PDA

Zobrazit normální verzi : JB - Lepši volení map.



SGP_
28-07-14, 13:50
Napadlo mě, že by se mohlo udělat lepší volení map.

Hráči volí jb_snow.. jenom pro to, že je baví a že má krátký název.

Je tolik map, který jsou 100x lepší, jenže nikdo nechce napsat název nebo nezná nominations.

Proto by se udělalo to, že by se mapy vybíraly random nebo po sobě.
A bylo by navýběr mezi 5+ mapami.

slender
28-07-14, 18:25
Zde by se mohl použít princip votování na GS. Je 5 map na zvolení, znich postoupí 3, a pokud to dopadne:
x- 20% y- 40% z- 40% postupují ty mapy s 40% do posledního votu... Na GS se zobrazuje kolik % hlasu na serveru mapa dostala...

SGP_
28-07-14, 19:12
Zde by se mohl použít princip votování na GS. Je 5 map na zvolení, znich postoupí 3, a pokud to dopadne:
x- 20% y- 40% z- 40% postupují ty mapy s 40% do posledního votu... Na GS se zobrazuje kolik % hlasu na serveru mapa dostala...

O to mi právě šlo, mohlo by se hrát o hodně více map a třeba by hráče nějaká mapa i hodně chytla.

The Frisco
28-07-14, 21:52
Zase to zbytečně komplikujete.. Volba map nikdy nikomu nevadila.

KeYo
28-07-14, 22:32
Myslim ze na JB su vaznejsie problemy ako volba map :)

SGP_
29-07-14, 01:02
To je sice pravda, ale vidět, že hráči hrajou furt stejný mapy, protože se jim nechce psát dlouhý název..

The Frisco
29-07-14, 01:04
Tak při votnutí mapy nic nepíšou.. jenom odkliknou. A to jestli nominuješ mapu s dlouhým názvem záleží jen na tobě.

E: Celkově je tohle kravina a jen další zbytečná úprava. To že se dokola hraje snow není tím, že má krátký název, ale že si ji hráči oblíbili. Teď se přidaly nové mapy a taky se nominují téměř stále (viz. cp_assis, která ten název taky nemá nejjednodušší).

SGP_
29-07-14, 01:15
Asi máš pravdu, ale stojím si za svým.

UNHCZ
29-07-14, 07:43
Nejvetsi problem na JB jsou takovi lide, kteri tam neco chcou menit. JB je uz tak dosrany, ze i ja jsem na nem uz prestal hrat. Bude to uz mesic, mno. Shiawuo a jestli chces hodne modu, volbu z 5 map, bez si zahrat na GS.

Grakon2702
29-07-14, 08:50
JB je zesraný komunitou, ne úprav, co tam jsou. Byl jsem na zahraničních serverech, cs:go serverech. Nikde není jb takové jako tady. Všude jsou příkazy na myš, ikdyž ne přímo, tak jsou (např. příkaz "Buďte jako sochy") a všude se za jedinou malinkatou chybičku fraguje. Tady kotelna je, co se týče pravidel a UI, ve velmi dobrém rozpoložení bych ještě řekl. Nikde jsem neviděl pořádné simon menu, nikde jsem neviděl stálý přehled o tom, kdo je simon a kolik je živých a mrtvých vězňů a dozorců.

KeYo
29-07-14, 09:07
Nejvetsi problem na JB jsou takovi lide, kteri tam neco chcou menit. JB je uz tak dosrany, ze i ja jsem na nem uz prestal hrat. Bude to uz mesic, mno. Shiawuo a jestli chces hodne modu, volbu z 5 map, bez si zahrat na GS.


Tym si nam urobil nesmiernu radost:) ked este odide niekolko takych ludi ako ty bude to tam TOP

Kotel
29-07-14, 13:55
Už nevím, z jakého důvodu, ale počet map ve vote se měnil z 5ti na 3. Zobrazení % nezajistí to, že se budou hrát jiné mapy, naopak se budou hrát jen ty, které hráči znají nejvíc.

SGP_
29-07-14, 14:35
Už nevím, z jakého důvodu, ale počet map ve vote se měnil z 5ti na 3. Zobrazení % nezajistí to, že se budou hrát jiné mapy, naopak se budou hrát jen ty, které hráči znají nejvíc.


Tady by šlo o to, že mapy by se nevolili, bylo by to random.

Killer Bee
29-07-14, 14:39
Volba map nikdy nikomu nevadila. = Aha ... tos vzal kde ?... Třeba rohoduje se mezi Crime,Temple a ještě nějakou random mapou a skoro všichni vyberou Crime ... kde je logika ? o.O málo atrakcí, mapa jedně na vzpoury ... proč nevyberou temple kde je hodně atrakcí ...

Mimo téma : Za mě jestli by šlo mapu Crime vymazat je zbytečná.

SGP_
29-07-14, 14:47
Volba map nikdy nikomu nevadila. = Aha ... tos vzal kde ?... Třeba rohoduje se mezi Crime,Temple a ještě nějakou random mapou a skoro všichni vyberou Crime ... kde je logika ? o.O málo atrakcí, mapa jedně na vzpoury ... proč nevyberou temple kde je hodně atrakcí ...

Mimo téma : Za mě jestli by šlo mapu Crime vymazat je zbytečná.

Když to bereš v tomhle smyslu. Myslím si, že by se prozkoušelo hodně map.

hfsaa
29-07-14, 15:44
Volba map nikdy nikomu nevadila. = Aha ... tos vzal kde ?... Třeba rohoduje se mezi Crime,Temple a ještě nějakou random mapou a skoro všichni vyberou Crime ... kde je logika ? o.O málo atrakcí, mapa jedně na vzpoury ... proč nevyberou temple kde je hodně atrakcí ...

Mimo téma : Za mě jestli by šlo mapu Crime vymazat je zbytečná. Na crime sú najlepšie triky.


Crime že je zbytočna ?.. to je klasika proste. Všetky dobre veci by ste pomazali len :D - Tí zasrani chcú len fragovať u CT, preto chcú kvalitné mapy,ktoré tu boli odjakživa zmazať.



k téme : votovanie nikomu nikdy nevadilo, nechať to tak jak je hh.

Toreto
29-07-14, 15:46
Crime že je zbytočna ?.. to je klasika proste. Všetky dobre veci by ste pomazali len :D

SGP_
29-07-14, 15:53
Dobře, děkuji za vyjádřením, můžete LOCK.