PDA

Zobrazit normální verzi : Rozladený Steam



Mr2ky
22-07-14, 16:31
Dobrý deň,

pomôžte mi prosím ! :smile: :smile: :smile:

Po UPDATE Steamu ešte pred pol rokom, mi neišiel spustiť counter. Tak som sa dopátral časom k nejakému riešeniu, kopíroval som nejakú zložku atď. atď...
CSko bolo samozrejme rozladené, config bol základný, všetko bolo preč :(
Tak som si tam dal config z Non-Steamu. Po pripojení na server som mal pocit, že som nafetovaný, myš má oneskorenú reakciu a všetko je na p***.

Tak som dnes odinštaloval csko zo steamu a všetko čo zostalo v zložke, kde je uložený Counter v steame som dal delete. Nainštaloval a dal zasa config z NS. Ale všetko je rovnaké, oneskorené, nedá sa hrať atď ...

Ešte pred update som mal zdrojovú cestu:

C:\Program Files\Steam\SteamApps\mr2ky\counter-strike\cstrike_czech

a teraz je (keď dám v Steame otvoriť zložku kde sa hra nachádza):

C:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Half-Life


Čo by som mohol urobiť, vymazať, preinštalovať, updatnuť, prípadne prepísať aby bolo všetko ako má byť? :)

Ďakujem za každú radu.

3necky
22-07-14, 20:08
Cílová cesta je v pořádku, po updatu se takhle upravila. Ty konfigy až moc řešíš, pokaždé když reinstaluješ cs, se udělá cfg defaultní, nemusíš nic překopírovávat z NS. Pokud máš svůj, jen ho překopíruješ, přepíšeš a ve Vlastnostech nastavíš Jen pro čtení.

Do Set Launch Options na steamu vepiš parametr -nofbo. V options pak nastav hodnoty dle obrázku:

http://img.pictureup.cz/22072014/466db11248540282dc9118a93241fa87791ac1db.jpg
Rate si nastav jak si zvyklý, ale pokud hraješ na 100 fps a máš dostatečně rychlý internet, tak klidně dej tyto hodnoty:
rate 30000
cl_cmdrate "101"
cl_updaterate "101"
fps_max "99.5"

\\E:
Teď se dívám ještě, že sis nastavil steam do češtiny, takže konfig musíš hodit nejen do cstrike, ale i do cstrike_czech. Taky nastav jen pro čtení.

Mr2ky
22-07-14, 20:48
Huraaa :D konečne, zatiaľ to vyzerá že to šlape tak ako má :) ďakujem ti 3necky :-*

Britny
22-07-14, 21:48
Mr2ky to sync je zlo, dělalo to problém spoustě hráčům skrz myšku, aji mě. Ale jak sem to dala pryč, tak to jede vše jak má :)) Takže budeš moct v poho používat steam :D

3necky
22-07-14, 23:22
Huraaa :D konečne, zatiaľ to vyzerá že to šlape tak ako má :) ďakujem ti 3necky :-*

OK, to jsem rád. Takže teď hrej na steamu, ať admini vidí, že už v tom problém není a cesta k adminování je volná.