PDA

Zobrazit normální verzi : KNIFE - strafe jump



Vitkap
23-07-14, 09:51
Dobrý den, nejdřív bych se chtěl omluvit, že zakládám další téma, ale na toto mi nikdo neodpověděl. Acer jump (neboli strafe jump) už zkouším celkem dlouho a stále mi moc nejde tak mi prosím poraďte jestli v tom nedělám nějakou chybu. Rozeběhnu se, vyskočím, točím myší velké kruhy a pak se jen odrážím. Ale jak se dívám na ostatní hráče tak oni dělají daleko větší kruhy (kola) nevím jestli je to tím že mám v csku citlivost myši 3.0. Prosím poraďte mi popřípadě kdo by byl ochotný mě to naučit. :) Předem díky a ještě jednou se omlouvám za nové téma.

MAFIAN.
06-08-14, 22:24
Zdravim,


Strafe Jump

Načo sa používa:

Ako je to vo videu znázornené tak je to hlavne na preskakovanie z jednej krabice na druhú atď..

Ako na to:
1. Nasmerujte zbraň tak aby bolo rovnomerne so stenou obskakovaného objektu. Ak sa nedá nevadí no čím v horšom uhle budete tím je to tažšie.

2.Začnite skok rozbehom a čo najbližšie k okraju sa odrazte.

3.Okamžite po odraze pustite forward (W) a chvíľu leťte rovne (rovný let je nutný podla situácie, niekedy ho vôbec netreba).

Okamžite ako sa "odlepíte od zeme pustite W (dopredu) a leťte rovno. (Dĺžka letu sa odvíja podľa situácie)

4.Začnite bočiť myšou do vhodnej strany a držte strafe do rovnakej strany.

5. tesne pred dopadom pustite strafe, prestante bočiť myšou a stlačte duck (ctrl).



UPOZORNENIE:

Počas skoku nesmie hráč držať w! Inak sa hráč bude nechcene otáčať okolo osi vlastnej a letieť bude viacmenej rovno.