PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak a Global Admini



St3ny
27-07-14, 04:01
Dnes Ráno jsem byl na serveru resp. okolo 3 hodiny kdy všechno šlo normálně byla sranda, ale potom přišlo na mého sáje. Já jsem dával příkazy atd. a je známo že si stojím za svým (někdo to nazývá fragování). A při rozdělování do týmů bylo jasně zakázáno na někom existovat jeden nejmenovaný admin "Ridik:D" který na tomto módu nemá mít vůbec práva (což je důvod stížnosti) Graboval z nudy hráče na sebe kteří po té dostaly rychlou smrt Clarinetem v domnění že na sebe vyskákaly. Ty vězně jsem neviděl jelikož jsem tam měl dalších 6 vezňů a rozděloval jsem si je do dalších 2 týmů, po té jsem se otočil a hráče "na sobě" jsem zabil. A poté se mou začal hádat nejmenovaný admin že jsem mu ukřivdil a zabil jsem ho a ještě jednoho hráče, upřímně zneužívání práv + nerespektování Simona na Jailu adminy je celkem běžné, ale tohle výrazně byl útok na jeho ješitnost (nejspíš jeho domněnka), kterou si následovně začal vylévat na mě! A tak se vás ptám je správné aby admini měly Global práva na všechny servery nebo jen na ty na které si opravdu žádaly? Děkuji za pozornost s pozdravem Zwerg. :)

Grakon2702
27-07-14, 09:19
Když jsem s ním hrál na serveru a byl jsem za CT, tak si grabem pomáhal v atrakcích, vzpourách a přestřelkách, vždy pro dobro jeho a vězňů. Nechtěl jsem to tam moc vytahovat, ale abych řekl pravdu, trochu mě to sralo, ale řekl jsem si, ok, fun server, nějak to ten jeden den skousnu. Nakonec byla i trochu sranda, ale nevím jestli to bavilo všechny hráče. Obzvláště pak CT, kteří tam byli ve značné nevýhodě. Pak se ale uklidnil :).

Ridik :D
27-07-14, 10:34
zajimave . hrac mohl kdykoliv slezt nema problem tam zustavat naschle

a je pravda ze az budes potrebovat zabanovat ab wh sh tak udes cekat na dotycneho server admina ? popr:mfk atd.

J3ZUsSs*
27-07-14, 10:43
zajimave . hrac mohl kdykoliv slezt nema problem tam zustavat naschle

Ridik, ale tu ide o zneužívanie práv grabom. Keby ich tam nehádžeš, tak by nemali kill. A odpoved mali slezt je úplne k smiechu.

Ridik :D
27-07-14, 10:47
k smichu muze bejt dotycnej moc dobre vedel ze nema na nikom existovat kdykoliv mohl zeskocit

J3ZUsSs*
27-07-14, 10:52
k smichu muze bejt dotycnej moc dobre vedel ze nema na nikom existovat kdykoliv mohl zeskocit

Ty si fakt pripečený, že? Jak môžeš niečo také napísať, ked si ich tam sám hádzal.

Ridik :D
27-07-14, 10:57
hadzal je mnozne cislo ty pripeceny borec z trnama na hlave bez si proplachnout hubu a pokracuj v tom co si delal do ted

vic palecku prosim mam jich malo.

Toy
27-07-14, 11:31
Ohledně globálních práv, jo, myslím si, že je to dobrá věc, jelikož vždy není prostě online admin na danej server a tak ho může zastoupit admin, kterej si žádal primárně na uplně jinej server. Pokud danýmu serveru rozumí, nevidím v tom problém.

S grabem se jednoduše dělaj hovadiny a kdo říká že né, tak lže. Neházím zase všechny do jednoho pytle. Ale taky jsem byl xxx krát na jb admin mě graboval, když jsem byl za Ct . . a třeba , že pak aj vznikla vzpoura díky tomu . Ale většinou to vzali všichni, včetně mě ze srandy.

Ono vždy zaleží prostě na lidech, co jsou přímo v tuhle dobu na serveru. A chápu to, že to dost umí nasrat, když si je admin jen tak nahází na sebe a simon to pak jednoduše pochopí tak, že porušili jasně jeho příkazy. Tady se nedá mluvit o fragování, prostě jednoduše porušili jasně zákazy, který měli, takže to není fragování. Ale je to dodržení pravidel, který simon určil. Ale to se některým lidem prostě vysvětlit nedá a mají tě za fragera. Ale na co tam ty příkazy asi jsou, že ?

Ale pome k týhle věci. To, že on je schopnej se s tebou hádat o tom, že si mu křivdil, když hráče vygraboval na sebe a jasně jim tak podepsal umrtní list mi hlava moc nebere. . . Jenže Ridik už je takovej, že se ti zkrátka neomluví a neuzná chybu a bude se s tebou dohadovat za jakýkoliv situace. Tohle nemuselo vůbec, ale vůbec dojít až na foro, dalo se to s klidnou hlavou řešit na serveru, tím tě neosočuju Zwergu, na tohle vlákno máš právo.

Jak už někde jednou někdo psal, JB je prostě nejkomplikovanější a nejřešenější server a strašnou roli tam hrajou lidský faktory a z 99 % pravě z nich vznikaj, hádky, zákazy, bany, fk atd. a je to vcelku pochopitelný.

Proto ten, kdo má práva na JB se musí na tenhle server dívat s určitým nadhledem. Ale pamatuju si, jak někdo byl schopnej nadávat na Toreta, že měl práva na JB. Přitom banoval a vstupoval do hry jen minimálně, až když to bylo nevyhnutelný (např. když někdo za CT zabijel all T bez důvodně) a na serveru nebyl admin, co si primárně žádal na JB. A aj tak se našel někdo, komu to hrozně vadilo a doufám, že se ten člověk ozve i teď a když né, tak to bude hodně smutný.

Myslete si co chcete, každej říká, jak je JB v prdeli . . . . Ale nikdy nebyl JB víc v prdeli než teď a dost velkou zásluhu na tom má právě to, že si tam má práva každej 2. admin (neříkám, někteří , co si je rozšířili jsou vcelku dobrým přínosem). Kdo hrál třeba jb před rokem - 2 roky nebo dýl, tak o tom ví určitě svoje. Prostě komunita jde do hajzlu, když vidí, že spešl přeřvává s adminem simona a řeší uplný hovadiny, místo toho aby drželi papulu a ostatní hráči tak aspon mohli slyšet příkazy ,že Ridiku a Grakone .

Nedávno jsem taky byl na JB na serveru Luccy, Chemistry . . nějákej kid byl simon, ct mu neustále otevírali cely aniž by on mohl dát příkazy a tak každý kolo vzpoura. A vy 2 né aby jste mu pomohli . . . vy mu tam dokonce skrz voice jdete říkat věci jako . . . a swagclan ? a ty jseš admin ? včera si tu někoho banoval , ne ? Hlavně, že si zvednete ego na někom, kdo nemá ani páru o JB a pobavíte tam 5 hráčů, který tuhle "" srandu "" pochopili + 1 . Myslím, že kdyby ten malinkej klučina točil demo (jakože to určitě neumí ) a dal ho sem, tak by vám mohlo bejt vcelku trapně. Si šábnětě do svědomí, jak by jste se asi vy cejtili v jeho kůži.

Podle mě už s tímhle vůbec nikdo nikdy nehne . . .a že já se pak divím, že mě jsou hráči schopní na Jb poslat do piče . . . Když maj admini v piči, že někdo někomu dělá naschvál, a porušuje tím strikně daný pravidla . . tak hráči budou mít taky v piči a budou dělat naschvály.

Dřiv byli admini a spešlové na Jb proto, aby na serveru udělali pořádek a aby se dodržovali pravidla. Teď díky pár jedincům spíš z toho mám pocit, že jsou tam od toho, aby udrželi chaos, kterej je tam na dením pořádku a zaroveň od toho, aby rušili simona a pokecali si o uplnejch hovadinách. Čest vyjímkám, před váma smekám, že jste tam delší dobu a jste furt stejní a čistě jen hlídate server.

Neříkám, že je nutný držet non stop hubu a řešit každou pičovinu . Je to fun mod . . jen musíte zkrátka počítat s tím, že co příjde směšný vám, nemusí nutně přijít směšný všem.

A podobný vlákno bylo jen otázkou času. A řešení je jen v tom, že určitý lidi přehodnotí svoje chování o 120 %.

Děkuju, že jsem si tu mohl vylít srdíčko, peace

Toy
27-07-14, 11:51
Nedá mi to a musím si sem jebnout doubla . . Ridik má práva na Jb čistě na svoje ego, každej víme, jak se tam k sobě hráči chovaj a jak dokážou bejt arogantní a vulgární na druhý hrače. ( ikdyž si myslím, že on ty práva jen kvůli egu má všude )

Ridiku, už by ses měl kurva vážně nad sebou zamyslet .

A když už nastane takováhle situace tak bys zesebe mohl dát aspoň nějáký smysluplný argumenty a možná sklopit uši a aspon jednou uznat chybu. Tvoje argumenty ve stížnostech na tebe mají vždy konzistenci jako dětská přesnídávka.

E: Grakone +1

Grakon2702
27-07-14, 11:53
Hmm, s tím přeřváváním máš pravdu, budu se muset s tím krotit :notsure:.

Ridik :D
27-07-14, 11:58
ok odebrat prava na jb nemam zajem resit hovna .

Chemo
27-07-14, 12:04
Jirko, nebol si tam od začiatku, proste nevieš, čo ten kid robil u ct, proste nevedel pravidlá... Jasné, teraz povieš, mal si ho presunúť (príp. Luccy bannúť), ale on nieže nevedel pravidlá z toho hľadiska, že dával MFK, ale proste nevedel väzňov zabaviť, proste, pokiaľ on otvoril cely, tak ubehol celý časový limit. Aj preto mu cely otvárali ct-čka. Aj to je dôvod na ban (neschopnosť simonovať), ale proste dávať ban za toto o jednej ráno, keď je na serveri 10 ľudí, je asi zbytočné. A neviem, načo to prste rozoberáš, keď sa tam väčšinou ľudia smiali, aj ct (inak aj ten kid sa chechtal). Je to tak, že väčšinou po desiatej večer sú na serveri ľudia, ktorým nejde o to, aby počúvali nejakého 8 ročného kid, ale aby si zahrali s ľuďmi, ktorí sa v tom móde vyznajú, proste je to tak, že keď hrajú neschopné ct, tak sú vzbury, ty o tom vieš, bol si tam admin a práve preto sa čudujem, že ty dokážeš niečo také napísať, akoby si tam bol prvý deň...
Proste zbytočne rečí. Nikto z nás nenarušoval hru simonovi, Luccy ho negrabovala ani nič podobné, opýtali sme sa ho to asi 2x. Aj to nie preto, že sme si chceli honiť ego, ale len 4fun, samozrejme, že nemôžeš vedieť, prečo sme sa ho to pýtali, keďže si prišiel na 10 min. a odišiel si... My s Luckou sme tam boli 2 mapy dozadu a proste on sa stále chcel dostať od inej dimenzie (veľa vysvetľovania, nachce sa mi to rozpísovať). :D :D

PS: prosím Toreta o najký blbý post na moju osobu, dík. :)

mija.
27-07-14, 12:21
Ved sa mu ani nečudujem že tam bol 10 minut, v poslednej dobe som tam bola párkat, proste to vo väčšiej sračke byť ani nemôže. Admini ci spesli si tam stale kecaju do mikrofonu, a nezastaví ani po mojom xx upozornení.
Fullka u ct nikto neberie simona a neaky hráč mi napíše... adminko ved si ber simona, teraz mam pocit že hrači davaju prikazy adminom.. a to len kvoli tomu že tam admini namiesto toho aby robili poriadok, robia bordel.. Niekedy hráči rešpektovali každe slovo čo povedal admin... a teraz??... ešte si aj zanadáva na adminov, ved ako ste ich naučili tak ich aj máte.
Ani nehovorím o tom že som parkrat zabanovala aj spešla, spesl a admin maju ist prikladom ale to čo ja som videla v poslednej dobe mi bolo na grc... a ešte vyčítaju to že ich banujem pričom by normalneho hrača za to určite zabanovali..
no podte domna...

Toy
27-07-14, 12:21
Jirko, nebol si tam od začiatku, proste nevieš, čo ten kid robil u ct, proste nevedel pravidlá... Jasné, teraz povieš, mal si ho presunúť (príp. Luccy bannúť), ale on nieže nevedel pravidlá z toho hľadiska, že dával MFK, ale proste nevedel väzňov zabaviť, proste, pokiaľ on otvoril cely, tak ubehol celý časový limit. Aj preto mu cely otvárali ct-čka. Aj to je dôvod na ban (neschopnosť simonovať), ale proste dávať ban za toto o jednej ráno, keď je na serveri 10 ľudí, je asi zbytočné. A neviem, načo to prste rozoberáš, keď sa tam väčšinou ľudia smiali, aj ct (inak aj ten kid sa chechtal). Je to tak, že väčšinou po desiatej večer sú na serveri ľudia, ktorým nejde o to, aby počúvali nejakého 8 ročného kid, ale aby si zahrali s ľuďmi, ktorí sa v tom móde vyznajú, proste je to tak, že keď hrajú neschopné ct, tak sú vzbury, ty o tom vieš, bol si tam admin a práve preto sa čudujem, že ty dokážeš niečo také napísať, akoby si tam bol prvý deň...
Proste zbytočne rečí. Nikto z nás nenarušoval hru simonovi, Luccy ho negrabovala ani nič podobné, opýtali sme sa ho to asi 2x. Aj to nie preto, že sme si chceli honiť ego, ale len 4fun, samozrejme, že nemôžeš vedieť, prečo sme sa ho to pýtali, keďže si prišiel na 10 min. a odišiel si... My s Luckou sme tam boli 2 mapy dozadu a proste on sa stále chcel dostať od inej dimenzie (veľa vysvetľovania, nachce sa mi to rozpísovať). :D :D

PS: prosím Toreta o najký blbý post na moju osobu, dík. :)

Já to beru, nechci na vás tímhle házet špínu.

Já už jsem si svoje napsal. To je právě to , že vám přijdou funny jen ty vzpoury, mě zase baví to se pokusit o pp a pak se nediv , že tam vydržím sotva 10 minut, když sotva začne kolo, otevřou se cely a all vězni už někde v hajzlu. A nemyslím si, že tomu kidovi to přišlo směšný natolik. xxxx krát jsem tam od něj slyšel větu, kdo z CT otevře cely, tak má kill. Ale budiž.

Pokud člověk nezná pravidla za CT tak má dostat zákaz, ať je 13:00 nebo 04:00 . Myslím, že Cháron by ti sem ohledně tohodle napsal svoje.

Na co pak teda dáváte zákazy lidem, co neznaj pravidla za dne ? Hele, když to přeženu . . tak ve 4:00 si člověk taky nesmí zapnout WH a klasicky dostane perma ban.

Jak píšeš, ty víš, že mám na jb odehraný svoje . . A vždy jsem se snažil být co nejvíc objektivní, ať už bylo ráno, odpoledne večer.

Nedávno jsem si psal s Miruškou o tom, že by to chtělo se pokusit se vrátit JB do starejch kolejí. Ale stačil mi pouze jeden den hraní ( ani né den, cca. hodina přerušovaně ) na to, abych pochopil, že to už nikdy nebude. A tak už jsem nad tím definitivně zlomil hůl Protože spousta lidí tenhle mod vnímá jako ty. Neber to jako útok na tvojí osobu. Já tam hrát nemusím. Ale na druhou stránku mě to dost sere, neříkám, taky mě bavilo dělat zle některým hráčům u CT . . .ale to co mě na tom modu upoutalo nejvíc bylo to, jak někteří hráči za ty Ct měli přehled jako kráva a xxxxxxxxx krát se stalo to, že jsem se za celou mapu smál jako dement a bylo to bez jediný vzpoury.

Víc už to nebudu řešit nehodlám, nemám proti vám dvoum nic. Víceméně jsem sem začal psat kvůli mýmu kamíkovi Ridikovi :whistling:

Eust.
27-07-14, 12:29
Zrušit post spešla, nastolit tvrdou diktaturu a uvidíte, jak se ti parchanti budou krotit.

human
27-07-14, 12:34
hadzal je mnozne cislo ty pripeceny borec z trnama na hlave bez si proplachnout hubu a pokracuj v tom co si delal do ted

vic palecku prosim mam jich malo.


Daj si pauzu uz. Nechaj si odobrat prava vsade a nie len na jb aspon na mesiac, lebo v poslednej dobe ti to riadne jebe.

3k a Jerry
27-07-14, 12:39
ok odebrat prava na jb nemam zajem resit hovna .

Nebo se přestat chovat jako idiot.. Nebylo by to snad lepší ?

Ridik :D
27-07-14, 12:44
ne ja rad idiot.

3k a Jerry
27-07-14, 12:49
Tak to ti řeknu už jen jedno, běž do prdele a o práva si víc nepros..
Hlavně mě napište že tahám flame mezi adminama, omyl tohle neni admin tohle je sedící debil..
Ahoj

vikernes
27-07-14, 12:57
Už se nad sebou zamysli Ridiku nebylo by to vůbec špatný nikdy jsem proti tobě nic neměl ale poslední dobou to opravdu přeháníš.

DarwiN
27-07-14, 13:22
Napíšem názor,vopred diky za prstíky

Spešlov by sa malo vyberať ako adminov /nie na nejakých poradách kde si navrhnem kamaráta a kedže sme kamíci tak ho hned schválime/ .
Ak si prečítate pozmenení nazov žiadosti o práva tak uvidíte jedno "okrem Jb" a odvtedy co to tam je napísané sa nabrali ak sa nemylim 2admini ?! Naco to tam je napísane ? ha naco ?

aj to rozširovanie .. napr chh ako ja čo má práva furien si nemože rozšíriť práva napr na strielacie len tak . Chcelo by to brať trocha prísnejšie a vážnejšie .

Ridik ja ťa rešpektujem ako rešpektujem každého jedneho hráča a admina tu ale malá pauza by ti nezaškodila ;-)

E. Grab je pičo ina , predtým to na Jb netrebalo a anj nechýbalo a vyhovárať sa na nejakých zabugovaných hráčov ktorých grabov odbugnete je keketina (nechcete sa vzdať hračky , ani ja by som nechcel ale už len koli problémom čo sním su by sa to malo zrušiť )

E2 pár krá čo som to jb hral a bol som ct vol prítomný spešl kt mi neustále kecal do hry , proste sa nedalo simonovať , takých spešlov nikto nechce . Fakt by sa mali prísnejšie vyberať . Mali by robiť poriadok a byť spokojný so svojou funkciou a nie ešte ch cieť pridávať dlay/slap a podobne . Ak chcete berte to ako utok na spešlof . Vymýšlanie si "schop osti" pre zvýšenie právomocíí ? Farba na fore ?.ha dafak ?

Smrdím tu už 2roky ale nikdy to tu tak nefungovalo , a nejak sa to tu mení a nedá sa povedať že k lepšiemu .


E3: Okej Does ale sám dobre vieš že sa to požíva aj na "iné učely" ako je to odbugovanie .
Predtým,to na Jb nebolo a nikto sa nestažoval . Ako riešili vtedy admini bugovanie ? Obyčajným slapom a jb fungoval skoro bez problémov

matis
27-07-14, 13:34
zrusit JB a bude klud :D:D

Swagrid
27-07-14, 13:48
Ani nehovorím o tom že som parkrat zabanovala aj spešla, spesl a admin maju ist prikladom ale to čo ja som videla v poslednej dobe mi bolo na grc... a ešte vyčítaju to že ich banujem pričom by normalneho hrača za to určite zabanovali..

Vybavuji si dobu, když jsem měl spešla. Hrála se Oasis a ty jsi už neunesla, že si všichni kromě simona u CT hrajou. Byl jsem tam já a ještě dva nějací spešlové (jména už si nevybavuju). Jde o to, že jsi začala říkat, že je jedno, či máme spešla nebo ne. Máme prostě hlídat simona a tečka. Věřím, že kdyby jeden z nás v té době dostal ban, se spešlem by jsme se mohli rychle rozloučit, protože BAN je známka toho, že neděláš co máš a pokud je to tak u spešla nebo admina, mělo by se to trestat dvojnásob.
Mým postem chci říct to, že dřív to nebylo všem tak jedno, že si tam dělaj spešlové co chtěj a bylo to trochu líp hlídaný. Dneska už fakt ne.

hofy
27-07-14, 13:51
E. Grab je pičo ina , predtým to na Jb netrebalo a anj nechýbalo a vyhovárať sa na nejakých zabugovaných hráčov ktorých grabov odbugnete je keketina (nechcete sa vzdať hračky , ani ja by som nechcel ale už len koli problémom čo sním su by sa to malo zrušiť )
Tady musím zareagovat, protože grab na JB je pro odbugování hráčů dost užitečný. Není to "keketina", denně ho pro takové účely používám, stejně jako třeba před deseti minutami. Pokud se nějak závažně zneužívá, tak za to přeci grab nemůže.


A tak se vás ptám je správné aby admini měly Global práva na všechny servery nebo jen na ty na které si opravdu žádaly?
To je individuální, nemůžeš to takhle generalizovat. Práva se teď rozšiřují už jen na základě standardní žádosti, jen je to v admin fóru.

Toreto
27-07-14, 14:05
Jirko, nebol si tam od začiatku, proste nevieš, čo ten kid robil u ct, proste nevedel pravidlá... Jasné, teraz povieš, mal si ho presunúť (príp. Luccy bannúť), ale on nieže nevedel pravidlá z toho hľadiska, že dával MFK, ale proste nevedel väzňov zabaviť, proste, pokiaľ on otvoril cely, tak ubehol celý časový limit. Aj preto mu cely otvárali ct-čka. Aj to je dôvod na ban (neschopnosť simonovať), ale proste dávať ban za toto o jednej ráno, keď je na serveri 10 ľudí, je asi zbytočné. A neviem, načo to prste rozoberáš, keď sa tam väčšinou ľudia smiali, aj ct (inak aj ten kid sa chechtal). Je to tak, že väčšinou po desiatej večer sú na serveri ľudia, ktorým nejde o to, aby počúvali nejakého 8 ročného kid, ale aby si zahrali s ľuďmi, ktorí sa v tom móde vyznajú, proste je to tak, že keď hrajú neschopné ct, tak sú vzbury, ty o tom vieš, bol si tam admin a práve preto sa čudujem, že ty dokážeš niečo také napísať, akoby si tam bol prvý deň...
Proste zbytočne rečí. Nikto z nás nenarušoval hru simonovi, Luccy ho negrabovala ani nič podobné, opýtali sme sa ho to asi 2x. Aj to nie preto, že sme si chceli honiť ego, ale len 4fun, samozrejme, že nemôžeš vedieť, prečo sme sa ho to pýtali, keďže si prišiel na 10 min. a odišiel si... My s Luckou sme tam boli 2 mapy dozadu a proste on sa stále chcel dostať od inej dimenzie (veľa vysvetľovania, nachce sa mi to rozpísovať). :D :D

PS: prosím Toreta o najký blbý post na moju osobu, dík. :)

https://m.youtube.com/watch?v=7VapJfFfvUk

Grakon2702
27-07-14, 14:14
Denně zajdu na jb 3x - 5x. V tom projedu všechny jb servery a zkontroluju miky či pořeším další problémy, pak jsem se napojím na server, kde se mi to líbilo nejvíc a tam hraju tak 1 - 3 mapy. Vždy když byl nějaký problém, tak jsem na to hráče upozornil, vysvětlil mu, že to je špatně, a vždy jsem hráčům dával druhou šanci. To pak tam přišel admin a hned po větě, pusťte klávesnici a myš si dával bedlivě pozor na další chybu a jak se tak stalo, tak hned bum, zákaz na den až týden. Aktivních spešlů je tu jen několik: Gustak, Adio a Keyo... alespon co já o nich vím, tak právě oni mají rozum a téměř nikdy jsem u nich neviděl žádný fail. Co si tedy myslím je to, že chyba není už ve spešlech, ale někde jinde.

Toy
27-07-14, 14:28
Nemyslím si, že je problém ve spešlech, ale v tom, jakým způsobem jsou nabíráni. A tím, kdo o tom může rozhodovat, ja bych tyhle věci nechával čistě jen na adminech, co si primárně žádali na JB a hrajou tam do dnes. Spolek kolem Smooka a týhle starý gardy. To jsou lidi, co ty lidi znají nejlíp ze všech ;)

Dřív, když jsem si sotva koupil steam, a začal pak hrát aktivně hrát JB (ikdyž jsem ho hrával i na NS) a snažil jsem se dostat vždy k Ct, tak si myslím, že jsem dost uměl zabavit a pravidla jsem ovládal na 101 % . Ale nikdy bych se neopovažoval nikoho žádat s prosíkem o spešla natož se prosit někoho o to, aby mě někde navrhnul. Prostě jsem si potajnu v toho spešla doufal a říkal jsem si, že když se budu snažit držet aktivitu, slušnost a budu mod ovládat, tak si toho někdo z AT všimne a ocení to a tak to příjde tak něják samo, přirozeně . Ale tohle už je dost o postoji lidí. To mi příjde uplně směšný, že teďka se o to dá požádat . . Líbila se mi věta o spešla se nežádá, spešla si musíš zasloužit. A strašně jsem vždy žral to, jak se Tupelko společně s dalšíma adminama sešli na TS a řešili spešly, problémy serveru, nápady na změny k lepšímu. Takhle to bylo uplně top. Nevím , jestli to takhle je i dnes, ale myslím, že už né.

Teď to na mě spíš působí tím dojmem, že získat spešla je easy jako ráno vstát a jít si koupit 10 rohlíků do samobsluhy. Nemluvě o to, že spešla tu dostali aj lidi , co si tu zapnuli a je mi pumpička, že to bylo na NS a před nějákou dobou . . a ba co víc, dokonce se o nich uvažuje jako o kandidátech na admina. A tím pádem logicky, už jen z principu post spešla ztrácí na významu, respektu atd.

Vím, že doby se prostě mění . . Ale myslím si, že některý věci by měli zůstat tak, jak byli nastavený. Fungovalo to tak xxx let a nikdo kolem JB nebylo takový halooo.


Je to sice OT vzhledem k názvu vlákna, ale když už se tu do toho zabrousilo, tak taky přiložim poleno do kotle :whistling:

E: Neříkám, že všici spešlové jsou na draka, to né, to bych jim křivdil. Jen prostě tím, že dostalo xx lidí spešla, kteří by ho prostě mít neměli tak to dělá tenhle dojem.

3k a Jerry
27-07-14, 14:37
Je to dobrý že tohle řešime v stižnosti na Ridika :D Btw chce to jen pevnou ruku a tvrdou hůl ..

KeYo
27-07-14, 15:14
Ved sa mu ani nečudujem že tam bol 10 minut, v poslednej dobe som tam bola párkat, proste to vo väčšiej sračke byť ani nemôže. Admini ci spesli si tam stale kecaju do mikrofonu, a nezastaví ani po mojom xx upozornení.
Fullka u ct nikto neberie simona a neaky hráč mi napíše... adminko ved si ber simona, teraz mam pocit že hrači davaju prikazy adminom.. a to len kvoli tomu že tam admini namiesto toho aby robili poriadok, robia bordel.. Niekedy hráči rešpektovali každe slovo čo povedal admin... a teraz??... ešte si aj zanadáva na adminov, ved ako ste ich naučili tak ich aj máte.
Ani nehovorím o tom že som parkrat zabanovala aj spešla, spesl a admin maju ist prikladom ale to čo ja som videla v poslednej dobe mi bolo na grc... a ešte vyčítaju to že ich banujem pričom by normalneho hrača za to určite zabanovali..
no podte domna...
Týmto si asi myslela ten ban mne že?.. Tak ten ban si mi dala za to, že som zrazil 1 CT na mape assault.. pričom on mmi pod to auto skočil.. a ty nić a zrazu len ban.. za 1 prejdenie.. tak neviem ci by si za to niekoho zabanovala.. alebo si sa len chcela ukazat aka si super.. (Y)

Kajus
27-07-14, 15:43
Keyo .. CT mají strážit simona .. né si hrát s bagrem nebo autíčkem ... jinak pardon,že tu píšu ...

Kajus
27-07-14, 15:48
Nj .. a pak to dopadá,že všechna CT si někde hrajou a simon sám s vězni ... nj normálka ...

St3ny
27-07-14, 16:08
Takže se to asi všechno objasnilo. Každý kdo si to přečetl ví jak je na tom JB asi sám a každý má názor vlastní jsem rád že se někdo i ztotožňuje s tím mým. Takže asi poprosím o lock? Každý si řekl svoje a Ridik se vyřešil, možná by chtělo založit si theard kde se budou řešit co by chtělo zlepšit tohle "ostatní" viz druhá půlka 2 stránky do konce =) děkuji za vaši pozornost. =)

Tupelko
27-07-14, 16:48
Nemám k tomu co dadat, Toyko to dal dobře :happy:

Britny
27-07-14, 17:09
By mě zajímalo kdo z vás, tam jako ve 3h ráno byl? Myslím že nikdo.. Jako byla tam docela pohoda, pokud zwerg nebyl Simon a to si myslím, že si stěžovalo více lidí. Proto se taky ke konci stala vzpoura a zwerg to raději leftnul a šel nejspíš spát tento post. To že tam Ridik graboval je pravda. To, že tam grabnul esa na sebe je taky pravda. Snažila sem se zwergovi vysvětlit, že eso za to nemohl, že ho tam grabnul, ALE on to nepochopil a začal tam cosi plácat do mikrofonu, že on si za svýmy příkazy stojí a že to je chyba admina a ještě k tomu dodal, že "eso mohl seskočit dolů" přesně to co tu napsal Ridik - natož mu J3ZUsSs* napsal, že to je k smíchu.

Opravdu sem nepochápala tento celý post, protože se vlastně zase tak nic moc nestalo + ten grab tam zneužívá 99,9 % adminů a ne jen Ridik a to nemluvím o grabování zbraní, které leží kdesi po mapách že? Nebo o tom, že si admin vleze na káru a začne přejíždět hráče že? Nebo jiné CT že? Hlavně že sme o tom dikustovali na poradě a sepsali dané pravidla, že? A teď tu začnete psát ty vaše že to je "for fun" to by se mohlo napsat i o tom grabu, že to je for fun, stejně jak přejíždění..

Každý admin co tu napsal, co má práva na JB by si měl zamést nejdřív před svým prahem a ne jen Ridik. A že si tam každej admin tvoří svá vlastní pravidla, jako třeba systém HVD, nebo jakýsi stupidní pravidlo, které ani není nikde psané, že reakce a náhodu se nemůže dávat v mín jak 10 lidech. To kdesi se psalo v AF a co je každýmu po tom, že si tu kravinu odhlasují admini a pak to prosazují, když normální hráč to pravidlo ani znát nemůže, protože v /menu není napsané nic a chybí tam toho dost.

A pokud se vám nelíbí, jak se to na JB teď vede, tak tam začněte chodit sami a dělat si tam ten pořádek. A uvidíme, jak to bude vypadat.

KeYo
27-07-14, 17:18
Keyo .. CT mají strážit simona .. né si hrát s bagrem nebo autíčkem ... jinak pardon,že tu píšu ...

Kajus:) bol to zaciatok kola.. odpocitavanie.. ready go! odisli sme zo zbrojky.. skocil som na auto.. a doviezol sa medzi cely.. ako to robim kazde kolo na assaulte.. no to CT asi chcelo na auto. a skocilo tam.. a Miruska hned ban.. ptoommi aj pisala ze to bolo zo srandy..

3k a Jerry
27-07-14, 17:32
Většina lidi neřešila ani to co se stalo ve hře, spíš to jak se ktomu postavil tady.. Znovu jako ....

mija.
27-07-14, 17:38
Týmto si asi myslela ten ban mne že?.. Tak ten ban si mi dala za to, že som zrazil 1 CT na mape assault.. pričom on mmi pod to auto skočil.. a ty nić a zrazu len ban.. za 1 prejdenie.. tak neviem ci by si za to niekoho zabanovala.. alebo si sa len chcela ukazat aka si super.. (Y)

Ty si ešte doteraz nechapeš alebo čo?.... ty maš simona strazit a ne ho zabijat, tým ešte zabranuješ vzbure kedže to auto šupneš pred dvere, zabiješ simona a ešte ja som ta zla že som ti dala ban?... maš ist prikladm.. nedali naspät tu mapu kvoli tomu aby si si tam jazdil...
a niesi prvý a ani posledny spesl ktorý bude robit bordel a dam mu ban...

KeYo
27-07-14, 17:44
Ty si ešte doteraz nechapeš alebo čo?.... ty maš simona strazit a ne ho zabijat, tým ešte zabranuješ vzbure kedže to auto šupneš pred dvere, zabiješ simona a ešte ja som ta zla že som ti dala ban?... maš ist prikladm.. nedali naspät tu mapu kvoli tomu aby si si tam jazdil...
a niesi prvý a ani posledny spesl ktorý bude robit bordel a dam mu ban...

Takze este raz :) Nezabil som simona.. to poprve.. po druhe.. to auto nedavam k tym dvera.. ale odvezem sa pred tu medzeru a tam auto necham cize T ma dost priestoru prejst.. takze zabranovanie to tiez neni.. a ak si si nevsimla.. vzdy ked som u CT.. stojim pri simonovi a strazim ho ;)

Toy
27-07-14, 17:51
By mě zajímalo kdo z vás, tam jako ve 3h ráno byl? Myslím že nikdo.. Jako byla tam docela pohoda, pokud zwerg nebyl Simon a to si myslím, že si stěžovalo více lidí. Proto se taky ke konci stala vzpoura a zwerg to raději leftnul a šel nejspíš spát tento post. To že tam Ridik graboval je pravda. To, že tam grabnul esa na sebe je taky pravda. Snažila sem se zwergovi vysvětlit, že eso za to nemohl, že ho tam grabnul, ALE on to nepochopil a začal tam cosi plácat do mikrofonu, že on si za svýmy příkazy stojí a že to je chyba admina a ještě k tomu dodal, že "eso mohl seskočit dolů" přesně to co tu napsal Ridik - natož mu J3ZUsSs* napsal, že to je k smíchu.

Opravdu sem nepochápala tento celý post, protože se vlastně zase tak nic moc nestalo + ten grab tam zneužívá 99,9 % adminů a ne jen Ridik a to nemluvím o grabování zbraní, které leží kdesi po mapách že? Nebo o tom, že si admin vleze na káru a začne přejíždět hráče že? Nebo jiné CT že? Hlavně že sme o tom dikustovali na poradě a sepsali dané pravidla, že? A teď tu začnete psát ty vaše že to je "for fun" to by se mohlo napsat i o tom grabu, že to je for fun, stejně jak přejíždění..

Každý admin co tu napsal, co má práva na JB by si měl zamést nejdřív před svým prahem a ne jen Ridik. A že si tam každej admin tvoří svá vlastní pravidla, jako třeba systém HVD, nebo jakýsi stupidní pravidlo, které ani není nikde psané, že reakce a náhodu se nemůže dávat v mín jak 10 lidech. To kdesi se psalo v AF a co je každýmu po tom, že si tu kravinu odhlasují admini a pak to prosazují, když normální hráč to pravidlo ani znát nemůže, protože v /menu není napsané nic a chybí tam toho dost.

A pokud se vám nelíbí, jak se to na JB teď vede, tak tam začněte chodit sami a dělat si tam ten pořádek. A uvidíme, jak to bude vypadat.

On se tě ani nikdo nikdy neprosil o to, aby sis tam zrovna ty rozšiřovala práva. Kdyby se to rozšiřování nestalo hitem letošního roku, tak se mohlo z pár spešlů stát admin a vůbec by to nemuselo bejt tam, kde je to teď.

Promiň, ale tímhle postem si mě vážněě nasrala.

Moc dobře si pamatuju tu situaci, když jsem eště měl práva na kidbrejk a tys ho začínala hrát. Normální kolo 1 vd . .mapa snow bo mountains. . hráči šli do boxu . . VD si vzalo skutr a zajelo jednoho no name playera simon ho zabil a byl klid. . ani popel si neřekla. Jenže situace se razantně změnila tehdy, když jsme na další kolo šli do boxu v ducku a bylo opět jedno VD . . jenže zajelo tebe. A ty hned na mě . . Jako tohle je normální ? Banuj to atd. Já ti slušně vysvětlil, že tohle nebanuju, tohle je jen čistě chyba simona. Pokud se objeví VD sotva ve dveřích od areálu cel, tak ho má simon upozornit, at s tím táhne do hajzlu. Pokud neuposlechne, tak kill a čau. Jenže tys chytla takovej rage, že si musela hnedka utíkat na foro a jebnou mu ban přes web. Na čež sis za pár dnů musela požádat o rozšíření práv na JB . Jinej důvod, než ten aby tě děcka nezajížděli na JB jsem v tom neviděl. Vím, že o tomhle jsem se ten den bavili i v AFku a vše se to dá dohledat, lehce.

Ty tu jdeš něco říkat o zametání si před prahem ? ty ?! si děláš piču ? :-D Co já vím, tak sis žádal na D2 only primárně a teď když je hlášení tak ani nehneš prstem a nejdeš ani kdyby tě hráči prosili na kolenou. A banuješ tam čistě jen sporadicky , pokud mi tu budeš tlačit do hlavy něco jinýho, tak je to funny jako prase. Včera si dala po skoro týdnu bany za cheating a ostatním tu jdeš kázat. Ale jak se říká . . . "ta nejvíc potrefená husa se vždy ozve jako první"

Pokud budeš lítat po hlášeních místo nás a nebudeš ignorovat ze střílecích hlášení tak nemám problém s tím chodit dělat pořádek na JB. A vím, že to bude stokrát lepší než teď protože vím, že jsem schopnej ukecat pár adminů, aby šli do toho se mnou.

Britny
27-07-14, 18:13
On se tě ani nikdo nikdy neprosil o to, aby sis tam zrovna ty rozšiřovala práva. Kdyby se to rozšiřování nestalo hitem letošního roku, tak se mohlo z pár spešlů stát admin a vůbec by to nemuselo bejt tam, kde je to teď.

Promiň, ale tímhle postem si mě vážněě nasrala.

Moc dobře si pamatuju tu situaci, když jsem eště měl práva na kidbrejk a tys ho začínala hrát. Normální kolo 1 vd . .mapa snow bo mountains. . hráči šli do boxu . . VD si vzalo skutr a zajelo jednoho no name playera simon ho zabil a byl klid. . ani popel si neřekla. Jenže situace se razantně změnila tehdy, když jsme na další kolo šli do boxu v ducku a bylo opět jedno VD . . jenže zajelo tebe. A ty hned na mě . . Jako tohle je normální ? Banuj to atd. Já ti slušně vysvětlil, že tohle nebanuju, tohle je jen čistě chyba simona. Pokud se objeví VD sotva ve dveřích od areálu cel, tak ho má simon upozornit, at s tím táhne do hajzlu. Pokud neuposlechne, tak kill a čau. Jenže tys chytla takovej rage, že si musela hnedka utíkat na foro a jebnou mu ban přes web. Na čež sis za pár dnů musela požádat o rozšíření práv na JB . Jinej důvod, než ten aby tě děcka nezajížděli na JB jsem v tom neviděl. Vím, že o tomhle jsem se ten den bavili i v AFku a vše se to dá dohledat, lehce.

Ty tu jdeš něco říkat o zametání si před prahem ? ty ?! si děláš piču ? :-D Co já vím, tak sis žádal na D2 only primárně a teď když je hlášení tak ani nehneš prstem a nejdeš ani kdyby tě hráči prosili na kolenou. A banuješ tam čistě jen sporadicky , pokud mi tu budeš tlačit do hlavy něco jinýho, tak je to funny jako prase. Včera si dala po skoro týdnu bany za cheating a ostatním tu jdeš kázat.

Pokud budeš lítat po hlášeních místo nás a nebudeš ignorovat ze střílecích hlášení tak nemám problém s tím chodit dělat pořádek na JB. A vím, že to bude stokrát lepší než teď protože vím, že jsem schopnej ukecat pár adminů, aby šli do toho se mnou.

Nevím co tu vytahuješ rok starou záležitost. Si jako myslíš, že tu banuju za to, že někdo někoho přejede? Nebo že mě tu kdosi přejede a já mu vlepím ban? Se prober chlapče. Že sem si tu před rokem žádala práva na d2 a o necelý měsíc později na JB a co jako? Si jako myslíš, že sem si těch koderů nepobanovala dost? Jednou ses právů na JB zřekl, že si to asi neunesl, tak se do toho už neser. Taky se ti neseru do tvých práv, protože je mi to putná. Ne jak tobě, co věčně refrešuje banlist, abys mohl psát theardy o ostatních adminech. Nebo je furt buzerovat o tom jaké bany dávají. Jestli se tobě nelíbí jak někdo dělá svou práci, tak zavři hubu a jdi si to dělat sám a přestaň tady furt rejpat.
Si jako myslíš, že si něco víc, že tu lítáš jak fretka po hlášení? je tu xxxx dalších adminů, nač tu teda jsou? Aby ses ty mohl vozit po pár adminech? Se prober..

Eust.
27-07-14, 18:17
Můžu jen potvrdit, že za dob vlády Jiřího se tam hrálo nejlíp. S ničím se nesral, byla s ním největší prdel, tak to má podle mě být. Nebanoval zbytečné sračky, dokázal ty káry prostě srovnat přes mikrofon a to má mnohem lepší účinek, než zasranej ban, kterej nikomu nic neřekne a po vypršení dělá to samé. To, že tam teďka sedí polovina aim adminů a polovina adminů z ostatních módů, je věc druhá. Ti tam dělaj v podstatě hovno a ještě k tomu dělaj kokotiny. Škoda serveru, dojebali ste si to sami.

Toy
27-07-14, 18:23
Nevím co tu vytahuješ rok starou záležitost. Si jako myslíš, že tu banuju za to, že někdo někoho přejede? Nebo že mě tu kdosi přejede a já mu vlepím ban? Se prober chlapče. Že sem si tu před rokem žádala práva na d2 a o necelý měsíc později na JB a co jako? Si jako myslíš, že sem si těch koderů nepobanovala dost? Jednou ses právů na JB zřekl, že si to asi neunesl, tak se do toho už neser. Taky se ti neseru do tvých práv, protože je mi to putná. Ne jak tobě, co věčně refrešuje banlist, abys mohl psát theardy o ostatních adminech. Nebo je furt buzerovat o tom jaké bany dávají. Jestli se tobě nelíbí jak někdo dělá svou práci, tak zavři hubu a jdi si to dělat sám a přestaň tady furt rejpat.
Si jako myslíš, že si něco víc, že tu lítáš jak fretka po hlášení? je tu xxxx dalších adminů, nač tu teda jsou? Aby ses ty mohl vozit po pár adminech? Se prober..


A proč ty tu vytahuješ to, že jsem se práv zřekl ? to není zaležitost stará víc jak rok ? Srát se do mě nemůžeš, protože já si dělám to , co mám narozdíl od tebe.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=53745 tohle je přesně ten ban, schválně se koukni, jak si pak plakala v ten den v AF o přejíždění, ale dík, že sis veřejně nasrala do huby +1

Koukni se na to, kolik lidí mi tam dalo za pravdu. Ale xx zase né, jelikož držej s Ridikem basu. A ten dnešní Ridikův přístup mi to krásně dneska všechno podtrhnul a potvrdil.


Je mi uplně pumpička kolik si rozdala banů, protože teď na to mrdáš jak se jen dá. A sedíš zapařená na Jb a na server , na kterej sis žádala trtkáš. Jo myslím si o sobě, že jsem si o práva nežádal jen tak pro nic za nic, ale proto, abych udržoval pořádek na serverech na kterých jsem si žádal o práva a myslím, že se mi to vcelku daří. Já mám svědomí čistý

A piš si, že furt budu pičovat do věcí, který se mi příčej a rozhodně mi v tom nezabrání nikdo jako jseš ty. . Uplně mě točí jaká jseš flegma a umíš tu jen vytahovat moje faily.

E : dík Euste. cením to, že aspoň pár lidí tu má ještě otevřený oči.

E2: Vidím, že se krasně snažíš dostat od tématu a neumíš se ubránit a a uznat to, že si mu dala čistě ban za to, že přejel zrovna TEBE .Doufám, že nejsem jen jedinej, co to vidí . . . ale myslím si, že kdo je aspon trochu objekivní, tak vidí, že sis nasrala do huby a teď se to uboze snažíš skrýt za názor ostatních a za milon smajlíků. víc to neřeším, flejmu bylo dost. A myslím, že ten kdo má otevřený oči musí uznat, že jseš mimo a že teď nevíš, co psát abys nevypadala špatně . . Ale neboj, za mě vždy budeš ty ta jednička a můj idol. Snad až jednou vyrostu budu jako ty.

human
27-07-14, 18:28
Nevím co tu vytahuješ rok starou záležitost. Si jako myslíš, že tu banuju za to, že někdo někoho přejede? Nebo že mě tu kdosi přejede a já mu vlepím ban? Se prober chlapče. Že sem si tu před rokem žádala práva na d2 a o necelý měsíc později na JB a co jako? Si jako myslíš, že sem si těch koderů nepobanovala dost? Jednou ses právů na JB zřekl, že si to asi neunesl, tak se do toho už neser. Taky se ti neseru do tvých práv, protože je mi to putná. Ne jak tobě, co věčně refrešuje banlist, abys mohl psát theardy o ostatních adminech. Nebo je furt buzerovat o tom jaké bany dávají. Jestli se tobě nelíbí jak někdo dělá svou práci, tak zavři hubu a jdi si to dělat sám a přestaň tady furt rejpat.
Si jako myslíš, že si něco víc, že tu lítáš jak fretka po hlášení? je tu xxxx dalších adminů, nač tu teda jsou? Aby ses ty mohl vozit po pár adminech? Se prober..

Od coho ineho tu potom si, ked nie od toho, aby si chodila na hlasenia? Zabanovala si par ludi, tak to pre teba konci a budes banovat len vtedy, ked bude niekto cheatovat zrovna tam, kde hras?

Britny
27-07-14, 18:32
:DDDD Dobře no, dala sem před rokem na 1 den ban člověku :D A to jako dělám pořád? :D Pořád rozdávám takové bany? Jestli ano, tak máš právo mě soudit, jestli ne, tak drž hubu. Chápeš, že mě jedno co si zrovna TY myslíš.. Protože zrovna o TOBĚ si tu spousta lidí myslí svůj ne moc pozitivní názor. Že mi tu jako začneš psát v postu, kde se řeší JB, aby začala chodit na D2 a začala tam jako hrát a banovat a že se z tebe hned poseru a budu tam chodit žejo? I přesto, že normálně na ten D2 chodím, ne tak často, ale chodím.. Jen mě prostě ty střílecí už tolik nebaví, stejně jako adminy co mají práva na ten JB a chodí si jinam na servery, protože je JB nebaví, ani na hlášení nechodí i když tam mají práva. Třeba nějací ti knife admini že? Mě je to jako fuk, jen dávám příklad toho, že nejsem opravdu jediná, kdo nechodí tam kde ho to už prostě nebaví. A proto řeším post, který se týká JB, takže až se bude řešit post, který se bude týkat střílecích serverů, tak se bude týkat i mě a proč tam nechodím jo?
Takže si tu zase začal nesmyslně psát ty tvoje píčoviny jak máš ve zvyku, vytahovat nějaké staré bany, jak to máš asi jediný ve zvyku a problematika na JB skrze tento post se opět nevyřešila, stejně jako tvůj post o adminech na baterkách. Jen sis tu musel opět zvýšit hejting ego.

Britny
27-07-14, 18:34
Od coho ineho tu potom si, ked nie od toho, aby si chodila na hlasenia? Zabanovala si par ludi, tak to pre teba konci a budes banovat len vtedy, ked bude niekto cheatovat zrovna tam, kde hras?

Moje hlášení se týkají jenom D2. Podívej se, jak často jde z tama hlášení a jak často je tam už nějaký admin, nebo jak rychle napíše, že tam někdo je a pak něco o tom piš, proč tu jsem.

because
27-07-14, 18:37
Prosim locknite to, alebo zmente nazov : Retardi sa hadaju. (no offense :))
Uz je to uplne offtopic, kydate si hnoj jeden na druheho.

Chemo
27-07-14, 18:40
Aspoň vidno súdržnosť at. :)

Toreto
27-07-14, 18:42
Nechajte to otvorene. Tak, či tak to niekde bude pokračovať.

because
27-07-14, 18:50
Bude to pokračovať, lebo títo ľudia nie sú tak múdry, aby si za počítačom povedali: áno je to retard, už sa nebudem k jeho demencii vyjadrovať
Nie nadarmo sa hovori: Hádky na nete sú ako paraolympiada, aj keď vyhras aj tak si retard :)

St3ny
27-07-14, 18:55
By mě zajímalo kdo z vás, tam jako ve 3h ráno byl? Myslím že nikdo.. Jako byla tam docela pohoda, pokud zwerg nebyl Simon a to si myslím, že si stěžovalo více lidí. Proto se taky ke konci stala vzpoura a zwerg to raději leftnul a šel nejspíš spát tento post.

Ano leftnul jsem to protože jsem si šel vylít srdíčko, jelikož jsem věřil v to že tenhle theard pomůže trochu komunitě. Jde o to britny že tohle neni útok ani tak na Pana RIDIKA, ale na to že se to kurde zneužívá jak si sama napsala a vtom je jádro problému. Osobně bych byl rád a myslím si že hovořím za většinu která si ráda zahraje Tard Brejk jak se tomu teď přezdívá. Kdyby se grab vypnul Spešlové se umravnily a adminy kteří tam nemají "jakoby práva" si z toho nedělali pískoviště. A ještě jedna věc ikdyž je 3 ráno má se hrát normálně něco jako party mod neexistuje. :)

Giussepe
27-07-14, 19:03
vypnout grab, zrušit spešl, bugnuté lidi slaynout a dát jim další kolo VD. Záhada vyřešena, nemáte za co.

Madunax
27-07-14, 19:24
Ty tu jdeš něco říkat o zametání si před prahem ? ty ?! si děláš piču ? :-D k.

to mě rozesmálo :DD Jinak sem ten samej večer byl na Jb hrála se tuším mapa Minikule a byl tam Giussepe který po mě chtěl Vd za udajný Fk který jsem mu nedal.. Takže si mě jako pánko grabl před celou a držel mě ve vzduchu dokuď me nezabily.. Asi o tři kola dál se hrál mod (sparta) při kterém ctčka kempily jako obvikle ve zbrojce kde je žebřík. Britny si příde jako královna vyskače kazetko a nagrabuje hrače o zbrojky přes vrch..Na mapě bylo více adminu jako je třeba Milk,Lucka a i ten Ridik..ani jednoho samořdřejmně nenapadlo říct ať toho jejich kolegové nechají.. Další fail co se týče Britny (to je asi měsíc z5 :D) : Hrála se mapa funny zrovna sem byl v cele se šachtou tak sem do te šachty skočil a samozdřejmně že za mnou skočilo Ct které sem zabil a Britny příjde a grabne druhe Ctčko ze zbrojky(Pak že ten grap využíváte když se někdo bugne.. :/ ) o pár dnu později se hrála taky mapa funny byl sem Ct a měl sem jinej nick... tuším že Cecil :D Britny přišla na server přesunula mě k tt a šla k Ct (Byl sem na živu) což sem absolutně nepochopil.. zeptal sem se jí proč nebo zaco mě přesunula když se neptala ani na mikrofon ..Její reakce nebyla žádná nenapsala ani pismenko prostě ignorovala. To bude asi tak vše ^^

Eust.
27-07-14, 19:24
:DDDD Dobře no, dala sem před rokem na 1 den ban člověku :D A to jako dělám pořád? :D Pořád rozdávám takové bany? Jestli ano, tak máš právo mě soudit, jestli ne, tak drž hubu. Chápeš, že mě jedno co si zrovna TY myslíš.. Protože zrovna o TOBĚ si tu spousta lidí myslí svůj ne moc pozitivní názor. Že mi tu jako začneš psát v postu, kde se řeší JB, aby začala chodit na D2 a začala tam jako hrát a banovat a že se z tebe hned poseru a budu tam chodit žejo? I přesto, že normálně na ten D2 chodím, ne tak často, ale chodím.. Jen mě prostě ty střílecí už tolik nebaví, stejně jako adminy co mají práva na ten JB a chodí si jinam na servery, protože je JB nebaví, ani na hlášení nechodí i když tam mají práva. Třeba nějací ti knife admini že? Mě je to jako fuk, jen dávám příklad toho, že nejsem opravdu jediná, kdo nechodí tam kde ho to už prostě nebaví. A proto řeším post, který se týká JB, takže až se bude řešit post, který se bude týkat střílecích serverů, tak se bude týkat i mě a proč tam nechodím jo?
Takže si tu zase začal nesmyslně psát ty tvoje píčoviny jak máš ve zvyku, vytahovat nějaké staré bany, jak to máš asi jediný ve zvyku a problematika na JB skrze tento post se opět nevyřešila, stejně jako tvůj post o adminech na baterkách. Jen sis tu musel opět zvýšit hejting ego.

A víš proč? Protože neunesou pravdu, neunesou flame, nejste schopni se nějak normálně bránit, přiznat chyby a tím, jak ses předvedla, mě přesvedčilo o tom, abych na tebe změnil názor. Právě Jirkův názor bych bral vážně, protože se nebojí říct svůj názor na "plnou hubu", ikdyž to někdy zabolí, ale prostě má na 99,9% pravdu. A ta last věta, o hejting egu, to je absolutně top. Drtivá většina jb adminů se nidky nedokáže vyrovnat schopnostem, které má právě Jirka. To, že je tu spousta flejmu okolo všeho, to tak prostě bude, nesvádějte to na Jiřího, vždy se někdo najde, kdo chytne někoho za slovo a už to jede. Můžeš si o něm myslet co chceš, ale zatím mu svojema činama nesaháš ani po paty, co se jb týče.

Britny
27-07-14, 19:35
to mě rozesmálo :DD Jinak sem ten samej večer byl na Jb hrála se tuším mapa Minikule a byl tam Giussepe který po mě chtěl Vd za udajný Fk který jsem mu nedal.. Takže si mě jako pánko grabl před celou a držel mě ve vzduchu dokuď me nezabily.. Asi o tři kola dál se hrál mod (sparta) při kterém ctčka kempily jako obvikle ve zbrojce kde je žebřík. Britny si příde jako královna vyskače kazetko a nagrabuje hrače o zbrojky přes vrch..Na mapě bylo více adminu jako je třeba Milk,Lucka a i ten Ridik..ani jednoho samořdřejmně nenapadlo říct ať toho jejich kolegové nechají.. Další fail co se týče Britny (to je asi měsíc z5 :D) : Hrála se mapa funny zrovna sem byl v cele se šachtou tak sem do te šachty skočil a samozdřejmně že za mnou skočilo Ct které sem zabil a Britny příjde a grabne druhe Ctčko ze zbrojky(Pak že ten grap využíváte když se někdo bugne.. :/ ) o pár dnu později se hrála taky mapa funny byl sem Ct a měl sem jinej nick... tuším že Cecil :D Britny přišla na server přesunula mě k tt a šla k Ct (Byl sem na živu) což sem absolutně nepochopil.. zeptal sem se jí proč nebo zaco mě přesunula když se neptala ani na mikrofon ..Její reakce nebyla žádná nenapsala ani pismenko prostě ignorovala. To bude asi tak vše ^^

Prosím ? :D To si ze mě děláš prdel :DDD Při spartě sem byla afk v cele. A ještě sem potom psala open, natož nějaké CT dalo open a bylo následně zabito a konec kola. Tak co to valíš za nesmysle? To jestli tam někdo graboval, tak to sem já určo nebyla :))

To že se grabuje na funny, k tomu se klidně přiznám :) Ba dokonce se grabuje na Crimme.

Jestli sem přesunula Cecila co byl živý, tak to asi těžko. Vzhledem k tomu, že živé hráče nejdou přesouvat, jen mrtvé. pokud se hraje už nějaká mapa a já dojdu, tak zásadně nelezu k CT, abych někoho přesouvala, když je už mapa rozehratá - i když párkrát se mi stalo, že sem omylem místo T dala CT a přesunulo to mrtvé CT, ale za to se vždy omluvím a odpojím se připojím ku T.

Takže se tak max můžu přiznat k tomu grabu na funny, což ale nedělám stále. Udělala jsem to výjimečně párkrát, že sem ho šoupla do šachty.

Takže bud tak laskav a nejdřív si to ověř, než tu začneš psát hovna a někoho osočovat, ty královno.

3k a Jerry
27-07-14, 19:35
Můžu jen potvrdit, že za dob vlády Jiřího se tam hrálo nejlíp. S ničím se nesral, byla s ním největší prdel, tak to má podle mě být. Nebanoval zbytečné sračky, dokázal ty káry prostě srovnat přes mikrofon a to má mnohem lepší účinek, než zasranej ban, kterej nikomu nic neřekne a po vypršení dělá to samé. To, že tam teďka sedí polovina aim adminů a polovina adminů z ostatních módů, je věc druhá. Ti tam dělaj v podstatě hovno a ještě k tomu dělaj kokotiny. Škoda serveru, dojebali ste si to sami.
Vy máte pamet, já nevím že vůbec Toy. někdy JB hrál :D

Toy
27-07-14, 19:39
Vy máte pamet, já nevím že vůbec Toy. někdy JB hrál :D

Jerryno, v době, kdy jsem se tomu začal věnovat já, sis dával pauzu od cska nebo tak něco v tom smyslu, na serveru jsme se potkali jen jednou a to si leftnul po minutě :-D

mija.
27-07-14, 19:45
A ja prídem na JB a že som ta najvačšia piča pretože hram podla pravidiel a chcem aby bol na servery poriadok... Hrač si jazdil na autičku upozornila som ho aby z neho zliezol a stražil simona, po mojom opakovanom upozorneni som sa na to vyprdla ved nebudem nic robit ked žiadna vzbura nieje. Nakoniec zabil ct dala som mu kick, napojil naspat a začal sa domna navažať že mam prava 2 dni a že neviem pravidla niečo v tom zmysle... že mam chillovat ako ostatní admini možno že je JB fun mod, ale pravidla su pravidla.. a kedže tu ostatní admini "chilluju" a nestaraju sa o jb tak si myslim že je zbytočne tam vobec chodit...
možno tento grab pomaha v kontrlovani mikrofonu, ale vo vačšine adminov to tvorí 1%, ostatne 99% su na všetky ostatne srajdy...
Je mi jedno kto ma práva, ale ked už chcete tie prava na JB tak tu neide len o to aby ste sa zabavili s vačšiou pravomocou a zmeuživali prava ci mik... ale robili poriadok...
Ď

:D Dal Ta Bhoper:D
27-07-14, 19:45
Toy, nerieš ju však aj tak má práva len kvôli kozám.

trew
27-07-14, 19:47
LOCK
a nehádejte se a polibte se na usmířenou :*

Britny
27-07-14, 19:49
A víš proč? Protože neunesou pravdu, neunesou flame, nejste schopni se nějak normálně bránit, přiznat chyby a tím, jak ses předvedla, mě přesvedčilo o tom, abych na tebe změnil názor. Právě Jirkův názor bych bral vážně, protože se nebojí říct svůj názor na "plnou hubu", ikdyž to někdy zabolí, ale prostě má na 99,9% pravdu. A ta last věta, o hejting egu, to je absolutně top. Drtivá většina jb adminů se nidky nedokáže vyrovnat schopnostem, které má právě Jirka. To, že je tu spousta flejmu okolo všeho, to tak prostě bude, nesvádějte to na Jiřího, vždy se někdo najde, kdo chytne někoho za slovo a už to jede. Můžeš si o něm myslet co chceš, ale zatím mu svojema činama nesaháš ani po paty, co se jb týče.

Jiří byl v pohodě, jako spešl. To uznávám. Když sem tam začala hrát, tak měl spešla a vše bylo v pořádku. Všechno řešil v klidu, dalo se s ním i bavit. Ale po těch právech to už bylo horší. Co si i já pamatuju, tak co bych já dřív ani nebanovala, on banoval. Občas byl i sprostej na hráče atd. atd. Už ani nevím proč si tehdy nechal vzít ty práva, když byl podle tebe ten nejlepší na JB. Takže pokud z vás někdo dokáže ten JB ošéfovat líp, než admini co tam teď chodí, tak k tomu máte určitě příležitost. Ono se to každému dobře píše, že jo? Někoho tu zbuzerovat na forku, veřejně.. pochlapit se před kamíkama. Ale je taky něco jiného tam jít a dělat tam ten pořádek sám. A jinak tady nikoho vaše flejmy nezajímají chápeš? Tady si pár adminů dělá to svoje, ale jakmile se k něčemu vyjádří co nesouhlasí s názorem vás hejtíků, tak je to špatně. Už na tento problém upozornovalo dost adminů. Takže by bylo fakt nejlepší, kdyby se tu každej staral o to svoje a ne se sral do druhejch. Mě osobně jen vadí, že tu spousta z vás má fůru keců co se ohledně JB týče. Ale nikdo ani není schopný s tím něco udělat. Tím to pro mě končí.

Giussepe
27-07-14, 19:49
haha, Madunax, ty si ze mě děláš dobrej den.

Toto je v pravidlech:
"Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče. Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek."

Já jsem udělal jeden krok od stěny a ty si mě fragnul. o minutu později to samé udělali další dva hráči a ty nic. Když si mi nedal VD, tak ten grab byla taková malá satisfakce. Ale ok, když se ti to nelíbí, příště ti teda dám zákaz k CT za neschopnost. Dál už tu jeden pitomej freekill pitvat nebudu.

sorry za offtopic.

Airsoft
27-07-14, 19:57
Nebudu se teď vyjadřovat k Ridikovi, o tom nebude slovo. Jedná se mi spíše o ten flame ohledně Britny. Začnu tím že přesně jako ona jsem sižádal o práva na střílecí server (wipa) a pak si je nechal rozšířit na JB, většinou to bylo v pohodě, protože sem tam stejně začínal a lidi mě znali, no všechno se zlomilo v době kdy jsem začal bejt "aktivní" a jednalo se o spešlech. Napsal jsem že je rozdám a v tu dobu se do mě pustila spousta adminů, že jsem se tam vlastně "přisral" a ať si zůstánu tam kde mám. Tím se dostávám k pointě, že tohle rozšiřování práv na fun módy adminům, kteří tuhle hru hrajou hlavně kvůli střílení je k hovnu. Britny si tu žádala na d2, přičemž ty práva dostala fest rychle aniž byste jí znali nějak víc, důvod? Zoid tu měl velký slovo a hlavně on jí prosazoval, protože zjistil že je to opravdu holka a on jelikož zaplej nerd co sedí 20 hodin denně u kompu se s moc holkama nepotkává. Jak se ukázalo, Zoid byl omyl a to stejný je Britny. Líbí se mi názory Jirky, ví o čem píše a,má rozum, není to žádnej podpantoflák co si nechá srát na hlavu a stojí si za svým, nad tím se zamyslete, protože jestli chcete něco změnit, tak jen vlastní iniciativou a názory, nejste ovce, nebo snad jo? Co vám povím, jail už nezměníte, ale jak to nezkusíte, tak si pak nestěžujte. -DarkAspecT

Like,koment a odběr.

Eso./digl
27-07-14, 19:59
Toy, nerieš ju však aj tak má práva len kvôli kozám.

Väčšiu pičovinu si už napísať nemohol, takto ju osočiť. Ale čo ine sa da čakať od 15 ročneho nerda.

:D Dal Ta Bhoper:D
27-07-14, 20:01
Prepáč mi pán admin Eso. Ale skús si najprv pozrieť jej žiadosť než napíšeš dalšiu kokotinu dobre?
Inak btw.Škoda že tento názor so mnou zdiela trošku viac ludí a nie len ja :)
A nerd si tu ty lebo stále máš čas písať tie tvoje kokotiny čiže si stále online.

Toy
27-07-14, 20:01
Jiří byl v pohodě, jako spešl. To uznávám. Když sem tam začala hrát, tak měl spešla a vše bylo v pořádku. Všechno řešil v klidu, dalo se s ním i bavit. Ale po těch právech to už bylo horší. Co si i já pamatuju, tak co bych já dřív ani nebanovala, on banoval. Občas byl i sprostej na hráče atd. atd. Už ani nevím proč si tehdy nechal vzít ty práva, když byl podle tebe ten nejlepší na JB. Takže pokud z vás někdo dokáže ten JB ošéfovat líp, než admini co tam teď chodí, tak k tomu máte určitě příležitost. Ono se to každému dobře píše, že jo? Někoho tu zbuzerovat na forku, veřejně.. pochlapit se před kamíkama. Ale je taky něco jiného tam jít a dělat tam ten pořádek sám. A jinak tady nikoho vaše flejmy nezajímají chápeš? Tady si pár adminů dělá to svoje, ale jakmile se k něčemu vyjádří co nesouhlasí s názorem vás hejtíků, tak je to špatně. Už na tento problém upozornovalo dost adminů. Takže by bylo fakt nejlepší, kdyby se tu každej staral o to svoje a ne se sral do druhejch. Mě osobně jen vadí, že tu spousta z vás má fůru keců co se ohledně JB týče. Ale nikdo ani není schopný s tím něco udělat. Tím to pro mě končí.

Ty jseš ten poslední člověk z Kotelny, kterej by měl hodnotit moje spešlování a adminování. V době, když já poprvé dostal spešla tak tys ani netušila , že nějákej JB na Kotelně existuje a proto má pro mě tvůj názor váhu jako 4 litry vody v celým moři.

Právě, to je to, že ty nevíš jak to dřív chodilo a co se změnilo a jaký jsou toho příčiny.

Nedávno tu někdo psal, že ty musíš postnout vždy někam něco, ikdyž víš uplný hovno . . Nemyslel jsem si to, ale dík za tohle vlákno a za to, že to vidím i já.

Nebyl jsem nikdy dokonalej spešl a ani jako admin zdaleka né. A vždy mě dokázalo vytočit to, když si někdo na někoho začal bezdůvodně otvírat hubu a bejt hustej jako smetana. . Jenže já byl vždy takovej, že to co řekl on jsem otočil vůči němu a můžu se stoprocentní jistotou říct, že ten člověk pak měl na serveru takovou ostudu, že si to za klobouk nedal a mělo to o dost větší učinky než nějákej zákaz / ban. Všichni hráči, který jsem takhle někdy potopil pak přehodnotili svoje chování na serveru o 120 % . Tím si jsem jistej, jakože se Jiří jmenuju.

Dá se s tím hnout a není to jen o délkách banů a zákazů. Já jsem jako první dostal práva pravě na JB a to věř, že udělá dost . . Píšu to už po 1000 . . . Na JB je třeba admin, kterej si udělá "respekt" tím jakej je a né tím, že má amx. Chce to uplně jinej pohled na hru ale to ty nikdy, nikdy, nikdy, nikdy, nikdy nepochopíš.

Britny
27-07-14, 20:02
Nebudu se teď vyjadřovat k Ridikovi, o tom nebude slovo. Jedná se mi spíše o ten flame ohledně Britny. Začnu tím že přesně jako ona jsem sižádal o práva na střílecí server (wipa) a pak si je nechal rozšířit na JB, většinou to bylo v pohodě, protože sem tam stejně začínal a lidi mě znali, no všechno se zlomilo v době kdy jsem začal bejt "aktivní" a jednalo se o spešlech. Napsal jsem že je rozdám a v tu dobu se do mě pustila spousta adminů, že jsem se tam vlastně "přisral" a ať si zůstánu tam kde mám. Tím se dostávám k pointě, že tohle rozšiřování práv na fun módy adminům, kteří tuhle hru hrajou hlavně kvůli střílení je k hovnu. Britny si tu žádala na d2, přičemž ty práva dostala fest rychle aniž byste jí znali nějak víc, důvod? Zoid tu měl velký slovo a hlavně on jí prosazoval, protože zjistil že je to opravdu holka a on jelikož zaplej nerd co sedí 20 hodin denně u kompu se s moc holkama nepotkává. Jak se ukázalo, Zoid byl omyl a to stejný je Britny. Líbí se mi názory Jirky, ví o čem píše a,má rozum, není to žádnej podpantoflák co si nechá srát na hlavu a stojí si za svým, nad tím se zamyslete, protože jestli chcete něco změnit, tak jen vlastní iniciativou a názory, nejste ovce, nebo snad jo? Co vám povím, jail už nezměníte, ale jak to nezkusíte, tak si pak nestěžujte. -DarkAspecT

Pokud si ty ten Aspekt co tu má banned, tak ti děkuju za tvůj koment v mé žádosti, který zněl:
"Zaprášená žádost, tak k tomu asi tak, nejsem na větvi z toho, že se sem můžou vyjadřovat i neadmini, ano paradoxně i já, ale PRO, Charon už se sem vyjádřil, další ženský modrý kabát na prodejnu."

Jinak Zoid se tam vyjádřil (2 příspěvky) až po tom, co mi charon napsal OK. Navíc se tam vyjádřilo dost adminů, kteří souhlasili, takže ten tvůj příspěvek je trošku zcestný.

Britny
27-07-14, 20:12
Prepáč mi pán admin Eso. Ale skús si najprv pozrieť jej žiadosť než napíšeš dalšiu kokotinu dobre?
Inak btw.Škoda že tento názor so mnou zdiela trošku viac ludí a nie len ja :)
A nerd si tu ty lebo stále máš čas písať tie tvoje kokotiny čiže si stále online.

Co je tam tak zvláštního? Jo promin, asi není tak dokonalá jako ty tvoje že ?
http://csko.cz/forum/showthread.php?1042-%9E%E1dos%26%23357%3B-o-admninsk%E9-pr%E1va-pro-S7E7V7E7N7-Bhoper
http://csko.cz/forum/showthread.php?4152-%8Eiados%26%23357%3B-o-p%E1va-na-JB
http://csko.cz/forum/showthread.php?9819-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va
http://csko.cz/forum/showthread.php?18224-%9Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-a-nejkulatoulinkat%26%23283%3Bj%9A%ED

A jestli mi tu malej fracek, který je o 13 let mladší napíše, že sem ji dostala kvůli kozám, tak se nemůže nikdo divit, že JB jde do hoven, protože tam nikdo nemá respekt.

St3ny
27-07-14, 20:14
A jestli mi tu malej fracek, který je o 13 let mladší napíše, že sem ji dostala kvůli kozám, tak se nemůže nikdo divit, že JB jde do hoven, protože tam nikdo nemá respekt.
Přirozeně když si ho neumíš vytvořit tak ho nemáš, ono taky proč by jsi ho měla mít? Pokuď vím jsi střílecí admin, na JB ty respekt nepotřebuješ :).

Britny
27-07-14, 20:19
Přirozeně když si ho neumíš vytvořit tak ho nemáš, ono taky proč by jsi ho měla mít? Pokuď vím jsi střílecí admin, na JB ty respekt nepotřebuješ :).

Ty si myslíš, že střílecí ho nepotřebuje? Nebo jako, že to je jenom o tom, že banuje cheatery. Miruška je JB adminka a myslíš, že ho z ní mají? Sama tu psala, že ne, protože přes net ti každý napíše nebo řekne i hovno, jen aby byl král.

St3ny
27-07-14, 20:31
Ty si myslíš, že střílecí ho nepotřebuje? Nebo jako, že to je jenom o tom, že banuje cheatery. Miruška je JB adminka a myslíš, že ho z ní mají? Sama tu psala, že ne, protože přes net ti každý napíše nebo řekne i hovno, jen aby byl král.

Ano potřebuješ ho přirozeně, ale pokuď jsi STŘÍLECÍ admin tak to na JB nepotřebuješ, jde o to že Mirušky respekt se vypařil s hráči kteří tam hráli předtím, já si pamatuju ještě dobu Svačináře a to jak mi každej dá za pravdu nebo se do země propadnu je začátek dlouhého pochodu JB.
Dřív se vězeň jako já choval s respektem (to byla jiná generace) jenže se vyměnily jak Admini tak hráči. Odešli pryč dobří i špatní hráči a admini a přišla sem nová generace. Dnes když se ohlédnu z5 do minulosti tak vidím že to bylo lepší a řešily se věci typu " jak mám ovlivnit to že nedoplní ten přede mnou a ty mě zabiješ?" To bylo téma k řešení a dnes se tu řeší Grab -,-" proč? protože se z Adminů staly pouze loutky ( čest výjimkám ) kteří chodí na JB jenom si zlepšit svůj mindrák a myslí si že jsou neporazitelní a taky že je nikdo nesmí urazit! Víš co jsem si uvědomil ráno? Že to tak nechat nechci a že chci aby se chyby napravily. Ano snažila jsi se o to abych pochopil že Eso byl chudák a byl grabován. Ale já to vidět nemohl sama víš že jsem se chystal udělat olympošku a to že je tam Ridik Graboval neovlivním to je jeho úsudek! Měla by jsi si uvědomit jednu věc:
http://csko.cz/forum/showthread.php?17070-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-only-Dust2-PRIJATA tohle je tvoje první žádost pokuď vím a výslovně je napsáno kam tak se toho drž nebo se taky může stát že tam ztratíš aktivitu a potom nechť je mi bůh svědkem, že bych to nechtěl tam ztratíš práva =).

Britny
27-07-14, 20:45
Bohužel tu generaci TY neovlivníš, ta už taková je a bude. Ani nevím jak bys to chtěl dokázat. Udělat z toho koncentrák nebo jak? Psala sem to už v jednom příspěvku a napíšu to i zde. Je jiná doba, ne jen na cs, ale i v životě. Dřív respekt byl, teď už není žádný. Pokud jdeš po ulici a malý dítě ti poví např. "nečum ty vole" tak jak potom chceš si udělat respekt v nějaké hře, kde je to každému jedno. To co se děje ve hře není ani tak ovlivněno adminama, ale těma děckama (hráčema) a to že tam někdo do prdele pošle i zkušeného admina není chyba nás.

A co se týče mé žádosti, to je čistě má žádost a myslím si, že bych tam neztratila práva, ani kdybych tam za měsíc nedala ani ban. Takže se bát nemusíš a druhá žádost na JB, která je v AF, tam nikdo nepsal, že s tím nesouhlasí, aby mi to bylo rozšířeno, tak opravdu nechápu proč tu každý řeší moje žádosti a to kde jsem admin. Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.

:D Dal Ta Bhoper:D
27-07-14, 20:49
Tu je len vidieť aká sai infantilná a nedokážeš uniesť pravdu.
1. Žiadosť 3 roky dozadu, bol som kokot.Písal som sračky stále lepšie ako ich písať teraz.
2. Žiadosť taktiež 3 roky stará.
3. Žiadosť by mi aj vyšla lenže som chlapec no.
4. Žiadosť to už som o práva ani nestál tak som nechal Jur0ba nech sa zabaví a napíše si žiadosť.

Britny
27-07-14, 20:51
Tu je len vidieť aká si infantilná a nedokážeš uniesť pravdu.

Tak mi nějakou napiš :))

St3ny
27-07-14, 20:53
Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.
Tak za 1) nejsem pán, ale mládežník když už.
A stěžovalo ale to byli stížnosti typu "FRAGER FRAGER" to že si stojím za svým a něco řeknu to udělám a dodržím slovo, a když jsem byl tak špatný simon proč jsem nedostal přesun hmm? :) To mi tedy objasni proč jsem nebyl něják pokárán když jsem to zlo co tam dělalo bordel, co si dělalo co chtělo, a dělalo tu anarchii která tam v tu chvíly byla?
Je to tvoje věc a já ti přeju jenom do života to nejlepší neházim tě nikam a rozhodně na tebe nekydám špínu. A jak by se líbilo tobě kdyby jsi byla Simon a někdo tam dělal anarchii jak by jsi to řešila ty? Já bych si moc přál tě vidět na mém místě (byť si stála vedle mě).

Eust.
27-07-14, 20:54
Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.

Stěžovali si na normální hru s pravidlama, ale vy jste prostě idioti pod vlivem těch děcek, nedokážete se jim postavit čelem a zjebat je, protože by ste pak neunesli jejich kritiku a v tom je jádro celého problému. Nedokážete si tam prostě udělat respekt, pak z vás maj jen prdel a jste jim jenom k smíchu.

Britny
27-07-14, 20:57
Tak za 1) nejsem pán, ale mládežník když už.
A stěžovalo ale to byli stížnosti typu "FRAGER FRAGER" to že si stojím za svým a něco řeknu to udělám a dodržím slovo, a když jsem byl tak špatný simon proč jsem nedostal přesun hmm? :) To mi tedy objasni proč jsem nebyl něják pokárán když jsem to zlo co tam dělalo bordel, co si dělalo co chtělo, a dělalo tu anarchii která tam v tu chvíly byla?
Je to tvoje věc a já ti přeju jenom do života to nejlepší neházim tě nikam a rozhodně na tebe nekydám špínu. A jak by se líbilo tobě kdyby jsi byla Simon a někdo tam dělal anarchii jak by jsi to řešila ty? Já bych si moc přál tě vidět na mém místě (byť si stála vedle mě).

No já nevím co bys jako dělal, kdyby se tam slezla jedna nejmenovaná partička adminů, co se tam grabují jak o život, kterým to je jedno i to co říkám já nebo nějaký CT co je Simon. To by mě v té chvíli zajímal tvůj post tady na forku, vzhledem k tomu, že si sem došel psát ptákovinu, která se tam děje pořád a pořád se s tím nic nedělá. A to že si sem došela něco napsat, se jako má něco změnit jo? Víš kolik je tu takových podobných postů? za chvilku dá někdo lock a pojede se dál.

KeYo
27-07-14, 20:57
Bohužel tu generaci TY neovlivníš, ta už taková je a bude. Ani nevím jak bys to chtěl dokázat. Udělat z toho koncentrák nebo jak? Psala sem to už v jednom příspěvku a napíšu to i zde. Je jiná doba, ne jen na cs, ale i v životě. Dřív respekt byl, teď už není žádný. Pokud jdeš po ulici a malý dítě ti poví např. "nečum ty vole" tak jak potom chceš si udělat respekt v nějaké hře, kde je to každému jedno. To co se děje ve hře není ani tak ovlivněno adminama, ale těma děckama (hráčema) a to že tam někdo do prdele pošle i zkušeného admina není chyba nás.

A co se týče mé žádosti, to je čistě má žádost a myslím si, že bych tam neztratila práva, ani kdybych tam za měsíc nedala ani ban. Takže se bát nemusíš a druhá žádost na JB, která je v AF, tam nikdo nepsal, že s tím nesouhlasí, aby mi to bylo rozšířeno, tak opravdu nechápu proč tu každý řeší moje žádosti a to kde jsem admin. Když milý pane Zwergu, na tebe jako Simona si tam stěžovalo více lidí včera večer. A nepamatuju si, že by si tam někdo stěžoval na grab od Ridika, nebo na mě.

Ja ti nevim ale ja nejak tu novu dobu nevnimam.. ked som na JB a niekto robi blbosti tak na neho poriadne zhuknem ze aj mamka pribehne do izby ze co tu hucim.. a chlapec u CT je hned kludny a pocuva co mu hovorim.. este sa mi nestalo ze by ma niekto vypicoval..

St3ny
27-07-14, 20:58
Stěžovali si na normální hru s pravidlama, ale vy jste prostě idioti pod vlivem těch děcek, nedokážete se jim postavit čelem a zjebat je, protože by ste pak neunesli jejich kritiku a v tom je jádro celého problému. Nedokážete si tam prostě udělat respekt, pak z vás maj jen prdel a jste jim jenom k smíchu.

Děkuji mnohokrát. Nechci se něják chvástat nebo tak, ale takových kteří se to nebojí střílet je fakt málo.... Upřímně asi každý byl na GS a tam jenom za to že se na Simona nebo co to tam maj máte kill ;-) člověk by se měl zamyslet jestli chce být tvrdý a díky tomu potom nečekat vzpouru a nebo tam chodit ve 3 ráno a dávat si party mód :)

Britny
27-07-14, 20:58
Stěžovali si na normální hru s pravidlama, ale vy jste prostě idioti pod vlivem těch děcek, nedokážete se jim postavit čelem a zjebat je, protože by ste pak neunesli jejich kritiku a v tom je jádro celého problému. Nedokážete si tam prostě udělat respekt, pak z vás maj jen prdel a jste jim jenom k smíchu.

Ty bys to dokázal?

St3ny
27-07-14, 21:00
No já nevím co bys jako dělal, kdyby se tam slezla jedna nejmenovaná partička adminů, co se tam grabují jak o život, kterým to je jedno i to co říkám já nebo nějaký CT co je Simon. To by mě v té chvíli zajímal tvůj post tady na forku, vzhledem k tomu, že si sem došel psát ptákovinu, která se tam děje pořád a pořád se s tím nic nedělá. A to že si sem došela něco napsat, se jako má něco změnit jo? Víš kolik je tu takových podobných postů? za chvilku dá někdo lock a pojede se dál.

natoč si je pošli to sem a po sléze se to vyřeší. Od toho to forko je, ale když na to někdo nemá koule v tvém případě vaječníky tak se potom nedivím :).
A co se týče toho locku? na Toretovu žádost se to nechává otevřené pokuď vím :)

SGP_
27-07-14, 21:02
Jsi píča. Ahoj.

Ale to zase ne. Nechci OT ale trošku to omez.

Na fóru je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

Trey
27-07-14, 21:05
Jsi piča. Ahoj.

http://awesomecommentphotos.files.wordpress.com/2013/08/554992_1404951159723363_2009883807_n.jpg?w=670

Eust.
27-07-14, 21:06
Ty bys to dokázal?

A jak myslíš že se starám o furien? Tam je snad ještě větší chátra a neřeším to banama, prostě je zjebu v chatu a hned je pokoj, v poslední době sem nezažil, že by si na mě někdo vyskakoval, protože ví, jak to dopadne. A ne, nepovyšuju se nad hráče, já mám prostě práva a já se o ten server starám a já mám jít těm hráčům příkladem, ani by si nevěřila, kolik hráčů sem tím změnil.

3k a Jerry
27-07-14, 21:08
Nechci nic říkat, ale už tu pletete všechno dohromady, pak napíšete že zase tu udělal nekdo flame, přitom si to zase děláte vy a nikdo jinej.
Než začnete mlátit do toho před váma na stole, tak zkustě trochu popřemýšlet než to odešlete..
Páč mě nejde do hlavy, aby někdo napsal že nebude běhat jak fredka na vykřičník když se do žádosti píše "Nikdo nechodí na moje hlášeni, chci pomoct s hlášením, jsem aktivní" a dalších 350 keců.. A když už chcete dávat aspon moudra, tak tu nechejte nějakou prácu za váma a nebo aspon aktivně věnujte čas kotelně..
Vážne nechci poslouchat někoho názor kdo pul roka nedal ban, ale všecko ví nejlíp..
Co se týče JB komunity, néni to ničím jiným než hráčema a adminama ..
Jiná mentalita, jinej humor - teměř nulovej.. Dřív udělali lidi bordel a přitom srandu viz. Hecttssssssssss¨, ale každej to chapal, ted si v 10 večer z někoho uděláš prdel posranou anketou a už tu máš stížnost..
Já psal jak to udělat, všechno chcete řešit, tak jak to řešíte a dobře víte že to nikam nevede :O

St3ny
27-07-14, 21:09
Jo když nevíš co napsat, tak sem jebni tu největší hovadinu... Nevím čím si pomůžeš, já ti na to víceméně seru.
Ono když na to tak sereš tak použij doma záchod. Zatim se tady nenadávalo tak prosím s tím nezačínej. Ikdyž je si teď myslíš svojí verzi, měl by jsi se vyjadřovat slušně, i vzhledem k tomu že je to žena tak podle zásad společenského chování, byť zastáváš slovník z knaipy, měl by jsi se o to pokusit ;-)

SGP_
27-07-14, 21:10
Jo když nevíš co napsat, tak sem jebni tu největší hovadinu... Nevím čím si pomůžeš, já ti na to víceméně seru.

Pokud by jste četl PRAVIDLA FÓRA tak bych to sem psát ani nemusel, dále se nebudu vyjadřovat, dělej jak myslíš.

St3ny
27-07-14, 21:12
Ona kdyby ta žena nebyla jeblá, tak se k ní budu chovat normálně, ale každej podle zásluch, že ano :)

Nikoli, to je jako kdyby jsi chtěl utrhnou ruce bezdomovci za to že vybírá popelnice, a upřímně asi začnu stebou jednat tak bys tomu rozumněl: NIKOHO NEZAJÍMÁ TVÁ ZKOUŘENÁ HUBA A TÁHNI DO PÍČI S VULGARISMAMA! :)

J3ZUsSs*
27-07-14, 21:13
dope.kz-FlexxibLE ty si vlastne kto? Klidni sa dakujem.

matis
27-07-14, 21:13
Ona kdyby ta žena nebyla jeblá, tak se k ní budu chovat normálně, ale každej podle zásluch, že ano :)

ty chlapce sa uvedom kde si...nie si v skole medzi svojimi kamosmi, tak sa uvedom prosim

Chemo
27-07-14, 21:18
To, ako Bhoper nadáva na Britny a obhajuje svoje žiadosti mi príde, ako ten debil (Stenley) v mojej žiadosti... Videl, že je proste horší ako ja a že práva nedostane ani po 3x, ja som ich dostal na 1x. Tak mi po Ciperovi poslal do žiadosti správu, že som bot a že at len dodrbem, keď ma pustia ďalej, proste závisť. Toto je fajn, ale už by ste s tým mohli prestať... Stále sa tu riešia 3 admini, ktorí si dali rozšíriť práva na JB a hrajú tam, prečo sa neriešia admini, ktorí majú primárne práva na JB a dali si rozšíriť práva na AIM ?! Je to niečo iné ?
Ak si admin žiada práva na jeden server, tak mu dajte na jeden server (ako napr. Britny --> žiadala si na d2), to, že nepôjde na hlásenie zo superhera nie je problém. Neviem prečo stále riešite adminov a rozširovanie práv. Urobte to ako na GS (každý admin má jeden server pod správou) a nebude tu nikto plakať a vylievať si srdce...

Ďalej ten "dope.kz-FlexxibLE" -> čo si ty dovoľuješ, povedať 30 ročnej žene, že je píča? A ty si kto ? Keď ona končila strednú školu, tak ty si ešte mlieko z kozy cickal... A to, že ty si dement a nevieš krotiť svoje vyjadrovanie a psychickú labilitu, my za to nemôžeme. Tak sa uvedom a choď sa učiť násobilku, o chvíľku ti začína školský rok...

Čo sa týka JB... Nie je to také, ako si ja pamätám, bolo to síce možno pred cca 1 a pol rokom, ale bolo to lepšie... Ešte aj ten, čo založil túto tému, tak on robí u ct najväčší bordel, neviem, k čomu to je dobré... Veď keď si ty u ct, tak sa nedá hrať.

Madunax -> môžeš byť rád, že tu vôbec hraješ, neviem, kto ti zrušil ban k ct, ale budíš...

piratjo
27-07-14, 21:22
ucta k zenam, celkovo k cloveku 0 bodov

matis
27-07-14, 21:23
To sedí od někoho, kdo je tu víceméně za kreténa, okok.

drzte sa temy, inac budu padat tresty....dik

Toy
28-07-14, 02:48
Abych mohl jít s mým egem dneska spát, tak jsem požádal o unlock muj poslední post, víc to opravdu neřeším, pak si to lockněte.

Jde mi jen čistě o to, že mi vadí jistý věci co tu zazněly a jsou uplně mimo.

Britny, jak ty si můžeš vůbec brát do huby Mirušku ? Ty jdeš něco řikat o jejím respektu, kterej má nebo nemá u hráčů jb ? Věř, že je to jen tím, že už se tomu tolik nevěnuje. Myslete si každej o Mirušce co chcete třeba to, že se na JB za CT jen vždy smála jak šalená. Ale když jsem já začal hrat JB , tak první spešl (spešlice), na kterou jsem narazil byla právě Miruška . . Sice jsem tenhle mod ani zdaleka neovládal, ale úplně jsem nestíhal s otevřenou hubou zírat, jak ten mod ovládá, jak umí zabavit, samosebou vždy se někdo pokusil o vzpouru, ale to byl tak max. 1 - 3 hrači z 20 na serveru. Zbytek vždy šel do jednoho do boxu jak ovce, protože věděli, že tohle kolo bude zábavný, když ti to v levým horním rohu psalo, že Miruška je simon . A taky , že to tak bylo, za kolo neproběhla ani jedna reakce , teda probíhalo jich spousty, ale jen ty s výhodou. Dělali se dokola ty stejný atrakce, ale myslím, že to bavilo všechny a všichni si myslím viděli to, že jí to baví taky. Těch hráčů bylo samosebou víc . . můžu upřímně říct, že hlavně díky lidem jako je právě Miruška, Tupelko, Burton, Vikernes apod. jsem u toho JB tehdy zůstal. Kdo zažil tyhle hráče a jejich eru a eru před tím, než já o nějákym JB věděl, tak ví o čem tu mluvim.

Ty jdeš psát něco o jejím respektu ? Ta když na Jb někoho seřvala, tak věřím, že si to hodně dlouho pamatoval. A věř, že měla větší respekt jak někteří ostatní admini. Neříkám, že to tak vnímali všichni, ale lidi, co tam hráli evry dej a tvořili tzv. hl. komunitu ji povětšinou respektovali, spíš bych řekl, že jí v podstatě měli svým způsobem spíš dost rádi a tak s respektem nebyl problém a věř, že to mezi tolika klukama neměla easy . A když už přišla řada na amxko, tak to byla opravdu poslední možnost jak s hráčem jednat. A je mi z tebe opravdu na blití, že si dovolíš vůči ní něco dovolit napsat a je mi jedno, jestli si jí myslela jen jako pouhej příklad ty na ní nemáš právo říct ani půl křivýho slova, co se JB týče.

Tu pišeš, že ty bys nebanovala něco , co jsem já banoval . . tomu sama nevěříš, myslím, že jsem byl mezi prvníma adminama, kterej začal banovat aj to blbý doplňování na 180 min a né na den. Ty prostě nevíš kudy kam.
Jdeš mi psát , že já jsem chlapeček ? že vytahuju věci starší jak rok ? se podívej co ty tu vytahuješ na Bhopera věci z roku 2011 ? Jen abys hlavně něco napsala a nebyla za trubku,co se neumí bránit . . . garantuju ti , že teď si tu ze sebe udělala koště 1. třídy. . . Ale chceš tu na mě házet špínu a vytahuješ to, že pičuju do ostatních a že zakládám thready na adminy . . .Ale zároveň si tu takhle nasereš do huby ? A to tě mám brát potom vážně ?

Ty toho o opravdovým, starým, dobrým JB víš asi jako já o make upu. Furt tu melete a řešíte to, že je hráče potřeba furt trestat a trestat . A dávat delší bany a zákazy, věř, že tohle není ta správná cesta . .A přesně jak se pužívá "pravidlo" na střílecí "zapne jednou, zapne znova " Tak to v obdobným případě platí i na JB.

Tady máš jeden příklad (http://csko.cz/forum/showthread.php?19887-Pocvala-admina-Jiri) za všechny, že stojí za to hráčovi něco vysvětlit a poučit ho co a jak a né mu hned jebnou ban / zákaz a čau. A jelikož to jseš ty, tak to zase můžeš překroutit v to, že si tu zase jen honím svoje ego.


Kdo mě zná a občšas si se mnou píše, tak moc dobře ví, že nejsem žádnej čurák a že nemám potřebu jen tak nikoho bezdůvodně h8ovat. Ale nejsem megaflegma a když mi něco vadí, otevřu si hubu tak, jak mi narostla. A je mi to vcelku jedno, jak mě vnímá většina jak tu píšeš, ale nikdy, nikdy si nenechám křivdit a srát na hlavu od člověka jako jseš ty.

PS: Britny, hlavně už na tohle nijak nereaguj prosím a radši se koukni, co si tu psala a jak si to protiřečí . . . myslím, že to bude jak v tvým zájmu tak vzájmu všeobecným.

:happy:

Chemo
28-07-14, 03:54
Keďže sa zo sťažnosti na Ridika vyvrtla takáto téma, ktorá ide aj proti mne, vďaka Eustovi, tak som vám spísal menšiu slohovku. Koho to zaujíma, nech si to prečíta a koho nie, tak nech na to nereaguje, dik.
http://csko.cz/forum/showthread.php?30429-Jailbreak-a-Global-Admini-2&p=294676&viewfull=1#post294676

Ridik :D
28-07-14, 04:07
lock this shit

MarcelloR
28-07-14, 06:29
Prečítané od A-Z a vážne som sa pobavil. Hádam, že väčšina ľudí je dospelá, ale hádže špinu na druhého za každú cenu. Aj tie palčeky ma pobavili, hlavne na Britney, ktorá aj za normálny post dostala - len preto, že niečo napísala. Nikto tu nemá k nikomu žiadnú úctu, všetci hrdinovia za klávesnicou ste fakt na smiech. Chcel by som vidieť koľkí z vás by to povedali dotyčnej osobe do očí a hlavne ten hero čo nazval Britney pohlavným orgánom.

Každá minca ma 2 strany, tak čo keby ste si vypočuli verziu od oboch účastnikov a až tak spravili úsudok a nie sa hneď pridávať na stranu k väčšine?

Btw: toto je krásny úkaz toho, ako na tomto portáli zlyhávajú moderátori a to som si všimol už dávno.

matis
28-07-14, 06:34
Prečítané od A-Z a vážne som sa pobavil. Hádam, že väčšina ľudí je dospelá, ale hádže špinu na druhého za každú cenu. Aj tie palčeky ma pobavili, hlavne na Britney, ktorá aj za normálny post dostala - len preto, že niečo napísala. Nikto tu nemá k nikomu žiadnú úctu, všetci hrdinovia za klávesnicou ste fakt na smiech. Chcel by som vidieť koľkí z vás by to povedali dotyčnej osobe do očí a hlavne ten hero čo nazval Britney pohlavným orgánom.

Každá minca ma 2 strany, tak čo keby ste si vypočuli verziu od oboch účastnikov a až tak spravili úsudok a nie sa hneď pridávať na stranu k väčšine?

Btw: toto je krásny úkaz toho, ako na tomto portáli zlyhávajú moderátori a to som si všimol už dávno.

dotycny bol porieseny, tema locknuta uz bola, ale zial kazdy ma potrebu si vyliat svoje srdiecko....ci kde sme zlyhali? :D

Dakota
28-07-14, 06:51
Zapněte na Jb grab i normálním hráčům a bude to fun, fun, fun mod.
yenkees, karlos, grey, luccy, tomu se dalo ještě říkat jailbreak, ale když pak dáte do admin teamu takový hovna co tam teď jsou čest Britny, ta je super.
Prostě jste si den ode dne museli měnit pravidla, kdyby to zůstalo tak jak to je, lidem nic nechybělo.
Napište mi slovo chci vyhodu, kurva vždy to bylo chci vyhodu a ne chcivyhodu, to zas vymyslel nějakej ten kokot s modrým nickem?
Posrali to jen a jen admini a to už nesvedete na to, že tam hrajou děti, protože oni tam hráli i před 3 rokama kdy Jb začínal a bylo to fakt dobrý, bylo to úplně o něčem jiném a admini byli na jiné úrovni.

MarcelloR
28-07-14, 06:55
Moderátor má udržiavať poriadok na fóre. Zdá sa ti, že je v tejto téme poriadok? Väčšina postov je mimo tému a mali by byť pomazané veď sa tu len hádže na každého špina ako keby sa táto téma volala " I still know what you did last summer "...

A keď vidí, že tá téma nikam nesmeruje, tak lock. A žiadne, že unlock, že sa ešte vyjadrím, keď sa lockne, tak už sa k tomu nemá čo niekto vyjadrovať.

E: Táto téma http://csko.cz/forum/showthread.php?30429-Jailbreak-a-Global-Admini-2 by tiež mala byť zmazaná.

matis
28-07-14, 09:31
Moderátor má udržiavať poriadok na fóre. Zdá sa ti, že je v tejto téme poriadok? Väčšina postov je mimo tému a mali by byť pomazané veď sa tu len hádže na každého špina ako keby sa táto téma volala " I still know what you did last summer "...

A keď vidí, že tá téma nikam nesmeruje, tak lock. A žiadne, že unlock, že sa ešte vyjadrím, keď sa lockne, tak už sa k tomu nemá čo niekto vyjadrovať.

E: Táto téma http://csko.cz/forum/showthread.php?30429-Jailbreak-a-Global-Admini-2 by tiež mala byť zmazaná.

Marcel mas pravdu..sorry

Charon35
30-07-14, 21:44
Vlákno som celé ani nečítal, vlastne vôbec. Aj tak viem čo tam je:
1. zneužívanie práv
2. rozdelenie adminov proti sebe
3. pisanie OT tem za ucelom svojich vlastnych sporov
4. hovno sa vyriesi

Prava na JB budu mat len vybrani admini. Zbytok adminov z inych modov tam práva nebude mať, nemá ich tam vôbec prečo mať. Je to ako keby ste mali práva na aim, ale "občas si zájdem aj na Zombie tak tam chcem tiež práva, aj keď sa tomu hovno rozumiem."