PDA

Zobrazit normální verzi : ^Thunderbolt (obcházení banu) --> Toy



Thunderbolt
25-07-14, 16:30
Vypis z konzole:



BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 20
Server: Size of custom.hpk > 0.001000 MB, deleting.
Creating HPAK custom.hpk.
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
^Thunderbolt connected
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 115195)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obch�zen� n?kolika ban? za cheating'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^Thunderbolt >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^Thunderbolt
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:53013214
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:53013214
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.244.231.145
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.244.231.145
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Toy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
^Thunderbolt is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Dobry den,

dnes som hral ako obvykle na vasom serveri DM FFA, celkom sa mi darilo, tak som si to aj natocil. Ked som si pozeral demo, tak som si vsimol, ze neaky hrac, meno neviem teraz, mi napisal, ze ma ma natoceneho, ze mam pekne AB a WH ci co to. Mozem dodat svoje demo, je dost dlhe, za to sa ospravedlnujem. Dovod banu, ktory je nasledovny : "Obchazeni nekolika banu za cheating" , tak tomu reasonu fakt nerozumiem. Ucet mam novy, ale bol pouzivany, nie mnou. Za vysvetlenie dakujem.

Prikladam vlastne demo, tiez som sa natacal: http://leteckaposta.cz/440596785

Plus este som aj pisal kamosovi, byvalemu CHeatHunterovi, ale este mi neodpisal. Pisal som mu skor ako som prisiel na to, ze mam ban :)

Za skore vyriesenie dakujem.

Toy
25-07-14, 16:36
Zdravíčko

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=82760 - tvůj ban, stejná IP . .nick podobný

tady jsi byl nahlášenej - > http://csko.cz/forum/showthread.php?30342-Wh-(ab)

Demo jsem ani nekoukal, jelikož jsem si jistej tím, že ten ban na předešlej steam je tvůj, dal bych za to ruku do ohně.

Thunderbolt
25-07-14, 16:52
Demo jsem ani nekoukal, jelikož jsem si jistej tím, že ten ban na předešlej steam je tvůj, dal bych za to ruku do ohně.

To myslíš vážne? Na základe toho, že ty si si "istý", mám ban? Treba si pozrieť demo a nie, že ten alebo ten si myslí... Bol som tiež admin a viem ako to chodí, teda dúfam, že to je tak aj tu, že sa nedávajú bany na základe toho, kto si čo myslí, ale na základe dôkazov. Predpokladám, že ten čo by vedel, že cheaty mal, tak by asi nedodal vlastné demo, v ktorom sú tie isté situácie a dokonca je to ešte aj dlhšie demo. Ja mám svedomie čisté, že som žiadne cheaty nemal. Neviem či si CHH, ale prosím, aby to demo pozrel aj niekto iný. Ja som to demo poslal jednému CHH hneď, ako som si všimol banu, len neviem kedy odpíše...

Ďakujem.

Toy
25-07-14, 17:03
Demo jsem ani nekoukal, jelikož jsem si jistej tím, že ten ban na předešlej steam je tvůj, dal bych za to ruku do ohně.

To myslíš vážne? Na základe toho, že ty si si "istý", mám ban? Treba si pozrieť demo a nie, že ten alebo ten si myslí... Bol som tiež admin a viem ako to chodí, teda dúfam, že to je tak aj tu, že sa nedávajú bany na základe toho, kto si čo myslí, ale na základe dôkazov. Predpokladám, že ten čo by vedel, že cheaty mal, tak by asi nedodal vlastné demo, v ktorom sú tie isté situácie a dokonca je to ešte aj dlhšie demo. Ja mám svedomie čisté, že som žiadne cheaty nemal. Neviem či si CHH, ale prosím, aby to demo pozrel aj niekto iný. Ja som to demo poslal jednému CHH hneď, ako som si všimol banu, len neviem kedy odpíše...

Ďakujem.


Asi to nechápeš.

Já tě nebanoval na základě toho, že jsi tu dnes cheatoval. O tom vůbec nemluvím. Ale na základě toho, že tu už máš 1 zabanovaný steam http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=82760

A pokud se sem připojíš s dalším steamem, a již tu máš min. 1 steam učet zabanovaný, tak se to bere zase jako obcházení banu.

Počkám si na vyjádření ostatních adminů a na základě toho ti buď ban ponechám nebo se ti řádně omluvím za vzniklý potíže a ban smažu, prosím jen o strpení a zachování klidu.


E: Ban zrušen, je to můj fail . . nevšiml jsem si, že bany jsou vypršelé, omlouvám se ti za problémy, který jsem ti tím způsobil.

Thunderbolt
25-07-14, 17:48
Pohoda, ďakujem za vyriešenie :)

Toy
25-07-14, 17:50
Pohoda, ďakujem za vyriešenie :)

Spíš já děkuju za to, že si to řešil s chladnou hlavou a nevypičoval si mě, jelikož na to máš opravdu právo . Ještě jednou sorry za ten fail .