PDA

Zobrazit normální verzi : [Steam] Dead Island: Epidemic



ImGustak
25-07-14, 13:08
Stačí hru stáhnout a zůstane vám navždy :)
http://store.steampowered.com/app/222900/

3necky
25-07-14, 13:23
Hm, mně to do knihovny hru nepřidalo. Klikl jsem na install game jako pokaždé, ale nic se nastalo, akorát mi teď píše, že hru už vlastním. Je taky zvláštní že byly pod sebou 2 možností: open weekend a install game. Tzn. že to bude klasicky free to play hra.

\\E: Jo je to Early Access.

ImGustak
25-07-14, 13:25
Jelikož u obou možností je "Install Dead Island Epidemic now and retain access once the weekend is over!" tak si myslím, že to je jen na víkend.
E: mě to tu hru do knihovny přidalo

JetbugCZ
25-07-14, 15:15
Co jim zase je?Vždyt psali,že to bude FTP a ne jen na víkend

ImGustak
25-07-14, 15:53
Pokuď to bude ftp tak se omlouvám .. jen jsem toto našel a početl něco ohledně toho

hofy
25-07-14, 15:59
Já už jí v knihovně mám aniž bych teď na něco klikal, tak nevím, jestli jsem ji někde dostal už dřív nebo odkud se mi tam vzala. Každopádně dík za tip, musím si to někdy zahrát. :D

Swagrid
25-07-14, 17:54
Pro upřesnění. Hra je v early access. Až bude ve finální verzi, bude to F2Play!

Britny
25-07-14, 17:59
Já už jí v knihovně mám aniž bych teď na něco klikal, tak nevím, jestli jsem ji někde dostal už dřív nebo odkud se mi tam vzala. Každopádně dík za tip, musím si to někdy zahrát. :D

Hra padala spoustě hráčům. Já ji mám třeba je v inventáři 2x, tak je možné že padla i tobě :D

Bude to verze jako Dota 2, která stejným způsobem před lety padala random hráčům do inventáře.
Komu ten Epidemic nepadl, nemohl si ho nějak zahrát, ale ted je akce přes víkend. A přesně jak psal Swagrid, ve finálním stádiu bude FTP, teď je jenom předběžně k dostání.