PDA

Zobrazit normální verzi : So What?! (WH) --> Eso.



FireX
23-07-14, 17:59
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 114779)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < So What?! >
[AMXBANS] Tvuj nick: So What?!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:30185474
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:30185474
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 194.228.13.169
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.13.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Eso. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
MaxiBurgerKingFesaciskoChalan killed Kvaderson with awp
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Na techto serverech hraji 4fun a po dobe, kdy jsem hraval za ruzne klany a sam jsem obvinoval blbecky co maji WH, tak nemam zapotrebi se snizovat na jejich uroven. Nebylo by poprve kdybych dostal ban nepravem, jelikoz mam uz naucene diry a podobne pitomosti. Diky za brzke vyreseni :)

Toy
23-07-14, 18:02
Tu jsi byl nahlášen http://csko.cz/forum/showthread.php?30235-So-What-!-WH-Classic

Eso./digl
23-07-14, 18:23
dust 2: http://csko.cz/dema?UPD=3anlEDyA - myslim si ze staci pozret 5 minut z tohto dastu.. hned tusim v prvom ci druhom kole ako miery cez dvere na toho hraca za doubledoor...

train: http://csko.cz/dema?UPD=S3EG89HM - tu prve kola nedava nic pod inym nickom, potom to napoji a zrazu je z neho frajer so score 40:2 , nasiel som tam minimalne 5-6 casov ale bude lepsie ak si to hltv pozrete cele....

btw. tu nejde o ziadne diery ako pises, ale o tvoj prehlad v hre, mieris na hracov ked su este za dverami ci stenov, pustis svojich nech zabije radsej ich, vies sa uhnut pred flashom ci he atd...

FireX
23-07-14, 18:30
Toto bylo kdy točené ?

Eso./digl
23-07-14, 18:32
Toto bylo kdy točené ?


to su hltv tusim zo vcera, preco?

FireX
23-07-14, 18:36
Protože jsem přijel dnes a tomhle hraní nic nevím.. neboť já si ani nějak nick neměním, ale předpokladám že se nic dělat nedá

Eso./digl
23-07-14, 18:42
Protože jsem přijel dnes a tomhle hraní nic nevím.. neboť já si ani nějak nick neměním, ale předpokladám že se nic dělat nedá

Pozri, ked mam byt uprimni ako prve som si pozrel tvoj SID a videl som ze mas vsetko v poriadku ako VAC ban atd.. nikde nejsi zabanovany tak som si myslel ze to bude fail hlasenie ale ako som sledoval tu hru tak to bolo na urovni normal bota. Bud sa ti niekto dostal na steame alebo nas klames. Ale ako pises ked sa cheatovalo z tvojho steamu asi sa s tym nebude dat nic robit.

Britny
23-07-14, 18:47
Potvrzuju WH. Dívala sem se jenom na ten dust2, ale bohatě to stačilo.
Pokud by se někdo dostal na tvůj steam, tak by ho musel použít i na tvém PC - na tvé IP. Sice ji máš DIP, ale na náhody já nevěřím, těch je tu až moc.

Maaaaaaaaaaja
23-07-14, 18:47
Train taky jasné WH.

FireX
23-07-14, 19:01
Nemluvím o někom cizím ale spíš o mladším bratrovi.. sám uznávám že to na WH vypadá nějaké ty věci bych sám nedokázal odhadnout nebo tak. Zanedlouho přijde domů od kamaráda tak se ho zeptám zda to byl on, či ne.. Eso.. právě já jsem nikdy nechatoval a neměl jsem to zapotřebí, to že moje SID je v pořádku jsem byl spokojený a neměl jsem nikdy důvod to měnit..

Eso./digl
23-07-14, 19:05
Nemluvím o někom cizím ale spíš o mladším bratrovi.. sám uznávám že to na WH vypadá nějaké ty věci bych sám nedokázal odhadnout nebo tak. Zanedlouho přijde domů od kamaráda tak se ho zeptám zda to byl on, či ne.. Eso.. právě já jsem nikdy nechatoval a neměl jsem to zapotřebí, to že moje SID je v pořádku jsem byl spokojený a neměl jsem nikdy důvod to měnit..

Bohuzial pravidla platia pre vsetkych rovnako, to by potom mohol napisat kazdy ze cheatoval mladsi brat. Kebyze to je na ns este to pochopim ale na steam mas predsa heslo tak si to musis vediez zabezpecit. UB nebude mozny.

FireX
23-07-14, 19:09
To je mi líto, jelikož, jde o to že mám automatické přihlašování na steam. Chápu že pravidla jsou jasná, ale zdá se mi, že nějaký kompromis by se udělat mohl.

hofy
23-07-14, 19:10
Potom bychom pořád dávali unbany, protože by měl každý bratra cheatera. Proto se bany udělují na PC/SteamID/IP bez ohledu na to, kdo zrovna u PC seděl. To bohužel nemáme možnost jak ovlivnit.

Eso./digl
23-07-14, 19:11
To je mi líto, jelikož, jde o to že mám automatické přihlašování na steam. Chápu že pravidla jsou jasná, ale zdá se mi, že nějaký kompromis by se udělat mohl.

0090004012/ 0200 - staci mi tam 20 eur :D myslim ze kompromis sa neda v tomto pripade spravit ziadny

FireX
23-07-14, 19:13
0090004012/ 0200 - staci mi tam 20 eur :D myslim ze kompromis sa neda v tomto pripade spravit ziadny

Na koho se s tím tedy mám obrátit ?

hofy
23-07-14, 19:52
Na koho se s tím tedy mám obrátit ?
Asi na nikoho, tady to máš oficiálně: http://csko.cz/forum/showthread.php?30267-Paradise-(WH)-gt-fnyy&p=293318&viewfull=1#post293318.