PDA

Zobrazit normální verzi : Adminy na escape



NextOne
28-07-14, 18:57
Zdravím,
chtělo by to už konečně nějaké adminy na zombie escape. Po 3 letech jsem stáhl CSko (je mi 20) a hned jsem začal hrát pouze jen schovku a hlavně escape. Escape hraju tak týden a jsem tam skoro každý den, cca. 2-3hod. denně. Vadí mi děti, co tam naschvál vše ničí pro ostatní hráče, aby neměli šanci nebo to jak za zombie všechny předbíhají a běží přivolat vrtulník. Pár lidí už mě tam zná celkem dost, bude to tím že tam chodím asi jako nejstarší hráč, co tak občas koukám. Chovám se ke všem slušně i když se občas rozčílím nad demencí určitých jedinců. Před 3 lety jsem dělal admina a rád bych ho zde na serveru dělal znova, bohužel mám jen nonsteam, takže s tím rovnou nepočítám. Jen chci říct, že by se měli naverbovat admini, aby se to tam občas dalo pod kontrolu. Díky NextOne

ZeMi7
28-07-14, 19:12
Žádosti o práva jsou tady: http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?45-%8E%E1dosti-o-pr%E1va-na-serveru-(tzv-admin)-krom%26%23283%3B-JB
Takže tam když si někdo požádá, tak se jejich žádost bude řešit.


Teď tam nějací admini práva mají, ale nikomu nemůžeš poručit kde a jak často má hrát.


Jinak /cheater nebo zprava adminům přes "!"

halelujah
30-07-14, 21:06
Neviem ako dlho tam hráč ale čo som týždeň bol preč z dovolenky bol som tam predtým často , okrem toho ničenie mostov sa nedá ani poriadne odsledovať kedže tam nefungujú take veci ako /spec alebo neviem zistiť kto vystrelil keď je tam napr . 15 hračov .