PDA

Zobrazit normální verzi : Pixie 2.



wejn
25-07-14, 17:05
http://csko.cz/dema?UPD=xjrBk1sJ
Takže, 5:00. Naběhne do spodních, v pravym rohu vidí CTčko co rushuje mid. De jak retard k východu, začne trapně děrovat schody, kde by jinak hráč byl vidět.V čase 5:05 se podívá na mid, kde si zkontroluje CTčko u zeleny, jestli může vyběhnout nebo ne. Potom si vyběhne vidí ho na schodech a projde.

7:42 běží do kat, s flashem v ruce, každy jiny kolo tam naletěl a dementně děroval. Uvidí hráče co de do kat. Zastaví se a jak vidí letět flash uhne za zeď.

8:05 CTčko prowalkovalo do smoku ke krabici, nemůže o něm vědět, ví že je tam smoke tak si trapně proskáče do kat.Předtim si ho ještě zkontroluje , že tam vážně je.

8:20 : Ví o arcce na CT spawnu která čupí, tím pádem nemůže bejt slyšet, to dupání je ze schodů od jeho spoluhráče a poznám to i já na špuntovkách. Kontroluje si ho přes zeď a hned jak se podívá na B, vyběhne a snaží se ho zabít.
12:28 děruje katy, děruje dál a když vidí že CTčko vchází do kat, začně trapně stahovat, i když o něm nemohl vědět, a celou dobu co couve se kouká do zdi, a když ho uvídí, není si jistej jestli je za zdí nebo ne a proto nestřílí.22:53 ví, že wipo je za levym křídlem dveří, na radaru má spoluhráče, kterej walkuje, namíří si cross na T spawn, přesně odkud vyjde a vystřelí. Tohle nedává vůbec žádnej smysl, proč dávat cross pryč od wipa co je metr za rohem, a koukat na T spawn, jednoduchy vysvětlení, špatně nastavený esp.

24:25 jen tak si rushnul long bez granatu,nikam se nepodíval, protože jedinej enemy kteryho viděl čekal na T spawnu.

Zapněte si wh( ano normálně se to tak u časování dělá, opravdu. ) Podívejte se na časy, puste si to třeba 3x zpomaleně, všechny tyhle časy sou jasnej stěnovid. Pokud vám připadá i po tomhle čistej, už nevim a doporučuju nabrat zkušenější CHH. Have Fun.

ParadoXX
25-07-14, 18:27
docela by mě zajímalo,o jakýho hráče se jedná.Ňákej pixie 2 na hltv není.

hofy
25-07-14, 18:35
docela by mě zajímalo,o jakýho hráče se jedná.Ňákej pixie 2 na hltv není.
Měl by mít nick "acS| Sev3NN*". Každopádně ban už dostal, teď se řeší žádost o unban. http://csko.cz/forum/showthread.php?30345-acS-Sev3NN*-(WH)-gt-Flashiq