PDA

Zobrazit normální verzi : Paradise (WH) --> fnyy



Paradise
23-07-14, 18:48
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 114877)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot forum'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Paradise >
[AMXBANS] Tvuj nick: Paradise
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1787788433
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1787788433
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.123.112.230
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.123.112.230
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < fnyy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Fun
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
*** Ufoun37 killed pepa with a headshot from sg552 ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Zas a znova som nevinny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ANI SEM NEHRAL KET SEM DOSTAL BAN !!!

hofy
23-07-14, 18:54
Tady se to řešilo. Máš tam dema i časy. http://csko.cz/forum/showthread.php?29861-Paradise-Fun&p=292823&viewfull=1#post292823

J3ZUsSs*
23-07-14, 19:04
Za mňa si obyčajný cheter.

Paradise
23-07-14, 19:13
Dobre reste si to jak chcete este sem si chcel pozadat o prava po casi :D ale sak toto sa neda ket je nekdo dobry aby dostaval ban to iste aj muj bratr je to smutne ale tak to býva takze robte si co chcete ale dojdite si nekedy zahrat vy Páni Admini !! :D a pidda nech sa vyjadri co su zac co sem hraval na lume 2 roky chlapci ale ban sem dostal iba uvas Respekt a peace :bye::thanks::thanks:

Kotel
23-07-14, 19:51
My nemuzeme za to, ze nekdo na tvem pc hral s cheaty... To jsi tam bratra nemel poustet.

Paradise
23-07-14, 19:58
ale nikdo nehral s cheatama ne boze kedy jako ? sak to nejsu cheatyyyy bozeee co sa mam natacat jak hraju monitor kazdy den ci jak ? aby sa toto nestavalo ? ja nejsu zadny cheater !!! a kdo si to mysli tak mi to je luto .. a muj bratr sa vola HELL SKILLA hrava na soe a on ma steam a veru s cheatama nehrava ale dostava to iste co ja FAIL BANY ale on iba za WH ale ja su asi ina liga ket AB teda .. a to cukani mam iba u dgl to ste si nevsimli a nevsimli ste si kolko krat to nevislo a kolko vislo ? ...Proste tak hraju a dari sa mi nebudu meni styl ket mi to ide ... a us vubec sem si nemyslel ze sa to stane 2hy krat prominte ale nevim co vic dodat ..A este neco keby mam steam a hraju jak hraju dostanu take ban kvuli temu ze nevite rozeznat AB ? ..To by bylo strasne smutne ..

matis
23-07-14, 20:00
Ja sice niesom ziaden odbornik a uz vobec nie na AB, ale ked toto je AB, tak je uplne k hovnu...

Paradise
23-07-14, 20:06
Odpověď: Paradise - Fun

no hral jsem snim jednu mapu,me to proste nedalo a rekl bych,ze at uz norecoil ci silent tam proste je....jinak hral od zacatku jako Paragan,pak jako Paradise
hltv:http://leteckaposta.cz/248808186

02:49 to cuknuti s tim deaglem rukou podle me neudela...
04:37 slysi,ze ct je nahore,ale pred tim druhym uhne nez by ho videl
06:38 tady mu to ustrelilo na druheho hned jak ho zabil toho prvniho...
06:55 prijde mi,ze strili mimo,ale pritom hituje ...
12:40 jak mu to proste malinko trepne presne na hlavu,takovych situaci je tam vic,to ciste neni ...
12:53 a dale,on i kdyz fullouti,nikdy nejde ani jedna rana pod pas,ani jedna...od zacatku dema
16:18 proste jak deruje,vsechny streli do jednoho mista,to je nerealne
16:38 furt mu to cuka proste do urciteho mista ...

A jeste k tomuto hltv:v case 15:00 se napojil na server hrac s nickem ufo a asi 10x se respawnoval,to ma zanamenat co,taky nakej hax,videl jsem poprve :)


EDIT:a k demu cas:07:32-strili rovne a najednou mu to prejizdi na hlavu(paze)
07:49-tento frag i frag predtim,skubani crossu primo na hlavu,proste furt na to same misto
08:25-jak strili po hraci hrac se hybne za zed,on da si rict fullouti,hned cross na nej za roh,neverim...(pak strili na druheho,on ma cross stale na jednom miste,ale streli listaji furt na hrace)
08:56-zase bezi s tim deaglem strili rovne a furt hituje enemy....



Takze "02:49 to cuknuti s tim deaglem rukou podle me neudela..."Takze to sem ruku urobil a urobil sem to us 1000 krat a dufam ze to este 1000krat urobim nevim jak ty ale ja ket hraju s deaglem ta strilam trhavo a vystrelim a ket mi tam hrac v behne alebo ket si myslim ze to je nanem miritko ..

" 04:37 slysi,ze ct je nahore,ale pred tim druhym uhne nez by ho videl"Jo cista nahoda ket vim ze su zivi este hraci tak sa co najskur kuknu za sebje alebo na cestu kama mozu dojit lebo 70%mojim umrti je ze zadu alebo necekane .. tak ket strilam po jednem a zabiju ho alebo si myslim ze sem ho zabil skocim cupnu a otocim sa o 180 stupnu ...:)
06:38 tady mu to ustrelilo na druheho hned jak ho zabil toho prvniho... Ano lebo v cs je najdulezitejsi co najrychlejsi zamirit a vystrelit takze treba mnet reflex ket chces byt dobry a presnost :) ja osobne si myslim ze reflex mam na dost vysokej u""rovni ..

"12:40 jak mu to proste malinko trepne presne na hlavu,takovych situaci je tam vic,to ciste neni ..." Trasu sa mi ruky zaprve zadruhe hraju len sfajceny takze ani nevim jak nektere veci robim ale na fune s dgl a smg ci jak sa to vola sa to stavo hodne casto a ne iba umna ale ja hraju vetsi iba s dgl takze us mam trosku prax :)..
12:53 a dale,on i kdyz fullouti,nikdy nejde ani jedna rana pod pas,ani jedna...od zacatku dema" Tymto jako co chces povidat ze mam miri na nohy ? :D :D "no coment"
k tym ostatnym 2 poslednym proste nevim co ti mam nato reknu tak to je a tak to bude a SMG na fune je hodne presne a vim strilat s full outem lebo na w3 ultimate sa hraje iba tak :)
K ostatnemu co je dole proste su dobry a asi si to nevite priznat a hral sem aj undzwei ligu tak trosku mam prax s cskem hravam sem jak 13 rocny 2 roky 3 roky sem prestal a vcil us zas 2 roky hraju tak vim jak nato us :) a na hgzone sem byl aj admin ...koncim nechce sa mi us pisat ...

fnyy
23-07-14, 20:45
no tak jak si oduvodnil ty casy,tak si pridal tomu,ze si haxor.proste uz si to priznej a nedelej ze sebe .......

Paradise
23-07-14, 20:48
nemam to jak oduvodnit sam nevim jak to robim ale robim to a to je dulezite a neminim sa tady hajit nikedy sem nato nebyl ..radsi sa nato vymrdam ale cheaty nemam a mnely by ste sa uvedomit sami a ne abych vam ja tady case hájil .. nemam nato naladu ani cas..DNESKA SEM VAM POMOHEL CHYTIT 3 CHEATERU A HRAL SEM TAK ISTAK JAK HRAJU FURT KEBY MAM CHEATY VOLAM VAS ABY STE NAMNA DOSLI A SKUMALI MNA JAK POD LUPU KET CLOVEK CHCE TAK NAJDE CHYBU VSADE CI TO JE LUCK ALEBO NORMALNY KILL ALE AB VYPADA INAK SI MYSLIM JA OSOBNE

jajajajaj lude lude zaco mna tak trestate :D

Eust.
23-07-14, 22:12
Prostě se sbal a bež do prdele, co na tom nechápeš? Zapaté vemena tu nechcem.

Paradise
23-07-14, 22:16
tak si schalujte celu vasu stranku teda vy botadmini :) majte sa tu krasne a piste o mne basne ! :whistling: dufam ze sa nekde stretneme raz ;)

noco sak sa nato kuknite 1000 krat a zistite ze to su jaa cisty jaa len ...dajte secky videa co omne mate a pokukajte ich delik ze ich ma hodne ... ale docela mna bavi ten fun zahral bych si este sak su tam 1 s nickem !PaRaDiSe! 11 s nickem Paradise a us aj Paragan sa risoval :D jak by mi mohlo projit cheatovani 3 mesice boze ci kolko ... a furt tak hraju furt ....cekam na vyjadreni dufam ze ste si to kukli aspon 100krat

Kotel
24-07-14, 15:15
Dávat ban za ab na základě hltv není standardní postup, ale asi nebude náhoda, že se aim chová takhle, i když ti to nedává žádnout výhodu.

Ridik :D
24-07-14, 15:24
videl sem 3 casy ktere mi staci ban je opravneny

btw jeste sem nevidel cheatra kterej dostane jednou ban a nedava si vetsi pozor .

dlxsf
24-07-14, 15:35
stím že mu to nedává žádnou výhodu nesouhlasím, drtivá většina kulek který vystřelí bez ohledu na vzdálenost a jak někdy šíleně mává se zbraní mu lítají do těla soupeře a to dokonce přes zeď ikdyž má cross úplně někde jinde. Navíc u toho tvýho umím střílet fullautem nevidím žádnou korekci pomocí myšky, že bys něco vyrovnával nebo kompenzoval ty to prostě držíš a doufáš.

Paradise
25-07-14, 00:12
hraju podla situacie jaka nastane ne sak ket sa mi to hodi strilam ket ich zacuju jak si beru zbrane a idu s dgl tam vim ze su pomaly a furt su na spavne napriklad ta snow a s dgl na blizku to je balada ..a ket idu fullaaut snazim sa na jedno misto lebi ket hraca trefis tak ho to spomaly a iba kustek sa pohne a barkedy podla krevi vidim ze tam su hraci ... lenze vi to nechapete .. dajte mi sancu si aspon nekedy zahrat s nekym z vas a uvidite ...ale úprimne teda aj ket us mi teda unban nedate ale nemam nic :D a pripada mi to smiesne aj to sice jak hraju a ze mi to vychadza ale aj ten ban chapu vas vypada to kurvaže divne ale robim to ja nikdo to neumi tak mi možete pokurovat bez urazky ..:D :) natocim si raz video a poslu vam ho pockajte :D

Paradise
25-07-14, 12:06
http://leteckaposta.cz/342309929
http://leteckaposta.cz/733517818

matis
29-07-14, 16:17
na zaklade negramotneho spravania sa - lock