PDA

Zobrazit normální verzi : Hra která Vám za hraní dává peníze



AlternativníPravda
24-07-14, 10:02
Čau, našel jsme hru, která za hraní (bohužel hodně zdlouhavé) dává peníze. Jedná se o strategii, která simuluje reálný ekonomický život. Hra je dost složitá a tak vám tu přeposílám adresu na návody.
NÁVODY (http://marketglory.wgz.cz/menu/jak-si-privydelat-hranim-her)




ODKAZ NA HRU (http://www.marketglory.com/strategygame/Knox)
díky registraci přes můj odkaz, budu dostávat více peněz. Tak pokud mi chcete pomoct...

registace bez mého odkazu: zde (http://wwww.marketglory.com)

DelteN
24-07-14, 10:32
Tak sa pridám aj ja.. Je tu ešte jedna hra. Spravujete futbalový klub a jedine čo robíte je to že spravíte taktiku a hráčom prikážete čo trénovať. Každý deň okolo 19:00 sa odohrá simulovaný zápas.. Za kúpené lístky na zápas a za výhru dostávate SKK ktoré môžete vymeniť za goldy a tie za eurá.. ja osobne tam mám 7 euro. Ale na začiatok radím aspoň nejaké tie 2-3 eurá do toho dať.

Knox: Myslím že medzi marketglory a goaltycoon je nejaká súvislosť.. V goaltycoon mám pod mojim profilom "Go to market glory" Princip je úplne istý..

Návody vám sem budem editovať pokial bude mať niekto záujem alebo mi napíšte PM. Prosím registrujte sa cez môj link: ODKAZ NA HRU (http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/DelteN)

AlternativníPravda
24-07-14, 10:42
ty hry jsou od stejného výrobce, mužeš si i mezi nimi posílat penízky

Tukan
24-07-14, 23:06
Ekonomické hry mě docela baví. Bojím se ale, že to bude jen hra na poklikání a po měsíci mě roznesou ostatní v zubech. Knox, nezaložíme nějákej podnik? :D


E: Jak se tam mám registrovat? Použil jsem svůj mail, heslo. Na mail mi přišel aktivační odkaz, na kterej jsem klikl a tam to po mě chce ''User name'' a ''Full name''... pokaždý když tam něco zadám, tak mi to napíše ''The Country is not your detected country.'' Co to je za kravinu?!

AlternativníPravda
25-07-14, 08:43
nemáš nahodou dynamickou IP ?

Tukan
26-07-14, 04:06
nikoliv

Grakon2702
26-07-14, 13:20
Hraju to třetí den podle toho návodu a zatím se držím, ale nějak se tam nevyznám v měnách a v převodu měn. Chtěl bych si tam kupovat mléko, ale na local marketu nic není a na globalu je jen za eura nebo goldy. Jak mám czk převést na eura/gold a kde najdu přehled hodnot měn?

AlternativníPravda
26-07-14, 13:54
dej local market a best quality (tři hvězdy) ráno tam bylo ještě 61 kusu

AlternativníPravda
26-07-14, 21:49
ve směnárně

AlternativníPravda
26-07-14, 22:04
hraji to 3 dny a mám 0,08 EURA, žádná počáteční investice. Ale časem se to rozjede a měl bys měsíčně tahat kolem 50

AlternativníPravda
27-07-14, 11:31
jde to udělat

AlternativníPravda
28-07-14, 11:00
Len sa ešte spýtam , to za prácu dostanem aj nejake sk? Lebo som si odpracoval tych 24 hodin a sa mi zda že ani energia ani nič sa mi nepridalo.

Měl bys dostat, včera jsem za to dostal 0,34 Kč

DelteN
02-08-14, 17:38
Chcete si zarobiť BITCOINS? :drinks:

https://golden-cows.com/en/?i=14830

Na začiatku máte 1 kravu (to som si teraz neni istý ak nie tak si ju kúpite v shope), ktorá vám za 1 hod. dá 7 fliaš mlieka. 100 fliaš je 1 Gold. Dokupujete kravy. Máte viac mlieka --> Viac gold. Goldy sa vymenia za Bitcoins. (min. 4000 gold). Ak máte záujem hrať túto hru registrujte sa prosím cez vyšie uvedený link. Dostanete bonus aj ja aj vy. Každý deň môžete získať denní bonus: 10-100 gold. Mlieko pozbierate v Warehouse a predáte v Sale.

Joseph
02-08-14, 18:06
co tak ist na brigadu oberat jablka za 3eura na hodinu, so ezy

Mr.Hol
02-08-14, 18:17
co tak ist na brigadu oberat jablka za 3eura na hodinu, so ezy

Pro dnesni decka? Nesmysl...

Grakon2702
05-08-14, 18:22
Kdyby nějaká brigáda byla. Spoustu mých spolužáků ze střední by chtělo dělat nějakou brigádu a dokonce si někteří něco našli přes léto (Ajťáci, co kopali bazén), ale jinak je to úplně mrtvé. Alespon to tak je kolem Ostravy.

AlternativníPravda
13-08-14, 19:04
co tak ist na brigadu oberat jablka za 3eura na hodinu, so ezy

Kdyby bylo něco takového v mém okolí tak neváhám a jdu. Brigádu jsem hledal ale neúspěšně. Moc je netěšilo, že bych tam byl jen týden a pak bych tam třeba dva nebyl. A taková to ptákovina se dá klikat i u hraní cska, takže so ezy.

halelujah
13-08-14, 20:03
Kdyby bylo něco takového v mém okolí tak neváhám a jdu. Brigádu jsem hledal ale neúspěšně. Moc je netěšilo, že bych tam byl jen týden a pak bych tam třeba dva nebyl. A taková to ptákovina se dá klikat i u hraní cska, takže so ezy.

Ja som tiež nevedel nájsť brigádu za peniaze ale dohodol som sa na brigady za naturalie a tie ked predam na trhu mam lepsiee ako za peniaze. Bol som na jar na ceresniach a za hodinu som si zarobil v prepocte sedem eur (robil som 5 hodin) teraz idem na orechy a za den prace mi da typek 10kg orechov zo skrupinou a tie idu po 12e v supermarketoch na trhu to predam a mam na conversi :D budem pracovat 5 dni.

Aizen
14-08-14, 23:04
Ja som tiež nevedel nájsť brigádu za peniaze ale dohodol som sa na brigady za naturalie a tie ked predam na trhu mam lepsiee ako za peniaze. Bol som na jar na ceresniach a za hodinu som si zarobil v prepocte sedem eur (robil som 5 hodin) teraz idem na orechy a za den prace mi da typek 10kg orechov zo skrupinou a tie idu po 12e v supermarketoch na trhu to predam a mam na conversi :D budem pracovat 5 dni.

To ich musíš sám nazbierať aspoň 30kg aby ti 10 dal ne ? :whistling: