PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh - položka v simon menu "No block"



TEX
27-07-14, 23:11
Zdravím, napodle mě že by mohlo být dobré dát do simon menu položku "No block" který by zapříčinil že do sebe hráči nenaráží ale prochází skrze sebe jako je třeba na JUMP serveru. Bylo by to dobré když se hraje nějáká atrakce např.: DR a řekne se aby neblokovali tak občas stejně někdo blokuje takže tímto by se zabránilo tím že se budou Tcka blokovat. Dále by z toho mohly vzniknout nové atrakce třeba KZ na teamy nebo hromadné KZ atp...

BTW: nechtěl jsem k vůli tomu tvořit daší téma tak to tady pouze podotknu.. mapy jako moutains, snow, oasis a ta nová nevím jak se jmenuje, má kulatý box.. nicméně jsou všechny na stejný princip a myslím že nejsem jediný koho nebaví hrát mountains potom snow potom oasis.. tak bych z toho nějáký vyhodil třeba SNOW a MOUNTAINS.
Toť vše. Díky :-)

ImGustak
27-07-14, 23:32
Ty mapy se hrají z toho důvodů , že je hráči mají rádi :) Už jednou se to tu navrhovalo aby se odebraly, pokuď se pletu opravte mě :) a Jinak k tomu No Block, je to docela dobrý nápad ale ted jestli to zase nepřijde většině zbytečné.

Kajus
27-07-14, 23:51
Nj.. je pravda,že se někdy stane,že je jb_snow a poté jb_mountains ... ty dvě mapy jsou skoro stejné,pro mě je lepší jb_snow,protože tam aspon furt CT nemačka to tlačítko které rožíná/zhasíná a mě a některým hráčům to lagne.. jinak když už je tu řeč o mapách tak bych nejradši odstranila jail_beach_v3 a jail_crime.. důvod: - ok možná ty mapy jsou dobré na vzpoury,ale skoro žádné atrakce.. na jail_crime když jsou atrakce tak furt dokola - otázky,bazén,talent,box,autíčka,jánošík ..na jail_beach_v3 - race,člověče,jánošík,box,otázky ... a ten "no block" není tak španej nápad .. :)

TEX
28-07-14, 00:29
Ty mapy se hrají z toho důvodů , že je hráči mají rádi :) Už jednou se to tu navrhovalo aby se odebraly, pokuď se pletu opravte mě :) a Jinak k tomu No Block, je to docela dobrý nápad ale ted jestli to zase nepřijde většině zbytečné.

Jo to asi jo ale najde se určitě i část lidí co tyto mapy neuznávají.. tak bych třeba na JB 5 nechal jenom Oasis a tu novou.. ale to je věc mimo tohle téma :-)

SGP_
28-07-14, 00:37
Osobně se mi to jako nápad líbí, ale..

co když bude chtít simon označit někoho barevně ?
To potom budou (třeba i schválně) stát v sobě a co, bude si je volat ?

Také by se zrušila atrakce: stavění věže a box.

Vznikala by hádka při atrakci jménem janošík.
Např. já jsem se ho nedotknul..

Můj názor, tak hned nepalečkujte.

TEX
28-07-14, 00:38
Osobně se mi to jako nápad líbí, ale..

co když bude chtít simon označit někoho barevně ?
To potom budou (třeba i schválně) stát v sobě a co, bude si je volat ?

Také by se zrušila atrakce: stavění věže a box.

Vznikala by hádka při atrakci jménem janošík.
Např. já jsem se ho nedotknul..

Můj názor, tak hned nrpalečkujte.

Však by to bylo jako s boxem -> Vypnout/Zapnout :-)
E: je pravda že by tam potom mohly nastat bugy ale řádný simon je může nechat rozestavit od sebe a potom vypnout aby se nebugly :-)

SGP_
28-07-14, 00:46
Tak na to jsem v této chvilce nepomyslel.
Tak to jsem PRO.

MrJack
28-07-14, 13:39
Podľa mňa je to dobrý nápad; keby sa to dalo vypínať a zapínať bolo by to fajn, keby nie, bola by to sračka.
Celkovo som za to, aby sa to tam pridalo, je to predsa len užitočné pri niektorých atrakciách.
PS: Tie mapy už konečne vynechajte aspoň v jednom threade.

Madunax
28-07-14, 13:59
POdle mě je to blbost .. Proč ? Protože tohle by si využil jenom na skakacích atrakcích jako Dr možná někdy KZ a to asi jenom na mapě kizkileksi nebo jak se jmenuje :DD a to už nemluvím o tom že by se hráči zbytečně bugovaly když by stály v sobě..

3k a Jerry
28-07-14, 14:10
Mapy nechat, jen by to chtělo nějak udělat aby se ty mapy nemohly hrát za sebou třeba by se předtím musely odehrát 3 mapy..

TEX
28-07-14, 15:15
Mapy nechat, jen by to chtělo nějak udělat aby se ty mapy nemohly hrát za sebou třeba by se předtím musely odehrát 3 mapy..
Mapy jsou mi víceméně fuk, byl bych rád kdyby jsi se vyjádřil k tomu "no block"
Madunax: napsal jsem několik atrakcí které se s tím dají dělat a určitě se dají vymyslet další... co se toho bugu týče nemyslím že by to byl takový problém.. 1) Bugy se trestají a hráči to vědí. 2) Např. na mapách kde máš surf se taky bugnou a dá se z toho dostat. 3) Simon dokáže zabránit tomu aby nestály v sobě když bude "No block" vypínat.

SGP_
28-07-14, 16:44
No a když se prostě někdo bugne, tak to znova zapne a dá třeba příkaz: pokud budete stát schválně v sobě, dostanete kill.

Kebabko
28-07-14, 18:08
blbost , kz na teame sa davno hraje a da sa to uplne normalne staci aby mal simon v hlave mozog

The Frisco
29-07-14, 18:35
Do simon menu by to chtělo něco přidat.. dávalo by to zase nové možnosti pro nové hry. Samozřejmě jen kdyby to šlo vypnout a potom zase zapnout. Odstranění map furt nevytahujte. Když se hrají furt dokola tak je asi hráči votují a chtějí. Vždycky se najde pár jedinců, kterým to nevyhovuje, ale nikdy se nedá zavděčit všem. Kdyby to vadilo většině, tak ty mapy nenominují, nevotují a je po problému.

Tensa Zangetsu
30-07-14, 21:08
Mapy nechat, jen by to chtělo nějak udělat aby se ty mapy nemohly hrát za sebou třeba by se předtím musely odehrát 3 mapy..
Konecne velmi chytry napad

Grakon2702
02-08-14, 11:51
Hrál jsem na jednom cs:go jb serveru, kde taková funkce v simon menu byla. Velmi užitečný nástroj. Vyřešilo by to spoustu případů bugnutí pomocí portů (jail_assault), bugování se z boxu či do zbrojky (minikule). Když hráči budou schválně chodit k sobě, pro náhodný FK, stačí říct, že kdo se bude bugovat k sobě má, kill. Je to hodně užitečný nástroj, určitě jsem pro.

Volume
02-08-14, 12:09
Mapy nechat, jen by to chtělo nějak udělat aby se ty mapy nemohly hrát za sebou třeba by se předtím musely odehrát 3 mapy..

Nominace stejné mapy jednou za 10map, protože když se nehraje snow, mountains, oasis tak to je assault, funny, crime, beach.

Mocho
02-08-14, 16:21
Rozhodně by to bylo dobré pro ty lidi co se bugnou a automaticky začnou spammovat : ,,FK. Chci VD"

V některých případech to je ale zbytečné.. Můj názor by byl že by se to mohlo přidat, ale kdo by to chtěl dělat? :mellow:

Souhlasím s Jerrym o těch mapách co furt jdou jako např. snow mountains oasis

Mr.ADIO
03-08-14, 01:15
Ty mapy bych nechal tak jak to je.. Určitě se nebude na všech JB serverech hrát stejná mapa, tak se můžete přepojit na jiný. No hold koho ty mapy baví, ti si je volí. To by bylo k mapám

A k k tomu "No Block".. Nebyla by to špatná věc. Pomohlo by to v případech bugování, k atrakcím, aj.. Ale zase aby nevlezli T např: na surf, tam by si nestoupli všichni do sebe a nezačali sekat, potom by byli CT bezradní. Když je simon šikovnej a umí si to zkrotit, tak nedojde k bugům ( Př: na surfu ). Jak už tu zaznělo to KZ na teamy, tak to jde úplně v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že by se tam nějak blokovali. Dá se v klidu hrát i bez toho "No Blocku".

TEX
04-08-14, 17:59
Ty mapy bych nechal tak jak to je.. Určitě se nebude na všech JB serverech hrát stejná mapa, tak se můžete přepojit na jiný. No hold koho ty mapy baví, ti si je volí. To by bylo k mapám

A k k tomu "No Block".. Nebyla by to špatná věc. Pomohlo by to v případech bugování, k atrakcím, aj.. Ale zase aby nevlezli T např: na surf, tam by si nestoupli všichni do sebe a nezačali sekat, potom by byli CT bezradní. Když je simon šikovnej a umí si to zkrotit, tak nedojde k bugům ( Př: na surfu ). Jak už tu zaznělo to KZ na teamy, tak to jde úplně v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že by se tam nějak blokovali. Dá se v klidu hrát i bez toho "No Blocku".

Mapy neřeším, ikdyž to že "mapa se hrála před 10 mapamy" to mě dostalo :O :D
Ty s tím surfem jsem trochu nepochopil.. a KZ na týmy je jedna atrakce.. ale, vezmu třeba mapu endoplazmik... všechny T (např. 12) bych dal na jeden stupínek... a prvních 8 co se dostanou nahoru přežívají.. a všichni skáčou stejnou stranu atd... :-)

Tupelko
04-08-14, 19:40
No block, jsme řešili na poradě, přijato to nebylo jelikož by to asi 2x tížilo server.

Tensa Zangetsu
05-08-14, 20:00
TO je skoda. Urcite by to hodne pomohlo.