PDA

Zobrazit normální verzi : [diskuze - stádium příprav] Mikromod dm_kinfe_granades 1vs1 tournament



NarutoO
26-07-14, 22:42
Ahoj, mám nápad na turnaj, napište co si o tom myslíte a podobně. Hrál jsem to s jednim týpkem po půlnoci na Old Schoolu a byla to docela zábava..

Takže jednalo by se o klasický mod, nicméně byly by zakázány všechny střílecí zbraně (takže vlastně knife) ale s granáty. Hrály by se klasické DM mapy, to znamená jeden T a jeden CT, kteří by se v polovině vystřídali. Takže úkolem pro T je položit bombu a pro CT defusovat.

Nožem by se pouze slashovalo, takže bez stabu.

No, jde o to, kdyby mi někdo chtěl pomoct, tak bychom doladili pravidla a popřípadě vyhlásili systém a termíny + ceny. Jestli vůbec samozřejmě :P

Kebabko
26-07-14, 22:53
ahoj , to je super napad :D ake by boli medaile na fore ? pre vitazov

e/ dal by som to 2v2 , aby boli nejake tie teame a bola vacsia drama :)

ZeMi7
28-07-14, 16:14
Nápad dobrý, nechat 1v1

E: pravda...asi těch 2v2

DelteN
28-07-14, 16:16
Nápad sa mi páči. 1v1? To je oničom .. plant/defus Malo by to byť teamové..

Chalager0
31-07-14, 09:57
2v2

Mr.ADIO
01-08-14, 21:16
Nápad se mi to zdá hodně dobrý, dal bych to 2v2 nebo 3v3.

MAFIAN.
01-08-14, 21:20
Dal by som 3vs3.

ZeMi7
02-08-14, 02:24
Jinak kdyžtak by bylo dobré nastavit třeba, interval mezi granatama. Že po hodu granátů ti tk dá další až třeba za 3-5 vteřin.

Bager258
04-08-14, 19:24
Super nápad išiel by som 2v2 + to čo ZeMi7 napísal to obnovovanie granátov

DelteN
04-08-14, 19:44
3-5 sekund by bolo malo veď maju predsa knife. Aspoň 10 sekund.. Tým knifom by si ho ani nezabil stále by pod teba hádzal HE.. A to si predstav že by hrali 3.. Každú sekund 1 HE a do 10 sekund sú všetci dole..

NarutoO
05-08-14, 10:21
ahoj , to je super napad :D ake by boli medaile na fore ? pre vitazov

e/ dal by som to 2v2 , aby boli nejake tie teame a bola vacsia drama :)


Nápad sa mi páči. 1v1? To je oničom .. plant/defus Malo by to byť teamové..


2v2


Nápad se mi to zdá hodně dobrý, dal bych to 2v2 nebo 3v3.


Dal by som 3vs3.


Super nápad.
Dej to 3v3.


Super nápad išiel by som 2v2 + to čo ZeMi7 napísal to obnovovanie granátov

Ahoj.. jsem ochoten jít na to 2v2, protože jak se udělají týmy, tak v týmu mohou být dva + jeden náhradník. Obnovovování granátů nejsem fanda, protože pak by to nebylo o taktice, ale nabindování nákupu.. no asi ne, ale ztratilo by to punc klasiky. Hlavně mi jde o to, aby se nemuselo nic moc programovat.

DelteN
05-08-14, 12:29
Ahoj.. jsem ochoten jít na to 2v2, protože jak se udělají týmy, tak v týmu mohou být dva + jeden náhradník. Obnovovování granátů nejsem fanda, protože pak by to nebylo o taktice, ale nabindování nákupu.. no asi ne, ale ztratilo by to punc klasiky. Hlavně mi jde o to, aby se nemuselo nic moc programovat.

Tiež ma to napadlo. Stačí 1 granát a žiadne obnovovanie inak by to bolo totálne o ničom keby pod seba stále hádžeme granáty ..

TKozuch
05-08-14, 13:33
Ahoj, tenhle typ hraju formou gatheru nebo na lize už asi dva roky ted to tak moc nefrčí už, ale hrávalo se to hraje se klasicky aspon 3on3 1on1 a 2on2 se hraje na jeden plant a i to je zbytečne protože pokud T plantnou šance jsou docela male pokudu to dotyčny člověk neumí proto se 2on2 hralo na aim mapach, jinak nejlepší vždy bylo 5on5 na klasice dust nuke inferno dovolene granaty vesta zakazene zbrane, stit, hit zbraní -3 kola... byl už davno v tom turnaj na gs, na shifter někdy dali turnaj na knife 5on5, jinak tam běžela liga na 1on1 2on2 na aim mapach myslím že ještě beži ale ted nak knife už moc nefrčí jinak je to važně docela sranda něco podobne z organizovat klidně bych mohl sehat lidi nebude problem protože to hralo hraje docela dost a jeto važně dost zábava takže jsem spíš pro 3on3 nebo 5on5..))

+ještě doplnuji že zbraně bylo zakazano i nakupovat protože je pak hrači hazeli druhym pod nohy a ti nemněli auto a bralito do ruk...
Jinak obnovovani granatu Uplna hloupost to potom bude HE turnaj ne knife proste normalně jen nazačatku nakoupit a pohoda, jinak only slash? No stejne nikdo na 100hp de nestabuje... zkušeny.

NarutoO
05-08-14, 16:13
Ahoj, tenhle typ hraju formou gatheru nebo na lize už asi dva roky ted to tak moc nefrčí už, ale hrávalo se to hraje se klasicky aspon 3on3 1on1 a 2on2 se hraje na jeden plant a i to je zbytečne protože pokud T plantnou šance jsou docela male pokudu to dotyčny člověk neumí proto se 2on2 hralo na aim mapach, jinak nejlepší vždy bylo 5on5 na klasice dust nuke inferno dovolene granaty vesta zakazene zbrane, stit, hit zbraní -3 kola... byl už davno v tom turnaj na gs, na shifter někdy dali turnaj na knife 5on5, jinak tam běžela liga na 1on1 2on2 na aim mapach myslím že ještě beži ale ted nak knife už moc nefrčí jinak je to važně docela sranda něco podobne z organizovat klidně bych mohl sehat lidi nebude problem protože to hralo hraje docela dost a jeto važně dost zábava takže jsem spíš pro 3on3 nebo 5on5..))

+ještě doplnuji že zbraně bylo zakazano i nakupovat protože je pak hrači hazeli druhym pod nohy a ti nemněli auto a bralito do ruk...
Jinak obnovovani granatu Uplna hloupost to potom bude HE turnaj ne knife proste normalně jen nazačatku nakoupit a pohoda, jinak only slash? No stejne nikdo na 100hp de nestabuje... zkušeny.

Moc to teď nechápu. 3v3 se hrálo na oba planty a 1v1 + 2v2 se hrálo na jeden? Já proti těm třem nejsem, ale jak píšu, hrál jsem to jeden na jednoho a byla to sranda, hráli jsme jenom slash (bez stabu) na oba planty.

TKozuch
05-08-14, 16:15
3on3 se už hraje na dva 2on2 1on1 na jeden nebo naka aim map.

Jako samozdřejmně dase hrat na dva i ve 2on2 a 1on1 ale neni to takova zábava si myslim.) Hlavě proto že pro ct je to vlasně bud a nebo bud trefi plant kde jde nebo když mu T plantne tak zkušene T ho nikdy nenecha defusnout.

Ještě jednou to edit no 1on1 neni vubec az tak zabavne an planty jen behas a jeto jenom ojednom tobych urcite vyradil 2on2 uz je zabavnejsi a na jeden plant by urcite slo, nebo 3on3 na jeden na dva nebo 4on4 osobne si myslim ze 3on3 nebo 4on4 by se zaplnil.

re1ease
25-08-14, 19:45
Nevim proc nenecháte klasicky turnaj 5vs5 a hralo se 35hp a 100 jako predtim

aTko
13-09-14, 17:41
Radši udělejte classic turnaj 5on5,3on3...

slender
14-09-14, 13:04
Classic 3on3, to bych bylo nejlepší... A ten s granáty/knifem by taky mohl být...

NarutoO
15-09-14, 13:23
Radši udělejte classic turnaj 5on5,3on3...

Radsi si na to udelaj vlakno a nespamuj sem OT.


Ty ostatne taky

Classic 3on3, to bych bylo nejlepší... A ten s granáty/knifem by taky mohl být...

Dik

Krvava Vlozka
15-09-14, 19:58
Zní to dobře

NarutoO
16-09-14, 00:30
Takže Olie to naprogramoval

Zatim to vypadá tak:

- vsechny granaty jsou automaticky, zadny nakup
- ollie prida defusky pro ctcka
- je tam nejaky teambalance


Moje navrhy:

dat T min granatu, treba jen 1 flash a 1 smoke a CTckam vsechny
- mozna misto automatickeho give dat nakup + snizit prachy za vyhru a nebo nove kolo misto 800 treba 500 atp.¨

Co myslite vy?

Autungtung
16-09-14, 00:32
Myslím, že by byla sranda, kdyby T i CT měli jednotný 1 skin :). + Jakokdybyholub měl připomínku, se to hrálo v noci na piranesi, coz by byl asi fakt masakr s 1. skinem od CT :)

DelteN
16-09-14, 00:38
Takže Olie to naprogramoval

Zatim to vypadá tak:

- vsechny granaty jsou automaticky, zadny nakup
- ollie prida defusky pro ctcka
- je tam nejaky teambalance


Moje navrhy:

dat T min granatu, treba jen 1 flash a 1 smoke a CTckam vsechny
- mozna misto automatickeho give dat nakup + snizit prachy za vyhru a nebo nove kolo misto 800 treba 500 atp.¨

Co myslite vy?

T aj CT by mali mať rovnaký počet granátov.

re1ease
16-09-14, 01:03
Ja si myslim ze vetsina hracu by byla radsi pro classic knife nez pro nejaky Mikromod dm_kinfe_granades 1vs1 tournament :)

NarutoO
16-09-14, 01:25
Ja si myslim ze vetsina hracu by byla radsi pro classic knife nez pro nejaky Mikromod dm_kinfe_granades 1vs1 tournament :)

Ja si myslim, že 3 na 3 nebo 2 na 2 se dobře hraje s knifem a granátama. Pokud budeme dělat koncepci pro větší počet týmů, s nižším počtem základní sestavy je větší pravděpodobnost, že bude víc týmů.

Jestli máš touhu dělat classic knife turnaj, tak si ho udělej. Nikdo ti v tom nebrání. Ale to tady neřešíme, takže si na to založ vlastní vlákno. Díky

re1ease
19-09-14, 00:01
Jenom jsem napsal ze vetsina hracu by chtela classic turnaj co je na tom nepochopeni? Pokud vim tak jsem to napsal ze si myslim ze by chteli hraci classic turnaj nedal jsem to rozkazem, jenom jsem napsal svuj nazor, Skoda 1 veci ze to neusporadava Does.

NarutoO
19-09-14, 01:44
Ahoj, mod je s nákupem a body.

Až zítra udělá olie úpravy, napíšu sem přesně, jak to funguje.

Popřípadě bychom to opět ozkoušeli.

Zdar!

hofy
19-09-14, 08:52
Jenom jsem napsal ze vetsina hracu by chtela classic turnaj co je na tom nepochopeni? Pokud vim tak jsem to napsal ze si myslim ze by chteli hraci classic turnaj nedal jsem to rozkazem, jenom jsem napsal svuj nazor, Skoda 1 veci ze to neusporadava Does.
Klasický knife turnaj mám v plánu někdy na předvánoční období.
Vzhledem k zakázanému stabu a granátům je tento turnaj spíš ve fun stylu.

FizzyBubble
19-09-14, 15:12
Klasický knife turnaj mám v plánu někdy na předvánoční období.
Vzhledem k zakázanému stabu a granátům je tento turnaj spíš ve fun stylu.

Ehm Ehm ... už máš čas ? :think:

re1ease
19-09-14, 18:45
Super budu se tesit :)