PDA

Zobrazit normální verzi : !_[D]oe(S)_! (provokace, napodobování nicku) --> Does



TrinkyFree
26-07-14, 13:17
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'Umyslne kop�rov�n�/napodobovani nicku, mo�nost uveden� hr�?e v omyl '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < !_[D]oe(S)_! >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^Gh[0]st~ POWA
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:477629
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:477629
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 149.255.82.249
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 149.255.82.249
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Does >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathrun
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==============================================





Poznamka:






Umyslne? Vcera mi Does napsal ze toto : !_Ghost_! neni kopirovani nebo neni umyslne. Wat? Takze kdyz ja si dam !_[D]oe(S)_! Tak to je kopirovani ? Wat? Diskriminace :)

Doesovi je vse jedno co se deje na serveru. ale kdyz de o nej tak to uz je zlocin -.- .

Abych to napsal : Doesovi je nekdy fuk kdyz nekdo leze na textury, nebo kdyz nekdo zaspamuje chat on mu jen rekne aby toho nechal nebo ma ban. Odejde a zacne se tam zas spam. Je mu to jedno.
:)
(jednou nebo 2x dal ban ae protoze me to stvalo a ja ho zavolal), neumi matiku . Kdyz sem rekl ze me ten !_Ghpst_! kopiruje rekl ze jsou shodna jen 3 pismena ... ja se jmenuju ^Gh[0]st~ a vidim tam teda 4. -.-

hofy
26-07-14, 14:06
Jsem pryč, na mobilu, takže stručně. Včera jsem odmítl zabanovat údajné kopírování nicků:
^Gh[0]st~ POWA
!_Gho$T_!


Nicky si nejsou podobné, shoda ve znacích je malá, možnost záměny mi připadá dost nepravděpodobná. Napsal jsem ti, že pokud se mnou nesouhlasíš, můžeš to nahlásit na fóru a uvidí se. Začal jsi jednat arogantně, takže jsem to přestal řešit úplně.

Nerozumím tomu, proč zde zmiňuješ tvoje hlášení spamu. Hráče jsem na porušování pravidel upozornil, dva přestali, třetí spamoval dál a ban dostal. Nechápu v čem vidíš problém.

Textury banuji výjimečně, pokud hráč ignoruje upozornění v podobě slaye nebo slapu. Pokud se ti to nelíbí, tak ti opravdu nemám jak pomoci. Můžeš požádat o práva a banovat je třeba na týden.


Tento ban je udělen za provokaci, úmyslné napodobování nicku a možnost záměny s adminem. Shoda ve znacích pravého nicku je stoprocentní, což si všimni, že je zásadní rozdíl v případě údajného kopírování tvého nicku.

TrinkyFree
26-07-14, 14:22
Gho$t? Ghost :) Shoda s mojim nickem je 80% podle tvého znaky znaky nemají váhu. Takže se vyruší. Úmyslné? ... heh Diskriminace. :) Si stejný člověk jako já nebo ostatní. Povyšuješ se jen když máš práva. Neřešíš skoro nic. nedáváš ban za txt . za txt se dává ban aspoň na 1 hodinu podle toho jak dlouho tam je. -.- Mam pocit že o furienu moc nevíš. V Hlavě to nemáš spořádaný jak by to mělo na furiene vypadat. Ještě že tam je Eust. Ten to všechno zachraňuje. Od arogantních adminů po tebe. :) Možnost záměny s adminem? :DDDD Nikde sem neřekl že sem admin ty Cipísku.

Ty mě umučíš k smrti... Ale díky záchvatu smíchu který mam z tebe .

+ čím sem tě provokoval? že sem chtěl dát ban týpkovi co měl mé jméno na 80% a když sem se ho zeptal proč mě kopíruje odpojil se a šel jinam? :DD :DD... Vidláka Logina na tebe

hofy
26-07-14, 14:31
Gho$t? Ghost :) Shoda s mojim nickem je 80% podle tvého znaky znaky nemají váhu. Takže se vyruší. Úmyslné? ... heh Diskriminace. :) Si stejný člověk jako já nebo ostatní. Povyšuješ se jen když máš práva. Neřešíš skoro nic. Eust tě měl včera plný zuby, chtěl ti dá ban za to že někdo vlezl na txt a ty si mu dal slay. Wat? Za txt se dává ban aspoň na 1 hodinu podle toho jak dlouho tam je. -.- Mam pocit že o furienu moc nevíš. V Hlavě to nemáš spořádaný jak by to mělo na furiene vypadat. Ještě že tam je Eust. Ten to všechno zachraňuje. Od arogantních adminů po tebe. :) Možnost záměny s adminem? :DDDD Nikde sem neřekl že sem admin ty Cipísku.

Jediná shoda je ve znacích ''G, h, t''. Ano, úmyslně, když jsi mi to ještě předem oznámil.

WTF? Včera jsem žádnou texturu na furienech neřešil. Dokonce jsem tam ani nehrál.

Každý admin má svoji filosofii trestání a svoje postupy. Moje i Eustralienovi postupy jsou určitě v souladu s pravidly pro adminy.

To jsi sice nikde neřekl, ale na serverech je to všeobecně známé, zejména pak na deathrunu.

TrinkyFree
26-07-14, 14:35
(-.-) dalo by se říct že když si tam ty tak jim nadržuješ protože jim dáš jen kill. A co k té diskriminaci? To nic nepovíš? :) Diskriminace je fajná věc. Hlavně když ji často používáš

Ban zrušit nechci, chci vědět proč nadržuješ a využíváš své postavení.

hofy
26-07-14, 14:54
Vysvětlil jsem ti to výše.

Na tvoje přání tedy počítejme jen písmena a ne znaky. Shrnutí:

Včerejší hlášení: Shoda ve třech písmenech z devíti.
Dnešní situace: Shoda ve čtyřech písmenech ze čtyř. Víš o existenci nicku. Předem jsi mi to oznámil, takže provokace. Možnost záměny s adminem.



Trest vždy záleží na posouzení přítomného admina. Nikde není napsáno, že za texturu MUSÍM dát ban na hodinu a nemohu před banem nejprve hráče upozornit.

TrinkyFree
26-07-14, 20:20
z 9? šak POWA je klan ty údržbáři . POWA je klan eusta ty cipísku červenej. Nauč se počítat a hlavně si zjisti co a jak. Vidlák Login to umí. Měl by ses od něj učit.

hofy
26-07-14, 20:27
Nebyl jsi mi to včera schopný vysvětlit a hned jsi začal dělat ramena, že budeš teda používat i můj nick, takže to díky tvému arogantnímu a dětinskému chování dopadlo takhle. Chybu hledáš na špatné straně. Já těžko budu znát všechny nějaké furien klany a mimo to, ta shoda nicků je pořád i tak slabá pro záměnu:

^Gh[0]st~ (POWA)
!_Gho$T_!

Ten hráč používá pouze nick !_Gho$T_! a na furienech hraje jen výjimečně. Nick navíc používá minimálně měsíc, déle už to nedohledáme. Žádné známky kopírování tady nejsou.


Domnělé kopírování tvého nicku můžeš řešit v příslušné sekci, ne v žádostech o unban. Stejně tak můžeš řešit i případnou stížnost na mě v souvislosti s trestáním hráčů. Pokud máš další otázky k tomuto banu, tak prosím. Ostatní už řešit nebudu, můj postoj znáš.

TrinkyFree
26-07-14, 22:16
Jméno měl !_Ghost_!. :) A klan POWA je eustuv klan.

hofy
26-07-14, 22:17
Nick "!_Ghost_!" za poslední měsíc nikdo nepoužil.

matis
26-07-14, 22:26
daj si studenu sprchu kamo a bez spat