PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na Aim



sCorp
25-07-14, 13:55
Zdravím, Volám sa Lukáš a mám 20 rokov. Rozhodol som sa napísať žiadosť o práva aj keď som aktívny začal byť len nedávno, ale hrával som tu sem tam vždy. Prešiel som si viacerými portálmi kde som mal práva, boli to klasické portáli, ale aj portáli kde sa hrala liga, takže nejaké tie skúsenosti určite mám.

Napísať žiadosť o práva sem som sa rozhodol preto lebo tu je vždy dosť ľudí myslím si, že aj kvalitný admin team ako aj vedenie portálu. Páči sa mi, že je tu mnoho aktívnych ľudí a nemyslím si že to tu vôbec niekedy padne čo sa o iných portáloch nedá vôbec povedať.

Moje obľúbené servery sú strielacie. Najradšej mám asi awp server, ale hrávam aj na aime, cod, fun, d2 a pod. Práva by som chcel na kategóriu "Aim". Chcem pomôcť portálu a AT s prácou cheathuntera, pretože cheaterov je stále dosť a preto si myslím, že každý skúsenejší admin je len prínosom pre servery.

To by bolo asi aj všetko aby som tu zase toho veľa nepopísal. Nakoniec uvádzam svoje SID: STEAM_0:1:56310113
Ak som niečo zabudol napísať tak sa ma nato spýtajte a ja odpoviem :wink:

S pozdravom sCorp

fnyy
28-07-14, 22:25
Rekl bych,ze jestli budes pokracovat v tom co a jak to delas,budes tu mit brzy same PRO :)

Eso./digl
31-07-14, 01:40
Ja som pro, myslim ze jeden z lepsich kandidatov

+ vek
+ hlasenia
+ aktivita
+ skusenosti

Chemo
31-07-14, 05:50
Som Za.

J3ZUsSs*
31-07-14, 10:23
Zatiaľ nie som ani PRO ani PROTI, nejaké faily tam boli, ešte si počkám potom editnem.

Gregyy
31-07-14, 14:03
By Frisco:
Promiňte, že lezu, kde nemám, ale chtěl bych se taky kladně vyjádřit. Má 20 let, brain, zkušenosti s adminováním a těch nahlášených cheaterů na fóru. Je to šílenec, který by byl s modrým kabátem jedině přínos. Stačí se podívat na jeho odehrané hodiny a aktivitu s průměrem 10 hodin na den. Navíc hraje a loví i pozdě v noci, když už tu není skoro žádný admin. Navíc v pohodě člověk, kterého znám pár dnů, ale dá se s ním v pohodě pokecat o všem :). Je chyba, že ještě není mezi vámi. Díky za prostor.

mija.
03-08-14, 16:42
Sice nemám nič spoločne so strieľacimi servermi, ale kedže Lukáša poznam už dlhe roky či v hre alebo osobne, viem že je to rozumný človek, možno trošku nolifer.
Som PRO.

sCorp
07-09-14, 20:05
Poprosím o LOCK z dôvodu mojej neaktivity pretože som odcestovaný v česku (práca) a zatiaľ som csko na notebooku nerozbehal takže ak sa mi to raz podarí potom mi to odoknete alebo prehodite späť do aktívnych tém. Ak by tu bol niekto kto by vedel ako si nastavim 100 FPS na notebooku tak mi môže napísať SS :) ... Ďakujem

edit: Končním v práci a v stredu som doma tak som si dal obnoviť žiadosť. Aktivita bude ako predtým.

matis
13-12-14, 16:11
na poziadanie opet unlock

PS. Charon je to na tebe

mija.
07-01-15, 14:58
Dajte mu šancu :D ale jeho podmienka bude že prestane chlastat :D

Chemo
07-01-15, 15:11
Presne Charon, daj mu šancu, veď pre csko dal výpoveď v práci. :D :D


Končním v práci


Ale nie, na AIM sa vždy niekto hodí a aktivitu si drží dobru, cheaterov hlási stále (fórum, alebo mne na steam dosť často). :wink:
Videlo to dosť ľudí a nikto nemá nič proti, sú tu len samé pozitíva, takže asi nikto nemá nič proti...

Zoyer
07-01-15, 15:47
za me bych jeste pockal, ale nemyslim to tak, aby cekal napr. par mesicu, ale tedkom jsme si neco napsali v chatu a jsem zvedavej jak se k tomu postavi + sem si vsiml jeste jedne vecicky kterou nesnasim, ale si musim overit.

sCorp
07-01-15, 16:43
Mirka ja už nepijem od nového roka :)

Charon35
11-01-15, 19:56
okajs.