Ale "znáš" mě . . jsem zvyklej si otvírat hubu a psát věci, který se mi nelíbí :rolleyes:

Charon35
25-07-14, 17:48
Nevím jak ostatní , ale já jsem rozhodně tvůj post v týhle žádosti nepochopil tak, že si má zažádat za půl roku . . tak jak to stanovujou pravidla žádostí. Ale jsem si jistej, že ona ani nemá páru o tom, že si smí znovu požádat až za půlrok. Ale je možný, že jsem to tak nepochopil jako jedinej ? :huh: každopádně dík za osvětlění situace

Jen jsem tím chtěl naznačit to, že když jsem příjde hráč ( co má penis a né vagínu ), co hraje kotelnu cca. 3 měsíce, nehlásí a jeho první post je hned žádost o práva, tak se s ním takhle určitě nejedná. Málokomu se do tý žádosti napsalo to, co tady.

Dál už to radši neřeším, myslím, že oba si jedeme zase to svoje, takže tak.

PS: Ty jseš náborář, takže to jestli ona ty práva časem dostane nebo ne je více či méně na tobě, to oba moc dobře víme, takže stejně tu má moje slovo váhu jako 4 litry vody v celým moři. Ale "znáš" mě . . jsem zvyklej si otvírat hubu a psát věci, který se mi nelíbí :rolleyes:

No a? Čo je na tom divné? Ak sa ti páčia chlapci, tak to je tvoj problém. Toto je na 99% portál plný chalanov, tak sa nečuduj, že sa tu s babami jedná trochu inak, aj keď je jasné, že práva teraz nedostane. Ak si požiada o mesiac, aj tak ich nedostane. Si úplne objavil ameriku...

Tak aby boli všetci spokojní:
Nie a lock.

Charon35
13-09-14, 17:24
Daj vedeť ak by sa niečo zmenilo. Ale nepíš mi za minutu ani za deň PMku.