PDA

Zobrazit normální verzi : PiratJo - Fragmovie



sypex
24-07-14, 22:38
http://www.youtube.com/watch?v=XlUUkxMwcu8

ViRPo
25-07-14, 00:48
Kukam ze jaku lamu to tam dal v tom piesku na inferne a to som ja :D

wejn
25-07-14, 01:09
tak teď už se fakt nebojim natočit fragy na kotelna megapub, z cs_assault_lol, jak sem proděroval 2 lidi přes dveře, sestříhat 4 kola s 2K a udělat z toho 3 minutovy movie. Jestli je to jen kvuli editu tak to chápu, ale tohle už je fakt směšný dělat edity z tohohle, no h8.

:D Dal Ta Bhoper:D
25-07-14, 01:49
Mam podobný názor.Ako movie sa mi páčilo ale skoro všetko boli default frags.

Rixie
25-07-14, 02:01
Tohle nebylo ani default, to už rovnou můžeš natočit movie o tom jak sis ráno na záchodě vytřel prdel, no h8 :D

fykseN
25-07-14, 02:12
Akce! Flickshoty! Oneshoty! Spraydowny!
Naprosto úžasný movie v podání jednoho z největších talentů současné umírající 1.6 scény, je vidět že ty hodiny nahrané na classicu z tebe udělali masivního huntera. Nedokážu si představit že by kdokoliv dokázal zahrát tak dobře proti tak hard enemy jako jsou lidi z kotelny. Můj favorit je ten neskutečnej fastzoom na konci baráku, jde mi z toho hlava kolem. Osobně si myslím že se wejn a Rixie mýlí, to movie má něco do sebe a podle mě ti jenom závidí.

wejn
25-07-14, 02:13
Akce! Flickshoty! Oneshoty! Spraydowny!
Naprosto úžasný movie v podání jednoho z největších talentů současné umírající 1.6 scény, je vidět že ty hodiny nahrané na classicu z tebe udělali masivního huntera. Nedokážu si představit že by kdokoliv dokázal zahrát tak dobře proti tak hard enemy jako jsou lidi z kotelny. Můj favorit je ten neskutečnej fastzoom na konci baráku, jde mi z toho hlava kolem. Osobně si myslím že se wejn a Rixie mýlí, to movie má něco do sebe a podle mě ti jenom závidí.
inb4 ban
btw. pixie, tos editoval ty?

matis
25-07-14, 11:17
tak teď už se fakt nebojim natočit fragy na kotelna megapub, z cs_assault_lol, jak sem proděroval 2 lidi přes dveře, sestříhat 4 kola s 2K a udělat z toho 3 minutovy movie. Jestli je to jen kvuli editu tak to chápu, ale tohle už je fakt směšný dělat edity z tohohle, no h8.

stale lepsie ako davat movie niekoho ineho.... skoda, ze ty vies ocenit snahu... no h8

wejn
25-07-14, 13:14
ehe a koho jiného movie sem teda konkrétně dal? Proti editu sem neřekl ani slovo, ale tyhle fragy nastřílíš za odpoledne hraní a víš to sám. Co je na tom ta snaha? To mi vysvětli teda. Dík.

piratjo
25-07-14, 13:27
Wejn este nemas natolko vyvinute zmyslanie, aby si taku jednoduchu vec, ako je radost z oblubenej hry, alebo pomoc kamaratovi pochopil. Je preto stratou casu, nieco take vysvetlovat tebe a tvojmu kamaratovi.

wejn
25-07-14, 13:39
tak pokud to má něakej hlubší smysl, než fragy, kterej očividně nechápu, tak fajn, omlouvám se ti a už držim hubu, peace.

fykseN
25-07-14, 20:33
kdyby to bylo z normálních zápasů a ne z kotelna gatherů kde 9/10 lidí netrefí stojícího hráče tak by ti to možná někdo i pochválil :D

DarwiN
25-07-14, 21:07
kdyby to bylo z normálních zápasů a ne z kotelna gatherů kde 9/10 lidí netrefí stojícího hráče tak by ti to možná někdo i pochválil :D
Nehrá každy tie ligy jak ty .. nesme machši jak ty

fykseN
25-07-14, 21:28
Nehrá každy tie ligy jak ty .. nesme machši jak ty

copak se tady nadřazuju? ligu zvládne hrát každej kdo je natolik inteligentní že se dokaže zaregistrovat, jestli jste toho za tak dlouhou dobu co hrajete nebyli schopní tak vám pomáhej bůh.

Bunnyhop
26-07-14, 15:52
pubmovie :D sorry ale tohle vypada na pul roku hrani .

sypex
26-07-14, 17:15
copak se tady nadřazuju? ligu zvládne hrát každej kdo je natolik inteligentní že se dokaže zaregistrovat, jestli jste toho za tak dlouhou dobu co hrajete nebyli schopní tak vám pomáhej bůh.

Jdi na classic a a dávej si pozor at ti nikdo nedá divnou díru .. Zalez si do spectu natoč ho a běž za tím svým kamarádem, aby ti udělal chmovie a pak táhni za wejnem aby to hodil sem na forko, jak ty umíš .. To, že neocenníš ničí snahu je všem ůplně u prdele tak nevím co tu ještě furt plácáš .. čau

DelteN
26-07-14, 17:44
Neviem čo proti tomu všetci máte.. Mne osobne sa to celkom páči síce sú fragy neni životné ale podla mňa ide o tú snahu..

MarcelloR
26-07-14, 17:45
Ako opýtajte sa úprimne samí seba, či ste očakávali kladné ohlasy... Keby to bol typ movie, kde ide hlavne o efekty, tak by tam tie slabé fragy nevadili. Ale toto je fragmovie, čiže má byť jednoduchý edit a čo najzaujímavejšie fragy, lebo tie majú zaujať diváka. Jedno z najslabších fragmovie čo som videl. A nezverejňujte videá, keď neznesiete kritiku.

matis
26-07-14, 22:46
kdyby to bylo z normálních zápasů a ne z kotelna gatherů kde 9/10 lidí netrefí stojícího hráče tak by ti to možná někdo i pochválil :D

aspon nerobi aferku z prehraneho finale...hru si uziva a nie preziva... skoda skilleri to nepochopia

fykseN
27-07-14, 09:05
děláte jak kdybych tu jedinej šířil negaci, když si projdeš post tak nejsem jedinej komu takový movie nedává absolutně žádnej smysl. je to pouze kritika se kterou se zřejmě nedokážete smířit (možná příště nesdílet a jen poslat kámošům co to ocení :))

matis
27-07-14, 11:16
Někdo napíše kritiku, autor ji neunese, tak na něho začnem tahat špínu, která absolutně nesouhlasí s tématem? Příkladné chování. Musíte připustit, že ikdyž jsou to "arogantní skilleři", v některých věcech prostě pravdu mají. MarcelloR to napsal moc pěkně.

o co tocis????

toto je podla teba kritika? > http://csko.cz/forum/showthread.php?30327-PiratJo-Fragmovie&p=293745&viewfull=1#post293745

beriem kritiku typu, "slabe fragy, zle efekty" a co ja viem co este, ale toto? no koment

Ridik :D
27-07-14, 13:21
par defaultnich fragu nic vic nic min

fykseN
27-07-14, 17:44
o co tocis????

toto je podla teba kritika? > http://csko.cz/forum/showthread.php?30327-PiratJo-Fragmovie&p=293745&viewfull=1#post293745

beriem kritiku typu, "slabe fragy, zle efekty" a co ja viem co este, ale toto? no koment

klidně ten sarkastickej post smaž, věř že kdokoliv si to četl mi musí dát za pravdu, že takový "movie" je prostě omyl... :)

AlternativníPravda
28-07-14, 11:07
Takové default fragy davam aj já a to csko "nehraji". Nejvíc se mi ale líbili ty slowmotions na ty super killy.
Dávám 2/10.