PDA

Zobrazit normální verzi : Player - WH+AB - DM FFA Only HS



sCorp
22-07-14, 18:05
Nahlásenie na tohto hráča odo mňa bolo zamietnuté, pretože vraj bol čistý ale ja si to nemyslím tak som ho ešte skúsil vyčasovať...
Name: Player
ID: STEAM_0:1:62073262
IP: 93.185.0.169

časy:
11:07 - Pozrie sa kde sú hráči ... jeden na pravo a tak pozrie na druhého, ktorý je ďalej na ľavo. Ide hneď zabiť toho na pravo a potom sa rozbehne hneď na toho na ľavo o ktorom netušil. (Treba to pozrieť s WH aby ste videli ako ma hru pod kontrolou)
11:29 - Strieľa potom aj keď je za stenou a aj hlavu mu dá :)
11:55 - Vkuse dieruje cez krabicu do hlavy no nejak nešlo dať hlavu... potom nenapadne s deaglom vybehne a presne vie kde je ...
12:14 - Toto ma veľmi zaujíma ako mu to hodilo na hlavu súpera... keď vystrelil vôbec tam nemieril
12:55 - Už od toho času mieri na toho s wipom pred ním aby ho dal

Ak to je čisté tak sorry za stratu času ...

Demo:
https://www.sendspace.com/file/4bkbjd

matis
22-07-14, 18:17
časy:
11:07 - Pozrie sa kde sú hráči ... jeden na pravo a tak pozrie na druhého, ktorý je ďalej na ľavo. Ide hneď zabiť toho na pravo a potom sa rozbehne hneď na toho na ľavo o ktorom netušil. (Treba to pozrieť s WH aby ste videli ako ma hru pod kontrolou)
co je na tom divne???? toho na pravo ide pocut


11:29 - Strieľa potom aj keď je za stenou a aj hlavu mu dá :)
a? to sa nesmie? toto nemozes brat ako wh, ale ako nahoda


11:55 - Vkuse dieruje cez krabicu do hlavy no nejak nešlo dať hlavu... potom nenapadne s deaglom vybehne a presne vie kde je ...
a ty by si nedieroval, keby si ho tam videl zbehnut?


12:14 - Toto ma veľmi zaujíma ako mu to hodilo na hlavu súpera... keď vystrelil vôbec tam nemieril
to snad ani vazne nemyslis????


12:55 - Už od toho času mieri na toho s wipom pred ním aby ho dal
ide to pocut


[/QUOTE]


prosim a na upload dem pouzivaj > http://csko.cz/dema/

J3ZUsSs*
23-07-14, 10:17
Clear.

Toy
23-07-14, 11:08
Včera jsem s ním hrál na only HS . . x krát si mě dal a taky se mi to nezdádlo, spectoval jsem ho snad 15 min . . clear