PDA

Zobrazit normální verzi : KNIFE - otázky



Vitkap
22-07-14, 19:06
Dobrý den, mám na vás pár otázek ohledně "knifu":
1. Jak si vytvořit knife cfg (aby mi vyhovovalo)?
2. Jak se děla "acer jump" (tamto jak se rozeběhnete, vyskočít a pak točíte myší a odrazujete se... A musíte zadat do konzole: bind f +strafe...) Vím postup, ale neskáču až tak do stran a ostatní skáčou hrozně velké "kruhy".
3. Jak se zlepšit v knifu?
4. Jaké je nejlepší cfg?
5. Nějaké vychytávky, triky ... ? na ka_acer?
6. Nastavení? (myš, klávesnice, fps...)
7. Na jakém rozlišení mám hrát? (Mám dost starý počítač. :D)
8. Nějaký dobrý server? (ty vaše jsou supr, ale hráči jsou na mě moc dobří :D)
9. Popřípadě kdo by byl ochotný mě něco naučit?
10. Když zapnu knife cfg dávám pak hráče na větší vzdálenost?
11. Jak zvednout fps? (aby mi to nesekalo)
12. Co jsou to raty? :D
13. Kam mířit, chci dát hedku? (Když mířím na hlavu tak mi to pokaždé headshot neudělá.)
To je asi všechno, popřípadě sem ještě dopíšu pokud jsem na něco zapomenul. :D
PROSÍM PORAĎTE, RÁD BYCH SE STAL LEPŠÍM HRÁČEM! :)

SGP_
22-07-14, 19:37
13. > Ono tu jde spíše o štěstí.
10. > Rozhodně ne, CFG má 3/4 hráčů.
3. > Cvičit, cvičit a cvičit.
4. > To je na tobě jaké ti vyhovuje.
8. > Zkus třeba od GS (gamesites) to je taky jeden z dobrých portálů.
9. > Já bych mohl, ale až tak za 14 dní, jsem na dovolené.
11. > Napiš to kolonky "hledej" výraz FPS nebo jdi na www.csko.cz !
6. > Citlivost myši a klávesnici si nastav podle své chuti.
7. > Musíš vědět jaké rozlišení tvůj monitor podporuje.

Na další otázky se mi nechce odpovídat (btw.. spíše nevím).

DelteN
22-07-14, 19:43
Všetko sú nezmyselné otázky.. Knife cfg ti distance nezvýši.. Config si sprav podla seba aký ti bude vyhovovať.. A ostatné sa naučíš v hre..

human
22-07-14, 19:51
1. Na knife cfg nic extra netreba. Staci upravit raty podla navodu. http://cskocool.jex.cz/$widget/panel/preview/0/calendar/6037005/8667555/0000-00-00
2. Stlacis klavesnicu, na ktorej to mas nabindovane.(ten strafejump) defaultne je to na alte. Zaroven pri tom musis skocit a kruzit myskou. Robit take kolieska alebo ako to nazvat.
3. Trenuj
4. Ser na cfg a trenuj
5. Ziadne nie su. Vsetko je trening.
6. Tak ako sa hra tebe najlepsie
7. Kazdemu vyhovuje ine. ja pouzivam 1024x...
8. Predsa ti tu nebudem robit reklamu jak zabrzdeny shiawuo
9. Zase len trening. Nikto ta to nenauci.
10. Ak si to dobre nastavis, tak hra ti bude lepsie reagovat nic viac v tom nie je.
11. Navod, ktory som ti dal hore
12. Je to pocet odosielanych paketov alebo nieco podobne.
13. Vacsinou na krk.

SGP_
22-07-14, 19:55
Neudělal jsem reklamu, jenom jsem napsal ať to tam zkusí.

Grakon2702
22-07-14, 20:45
Cfg ti pomůže jen v jednom: v ratech. Když si přenastavíš raty podle internetového připojení, tak ti opravdu nepatrně může (ale nemusí) zvětšit distance. Vše je ale jen o tréninku. Já jsem hrál knife myslím tak půl roku nebo dokonce rok. Ted nevím. A dobojoval jse se tam až k ranku 17. Pak jsem skončil. Tady ti už ale skor nic nepomůže, protože vždy jak se ted připojím na server, tak se smutkem odcházím. To co tam robí lidi za tanečky to nemá obdoby. WASD WASD WASD WASD furt dokola, ani rush to neumí. Knife v tomhle pro mě už skončil, jestli tam chceš hrát, nauč se nejdřív tohle a můžeš si taky říkat "borec". Kde jsou ty časy, kdy se tam ještě chodil starý dobrý poctivý rush...

human
22-07-14, 20:47
Kde jsou ty časy, kdy se tam ještě chodil starý dobrý poctivý rush...


To je mrtve asi tak 4 roky. Knife umrel tak v 2010 :D

Grakon2702
22-07-14, 20:54
To je mrtve asi tak 4 roky. Knife umrel tak v 2010 :D

V době, jak jsem tam chodil, se tam ještě našli borci s rushem, dnes je to ale už úplně mrtvé.

SGP_
22-07-14, 22:56
Njn, jdu si takhle rush na týpka a on deffne, Ááá ..

DelteN
23-07-14, 07:28
Nič na tom neni... To môžem povedať aj ja.. Strielam po hráčovi a on si čupne..

zyx
23-07-14, 07:48
Hraj a jen hraj. Jen tak se zdokonalíš..

Ps. Toho týpka co tu palečkujete nejde nehejtovat :(

Hauss
23-07-14, 09:26
Shiawuo tak tam jdi když je to tak dobrej portál podle tebe.Jo počkej je to dobrej portál ale na cheating.Já tam chodil cheatovat ale ted už ne.Chodím tam nadávat adminům a dělám tam reklamu na kotelnu je to dost dobrý :thumbup:

DelteN
23-07-14, 09:37
Shiawuo tak tam jdi když je to tak dobrej portál podle tebe.Jo počkej je to dobrej portál ale na cheating.Já tam chodil cheatovat ale ted už ne.Chodím tam nadávat adminům a dělám tam reklamu na kotelnu je to dost dobrý :thumbup:

By som sa moc nechválil robíš jedine hanbu

Hauss
23-07-14, 09:38
By som sa moc nechválil robíš jedine hanbu

Hambu? Ne neboj dělám to normálně a né jak blázen.

SGP_
23-07-14, 13:16
To je přesně to co jsem DĚLAL já.
Já hraju na GS takže od tebe pozvánku nepotřebuji.
Jenže ty tam máš třeba AB hraješ, zaspamuješ tam ať jdou na kotelnu a dostaneš ban.
Potom si ti admini říkaj jaký seš hovado.
A když jsem příjde udělat reklamu a zacheatuje si někdo z GS tak hned brečíte, píšete adminům a více..
Gj komunito cska co tohle dělá..

Toy
23-07-14, 14:05
Někteří lidi by vážně neměli mít přístup k PC a už vůbec né na net :notsure:

Vidíte jakej je název vlákna ? KNIFE - otázky Nepište sem srajdy . . Myslíte, že někoho zajímá vaše dětský chování na ostatních portálech ? Ať si každej hraje tam, kde mu to vyhovuje, neznamená, že když se něco nelíbí vám , že se to musí nelíbit všem.

Jen jsem zvědav, kdy už konečně Shiawuo dostane ban za debilní posty a huntění . . .Nejseš ty náhodou brácha od Volumeho ?

Vím, že je to uplně OT . . . Ale opravdu, nejhorší srážka v životě je srážka s blbcem.
Wake up

Hauss
23-07-14, 14:07
To je přesně to co jsem DĚLAL já.
Já hraju na GS takže od tebe pozvánku nepotřebuji.
Jenže ty tam máš třeba AB hraješ, zaspamuješ tam ať jdou na kotelnu a dostaneš ban.
Potom si ti admini říkaj jaký seš hovado.
A když jsem příjde udělat reklamu a zacheatuje si někdo z GS tak hned brečíte, píšete adminům a více..
Gj komunito cska co tohle dělá..

Jenomže kotelna je poctivá...vip za 30 kč super výhody a přitom to není zas tak velké zvýhodnění oproti obyč hráčům.Na gsku máš vip a evip a máš tak velké výhody že snad bez vip si tam ani nezastřílíš.Co to je? Aby sis tam mohl koupit ak 47 i když jsi ct? To je ničení cska! A vydíš jak máš u komentářu disliky? Asi stebou moc lidi nesouhlasí co? :-)

SGP_
23-07-14, 14:21
Asi máte pravdu omlouvám se Vám.

Hauss
23-07-14, 17:19
Neomlouvej se.Jsme jen lidi :smart: