PDA

Zobrazit normální verzi : Problem s mapami



Michal
22-07-14, 00:32
Po nacitani mapy sa mi cesko vipne a napise mi error konzolu : Warning: couldn´t open de_piranesey
Nepiste mi ze mam vymazat mapu s cska a nechat si ju stiahnut na novo nepomaha to nejake ine riesenie ?

Bager258
22-07-14, 07:20
Skus si ju stiahnut z webu a dat ju do cska.

3necky
22-07-14, 09:47
Po nacitani mapy sa mi cesko vipne a napise mi error konzolu : Warning: couldn´t open de_piranesey
Nepiste mi ze mam vymazat mapu s cska a nechat si ju stiahnut na novo nepomaha to nejake ine riesenie ?

Přesně to ti ale napíšu. Tato chyba je výhradně spojená s tím, že tu mapu vůbec nemáš nebo máš v složce maps rozdílnou mapu (rozdíl může vzniknout úpravou textury, přidáním bloku za nějakým účelem apod.) se stejným jménem. Na mapu se ale mohou vázat i další soubory (typu .wad např), ty by bylo třeba taky smazat a nechat stáhnout.
Pokud si to nechal stáhnout ze serveru přímo v cs a nefunguje to, je to záhada. Můžeš ještě zkusit napsat Kotlovi, jestli ti ji nepošle (pokud se problém týká našich serverů).

NarutoO
22-07-14, 13:33
Byt tebou udelam to, co píše ten kluk. Těžko zjistíš, který soubor se liší.. Zkus stahnout to piranesi nekde jako balik a prepsat vsechny soubory.

zENK
22-07-14, 14:34
http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1686/

3necky
22-07-14, 17:37
Je ale zvláštní, že de_pirenesi je v základním balíčku map. Tzn. kdyby byla na serveru pozměněná, psalo by to chybu všem.

Michal
23-07-14, 16:00
Mal som problem aj s inymi mapami a niekto mi tu uz poradil stiahol som si nejaky subor neviem co to bolo zac a tie mapy mi uz funguju ale niektore opet nie a hento mi vyhodzuje to piranesey skusim to nejako spravit uvidim ako to viriesim zatial vam vsetkym dakujem :)